انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مشکل در قوانین فدورا  (دفعات بازدید: 1948 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین هومان

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1527
  • آرچ + گنوم
پاسخ : مشکل در قوانین فدورا
« پاسخ #30 : 12 تیر 1399، 12:43 ق‌ظ »
با سلام

عجب بابا :o
نقل‌قول
تجاوز به سفارت آمریکا شروع شد

این حرف کاملا بی معنی و از روی نداشتن سواد رسانه ای هست.
نقل‌قول
فدورا هم بیچاره مقصر نیست آمریکا هم مقصر نیست مقصر ماییم و این حقیقت غیر قابل انکاره دولت بجای ما تصمیم های الکی میگیره و ایران رو تبدیل به یک کشور حامی جنگو آشوب توی دنیا کرده بیچاره ها حق دارن ما رو محدود کنن ](*,)

تورو خدا بحثو سیاسی نکنید

آفلاین gnkalk

• Full Member
  • *
  • ارسال: 188
  • linux the kernl - gnu/linux the OS
« پاسخ #31 : 13 تیر 1399، 06:32 ق‌ظ »
یه موضوعی هست من چند وقت پیش خونده بودم خواستم بگم بنینید قدرت یه شرکت چقدر میتونه باشه(2شرکت)
1-گوگل
اگر از کسایی باشید که خیلی وقته (3 4سال)از سرویس های های گوگل استفاده میکنید متوجه میشید
ایران تا چند سال پیش فقط موتور جستوجو گر گوگل رو تحریم نبود و برای ساخت حساب گوگل هم فیل شکن لازم بود :oops:
ولی الان به این شکل نیست میپرسید چرا باید فعالیت های گوگل رو ببنید
گوگل بعد از شرکت اصلی خود در آمریکا یه شرکت هم در اروپا تائسیس کرد و چون نمیخواست از یه مشتری هم بزنه آمریکا رو تحدید کرد :o به انتقال شرکتش اروپا و امریکا از ترس اینکه گوگل غول اینترنت رو از دست بده کمی از تحریم هاشو برداشت \\:D/
2مایکروسافت
منم تا پارسال کابر ویندوز بودم و اخبار رو دنبال میکردم
و متوجه شدم اتفاقی که اون بالا افتاد یه بار هم برای آپدیت ویندوز و مایکروسافت آیدی افتاده برای ایران

وحالا احتمالا دلیل اینکه دبیان تحریمی رو برای ایران نگذاشته اینه که از امریکا نمیترسه :o

و دلیل محدودید فدورا خیلییییییییییییییی رسمی بودن اونه 8)

من نمیدونم چی تو آرچ دیدن که الان دیگه دلم نمیاد برگردم اوبونتو  ;D

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19692
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #32 : 14 تیر 1399، 07:12 ب‌ظ »
منظورم قبلا  بود که میزکار خودش داشت یونیتی مگه داخل اون از بعضی چیز ها اطلاعات کاربر نمی گرفت ؟ که فک کنم به طور پیش فرض هم فعال بود
نه. اون مشکلی که می‌گی، یه باگ بود که تو مسیر برگشت، عکس‌ها با TLS رمز نمی‌شدن که موجب می‌شد اگه نفوذگری داخل شبکهٔ وای‌فایت در حال شنود باشه، با بررسی ترافیک ارسالی از مودم به لپ‌تاپت، بتونه اون عکس‌ها رو ببینه و از روش حدس بزنه چه چیزی رو جست‌وجو کرده بودی. این مشکل بعد از دو هفته از زمان به‌وجود اومدنش، رفع شد.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن