انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: علی حکر بازداشت شد! (این پست مخصوص ترول‌ها هست.)  (دفعات بازدید: 25607 بار)

0 کاربر و 8 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین سلمان م.

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4106
  • GNU Operating System - سیستم عامل گنو
خداروشکر بعد ۳-۴ سال و بعد از  موضوع جبیر، موضوع جدید تو انجمن پیدا شد :))

سلامـــــــــــتی همه حکـــــرا
از جبیر سه چهار سال گذشته؟

آفلاین anonym

• Full Member
  • *
  • ارسال: 107
  • My Operating System LINUX
ای شیخ پاکدامن، معذور دار ما را

تـــا مـــرد ســـخـــن نـــگـــفـــتـــه بــــاشـــد, عـــیــب و هــنـــرش نــهــفـــتـــه بـــاشـــد.

آفلاین امیرحسین گودرزی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 743
  • Devops engineer and AI enthusiastic

بیشتره ؟
۹۱ بود فک کنم :))

آفلاین Mmjafari

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 556
  • لیلی نام دیگر آزادی ست
    • صفحه من تو گیت
اریک ریموند هم هنوز هست.

تازه من هنوز هکر کشف نشدم. 8)
درکل ترول نباشیم بهتره.
در ضمن پژو هه چنده؟ کاربراتیه.

آفلاین M!lad

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 1757

بیشتره ؟
۹۱ بود فک کنم :))

دیبان توسعه اش متوقف میشه ولی اینی که گفتی همچنان توسعه داده خواهد شد و یک روزی میرسه جای اسلکور رو میگیره...
..I feel no fault for the fault I feel..

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4862
  • masoft قدیم
اگه یکمی از هک سردرمیاوردی میفهمی همین ایران هم افراد کاربلد کمی نداره.
مسلمه، توی ایران افرادی هم داریم که از کالی استفاده نمی‌کنند :)

سوالم اینه شما تو ایران کدوم هکری رو قبول دارین ینی از نظر شما یک هکره؟ رنگ کلاهش فرقی نداره. یا اسم بگین ترجیحا اسم مستعارش رو بگین
اگر منظورت یک متخصص امنیت هست، برای مثال امیر مرادی. این هم یک لینک به مقالاتش: لینک
اگر منظورت یک هکر هست، برای مثال بهداد اسفهبد.این هم یک لینک به مقالاتش: لینک

آفلاین رسول سعیدنژاد

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3502
  • علی (ع): زَكَاةُ الْعِلْمِ نَشْرُه
این تاپیک رو نبستن هنوز؟  ???
کار ما به جایی رسیده که باید راجع به جوجه اسکریپت ها با هم دعوا کنیم؟ سوژه‌ی دیگه‌ای نیست بچسبین بهش؟
نرم افزار، یک ابزاره. برای رسیدن به هدف ازش استفاده کنید. نرم افزار هدف شما نیست :) - آزادی، بزرگ‌ترین دروغ بشریت

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4862
  • masoft قدیم
کار ما به جایی رسیده که باید راجع به جوجه اسکریپت ها با هم دعوا کنیم؟ سوژه‌ی دیگه‌ای نیست بچسبین بهش؟
جذاب‌تر از علی حکر؟!

آفلاین Linux_Lover

• Full Member
  • *
  • ارسال: 120
اگه یکمی از هک سردرمیاوردی میفهمی همین ایران هم افراد کاربلد کمی نداره.
مسلمه، توی ایران افرادی هم داریم که از کالی استفاده نمی‌کنند :)

سوالم اینه شما تو ایران کدوم هکری رو قبول دارین ینی از نظر شما یک هکره؟ رنگ کلاهش فرقی نداره. یا اسم بگین ترجیحا اسم مستعارش رو بگین
اگر منظورت یک متخصص امنیت هست، برای مثال امیر مرادی. این هم یک لینک به مقالاتش: لینک
اگر منظورت یک هکر هست، برای مثال بهداد اسفهبد.این هم یک لینک به مقالاتش: لینک
تشکر از شما دوست عزیز :)

آفلاین Linux_Lover

• Full Member
  • *
بله موافقم تاپیک بسته بشه.
در آخر لازم هست بگم منم کاربر اوبونتو هستم و البته ویندوز. کالی هم جز ابزار متاسپلویتش استفاده نمیکنم.
اما با این عقیده مشکل دارم که "همه کسایی که کالی دارن اسکریپت کیدی هستن" چون همشون اسکریپت کیدی نیستن و بخاطر اسکریپت ها کالی نصب نکردن.
الان به هرکی میرسی میگه کالی چطوری نصب کنم؟ و اینچنین حرفا اما باز دلیل نمیشه همه کاربران کالی رو به یک چشم ببینیم.

آفلاین Sosha

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 689
  • Only Ubuntu <3
    • نوشته های یک دوستدار گنو
در آخر لازم هست بگم منم کاربر اوبونتو هستم و البته ویندوز. کالی هم جز ابزار متاسپلویتش استفاده نمیکنم.
اما با این عقیده مشکل دارم که "همه کسایی که کالی دارن اسکریپت کیدی هستن" چون همشون اسکریپت کیدی نیستن و بخاطر اسکریپت ها کالی نصب نکردن.
الان به هرکی میرسی میگه کالی چطوری نصب کنم؟ و اینچنین حرفا اما باز دلیل نمیشه همه کاربران کالی رو به یک چشم ببینیم.
کلا همیشه کسایی که از کالی دفاع می کنن یه پاشون توی ویندوزه...
جالبه... ???
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش برو خدا رو شکر کن که با دمپایی نیومدم سراغت!

آفلاین Linux_Lover

• Full Member
  • *
کلا همیشه کسایی که از کالی دفاع می کنن یه پاشون توی ویندوزه...
جالبه... ???
این مورد هم نتیجه گیری کردی؟ :|
این نتایجی که خودتون پیدا میکنین رو بنویسین تو کاغذ و هرشب یکبار مرور کنین قبل خواب. آخه همش رو هوا نتیجه گیری میکنین.

آفلاین harand

• Full Member
  • *
  • ارسال: 158

پس بخاطر چی کالی نصب میکنند؟؟بخاطر یوزر فرندلی بودنش :D

آفلاین Linux_Lover

• Full Member
  • *

پس بخاطر چی کالی نصب میکنند؟؟بخاطر یوزر فرندلی بودنش :D
اکثرا بخاطر متاسپلویت وگرنه دلیلی نداره بخاطر ابزار اونو نصب کنند. منظورم عده خاص هست. من ضامن بچه مچه که کالی مینصبن وای فای میزنن نیستم. منظورم کسایی هست که باهاشون افتادم و دیدم قبل کالی هم علم هکری رو داشتن.

آفلاین anonym

• Full Member
  • *
  • ارسال: 107
  • My Operating System LINUX
چرا در موضوعی كه اصلا به ما ربطی ندارد، خودمان را دخالت می‌دهیم؟

با هر توجیه منطقی و غیرمنطقی، ما ایرانی‌ها عادت كرده‌ایم در كارهایی كه اصلا به ما مربوط نمی‌شود، دخالت كنیم كه شاید مربوط به این مساله می‌شود كه ذهن ما از كودكی، كاملا قضاوتگر و برچسب زننده به دیگران تربیت می‌شود.

(كلمه دخالت یعنی تجاوز به حریم شخصی افراد)

در اكثر كشورهای دیگر، افراد از كودكی آموزش می‌بینند كه یكی از مهم‌ترین آداب اجتماعی سوال‌نكردن در رابطه با مسائل شخصی دیگری و بیان‌نكردن نظر خود قبل از درخواست فرد مقابل است و این یكی از اصولی‌ترین نگرش‌های اجتماعی است كه هیچ‌كس حق ندارد به حریم شخصی فرد دیگری وارد شود، مگر در صورت خواسته خود فرد.