انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نظرسنجی

آیا موافق تعویض استایل (فونت،قالب،اضافه کردن امکانات جدید و...) انجمن هستید؟

بله
18 (81.8%)
خیر
4 (18.2%)

مجموع آرای اعضا: 22

نویسنده موضوع: تعویض استایل (فونت،قالب،اضافه کردن امکانات جدید و...) انجمن  (دفعات بازدید: 7108 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین ata72

• Newbie
  • *
  • ارسال: 5
دوستان عزیز
همونطور که میدونید الان چند ساله که انجمن اوبونتو فارسی رو یه قالب قدیمی با امکانات خیلی کم و ظاهری که تعریفی نداره ثابت مونده
اگه تمایل دارید که نظرمون به گوش مدیرای سایت برسه خواهشا تو نظر سنجی شرکت کنید و تا جایی که میتونید این نظر سنجی رو در گروه ها و کانال ها و کلا تو فضای مجازی پخش کنید تا به یه نتیجه درست و حسابی برسیم
حتما نظراتتون رو هم بگید (چه مثبت چه منفی)

اینم لینک کوتاه برای اشتراک گذاری در فضای مجازی:
yon.ir/cDsUI
« آخرین ویرایش: 02 اردیبهشت 1397، 05:37 ب‌ظ توسط ata72 »

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4854
  • masoft قدیم
البته نظرسنجی کمکی به عوض کردن این موضوع نمیکنه، بلکه باید یک فردی که زمانش و سوادش رو داره این کار رو انجام بده. درخواستش هم از طرف ما برای ویکی که نسبت به انجمن ساده‌تر هستش انجام شده.

به دو طریق می‌تونید به این موضوع کمک کنید. یا کمک مالی کنید که یکی این کار رو انجام بده، یا اینکه این تغییرات رو انجام بدید و کمک مالی مربوط به اون رو دریافت کنید. لینکش اینجاست: لینک

آفلاین Emptyc

• Full Member
  • *
  • ارسال: 215
الان اگه بخوایید سایت رو درست کنید حدودا چقدر هزینه برمیداره!؟ اگه هزینه کلی این کارو بگید شاید یکی تونست کل هزینه نصفش رو قبول کنه! آخه خیلیا اصلا نمیدونن هزینه‌های طراحی و پیاده سازی این کار چقدر میشه. مثلا شما یه مبلغی مثل پنج میلیون تعیین کنید بعد بگید تا الان ۲ میلیونش تامیین شده!....
بُزُرْگي سَرآسَر بِهْ گُفتآرْ نيست ./. دُوصَد گُفْتِه چُو نیمْ کِرْدآرْ نیستْ.

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • masoft قدیم
قاعدتا هزینه‌اش زیاد میشه، ولی عموما در سیستم‌های غیر دولتی و غیر سودده، خود افراد این پیاده‌سازی‌ها رو به عهده میگیرند و نیاز به صرف هزینهٔ خاصی نیست. من می‌خواستم خودم این قسمت رو به عهده بگیرم، ولی برای اینکه افرادی که علاقه‌مند امکان همکاری رو داشته باشند، اعلام عمومی کردم و حتا هزینه‌ای هم جمع‌آوری کردم که این دوستان به صورت کاملا رایگان نخوان این کار رو انجام بدن، ولی اگر تا مدت دیگه‌ای انجام نشه، خودم به صورت رایگان این موضوع رو انجام خواهم داد.

آفلاین Farhaad 1992

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 943
  • گنو با گنوم
حالا هزینش به طور تقریبی چقدر میشه؟
* نام کاربری حساب من Fedora-Red Hat است ولی نام نمایهٔ (پروفایل) من، نام حقیقی + سال تولد من است
* از دی ۱۳۹۸ دیگر فعالیت پیوسته و دائم ندارم
* نظرات و ارسال‌های من فقط در زمان ارسال خود معتبر بودند و نشان‌دهنده طرز فکر و سطح دانش فعلی من نیستند

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • masoft قدیم
طبق اطلاعات غیر دقیقی که دارم، اگر توی ایران با کیفیت مناسبی بخواد انجام بشه، احتمالا هزینه‌ای حدود ۱۵ میلیون تومن خواهد داشت.

آفلاین ALi.pAkrohk

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1109
  • KDE Plasma 5 + Gnu OS
https://semantic-ui.com
فکر می کنم برای فورم این فریمورک جالبی باشه.
نسبت به مال خودمون میگم ui بهتری میشه از ساخت.
20 =! 20
با هم بیاموزیم به هم نیاموزیم.
پاک روح.(آپاراک).

آفلاین Mehregaan

• Full Member
  • *
  • ارسال: 113
طبق اطلاعات غیر دقیقی که دارم، اگر توی ایران با کیفیت مناسبی بخواد انجام بشه، احتمالا هزینه‌ای حدود ۱۵ میلیون تومن خواهد داشت.
می تونید از روش سرمایه جمعی استفاده کنید.

آفلاین ALi.pAkrohk

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1109
  • KDE Plasma 5 + Gnu OS
خوب قبلا هم گفتند دوستان باید دونیت کنن.
20 =! 20
با هم بیاموزیم به هم نیاموزیم.
پاک روح.(آپاراک).

آفلاین Mehregaan

• Full Member
  • *
خوب قبلا هم گفتند دوستان باید دونیت کنن.
دونیت با سرمایه جمعی متفاوت هست.

آفلاین Sosha

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 689
  • Only Ubuntu <3
    • نوشته های یک دوستدار گنو
با وضعیت کنونی این انجمن و شرایط و سیاستایی که داره اینجا دنبال میشه، کسی فکر نکنم زیاد مشتاق باشه.(هستن افرادی که این کار را رو بخوان بکنن، اما به دلایلی که گفتم حاضر به همکاری نیستن)
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش برو خدا رو شکر کن که با دمپایی نیومدم سراغت!

آفلاین Mehregaan

• Full Member
  • *
با وضعیت کنونی این انجمن و شرایط و سیاستایی که داره اینجا دنبال میشه، کسی فکر نکنم زیاد مشتاق باشه.(هستن افرادی که این کار را رو بخوان بکنن، اما به دلایلی که گفتم حاضر به همکاری نیستن)
قبول دارم اما اگر ما هم فعالیت نکنیم،اون سیاست های غلط تا ابد پایدار می مونه و سیاست گذار ها هم با خیال راحت از این که کسی نیست که بهشون اعتراض کنه فعالیت می کنند.دراین حالت باید ما فعالیت کنیم.

آفلاین مهران تعریف

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 707
  • دبیان + xfce
قبول دارم اما اگر ما هم فعالیت نکنیم،اون سیاست های غلط تا ابد پایدار می مونه و سیاست گذار ها هم با خیال راحت از این که کسی نیست که بهشون اعتراض کنه فعالیت می کنند.دراین حالت باید ما فعالیت کنیم.
تاپیکی اخیرا در این زمینه ایجاد شد و اعتراض هم کردیم، اما مثل باقی تاپیک ها، پاسخی دریافت نکردیم:

https://forum.ubuntu-ir.org/index.php/topic,145840.0.html

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • masoft قدیم
انجام دادیم و هزینه‌ای هم جمع شده :)
با توجه به اینکه افرادی که اعلام آمادگی کردند، هنوز کاری ارائه ندادند، احتمالا خودم انجام خواهم داد.

آفلاین Mehregaan

• Full Member
  • *
انجام دادیم و هزینه‌ای هم جمع شده :)
با توجه به اینکه افرادی که اعلام آمادگی کردند، هنوز کاری ارائه ندادند، احتمالا خودم انجام خواهم داد.
خب،پس موفق باشید :)