انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نظرسنجی

از کدامیک استفاده میکنید؟

گنو/لینوکس و با کسانیکه این سیستم عامل را لینوکس خطاب میکنند مخالفید
24 (30%)
گنو/لینوکس و نگرانی از بابت کسانیکه این سیستم عامل را لینوکس خطاب میکنند ندارید
14 (17.5%)
لینوکس و با کسانیکه این سیستم عامل را گنو/لینوکس خطاب میکنند مخالفید
3 (3.8%)
لینوکس و نگرانی از بابت کسانیکه این سیستم عامل را گنو/لینوکس خطاب میکنند ندارید
9 (11.3%)
فکر میکنید این بحث اهمیتی ندارد
30 (37.5%)

مجموع آرای اعضا: 80

نویسنده موضوع: نظر سنجی: گنو/لینوکس یا لینوکس؟؟  (دفعات بازدید: 35194 بار)

0 کاربر و 5 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین azarii6

• Newbie
  • *
  • ارسال: 10
پاسخ به: نظر سنجی: گنو/لینوکس یا لینوکس؟؟
« پاسخ #90 : 03 مهر 1389، 02:04 ب‌ظ »
با سلام

من تمام حرف‌های خودم رو زدم پس اگر نمی‌خواهید تکراری باشه از اینجا به بعد رو نخونید:

۵- در پاسخ به کسانی که می‌گویند لینوکس و دیگر هیچ بحثی نمی‌کنند :

راه را اشتباهی آمده‌اید ما افراد جامعه‌ی نرم‌افزار آزاد به شما یا هم‌کیشانتان اجازه نمی‌دهیم تا همه‌ی آنچه سال‌ها با آزادی و از خودگذشتگی برای جامعه‌یمان بدست آورده‌ایم را با همراهی غلطتان، دشمنی پنهان در دوستی‌تان یا زیاده‌خواهی‌تان نابود کنید .
ما هر روز کاربران آگاه‌تر و مشتاق‌تری بر ازادی خواهیم داشت که فرق خودخواهی را از ایثار می‌دانند .

دیگه واقعا هر چی بود رو از ابتدای تاپیک تا به حال دوستان گفتن . دیگه چجوری بگیم

یا علی
??????
????????
??????????
????????????
??????????????
.....
?????????????????????????????????????????????????...

آفلاین Shokoohi

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 317
  • رقابت ایجاد شده، هست و ادامه داره...
    • هنر، علم، تکنولوژی، طبیعت
« پاسخ #91 : 03 مهر 1389، 04:12 ب‌ظ »
یه تاپیک بود که من دنبال میکردم..
یه انقلابی چی میشد این پست آخر رو نمیدادی!!!!
شما که خودت میدونی دوستانی که تو این انجمن هستن منظورها رو اصلا نمیگیرن...
دوستان شرمنده این رو میگم ها ولی اگه میشه نظرات خودتون رو بگید نه اینکه رو حرف های دیگران مانور بدین!!!

دوست عزیز ندونستن و پرسیدن عیب نیست، اینکه چیزی رو نفهمی و نگی عیبه.
محمد شکوهی - یک هنرمند علاقمند به تکنولوژی...

آفلاین sayla

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 53
« پاسخ #92 : 04 مهر 1389، 03:19 ق‌ظ »
نقل‌قول
- در پاسخ به کسانی که می‌گویند لینوکس و دیگر هیچ بحثی نمی‌کنند :

راه را اشتباهی آمده‌اید ما افراد جامعه‌ی نرم‌افزار آزاد به شما یا هم‌کیشانتان اجازه نمی‌دهیم تا همه‌ی آنچه سال‌ها با آزادی و از خودگذشتگی برای جامعه‌یمان بدست آورده‌ایم را با همراهی غلطتان، دشمنی پنهان در دوستی‌تان یا زیاده‌خواهی‌تان نابود کنید .
ما هر روز کاربران آگاه‌تر و مشتاق‌تری بر ازادی خواهیم داشت که فرق خودخواهی را از ایثار می‌دانند .
وااااااااااااااااااااااااااااااااااااای !!!!!!!!!!!!!!! چه جوی گرفته این بابا رو!!!  :o
یکی بیاد کمکش کنه !
ایشالله زودتر شربت شهادت بخوری بری بالا!
تو رو خدا ، جان من یه مهرم داغ کن بزن رو پیشونیت که تابلوی تابلو بشی! یه وقت فرشته ها گمت نکنن! مجاهد راه آزادی!
حال دادی خداوکیلی امروز! خندیدم حسابی =D>
پینوشت:
اگه دولت این مدرسه ها رو هم تو این مملکت تعطیل می کرد تا این مجاهدین راه خدا این نموره سواد رو هم برای نوشتن نداشته باشن ، این مملکت خیلی زیبا تر می شد! کمینه اسپم کمتر می شد! ;D
در این یک مورد خاص + بیشتر از کلی ۱

@LinuxRevo
دوست عزیز بنده بطور کلی با نگارش این دوستمون مشکل دارم اما انصافا از این پست خیلی خوشم اومد
بی شخصیت به کسی میگن که به افکار و نظرات دیگران بی احترامی کنه!
بنده تصمیم داشتم برای احترام به دوستانی که گنو/لینوکس رو صحیح میدانن در پستهام یکی در میون از واژه های لینوکس و گنو/لینوکس استفاده کنم
اما وقتی میبینم من دشمن!!!! جامعهء متن باز شناخته میشم میگم باش تا برای احترام به نظر شما سیستم فکری خودم رو تغییر بدم

@ یه انقلابی
شما نمونهء بارز شخصی هستی که از اونور بوم افتاده
اتفاقا اشخاصی که دارن جامعهء متن باز رو به گند می کشن شمایی!
این شمایی که حاضر نیستی از افکار و نظرات تند خودت بگذری ولی ادعای آزادیت میشه
این شمایی که اختلاف نظرها رو دشمنی میدونی! و فکر میکنی فصل الخطاب و حق کاملی
سیستم فکریتون منسوخ شده!
ملت ایران جو گیرن!
نمونه های ریز و درشت هم زیاد داریم
خواستید سیاسی/اجتماعی/فرهنگی/اقتصادی براتون مثال میزنم

کلا با عرض شرمندگی بشدت از چشم افتادید

آفلاین m0si

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 411
« پاسخ #93 : 04 مهر 1389، 04:01 ق‌ظ »
نقل‌قول

فقط میتونم بگم یه انقلابی خجالت بکش!
جوری حرف میزنید انگار ما فتنه کردیم که سیستم عامل شما رو از چنگتون در بیاریم. بنده اطمینان دارم که شما جوگیر شدید و همچنین دوستتون smmsadrnezh از شما تاثیر بسیار جدی گرفته و به تبعیت از شما جوگیرتر شده.
یاد بگیر که به نظرات دیگران احترام بذاری. منو یاد یه نفر میندازی... !   :-"
شما برای جامعه ی آزاد چه از خود گذشتگی رو انجام دادی؟ اصلا شما چکاره ی جامعه ی آزادید؟؟
ما زیاده خواهیم یا شما و امثال شما که به نظرات دیگران هیچ احترامی نمیذارن؟؟
شما چه ایثاری برای این جامعه کردید؟ یه نمونه ذکر کنید شاید ما هم قانع شدیم.
درضمن این جامعه به ایثار شما و امثال شما هیچ نیازی نداره.
شما در چه مقامی هستی که همراهی ما رو غلط میپنداری؟ ما هیچ دوستی با شما نداریم که بخوایم در اون دوستی، دشمنی پنهان داشته باشیم! یعنی بعد از این حرف های ... شما دیگه دوستی وجود نداره.
پیشنهاد میکنم دیگه این بحث های خاله عمه ننه بازی رو تموم کنید.
هرکی دوست داره بگه لینوکس. هر کی دوست داره بگه گنو/لینوکس. هر کی دوست داره بگه گنو.
هر کی دوست داره بگه کوکب. هرکی دوست داره بگه اکرم... شما آزادید.
نظر خودم هم اینه که درستش گنو/لینوکسه ولی برای راحتی و همچنین زیبایی میگم لینوکس(چون به نظرم گنو/لینوکس زشته و رو زبونم نمیچرخه). مثل اینکه برای راحتی به جای اینکه بگم Microsoft Windows XP Professional میگم XP ! به نظر من این بحث بیهودست. وسلام
« آخرین ویرایش: 04 مهر 1389، 08:31 ق‌ظ توسط m0si »

آفلاین سید وحید رضا برهانی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1668
  • یک مخالف نرم افزار اوپن سورس
« پاسخ #94 : 04 مهر 1389، 06:15 ق‌ظ »
سلام
(اول ار همه بگم که آقای یه انقلابی خودشون باید بیان جواب بدن ولی منم نظر خودمو می گم)

شما منظور یه انقلابی رو بد متوجه شدید در واقع خیلی بد
[quote author=sayla
@ یه انقلابی
شما نمونهء بارز شخصی هستی که از اونور بوم افتاده
اتفاقا اشخاصی که دارن جامعهء متن باز رو به گند می کشن شمایی!
این شمایی که حاضر نیستی از افکار و نظرات تند خودت بگذری ولی ادعای آزادیت میشه
کلا با عرض شرمندگی بشدت از چشم افتادید

[/quote]

شاید از اونور بوم افتاده باشه ولی شاید اونقدر ارزش های نرم افزار آزاد کمرنگ شده که شما فکر می کنید افرطی هستند و اگر درست باشه باید ببینید که چرا این اتفاق افتاده نکته ی اول :تا اونجایی که من می دونم کسی از متن باز حرف نزد از جامعه ی نرم افزاری آزاد حرف زدندسعی کنید فرق این دو موضوع رو با فکرتون در یابید نه با یک مشت کلمه و ماده و قانون نکته ی دوم اینکه نرم افزار آزاد با آزادی خیلی فرق می کنه (درثانی شما هر طوری فکر کنید یا رفتار کنید بالاخره مخالف هم پیدا می کنید و اگر که موضوع برای شما خیلی مهم باشه یا اینکه موضوع در پرتگاه نابودی باشه مخالفان شما دشمنان شما می شوند و با دشمن هم مبارزه می کنند)نکته ی بعد :یکی از ویژگی هایی که باعث شده نرم افزار آزاد با سرعت بسیار زیادی رشد  کنه همینه که به نظر های مخالف احترام میذارن  و می شنوند و اگر خوب بود هر طوری خواستند استفاده میکنند(نکته ی فرعی کسی که دوست من نیست دلیل نمی شه که دشمنمن با شه)
در آخر هم همه می دونند وقتی کسی برای کس دیگری کاریرو که می خواهد انجام نده از چشم اون طرف می افته (چیز خیلی عادیی حتی حضرت علی هم از چشم سران عرب افتاد)و کار که شما می خواهید (البته فکر کنم )اینکه از افکار (مهمترین چیزی که یک فرد می تونه داشته باشه )ش دست بکشه 
با عرض پوزش از دوست و هم رزمم یه انقلابی به خاطر این دخالت(در واقع چون منم این افکار رو دارم این دخالت رو انجام دادم)
نرم افزاری که نشه سیخ انگولکش کرد (به هر دلیلی چه به‌خاطر قانون و چه پیچیدگی یا توسعه سریع)نرم افزار آزاد نیست حالا مهم نیست چه بنیادی یا چه افرادی اون رو نوشته باشند یا GPL باشه یانه!
نرم افزار آزاد یک جنبش هست نه یک تیکه کاغذ پاره(GPL)
حق فهمیدن از حق خوندن مهمتره

آفلاین m0si

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #95 : 04 مهر 1389، 06:39 ق‌ظ »
آقای برهانی من فکر میکنم شما با یک توهم فانتزی روبرو هستید. دشمن کیه؟ پرتگاه نابودی کجاست؟ آقای یه انقلابی مارو دشمن خطاب کردند و توجیه شما هیچ ارتباطی به حرف ایشون نداشت! شما رو به عمیق بودن دعوت میکنم!

آفلاین sayla

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 53
« پاسخ #96 : 04 مهر 1389، 07:17 ق‌ظ »
@سید وحید رضا برهانی
وحید رضا جان بنده مخاطبم شما نبودید ولی چون من رو مخاطب قرار دادید پاسخ میدم:
۱- با جمله ها بازی نکنید دوست عزیز بنده هم میتونم  یک جملهء کوتاه رو با تعابیر مختلف براتون تفسیر کنم
جامعهء متن باز از دید من = اشخاصی که از سیستم عامل و نرم افزارهای متن باز استفاده میکنن
حالا در این جامعه یک سری سعی میکنن با تصحیح نرم افزارها مشکلات جامعه رو کم کنن
یک سری با نوشتن مطالب آموزشی و ... سعی میکنن سطح علمی جامعه رو بالا ببرن
یک سری تشکیل خانواده میدن (توزیع درست میکنن)
من به این سیستم میگم جامعهء‌ متن باز که نرم افزار آزاد هم یکی از اعضاش حساب میشه
برای توجیه جملات زشتی که  هم رزمتون بکار بردن بحث رو به حاشیه نبرید لطفا!

۲- سیستم فکری من با شما و شما حتی با برادرتون فرق داره
من برای نظر خودم ارزش قائلم و سعی میکنم در مباحث خاله زنگ بازی شرکت نکنم
اگر هم اشتباها وارد چنین بحثی شدم... بجای نقد نظرات دیگران نظر خودم رو میگم و میرم!
چون بر این باورم که اصولا کسی بحث رو ادامه میده که دوست داره حرفش رو به کرسی بشونه
در این جور مواقع سعی میکنم با یک "حق با شماست" بحث رو تموم کنم
این همه گفتم که به این نکته برسم:
شاید شما و هم رزم نچندان محترمتون وقتی احساس کنید باورتون لب پرتگاهه داد بیداد راه بندازید و دشمن دشمن کنید اما من نه!
حرف من چیز دیگه ای بوده...

۳- احترام به نظر مخالف رو کاملا در پست یه انقلابی دیدم!
این "ما"ما" ها از کجا اومده؟! کی نظرات یه انقلابی رو تایید کرده که خود به خود نظر دشمنانشون رد شده!؟
اونیکه اینکار رو کرده با کدوم پشتوانه و در چه سطحی بوده که به خودش اجازه داده این دو دستگی رو بوجود بیاره؟
اگر بقول شما قراره به نظرات دیگران احترام گذاشته بشه بجای ماما کردن مثل انسانهای متمدن "باید" گفته میشد "من" فکر میکنم اینی که میگم درسته حالا هرکی هرچی میخواد بگه!

۴- برداشتتون از عرایض بنده اشتباه بوده
من نگفتم چون ایشون با ساز من نرقصیدن از چشمم افتاده!
ایشون نتنها به من که به گواه همین نظر سنجی به ۱۷ نفر از کاربرهای دیگر همین سایت بی احترامی کرده و اونهارو جزو دار و دستهء دشمنان جامعهء متن باز قرار داده
گرچه برای من مهم نیست کی در مورد من و اون ۱۷ نفر دیگه چی فکر میکنه
من کار خودمو میکنم حالا چه از دید ایشون دشمن باشم! چه دوست
بگذریم...
به انقلابتون برسید
فقط پیشنهاد میکنم دوباره نورو منفجر نکنید :P

آفلاین m0si

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #97 : 04 مهر 1389، 07:27 ق‌ظ »
ایشون نتنها به من که به گواه همین نظر سنجی به ۱۷ نفر از کاربرهای دیگر همین سایت بی احترامی کرده و اونهارو جزو دار و دستهء دشمنان جامعهء متن باز قرار داده
گرچه برای من مهم نیست کی در مورد من و اون ۱۷ نفر دیگه چی فکر میکنه
من کار خودمو میکنم حالا چه از دید ایشون دشمن باشم! چه دوست
بگذریم...
به انقلابتون برسید
فقط پیشنهاد میکنم دوباره نورو منفجر نکنید :P
ایشون به ۳۸ نفر از کاربران این سایت و هزاران نفر دیگه که شاید کاربر این سایت نباشن توهین کردند نه ۱۷ نفر!
گفتم ۳۸ نفر چون به نظر میرسه هر کسی  غیر از گزینه ی ۱ رو انتخاب کرده دشمن ایشون و جامعه ی آزاده! حتی کسایی که گزینه ی ۲ رو انتخاب کردند!

آفلاین Pyruzan

• Full Member
  • *
  • ارسال: 245
  • Long Live KDE
« پاسخ #98 : 04 مهر 1389، 08:44 ق‌ظ »
sayla، علیرضا و m0si دوست داشتنی و بزرگوار

از اولین کسانی که پست یه انقلابی رو خوند من بودم ولی اون برداشتی رو که شما از جملات نهاییشون داشتین نداشتم. من همیشه دوست دارم نیمه پر لیوان رو ببینم، زود قضاوت نکنم، پست یا حرف کسی رو بدون توجه به شناخت قبلیم از اون شخص بخونم و بعد با عقل و منطق خودم در موردش قضاوت کنم و نه چون صرفا اون صحبت ها رو کسی کرده که من ازش خوشم نمیاد سریع باهاش مخالفت کنم. این موارد رو کلی عرض کردم و منظورم این نبود که شما دوستان اینطوری برخورد کردید.

در مورد این جملات یه انقلابی:
نقل‌قول

ما هر روز کاربران آگاه‌تر و مشتاق‌تری بر ازادی خواهیم داشت که فرق خودخواهی را از ایثار می‌دانند.

ایشون به نظر من نه تنها منظورشون کاربران گل این تاپیک و انجمن نبوده، بلکه هیچ کاربری در سراسر دنیا. ایشون منظورشون کسانی هستن که به عمد و از روی قصد برای اهداف طولانی مدت خودشون، از واژه لینوکس خالی استفاده میکنند. مثل شرکت های تجاری ای که در پشت یا بعد از نام توزیعی که ساپورت مالی میکنن اون رو فقط از لینوکس خالی استفاده میکنن، و حالا هر شخص یا اشخاص حقیقی یا حقوقی دیگه که با برنامه ریزی قبلی برای کمرنگ کردن نام گنو این کار رو انجام میدن (که البته این خودش جای کلی بحث داره و من فقط نظر ایشونو میگم). برداشت من اینه که ایشون به هیچ عنوان قصد کوچک ترین جسارتی به کسانی که سهوا یا از روی عدم اگاهی و یا به خاطر راحتی از واژه لینوکس تنها استفاده میکنن، نداشتن. آخه شما عزیزان چه دشمنی یا زیاده خواهی ای میتونید داشته باشین که یه انقلابی همچین حرفی بهتون بزنه؟!! :o من که میگم اشتباهی به خودتون گرفتین و بیهوده خودتونو ناراحت کردید.

شاید برداشت من اشتباه و برداشت شما دوستان صحیح بوده، ولی قبل از محاکمه و زدن پست هایی با لحن شدید بهتر بود ابتدا از ایشون میپرسیدید روی سخن شما با چه کسانیست؟ منظورتون ما هستیم؟ :o و بعد قضاوت میکردید.

در هر حال همونطور که بالا عرض کردم من دوست دارم نیمه پر لیوان رو ببینم و تا برعکسش بهم ثابت نشه واکنشی انجام نمیدم.

از یه انقلابی هم میخوام بیاد شک من و دوستان رو برطرف کنه، در غیر این صورت برداشت دوستان رو تایید کرده و اون وقت منم نظرم عوض میشه.

خواهشا از تفکر متوهم و بیمار دشمن بزرگ (نیک نیم: شیطان بزرگ) :o که 30 ساله در تلاشن بکنن توی ذهن مردم این سرزمین هم یه فاکتور کلی بگیرید، اینطوری صحبتاتون برای همه دلنشین تر میشه.
« آخرین ویرایش: 04 مهر 1389، 08:56 ق‌ظ توسط Pyruzan »

آفلاین Sajjad Baroodkoo

• Badjoker
  • گروه راهبران
  • *
  • ارسال: 625
  • Linux means FREEDOM
    • Deviant Art Gallery
« پاسخ #99 : 04 مهر 1389، 12:04 ب‌ظ »
بحث میتونست خیلی خوب پیش بره

امیدوار بودم دوستان خودشون بتونن مدیریت کنن پست ها

نمی فهمم چه نیازی به حضور ما هست ؟
حتما باید باشیم ؟

وقتی خودتون دوست دارید که یکی اینجا باشه و پست ویرایش کنه و پاک کنه
یعنی خودتون نمیتونید و افسار کلامتون دستتون نیست

متاسفم بخاطره لحن تندم
حلقه ایرانیان اوبونتویی در فیسبوک [facebook.com/ubuntu.ir]

آفلاین Pyruzan

• Full Member
  • *
  • ارسال: 245
  • Long Live KDE
:-X  :-X  :-X  :-X  :-X
شما لطف دارید. خیلی ممنون

دوستان من عذرخواهی میکنم که با گذاشتن این شکلک باعث شدم منظورم بد بیان بشه و دوستان به شک بیفتن که خدای نکرده قصد بی احترامی داشتم :frown:.

بنده از این شکلک منظوری نداشتم جز اینکه پاسخی قانع کننده در مقابل پست دوستان ندارم و در واقع دهنم بستست و چیزی نیست که بگم و خود یه انقلابی باید از خودش دفاع کنه.

خواهشا بنده رو عفو بفرماید...

آفلاین m0si

• Sr. Member
  • *
:-X  :-X  :-X  :-X  :-X
شما لطف دارید. خیلی ممنون

دوستان من عذرخواهی میکنم که با گذاشتن این شکلک باعث شدم منظورم بد بیان بشه و دوستان به شک بیفتن که خدای نکرده قصد بی احترامی داشتم :frown:.

بنده از این شکلک منظوری نداشتم جز اینکه پاسخی قانع کننده در مقابل پست دوستان ندارم و در واقع دهنم بستست و چیزی نیست که بگم و خود یه انقلابی باید از خودش دفاع کنه.

خواهشا بنده رو عفو بفرماید...
دوست عزیز منم عذر میخوام! نباید با توجه به پیشینه ی شما این برداشتو میکردم ولی انصافا یکم بد توضیح دادید! اشکال نداره. سو تفاهم بود ;)

آفلاین یه انقلابی

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 951
    • یه‌انقلابی
« پاسخ #102 : 04 مهر 1389، 02:55 ب‌ظ »
با سلام
من تازه اومدم و این پست‌های اخیر رو (البته سانسور شدش) دیدم .
اهل بگو مگو نیستم و جواب کسی رو هم در این پست نمی‌خواهم بدم، فقط چند نکته:

اگر تا به امروز کسی حتی یک مورد توهین یا تحقیر درون پست‌های من پیدا کرد  یا کسی رو که من بهش توهین کرده باشم ، اونوقت من برای همیشه از این انجمن که درش اختلال ایجاد کردم می‌رم . اما
نقل‌قول

۱- من قصد توهین به کسی رو نداشته و نخواهم داشت .
۲- من تک تک فعل‌ و فاعل و کلماتم رو با منظور نوشتم واین شما بودید که درست نخواندید، من نمی‌دونم چجوری این رو بعضی دوستان به خودشون گرفتند 
۳- فکر نکنم شما جزو کسانی باشید که نظری نداده باشید .
۴- اگر به جای «ما» از «من» استفاده می‌کردم ، اونوقت می‌گفتید که چقدر من من میکنه و آدم خودخواهیه .
۵- شما حتی به خودتون زحمت ندادید که جستجو کنید و دلیل نام مستعار من رو بخونید و من نمی‌دونم با گذاشتن مداوم «برادر» ، «هم رزم» ، «خاله زنک» ، «جوگیر» و «خاله عمه ننه بازی» می‌خواهید چه چیزی‌ را ثابت کنید  .
۶- من کی گفتم دشمن کسی هستم؟ شاید این حرف را می‌خواهید با بکار بردن جملاتی مانند این ثابت کنید :
نقل‌قول
۳- احترام به نظر مخالف رو کاملا در پست یه انقلابی دیدم!
کی نظرات یه انقلابی رو تایید کرده که خود به خود نظر دشمنانشون رد شده!؟
بجای ماما کردن مثل انسانهای متمدن "باید" گفته میشد "من" فکر میکنم اینی که میگم درسته حالا هرکی هرچی میخواد بگه!
آقای یه انقلابی مارو دشمن خطاب کردند و توجیه شما هیچ ارتباطی به حرف ایشون نداشت!
یه انقلابی خجالت بکش!
شما جوگیر شدید و همچنین دوستتون smmsadrnezh از شما تاثیر بسیار جدی گرفته و به تبعیت از شما جوگیرتر شده
پیشنهاد میکنم دیگه این بحث های خاله عمه ننه بازی رو تموم کنید.
هر کی دوست داره بگه کوکب. هرکی دوست داره بگه اکرم... شما آزادید.
این‌ها رو هم گفتند :
نقل‌قول
ایشون به ۳۸ نفر از کاربران این سایت و هزاران نفر دیگه که شاید کاربر این سایت نباشن توهین کردند نه ۱۷ نفر!
فقط پیشنهاد میکنم دوباره نورو منفجر نکنید Tongue
برای توجیه جملات زشتی که  هم رزمتون بکار بردن بحث رو به حاشیه نبرید لطفا!
یاد بگیر که به نظرات دیگران احترام بذاری. منو یاد یه نفر میندازی... !   :-"
نقل‌قول
گفتم ۳۸ نفر چون به نظر میرسه هر کسی  غیر از گزینه ی ۱ رو انتخاب کرده دشمن ایشون و جامعه ی آزاده! حتی کسایی که گزینه ی ۲ رو انتخاب کردند!
شاید شما و هم رزم نچندان محترمتون وقتی احساس کنید باورتون لب پرتگاهه داد بیداد راه بندازید و دشمن دشمن کنید اما من نه!
در پاسخ به اینکه «من»(اگر الان نگید چه خودخواهه) چون تعداد گزینه‌ی ۴ بیشتر شده این حرف‌ها رو زدم باید بگم :
اگر کمی قبل‌تر به امثال این انجمن می‌آمدید ممکن بود حتی یک نفر هم به گزینه‌ی اول رای ندهد . اما الان برای خود من خیلی خوشحال کننده است این همه کاربر که فرق آزادی و انحصار را می‌دانند .
فکر کنم بس باشه .
نقل‌قول
Huh?Huh?
Huh?Huh???
Huh?Huh?Huh??
Huh?Huh?Huh?Huh?
Huh?Huh?Huh?Huh???
.....
Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh??...
از این دوستمون هم ممنونم که حداقل اگر هم من اشتباه کردم ، ایشون ادب رو زیر پا نگذاشتند . ممنون دوست عزیز  :)
از همه‌ی دوستان معذرت می‌خوام که در این پست مجبور شدم موضوعی بی‌ربط به عنوان تاپیک رو مطرح کنم

اما ادامه‌ی بحث :
نقل‌قول
جامعهء متن باز از دید من = اشخاصی که از سیستم عامل و نرم افزارهای متن باز استفاده میکنن
یکی از مشکلات همین جمله است . اگر جامعه‌ی متن-باز رو قبول کنیم (که البته یک روش برنامه‌نویسی اصولا جامعه نداره) سیستم‌عامل متن-باز رو نمی‌تونیم قبول کنیم شاید منظور شما «آندروید» گوگل باشه نه سیستم‌عاملی آزادی مثل فدورا .

یا علی
فعلا قصد ندارم اینجا بیام، شاید اصلا نیام.
انجمن‌های آزادتری هم خواهند بود برای آزاد بودن.
یا علی

آفلاین m0si

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #103 : 04 مهر 1389، 03:09 ب‌ظ »
یا خدا! :o
نقل‌قول
اگر تا به امروز کسی حتی یک مورد توهین یا تحقیر درون پست‌های من پیدا کرد  یا کسی رو که من بهش توهین کرده باشم ، اونوقت من برای همیشه از این انجمن که درش اختلال ایجاد کردم می‌رم
دوست عزیز نیاز نیست از این انجمن برید ولی توجیه شما خیلی بچه گانه بود و فکر نمیکنم کسی قانع شده باشه. شما حداقل کاری که میتونستید انجام بدید این بود که اشتباهتون رو قبول میکردید نه با ماس مالی به ادامه ی بحث بپردازید!
شما نمونه ی بارز توهین خودتون رو نقل قول گرفتید ولی میگید اگه حتی یک مورد توهین در پست های من دیدید من میرم دیگه پشت سرمم نگاه نمیکنم؟!
آقا بیخیال. به ادامه ی بحثتون بپردازید... !

آفلاین Alir3z4

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 750
  • Guess who's back?
تکذیب در حد مرگ
« پاسخ #104 : 04 مهر 1389، 03:35 ب‌ظ »
از کسی که توی یه پست ۱۵ بار  کلمه<<من>> رو استفاده کنه انتظاری نمیره!!! [-X

نقل‌قول
در این جور مواقع سعی میکنم با یک "حق با شماست" بحث رو تموم کنم
بهترین جمله گفته شده توی این پست...
پس یه انقلابی حق با شماست! :---)