انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: انتقاد و پیشنهاد برای بهبود انجمن  (دفعات بازدید: 19273 بار)

0 کاربر و 13 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Samane

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 279
پاسخ به: انتقاد و پیشنهاد برای بهبود انجمن
« پاسخ #45 : 23 شهریور 1389، 11:09 ق‌ظ »
سمانه عزیز
اصلا نمیدونستم ویکی بخش سئوالات متداول داره ???
ممنونم که بهم گفتی
خواهش می کنم دوست من!  :) امیدوارم به زودی، شما هم یکی از کاربرهای فعال ویکی بشید! اگه سوالی راجع به ویکی دارید در خدمتم!  :)
امیدوارم همیشه بروز باشید!

آفلاین Alir3z4

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 750
  • Guess who's back?
« پاسخ #46 : 23 شهریور 1389، 01:43 ب‌ظ »
سمانه جان فک نمی کنی عمو ریچارد طعنه زد ؟؟؟
کلا بیخیال
پیشنهاد من :
کلا به سوالات تازه کارا جواب داده نشه...
منظورم سوالات تکراری هست..
حتی بهشون هم جواب ندین که آقا جستجو را خدا آفرید تا دیگران بخورند و اینا...
یه مرد هیچوقت زمین نمیخوره...

آفلاین Samane

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #47 : 23 شهریور 1389، 04:26 ب‌ظ »
بالاخره اونهایی که می دونند کدوم سوالات بیشتر تکرار میشه، اگه لطف کنند اون سوالات رو در قسمت FAQ بذارند، خیلی خوب میشه!
خداییش در ویکی، قسمت 1ToDo فقط رهبرها هستند که فعالیت می کنند، با این حال خیلی ها هستند که فقط بلدند یه عالمه منم منم بزنند ولی در آخر که می بینی هیچکاری انجام ندادند(منظورم بچه هایی که از ویکی انتقاد می کننه!)  :(

1 http://wiki.ubuntu.ir/DocumentationTeam/ToDo

آفلاین بهزاد (beh7)

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 274
  • یک نفر با کلی آرزو
« پاسخ #48 : 23 شهریور 1389، 05:52 ب‌ظ »
آقا مثلا این یعنی چه؟
فقط اینو میگم در قسمت مقالات و مستندات و در برخی قسمت های ویکی بیشتر آدرس ها ما را به سایت http://www.hezardastan.org/ میفرسته این خجالت آور تره حذفش کنید بهتر نیست
این قدر هم ادعا نداشته باشین من که نمیتونم حذفش کنم کاربرای معمولی هم نمیتونن چون صفحه غیر قابل تغییره اگر هم میتونستیم میگفتن اینا اندوخته های باارزش ویکی ان بابا چرا حذفش کردی؟ میدونی چقدر آدم از اینا استفاده میکنه :) راستش من گفتم بیام اوبونتو رو عوض کنم و اپن سوزه نصب کنم اونجا داره کم کم جامعه کاربریش به خاطر مدیریت صحیحش بالا میره بعد پشیمون شدم و به خودم گفتم چرا اوبونتو این بیکارارو باید عوض کنم
یادش بخیر قبلا ها وقتی پستی زده میشد مدیران و راهبران خودشون دست بکار میشدن نه مثل الان که همشون دونستن و تمام و دیگه ... و به کاربرای تازه کار میگن که خوب خودتون ویکی کنید و به ویکی مراجعه کنید
تو هر جامعه ای اصل همکاری اس و بس تو این وضع از دست ما چه کار بر میاد؟
از مدیریت هم میخوام به زودی پاسخگو باشد؟
اوبونتو یعنی زندگی

آفلاین heresh

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 968
« پاسخ #49 : 23 شهریور 1389، 11:54 ب‌ظ »
آقا مثلا این یعنی چه؟
فقط اینو میگم در قسمت مقالات و مستندات و در برخی قسمت های ویکی بیشتر آدرس ها ما را به سایت http://www.hezardastan.org/ میفرسته این خجالت آور تره حذفش کنید بهتر نیست
این قدر هم ادعا نداشته باشین من که نمیتونم حذفش کنم کاربرای معمولی هم نمیتونن چون صفحه غیر قابل تغییره اگر هم میتونستیم میگفتن اینا اندوخته های باارزش ویکی ان بابا چرا حذفش کردی؟ میدونی چقدر آدم از اینا استفاده میکنه :) راستش من گفتم بیام اوبونتو رو عوض کنم و اپن سوزه نصب کنم اونجا داره کم کم جامعه کاربریش به خاطر مدیریت صحیحش بالا میره بعد پشیمون شدم و به خودم گفتم چرا اوبونتو این بیکارارو باید عوض کنم
یادش بخیر قبلا ها وقتی پستی زده میشد مدیران و راهبران خودشون دست بکار میشدن نه مثل الان که همشون دونستن و تمام و دیگه ... و به کاربرای تازه کار میگن که خوب خودتون ویکی کنید و به ویکی مراجعه کنید
تو هر جامعه ای اصل همکاری اس و بس تو این وضع از دست ما چه کار بر میاد؟
دوست عزیز این چه حرفاییه که میزنی؟! بیکار یعنی چی؟
چه انتظاری داری؟ اینکه چند نفر مدیر انجمن بیان تک تک پست های چند هزار کاربر رو کنترل کنن و بهشون جواب بدن! یا اینکه 2 3 نفری بیان آستین بالا بزنن و تمام مطالب وسیع ابونتو رو ویکی کنن!! یکم منطقی فکر کن. تو هر جامعه استفاده کننده از یک توزیع، این افراد جامعه اش هستن که باعث پیشرفتش میشن. به روز نبودن ویکی بیشتر به کاربرهای ابونتو بر میگرده نه به مدیران انجمن. اینجا هیچ کس تعهدی برای انجام کاری نداره و همه از روی علاقه به اهداف و آرمانهاشون کاری انجام میدن. تو چند پست قبل هم از لفظ خوبی استفاده نکردی سعی کن به کسی بی احترامی نکنی، مخصوصا به مدیران انجمن که بدون هیچ چشم داشتی دارن برای خدمت به جامعه کاربری زحمت میکشن.

آفلاین بهزاد (beh7)

• Sr. Member
  • *
  • یک نفر با کلی آرزو
« پاسخ #50 : 24 شهریور 1389، 12:50 ق‌ظ »
heresh جان دوست عزیز بازم که تند رفتی
اول سلام دوم بابا انتقاد نکنیم سوم جنبه انتقاد داشته باشیم چهارم آف تاپیک ممنوع موضوع هم به کلی روشنه انتقاد و پیشنهاد برای بهبود انجمن پنجم منظور من رو ندونستید منظورم این بود که هر جایی که مدیران میتونن و ما نمیتونیم رو خودشون به روز کنن مطمین باش من خودم از شما بیشتر از دوستان خوشم میاد در ضمن اگه به یاد داشته باشی هر وقت یه انتقادی شده شما هی بگو چیزی نیست تقصیر از شماست ای بابا
اوبونتو یعنی زندگی

آفلاین Samane

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #51 : 24 شهریور 1389، 03:41 ب‌ظ »
دوست عزیز این چه حرفاییه که میزنی؟! بیکار یعنی چی؟
چه انتظاری داری؟ اینکه چند نفر مدیر انجمن بیان تک تک پست های چند هزار کاربر رو کنترل کنن و بهشون جواب بدن! یا اینکه 2 3 نفری بیان آستین بالا بزنن و تمام مطالب وسیع ابونتو رو ویکی کنن!! یکم منطقی فکر کن. تو هر جامعه استفاده کننده از یک توزیع، این افراد جامعه اش هستن که باعث پیشرفتش میشن. به روز نبودن ویکی بیشتر به کاربرهای ابونتو بر میگرده نه به مدیران انجمن. اینجا هیچ کس تعهدی برای انجام کاری نداره و همه از روی علاقه به اهداف و آرمانهاشون کاری انجام میدن. تو چند پست قبل هم از لفظ خوبی استفاده نکردی سعی کن به کسی بی احترامی نکنی، مخصوصا به مدیران انجمن که بدون هیچ چشم داشتی دارن برای خدمت به جامعه کاربری زحمت میکشن.
+1

heresh جان دوست عزیز بازم که تند رفتی
موضوع هم به کلی روشنه انتقاد و پیشنهاد برای بهبود انجمن
منظورم این بود که هر جایی که مدیران میتونن و ما نمیتونیم رو خودشون به روز کنن
:!:
بشرطی که انتقاد منطقی باشه! بجای اینکه امثال شما بشینن و دست رو دست بذارن و بگن اینکار و بکن یا نکن، بهتر نیست خودتون آستین بالا بزنید و بجای حرف زدن در کمک رسانی به بچه ها همکاری کنید؟!
**کسی که دست به سینه است، چه حق اعترازی می تونه داشته باشه.

آفلاین بهزاد (beh7)

• Sr. Member
  • *
  • یک نفر با کلی آرزو
« پاسخ #52 : 24 شهریور 1389، 05:33 ب‌ظ »
من گفتم و میگم
نه کس دیگه پس خودتان را بی خودی شیرین نکنید و رو پست من مانور ندهید من فقط منتظر پست مدیریت ام حتی اگر به صورت خصوصی خوب بیاد دلیل بیاره منم دلیل بیارم تا شاید کسی قانع بشه یا کسی از رو بره
اینجا تنها جایی است که وقتی میاییم انتقاد کنیم میگین که کسی شما را مجبور نکرده همه بدون هیچ چشمداشتی دارند وقت میگذرونند یا کار میکنند ؟ عجبا ؟
باید مشکلات حل بشه یا نه ؟ در ضمن تعجبی نداره
اوبونتو یعنی زندگی

آفلاین Alir3z4

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 750
  • Guess who's back?
« پاسخ #53 : 24 شهریور 1389، 06:03 ب‌ظ »
انتقاد سازنده نیست در جامعه ایرانی و ایرانی تبار..
ویرایش شد/////
« آخرین ویرایش: 27 شهریور 1389، 12:07 ق‌ظ توسط Alir3z4 »
یه مرد هیچوقت زمین نمیخوره...

آفلاین Samane

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #54 : 24 شهریور 1389، 06:54 ب‌ظ »
فقط میبینم مدیرا با اون همه لیوان و سطل قهوه هاشون میان هر چند سال یکبار میان و میرن بدون اینکه از اون قهوه ها به کسی تعارف کنن...
هرکی هم انتقاد کنه که آقا شما اینقدر قهوه داری چرا به کسی تعارف نمی کنی ، یه دفعه هرچی پیش خدمت هست که هنوز با خودشون قهوه خام حمل میکنن و حتی تا حالا یه فنجون قهوه با خودش نداشته میگه برو واسه خودت درست کن و اگه هم خیلی دلت میسوزه واسه باقیه هم بریز...
اینه رسمش؟
یا اون عمو BadJoker که فقط بلده با اون آواتارش بیاد حرف های دیگرتان رو حذف کنه..
اونوقت میگه مدیر انجمن...
البته دوستان من واضح نوشتم ، خواهشا خاله بازی در نیارین و حرفم رو نگین جک بود و باحال..

وای فکر نمی کردم انقدر کمبود کاپوچینو داشته باشی، می خوای عزیزم قهوه خودم رو بدم بهت که بشه کاپوچینو  ;) ، یه وقت تعارف نکنی؟!!
آقا کوچولو زمانی که این سایت هیچی نبود شما و امسال شما نه سرپیاز بودید نه ته پیاز! والا اونهایی هم که از اول سایت بودن همچین ادعا و درخواستی ندارن. اصلا ببینم بلدی ترمینال رو باز کنی؟  :?: گمون نکنم!  :-k
تو صفحه اصلی انجمنا، اون پایین پایین، لیست کاربرای آنلاین هست، اونهایی که آبی رنگ اند، همون هایی هستند که این سایت رو با زحمت راه اندازی کردند و شما ازشون خوشت نمی یاد! خب حالا از این به بعد دقت کن ببین سال به سال می یان ، یا ساعت به ساعت!
راجع به بدجوکر آواتارش رو خودش درست کرده واسه همینه که چشت رو گرفته! سعی کن زیاد حسادت نکنی!  ;)

آفلاین ریچارد استالمن بزرگ!

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 694
  • انا المسموم ما عندی به تریاق ولا راقی !
    • بازاریابی چریکی و کسب درامد اینترنتی
« پاسخ #55 : 24 شهریور 1389، 08:55 ب‌ظ »
 :-s
من نباید چیزى باشم که تو می خواهى ، من را خودم از خودم ساخته ام، تو را دیگرى باید برایت بسازد و منى که من از خود ساخته ام،آرزوهای من است ،تویى که تو از من می سازى کمبودهایت هستند.
----
ده نکته در استفاده از لینوکس یا آنتی ویندوز!

آفلاین RCLord

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 411
    • پشت یک لحظه سکوت
« پاسخ #56 : 24 شهریور 1389، 09:16 ب‌ظ »
اصلان من موندم شما چرا اینقدر علاقه به دعوا کردن دارید . واقعا خجالت داره !!!!!!!!!
« هرگونه انتقاد سازنده ای را با کمال میل قبول میکنم »

آفلاین بهزاد (beh7)

• Sr. Member
  • *
  • یک نفر با کلی آرزو
« پاسخ #57 : 24 شهریور 1389، 09:27 ب‌ظ »
من کاملا با بهزاد کاملا موافقم حرفات پیکسل به پیکسل رو باید با مداد نوشت .... :ي
و کاملا مخالف خود شیرینی دوستان هستم....

من فقط میبینم مدیرا با اون همه لیوان و سطل قهوه هاشون میان هر چند سال یکبار میان و میرن بدون اینکه از اون قهوه ها به کسی تعارف کنن...
یا بعضی از قسمت های انجمن رو قهوه خوننه را میندازن تازه چشبناک هم میکنن و یه حالی به خوشون میدم و خودشون تحویل هم میگیرن اساسی و اینا بعدش هم میگن ما مدیریت محترم هستیم....

ویکی سایت رو که میبینی آدم دلش میسوزه
بهضی وقت ها به خودم میگم این افرادی که اسمشون زیر صفحات ویکی زده یا حالا داره با نبیره و ندیده هاشون بازی میکنن یا الان باید واسشون مراسم یاد بود گرفت...
هرکی هم انتقاد کنه که آقا شما اینقدر قهوه داری چرا به کسی تعارف نمی کنی ، یه دفعه هرچی پیش خدمت هست که هنوز با خودشون قهوه خام حمل میکنن و حتی تا حالا یه فنجون قهوه با خودش نداشته میگه برو واسه خودت درست کن و اگه هم خیلی دلت میسوزه واسه باقیه هم بریز...
اینه رسمش؟
یا اون عمو BadJoker که فقط بلده با اون آواتارش بیاد بچه های مردم رو بترسونه و حرف های دیگران رو حذف کنه..
البته دوستان من واضح نوشتم ، خواهشا خاله بازی در نیارین و حرفم رو نگین جک بود و باحال..

قربون آدم چیز فهم واقعا انسانی و حرفای همه رو تا آخر گوش میدی
فقط میبینم مدیرا با اون همه لیوان و سطل قهوه هاشون میان هر چند سال یکبار میان و میرن بدون اینکه از اون قهوه ها به کسی تعارف کنن...
اینه رسمش؟
یا اون عمو BadJoker که فقط بلده با اون آواتارش بیاد حرف های دیگرتان رو حذف کنه..

وای فکر نمی کردم انقدر کمبود کاپوچینو داشته باشی، می خوای عزیزم قهوه خودم رو بدم بهت که بشه کاپوچینو  ;) ، یه وقت تعارف نکنی؟!!
آقا کوچولو زمانی که این سایت هیچی نبود شما و امسال شما نه سرپیاز بودید نه ته پیاز! والا اونهایی هم که از اول سایت بودن همچین ادعا و درخواستی ندارن. اصلا ببینم بلدی ترمینال رو باز کنی؟  :?: گمون نکنم!  :-k
تو صفحه اصلی انجمنا، اون پایین پایین، لیست کاربرای آنلاین هست، اونهایی که آبی رنگ اند، همون هایی هستند که این سایت رو با زحمت راه اندازی کردند و شما ازشون خوشت نمی یاد! خب حالا از این به بعد دقت کن ببین سال به سال می یان ، یا ساعت به ساعت!
راجع به بدجوکر آواتارش رو خودش درست کرده واسه همینه که چشت رو گرفته! سعی کن زیاد حسادت نکنی!  ;)

خانم کوچولو اینجا جای توهین نیست درست با کاربرا صحبت کن اطمینان دارم که اولین باری که اوبونتو رو بالا آوردی دنبال دکمه استارتش بودی من هم اون اولا نمیدونستم خوب که چی؟ من یادم نیست که اولین پستی که دادم چی بود ولی مطمینم قبل از اون کل ویکی و قوانین رو خوندم بعدش به خودم لعنت فرستادم که چرا وقتمو تلف کردم وقتی که اولین بار اومد پست بزنم همه به جای جواب اومدن گفتن خوش اومدی بعد از چند پست که بیخودی زدم یکی از کاربرای محترم به نام ahmed جوابمو داد ایشون نه مدیر بودن نه راهبر فقط یک انسانی بودن وظیفه شناس و دلسوز
در ضمن بعضیا مثل شما نیستند که اولین پستش این طوری باشه: آقایون و خانومها یکی تو این سایته که اسمشو نمیگمو منو داره طلاق میده و دوست یکی هست و بازم اسمشو نمیگمو از شما طلب کمک دارم
اینم از کشتیم بگید به خونه برگرده :D
در مورد اون آبی رنگا خوب ما هم قرمزیم که چی ؟ چون دیده نمیشین نگو نیستیم
در بین الحللین تو رو خدا تو رو خدا میگما اینجاهارو خوندی؟ واقعا قبول نداری؟

خانوم مثلا این یعنی چه؟
1)فقط اینو میگم در قسمت مقالات و مستندات و در برخی قسمت های ویکی بیشتر آدرس ها ما را به سایت http://www.hezardastan.org/ میفرسته این خجالت آور تره حذفش کنید بهتر نیست
این قدر هم ادعا نداشته باشین من که نمیتونم حذفش کنم کاربرای معمولی هم نمیتونن چون صفحه غیر قابل تغییره
2)یادش بخیر قبلا ها وقتی پستی زده میشد مدیران و راهبران خودشون دست بکار میشدن نه مثل الان که همشون دونستن و تمام و دیگه ... و به کاربرای تازه کار میگن که خوب خودتون ویکی کنید و به ویکی مراجعه کنید
3)تو هر جامعه ای اصل همکاری اس و بس تو این وضع از دست ما چه کار بر میاد؟
4)از مدیریت هم میخوام به زودی پاسخگو باشد؟
5)همین امضای خودتون
خوب ما تو این انجمن یک خانواده ایم اگر بهتون بربخوره من بانهایت شرمندگی ازتون استدعای بخشش رو دارم
اوبونتو یعنی زندگی

آفلاین smmsadrnezh

• Full Member
  • *
  • ارسال: 198
  • Ubuntu is the way of life
    • سید محمد مسعود صدرنژاد
« پاسخ #58 : 25 شهریور 1389، 05:11 ب‌ظ »
وقتی طرزه صحبته بعضی ها رو دیدم خجالت کشیدم اینجا چیزی بنویسم اما ....
از مدت ها قبل از ثبت نام در این سایت مطالبه این انجمن رو دنبال میکردم و چند بار با اکانته برادرم جوابه برخی سوالاتم رو گرفتم اما همیشه از نابسامانی انجمن ناراضی بودم تا اینکه بعد از چند سال تصمیم گرفتم به جای مطرح کردن صرفا سوالاتم به اجتماع کاربران این سایت بپیوندم.
میگویند انتقاد باید سازنده باشد و مصداق های آن به شفاف و روشن باشد. من با این صحبت موافقم اما چه کنیم وقتی هیچکس پاسخگوی انتقادات سازنده نیست و همه کار را به دوشه دیگران میندازند. (به پست های قبلیم در این تاپیک توجه کنید)
تا اونجا که من با مدیران آشنایی دارم BadJoker دلسوز ترین مدیره این انجمن هست و دررابطه با beh7 و Alir3z4 امیدوارم نثر صریحشون اولا خارج از ادب و قوانین این سایت نشود و دوما موجب آزار سایرین نباشه. (اصلا منظورم این نیست که اینطوره. من از اوله این تاپیک تا حالا رو چند بار خوندم و به نظرم صحبت های دوستان تنها از روی دلسوزی هست. فقط خواستم بگم مواضب باشید چون تند روی الزاما نتایجه خوبی نداره)
« آخرین ویرایش: 25 شهریور 1389، 05:13 ب‌ظ توسط smmsadrnezh »
گنـــــــــــــــــــــودام!            فارسی      انگلیسی

آفلاین hishki

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 82
  • آزادی و آزادی و بس
« پاسخ #59 : 25 شهریور 1389، 08:43 ب‌ظ »
من هم تا حدودی با انتقاد های دوستان موافقم ولی به نظرم میشه یه کم هم سرعت رو کم کرد و...
ولی کلا اینکه اگه یکی یه انتقادی میکنه و انتظار داره مدیر جوابشو بده به نظرم خیلی بده که من و شما بیاییم و راجع به قهوه و کاپوچینو حرف بزنیم!!!!!
در کل همونطور که دوستان میگن دعوا خوب نیست و این نشانه ضعف فرهنگ ماست که بجای اینکه این بحث ها یه سودی به ما برسونه همیشه کار به دعوا میکشه و این مشکل از فرهنگه نه از یکی دو نفر. و اینجا هم دادگاهه حل اختلاف نیست!
ببخشید ولی چون من فعلا مطلبی تو ویکی نذاشتم نمیتونم خیلی ازش انتقاد کنم!
همیشه برای خراب کردن چیزی نیاز نیست که به آن حمله کنی ; کافیه از اون بد دفاع کنی!