انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: کمک برای گزارش مشکل  (دفعات بازدید: 7026 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین ALi.pAkrohk

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1109
  • KDE Plasma 5 + Gnu OS
کمک برای گزارش مشکل
« : 09 تیر 1398، 11:21 ب‌ظ »
به نام خدا
درود دوستان امید دارم که خوب هستید.
من یک مشکلی با گرافیکم دارم که توی رزولوشن ۱۰۸۰ شدید افت فریم داره (‌قبلا توی بلندر در کمتر از یک ثانیه رندر می گرفت ولی از ابدیت های جدید یعنی اوایل ۲۰۱۹ تا به الان cpu بهتر از gpu برای من رندر می گیره و gpu تا ۳۲ ثانیه گاهی طول می کشه )
مدل گرافیک من AMD R9 M280x هستش و cpu من FX 7600p .
لطفا در صورت امکان به من کمک کنید ، که باید چه چیز هایی رو توی وبسایت FreeDesktop گزارش کنم تا مشکلم رو حل کنن.
« آخرین ویرایش: 12 تیر 1398، 06:13 ق‌ظ توسط ALi.pAkrohk »
20 =! 20
با هم بیاموزیم به هم نیاموزیم.
پاک روح.(آپاراک).

آفلاین Farhaad 1992

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 943
  • گنو با گنوم
پاسخ : کمک برای ریپورد مشکل.
« پاسخ #1 : 10 تیر 1398، 07:40 ق‌ظ »
نقل‌قول
کمک برای ریپورد مشکل.
ریپورد؟! قرار دادن نقطه پایان در عنوان؟!

به نام خدا
من یک مشکلی با گرافیکم دارم که توی رزولوشن ۱۰۸۰ شدید افت فریم داره (‌قبلا تیو بلندر کنتر از یک ثانیخ رندر می گرفت ولی از ابدیت های جدید یعنی اوایل ۲۰۱۹ تا به الان cpu بهتر از gpu برای من رندر می گیره و gpu تا ۳۲ ثانیه گاهی طول می کشه )
لطفا در صورت امکان به من کمک کنید ، که باید چه چیز هایی رو توی وبسایت FreeDesktop ریپورد کنم تا مشکلم رو حل کنن.

اَبَدیّت؟!

والا اگر درست بنویسید کسی نمی‌گه طرف بچه سوسوله و از اینجور حرف‌ها، ولی وقتی نادرست می‌نویسید می‌گند طرف آدم «بی‌نظم»، «بی‌دقت» و «شلخطه» است.

از اونجایی که معلوم نیست این مشکل مربوط به کدامیک از اجزای سیستم عامل شما است، بهترین راه راپورت/ریپورت دادن به خود توزیع مورد استفاده از طریق لیست پستی آن است، توزیع‌های مشهور همکاری و ارتباط نزدیکی با توسعه‌دهندگان upstream دارند و پس از شناسایی یک مشکل، آن را گزارش می‌کنند. مگر اینکه بدونید مشکل *دقیقاً* از کدام برنامه است و راه عیب‌یابی آن را بلد باشید که در آنصورت گزارش کردن مستقیم به upstream بهتر است.
* نام کاربری حساب من Fedora-Red Hat است ولی نام نمایهٔ (پروفایل) من، نام حقیقی + سال تولد من است
* از دی ۱۳۹۸ دیگر فعالیت پیوسته و دائم ندارم
* نظرات و ارسال‌های من فقط در زمان ارسال خود معتبر بودند و نشان‌دهنده طرز فکر و سطح دانش فعلی من نیستند

آفلاین ALi.pAkrohk

• High Hero Member
  • *
  • KDE Plasma 5 + Gnu OS
« پاسخ #2 : 11 تیر 1398، 05:00 ق‌ظ »
نقل‌قول
کمک برای ریپورد مشکل.
ریپورد؟! قرار دادن نقطه پایان در عنوان؟!

به نام خدا
من یک مشکلی با گرافیکم دارم که توی رزولوشن ۱۰۸۰ شدید افت فریم داره (‌قبلا تیو بلندر کنتر از یک ثانیخ رندر می گرفت ولی از ابدیت های جدید یعنی اوایل ۲۰۱۹ تا به الان cpu بهتر از gpu برای من رندر می گیره و gpu تا ۳۲ ثانیه گاهی طول می کشه )
لطفا در صورت امکان به من کمک کنید ، که باید چه چیز هایی رو توی وبسایت FreeDesktop ریپورد کنم تا مشکلم رو حل کنن.

اَبَدیّت؟!

والا اگر درست بنویسید کسی نمی‌گه طرف بچه سوسوله و از اینجور حرف‌ها، ولی وقتی نادرست می‌نویسید می‌گند طرف آدم «بی‌نظم»، «بی‌دقت» و «شلخطه» است.

از اونجایی که معلوم نیست این مشکل مربوط به کدامیک از اجزای سیستم عامل شما است، بهترین راه راپورت/ریپورت دادن به خود توزیع مورد استفاده از طریق لیست پستی آن است، توزیع‌های مشهور همکاری و ارتباط نزدیکی با توسعه‌دهندگان upstream دارند و پس از شناسایی یک مشکل، آن را گزارش می‌کنند. مگر اینکه بدونید مشکل *دقیقاً* از کدام برنامه است و راه عیب‌یابی آن را بلد باشید که در آنصورت گزارش کردن مستقیم به upstream بهتر است.
بله ببخشید چند بار متن رو چک کردم، ولی بعد از کار بود و خسته بودم ، از زیر دستم در رفته بود ببخشید بازم( مسعله ای بود که باید  در سریع ترین زمان رسیدگی می کردم تا حداقل اصل موضوع رو فراموش نکنم ، مدت ها بود که باید اطلاع می دادم )

خوب فقط توی یک توزع مشکل ندارم ، توزیع همیشگی من آرچ هستش ، ولی برای برسی ، فدورا و اوبونتو رو هم بصورت Live تست کردم و مشکل پا برجا بود ، حتی توی اوبونتو دسکتاپ هم شروع به تیک زدن و لگ زدن می کنه( نمی دونم تیک و لگ رو چطوری بنویسم که منظور درست رو برسونه ) جالب این هستش این مشکلات فقط توی رزولوشن های بالا 720 به وجود میان.
20 =! 20
پاک روح.(آپاراک).

آفلاین Farhaad 1992

• Hero Member
  • *
  • گنو با گنوم
« پاسخ #3 : 11 تیر 1398، 07:46 ق‌ظ »
بله ببخشید چند بار متن رو چک کردم، ولی بعد از کار بود و خسته بودم ، از زیر دستم در رفته بود ببخشید بازم( مسعله ای بود که باید  در سریع ترین زمان رسیدگی می کردم تا حداقل اصل موضوع رو فراموش نکنم ، مدت ها بود که باید اطلاع می دادم )

خوب فقط توی یک توزع مشکل ندارم ، توزیع همیشگی من آرچ هستش ، ولی برای برسی ، فدورا و اوبونتو رو هم بصورت Live تست کردم و مشکل پا برجا بود ، حتی توی اوبونتو دسکتاپ هم شروع به تیک زدن و لگ زدن می کنه( نمی دونم تیک و لگ رو چطوری بنویسم که منظور درست رو برسونه ) جالب این هستش این مشکلات فقط توی رزولوشن های بالا 720 به وجود میان.
از من عذرخواهی نکن، من برای خودت گفتم، این توضیحاتی هم که دادی توجیح کردنه، می‌تونستی متن رو بعدن حتی یک روز دیرتر منتشر کنی ولی درست و اصولی، انقدر هم اون عبارت کلیشه‌ای و مسخره «سلام یا درود دوستان» را درج نکن، ما اینجا دوست همدیگه نیستیم و کمتر کسی همدیگر رو می‌شناسه، ما اینجا جمع شدیم تا به گنو و لینوکس کمک کنیم که این کمک‌کردن آخرش به خود اون شخص هم برمی‌گرده، به خاطر رفاقت و دوستی نیست. «درود دوستان امید دارم که خوب هستید.» اینجور جملات فقط متن رو طولانی و وقت خواننده رو می‌گیره، یکراست برو سر اصل مطلب بدون حتی سلام کردن!

-------------------

خوب پس اگر توزیع‌های دیگه رو چک کردی و روی اون‌ها هم این مشکل بود پس بهتره به توسع‌دهندگان درایورهای AMD گزارش کنی، نمی‌دونم پروژه آنها جزو هسته لینوکس است یا جای دیگری است، فکر کنم لیست پستی لینوکس برای گرافیک‌های AMD یک لیست پستی مخصوص داره، باید بگردی، شاید آسون‌ترین راه گزارش دادن به خود توزیع باشه. هر کاری کردی و هر نتیجه‌ای که گرفتی بعداً اینجا بنویس تا ببینیم چی شد.
* نام کاربری حساب من Fedora-Red Hat است ولی نام نمایهٔ (پروفایل) من، نام حقیقی + سال تولد من است
* نظرات و ارسال‌های من فقط در زمان ارسال خود معتبر بودند و نشان‌دهنده طرز فکر و سطح دانش فعلی من نیستند

آفلاین بهنام …

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1028
  • إن أحسنتم أحسنتم لأنفسكم وإن أسأتم فلها
پاسخ : کمک برای گزارش مشکل.
« پاسخ #4 : 11 تیر 1398، 10:49 ق‌ظ »
سلام علی!
اگه می‌شه ایمیل بزن به همون‌جا یا نمونه‌های مشابه را نگاه کن. به‌نظرم بهتر راهنماییت می‌کنند.
- گزارش (ریبورت)

این توضیحاتی هم که دادی توجیح کردنه، می‌تونستی متن رو بعدن حتی یک روز دیرتر منتشر کنی ولی درست و اصولی، انقدر هم اون عبارت کلیشه‌ای و مسخره «سلام یا درود دوستان» را درج نکن، ما اینجا دوست همدیگه نیستیم و کمتر کسی همدیگر رو می‌شناسه، ما اینجا جمع شدیم تا به گنو و لینوکس کمک کنیم که این کمک‌کردن آخرش به خود اون شخص هم برمی‌گرده، به خاطر رفاقت و دوستی نیست. «درود دوستان امید دارم که خوب هستید.» اینجور جملات فقط متن رو طولانی و وقت خواننده رو می‌گیره
* توجیه، بعداً یا بعدا
* سلام و احوال‌پرسی و برخورد گرم، کلیشه و مسخره نیست (بویژه در انجمن). در خط‌های جداگونه و منظم نوشته بشه، مشکلی پیش نمیاد و اثر روانی خوبی روی آدم‌های معمولی و سالم داره. و کمک ما، هم بخاطر خودخواهیه و هم بخاطر نوع‌دوستی و همراهی!
ممنون از وقتی که برای کمک می‌ذارید.
« آخرین ویرایش: 11 تیر 1398، 11:09 ق‌ظ توسط بهنام … »
:) :)

آفلاین S Y N C R E X

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 800
  • The Control Is The Power
    • syncrex.me
پاسخ : کمک برای ریپورد مشکل
« پاسخ #5 : 11 تیر 1398، 01:56 ب‌ظ »
دایرکت رندر کارت گرافیک فعال هست ؟
فقط توی رزوشن 1080 مشکل داری ؟
ممکنه مشکل سخت افزاری باشه  ٬ من یه پیشنهاد دارم ٬ از لینک زیر برنامه بنچمارک یونیجین و بگیر و اجراش کن :
https://assets.unigine.com/d/Unigine_Valley-1.0.run
روی حالتی که میگم تنظیمش کن و بنچمارک بگیر تا مقایسه کنیم راندمان کارت گرافیکت و :
کیفیت High
رزولیشن 720
فول اسکرین
بدون آنتی الیاسینگ
(آهنگش فوق العادست)

حدس میزنم متوسط فریم نهایی که به دست بیاری دور و بر 50 باشه با توجه به سخت افزارت ٬
این تست و بزن که مطمعن بشی راندمان کارت گرافیکت مشکلی داره یا نه ٬ که بدونی بعدش چیکار میتونی بکنی .
« آخرین ویرایش: 11 تیر 1398، 02:10 ب‌ظ توسط enCODEr »

آفلاین Farhaad 1992

• Hero Member
  • *
  • گنو با گنوم
« پاسخ #6 : 11 تیر 1398، 05:22 ب‌ظ »
* توجیه، بعداً یا بعدا
* سلام و احوال‌پرسی و برخورد گرم، کلیشه و مسخره نیست (بویژه در انجمن). در خط‌های جداگونه و منظم نوشته بشه، مشکلی پیش نمیاد و اثر روانی خوبی روی آدم‌های معمولی و سالم داره. و کمک ما، هم بخاطر خودخواهیه و هم بخاطر نوع‌دوستی و همراهی!
منظورم از «مسخره» رفتار «قابل تمسخر و خنده‌آور» نبود، منظور همان رفتار نادرست است، چون واقعیت اینه اینجا عده خیلی کمی واقعاً با هم دوست هستند و همدیگر را می‌شناسند تازه ما که تنها برای کاربران عضوشده تاپیک/پست ارسال نمی‌کنیم، بیشتر بازدیدکنندگان اینجا مهمان و عضونشده هستند، آیا در انجمن‌های خارجی یا لیست‌های پستی، چنین سلام و احوال‌پرسی و خطاب کردن «مردم» با نام «دوستان» را دیده‌اید؟! اکثراً حتی سلام هم نمی‌کنند، فوق فوقش یک Hello می‌نویسند، ایشون تو تمام تاپیک‌هاش یک سلام و احوال‌پرسی خیلی گرم و دوستانه می‌کنه که من نمی‌پسندم چون به نظر من این مدل سلام و احوال‌پرسی و اون واژه «دوستان» توخالیه و واقعی نیست!

منظور من این نبود ما فقط به خاطر شخص خودمون اینجا هستیم، قطعاً برای کمک به جامعه و مردم است و هم برای کمک به گنو و لینوکس، بدون مردم، گنو و لینوکس وجود نداشت و نخواهد داشت پس لازمه دست همدیگه رو بگیریم و به هم کمک کنیم و منظور این بود اینجا حکم یک سرویس خدماتی داره، سریع و خلاصه حرف/سوال رو بزن با دادن اطلاعات لازم و منتظر جواب باش، غیر از سلام و تشکر به صورت پیشاپیش و کلی (حالت توصیه‌شده)، یا تشکر مستقیم به کاربر حل کننده مشکل، اون مدل احوال‌پرسی فقط وقت گرفتن و سیاه کردن صفحه است نه چیز دیگه.

آفلاین nino

• Full Member
  • *
  • ارسال: 224
    • Gitlab
« پاسخ #7 : 11 تیر 1398، 05:51 ب‌ظ »
* توجیه، بعداً یا بعدا
منظورم از «مسخره» رفتار «قابل تمسخر و خنده‌آور» نبود، منظور همان رفتار نادرست است، چون واقعیت اینه اینجا عده خیلی کمی واقعاً با هم دوست هستند و همدیگر را می‌شناسند تازه ما که تنها برای کاربران عضوشده تاپیک/پست ارسال نمی‌کنیم، بیشتر بازدیدکنندگان اینجا مهمان و عضونشده هستند، آیا در انجمن‌های خارجی یا لیست‌های پستی، چنین سلام و احوال‌پرسی و خطاب کردن «مردم» با نام «دوستان» را دیده‌اید؟! اکثراً حتی سلام هم نمی‌کنند، فوق فوقش یک Hello می‌نویسند، ایشون تو تمام تاپیک‌هاش یک سلام و احوال‌پرسی خیلی گرم و دوستانه می‌کنه که من نمی‌پسندم چون به نظر من این مدل سلام و احوال‌پرسی و اون واژه «دوستان» توخالیه و واقعی نیست!

منظور من این نبود ما فقط به خاطر شخص خودمون اینجا هستیم، قطعاً برای کمک به جامعه و مردم است و هم برای کمک به گنو و لینوکس، بدون مردم، گنو و لینوکس وجود نداشت و نخواهد داشت پس لازمه دست همدیگه رو بگیریم و به هم کمک کنیم و منظور این بود اینجا حکم یک سرویس خدماتی داره، سریع و خلاصه حرف/سوال رو بزن با دادن اطلاعات لازم و منتظر جواب باش، غیر از سلام و تشکر به صورت پیشاپیش و کلی (حالت توصیه‌شده)، یا تشکر مستقیم به کاربر حل کننده مشکل، اون مدل احوال‌پرسی فقط وقت گرفتن و سیاه کردن صفحه است نه چیز دیگه.
اول، هر واژه ای معنی مخصوص به خودش رو داره و بنابراین ما نمی تونیم واژه «مسخره» رو به کار ببریم و بگیم منظورم چیز دیگه ای بود.
دوم، مگه ملاک رفتار ما انجمن های دیگه ست و باید ببینیم اونها چکار می کنن یا نمی کنن و ما خودمونو با اونها وفق بدیم؟
سوم، لازمه به کار بردن واژه دوستان این نیست که ایشون با همه اعضا رابطه دوستی چندساله داشته باشه. قطعا قصد ایشون رعایت ادب و ایجاد صمیمت بیشتر بوده. همچنین فکر نمی کنم یک سلام و احوالپرسی چند کلمه ای وقت کسی رو بگیره.
چهارم، غلط های نگارشی که ذکر کردید همگی به جا بودن و متاسفانه به دفعات دیده شده که ALi.pAkrohk نسبت به رعایت این موضوع حساسیت زیادی نشون نمی ده.
...

آفلاین ALi.pAkrohk

• High Hero Member
  • *
  • KDE Plasma 5 + Gnu OS
« پاسخ #8 : 12 تیر 1398، 05:52 ق‌ظ »
* توجیه، بعداً یا بعدا

دوست من  :) ، آروم باش( الان میگه : (من آرومم) 😁 ) ، اگه دوست نداری دوست صدات کنم اشکال نداره ، ولی فکر نمی کنی بحث کردن در مورد یک جمله که من اول پست هام میزارم و شاید کمتر از یک ثانیه وقت میبره ، بیشتر وقت خودت ، انجمن و پست رو بگیر و همین طور باعث منحرف شدن بحث بشه ؟!

دلیل من برای سلام و احوال پرسی کردن سه مورد هستش.
1 - آرزوی حال خوب برای کسی که وقت گذاشته و داره پستی که من گذاشتم رو می خونه ( فکر نمی کنم اشکال داشته باشه )
2 - منتقل کردن حس دوستی ( عملا همه دوست من هستن مگر که خودشون این طور نخوان(اینجا کسی مجبور به جواب دادن نیست) )
3 - چه اشکالی داره یکم با افرادی که مثل من نرم افزار آزاد و آزادی رو دوست دارن ، راحت و با حال خوش صحبت کنم و اون ها رو دوست بدونم ؟! من عملا تا حس دوستی نکنم ، دلیلی برای کمک نمی بینم. افرادی که علایقی مثل من دارن ، دوست من هم نباشن لایق آرزوی حال خوب هستند.

اگه قرار بود رفتارم مثل انجمن های خارجی باشه ، اسم انجمن ، انجمن فارسی اوبونتو نبود ، چون فرهنگ فارسی درونش اشکال داشت.

به شما گفتم ببخشید ، چون حس کردم خوندن متن من با اون غلط های نگارشی باعث آزار شما شده در حالی که سعیی در کمک کردن دارید ( دیگه دلیلی نمی دیدم و نداشت برای بخشش خواستن از شما )
« آخرین ویرایش: 12 تیر 1398، 06:26 ق‌ظ توسط ALi.pAkrohk »
20 =! 20
پاک روح.(آپاراک).

آفلاین ALi.pAkrohk

• High Hero Member
  • *
  • KDE Plasma 5 + Gnu OS
« پاسخ #9 : 12 تیر 1398، 06:02 ق‌ظ »
* توجیه، بعداً یا بعدا

چهارم، غلط های نگارشی که ذکر کردید همگی به جا بودن و متاسفانه به دفعات دیده شده که ALi.pAkrohk نسبت به رعایت این موضوع حساسیت زیادی نشون نمی ده.
بله متاسفانه من این مشکل رو دارم  و بار ها سعی کردم حلش کنم ، ولی واقعا نمی دونم مشکل از چیه ، گاهی متن رو می نویسم ، چند بار می خونم و باز بعد از پست کردن، غلط های نگارشی می بینم و جالب این هستش اون لحظه از زیر دستم در میره.
و چند دقیقه بعد که باز می خونم می بینم غلط نوشتم و اون غلط هم جاگذاشتن یک حرف هستش یا نوشتن ت بجای ی یا ب هستش.(فکر می کنم احساس خستگی غلط های بیشتری رو به وجود میاره )
اگر راهکاری دارین توی یه پست جدا اعلام کنم ، شاید بشه به شکلی تمرکذ نوشتاریم رو بالاببرم.
« آخرین ویرایش: 12 تیر 1398، 06:27 ق‌ظ توسط ALi.pAkrohk »
20 =! 20
پاک روح.(آپاراک).

آفلاین ALi.pAkrohk

• High Hero Member
  • *
  • KDE Plasma 5 + Gnu OS
« پاسخ #10 : 12 تیر 1398، 06:09 ق‌ظ »
ممکنه مشکل سخت افزاری باشه  ٬ من یه پیشنهاد دارم ٬ از لینک زیر برنامه بنچمارک یونیجین و بگیر و اجراش کن :
روی حالتی که میگم تنظیمش کن و بنچمارک بگیر تا مقایسه کنیم راندمان کارت گرافیکت و :
کیفیت High
رزولیشن 720
فول اسکرین
بدون آنتی الیاسینگ
(آهنگش فوق العادست)

حدس میزنم متوسط فریم نهایی که به دست بیاری دور و بر 50 باشه با توجه به سخت افزارت ٬
این تست و بزن که مطمعن بشی راندمان کارت گرافیکت مشکلی داره یا نه ٬ که بدونی بعدش چیکار میتونی بکنی .
قطعا تست می کنم و اینجا اطلاع میدم ( باید بگم امروز ویندوز رو تست کردم و بجز داغ شدن مشکلی نداشتم ، مشکلی که اون اوایل که گنو/لینوکس رو نمی شناختم زیاد و فقط توی کتاب درسی نامش رو شنیده بودم بخاطرش سویچ کردم به گنو/لینوکس. )
همچنین ، این صد در صد هستش که بعد از حل شدن مشکلم اینجا هم اعلام می کنم.
ممنون بخاطر معرفی نرم افزار.
20 =! 20
پاک روح.(آپاراک).

آفلاین ALi.pAkrohk

• High Hero Member
  • *
  • KDE Plasma 5 + Gnu OS
« پاسخ #11 : 13 تیر 1398، 12:11 ق‌ظ »
کیفیت High
رزولیشن 720
فول اسکرین
بدون آنتی الیاسینگ
(آهنگش فوق العادست)

تست رو انجام دادم ، روی رزولوشن ۱۲۸۰ * ۷۲۰ (‌fps 14-20) ، روی زژولوشن ۱۹۸۰ * ۱۰۸۰ (fps 10-14 ) ، جالب یه چیز عجیب بگم روی رزولوشن  ۲۵۶۰ * ۱۴۴۰ دقیقا مثل ۷۲۰ بود ، خیلی ضعیف نمی دونم این برای چیه که باید به این شکل اوفت کیفیت داشته باشم.
البته حس می کنم روی cpu اجرا شده(https://paste.ubuntu.ir/rhvx)
« آخرین ویرایش: 13 تیر 1398، 12:15 ق‌ظ توسط ALi.pAkrohk »
20 =! 20
پاک روح.(آپاراک).

آفلاین S Y N C R E X

• Hero Member
  • *
    • syncrex.me
پاسخ : کمک برای گزارش مشکل
« پاسخ #12 : 13 تیر 1398، 01:01 ق‌ظ »
یه مشکلی هست ، برای گرافیک m280x باید حدود 40 فریم روی 720 بده نه 15 ،
من با انویدیا زمانی به این مشکل برمیخوردم که از درایور آزاد استفاده میکردم ، ولی با نصب کردن درایور انحصاری مشکل برطرف میشد ، اما برای AMD تا جایی که میدونم درایورش آزاد داخل مخازن هست ،
چه درایوری نصب کردی ؟

آفلاین ALi.pAkrohk

• High Hero Member
  • *
  • KDE Plasma 5 + Gnu OS
« پاسخ #13 : 14 تیر 1398، 01:01 ق‌ظ »
یه مشکلی هست ، برای گرافیک m280x باید حدود 40 فریم روی 720 بده نه 15 ،
من با انویدیا زمانی به این مشکل برمیخوردم که از درایور آزاد استفاده میکردم ، ولی با نصب کردن درایور انحصاری مشکل برطرف میشد ، اما برای AMD تا جایی که میدونم درایورش آزاد داخل مخازن هست ،
چه درایوری نصب کردی ؟
من فکر می کنم این نرم افزار روی r7 prime که همراه cpu  من هست اجرا میشه و گرافیک اصلی رو شناسایی نمی کنه ، CPU = fx 7600p به همراه ۱۲ هسته هستش که ۸ هسته اون کار gpu رو هم انجام میده.
نمی دونم چطور باید کاری کنم که سیستم فقط روی amd r9 m280x باشه ولی توی kde میشه گفت نرم افزار ها روی کارت  قوی تر اجرا بشن که البته برای این نرم افزار جواب نداد ، خروجی هاش رو قرار دادم ( بلندر به وسیله AMDopenCL این کار رو انجام میده ، که البته مدل گرافیک رو r9 m270x شناسایی کرده ).

گرافیکم رو طبق ویکی آرچ کانفیگ کردم(https://wiki.archlinux.org/index.php/AMDGPU)
20 =! 20
پاک روح.(آپاراک).

آفلاین S Y N C R E X

• Hero Member
  • *
    • syncrex.me
« پاسخ #14 : 14 تیر 1398، 02:34 ق‌ظ »
AMDGPU PRO رو نصب کردی ؟

بعد از تموم شدن بنچمارک یونیجین میتونی جزییات نتیجه رو به صورت فایل xml ذخیره کنی ، اون و هم میتونی بزاری !؟