انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: سوال در مورد انجمن (حل شد )  (دفعات بازدید: 1397 بار)

0 کاربر و 5 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین mr.amir138396

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 459
  • شاگرد همیشه مشتاق یادگیری
سوال در مورد انجمن (حل شد )
« : 23 شهریور 1399، 08:12 ق‌ظ »

سلام به همه دوستان و کاربران انجمن

سوالایی ذهنمو مشغول کرده البته فضولیم که گل کنه نمی تونم جلو شو بگیرم به هر کدوم جواب دادین ممنون

1. این انجمن برای چه اهدافی ایجاد و از چه زمانی ایجاد شد ؟

2. حمایت مالی رو کی انجام میده ؟ (شخص و یا شرکت و یا اهدا اعضا(اگه اهدای اعضاست چگونه؟) )

3. این درجه های کاربری بر چه اساسین ؟ ( یهو از jr. member میره full member )

4. چرا میخواین کمک کنین به افرادی مثل من شما این کار که اختیاریه ؟

5. قوانین اینجا کجاست نیازه یه بار دیگه بخونمشون

6. این تعداد مخفی که در کاربران نشون میده چیه ؟

ممنون میشم جواب بدین
« آخرین ویرایش: 23 شهریور 1399، 09:18 ب‌ظ توسط mr.amir138396 »
با احترام ! امیرحسین عباسی فاروجی . (;

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1923
پاسخ : سوال در مورد انجمن
« پاسخ #1 : 23 شهریور 1399، 08:49 ق‌ظ »
اهدافش فکر میکنم انجمن برای کمک دیگه میخوای چی باشه صفر تاصدش داریم کمک میکنیم به هم
اهدامالی دقیقا منظورت چیه اهدای مالی این انجمن یا نه اهدا کلی همه چیز های آزاد ؟ اگه منظورت کلا چیز های آزاد که کمک مالی میگیرن خب بعضیا اسپانسر میشن و خیلی ها مردم عادی پول میدن حالا شاید منو تو نداشته باشیم ولی خیلی ها هستن میدن و کمک میکنن اگه فکر میکنی چیز عجیبی یکم به اونایی که بازی میکنن مردم بهشون پول میدن نگاه کن به سادگی کلی میدن (:
درجه های کاربری من که فکر میکنم بابت تعداد ارسال حالا دوستان اگه اشتباه میکنم بگن
این که معلوم اختیاریه منم همین چند ماه پیش اومدم توی انجمن یادم اولشم آقای بهزادی کمکم کرد رفتم نوشته زیرش خوندم که نوشته بود اگه کمک کرد این ارسال بهت دنبال دکمه تشکر نگرد بجاش به جامعه آزاد کمک کن البته شاید یکم اشتباه گفت ذهنی گفتم (: که خوشم اومدش این مطلب دیدم خودمم در حد دانش کمم سوالات مبتدی دوست دارم به بقیه کمک بدم  (: فک نمیکنم بهم پولم داده باشن بقیه هم همینطور فکر نمیکنم کسی بهش پول بدن !
اون پایین  قوانین انجمن هست دیگه  راستش منم اصلا حال نداشتم بخونم و فکر کنم نخوندم حالا سعی میکنم عادی رفتار کنم که قوانین انجام بدم (:

ولی درکل میگم برا منم یکم عجیب بود بدون هیچ پولی تو این انجمن ها کمک میدن و کمک میگیرن درصورتی که یکی بخوای بهت یاد بده هیچی دیگه کلی پول میگیره وقتی یه ویندوز عوض میکنن و کلی پول میگیرن حتی بهت یاد هم نمیدن چجوری دیگه فکر کن اینهمه رو چقد میگیره یکی بهت یاد بده البته من که فعلا اگه به هرکسی حضوری هم یاد دادم پولی نگرفتم (:
موفق باشی  O:)

آفلاین mr.amir138396

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #2 : 23 شهریور 1399، 08:59 ق‌ظ »
اهدافش فکر میکنم انجمن برای کمک دیگه میخوای چی باشه صفر تاصدش داریم کمک میکنیم به هم
اهدامالی دقیقا منظورت چیه اهدای مالی این انجمن یا نه اهدا کلی همه چیز های آزاد ؟ اگه منظورت کلا چیز های آزاد که کمک مالی میگیرن خب بعضیا اسپانسر میشن و خیلی ها مردم عادی پول میدن حالا شاید منو تو نداشته باشیم ولی خیلی ها هستن میدن و کمک میکنن اگه فکر میکنی چیز عجیبی یکم به اونایی که بازی میکنن مردم بهشون پول میدن نگاه کن به سادگی کلی میدن (:
درجه های کاربری من که فکر میکنم بابت تعداد ارسال حالا دوستان اگه اشتباه میکنم بگن
این که معلوم اختیاریه منم همین چند ماه پیش اومدم توی انجمن یادم اولشم آقای بهزادی کمکم کرد رفتم نوشته زیرش خوندم که نوشته بود اگه کمک کرد این ارسال بهت دنبال دکمه تشکر نگرد بجاش به جامعه آزاد کمک کن البته شاید یکم اشتباه گفت ذهنی گفتم (: که خوشم اومدش این مطلب دیدم خودمم در حد دانش کمم سوالات مبتدی دوست دارم به بقیه کمک بدم  (: فک نمیکنم بهم پولم داده باشن بقیه هم همینطور فکر نمیکنم کسی بهش پول بدن !
اون پایین  قوانین انجمن هست دیگه  راستش منم اصلا حال نداشتم بخونم و فکر کنم نخوندم حالا سعی میکنم عادی رفتار کنم که قوانین انجام بدم (:

ولی درکل میگم برا منم یکم عجیب بود بدون هیچ پولی تو این انجمن ها کمک میدن و کمک میگیرن درصورتی که یکی بخوای بهت یاد بده هیچی دیگه کلی پول میگیره وقتی یه ویندوز عوض میکنن و کلی پول میگیرن حتی بهت یاد هم نمیدن چجوری دیگه فکر کن اینهمه رو چقد میگیره یکی بهت یاد بده البته من که فعلا اگه به هرکسی حضوری هم یاد دادم پولی نگرفتم (:

مرسی ممنون

آفلاین S Y N C R E X

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 806
  • The Control Is The Power
    • syncrex.me
« پاسخ #3 : 23 شهریور 1399، 10:45 ق‌ظ »

این نظر شخصی شما بود یا شما عضوی گردانندگان انجمن هستید ؟
مگه انجمنی هم داریم که برای جواب دادن به سوال‌های کاربرانش پول بگیره ؟

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1923
« پاسخ #4 : 23 شهریور 1399، 10:49 ق‌ظ »
نه منظورم کلی بودش میگم خوبه که مردم میان یاد میدن به هم منظورم این بود مثلا یکی حضوری داخل کلاس یا مجازی و ... یاد بده معمولا فک نکنم رایگان کار کنه ولی این انجمن خیلی کمک میکنن مثلا همین اقای بهزادی بدون هیچ پولی بالای 10000 هزار ارسالی داره ! البته فقط ایشون نیست خیلی های دیگه هم هستن ولی بله شاید درست بگید انجمن ها هیچ کدوم پول نمیگیرن  ???

ویرایش : نه نظر شخصیم بود من چیکاره انجمنم آخه (:
« آخرین ویرایش: 23 شهریور 1399، 10:52 ق‌ظ توسط aliiririran »

آفلاین mr.amir138396

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #5 : 23 شهریور 1399، 12:03 ب‌ظ »

این نظر شخصی شما بود یا شما عضوی گردانندگان انجمن هستید ؟
مگه انجمنی هم داریم که برای جواب دادن به سوال‌های کاربرانش پول بگیره ؟

انحمن رسمی مایکروسافت آژور (لینک در دسترسم نیست )

آفلاین S Y N C R E X

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 806
  • The Control Is The Power
    • syncrex.me
« پاسخ #6 : 23 شهریور 1399، 02:04 ب‌ظ »
من لینک در دسترسم هست :
https://techcommunity.microsoft.com/t5/azure/ct-p/Azure

رایگان ثبت نام کردم و یه سوال هم رایگان پرسیدم منتظرم ببینم رایگان جواب میگیرم یا نه :
https://techcommunity.microsoft.com/t5/azure/is-azure-support-forum-free-to-use/m-p/1661423#M5962

آفلاین mr.amir138396

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #7 : 23 شهریور 1399، 03:01 ب‌ظ »
من لینک در دسترسم هست :
https://techcommunity.microsoft.com/t5/azure/ct-p/Azure

رایگان ثبت نام کردم و یه سوال هم رایگان پرسیدم منتظرم ببینم رایگان جواب میگیرم یا نه :
https://techcommunity.microsoft.com/t5/azure/is-azure-support-forum-free-to-use/m-p/1661423#M5962

عجب پس شاید اشتباه متوجه شدم

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4862
  • masoft قدیم
« پاسخ #8 : 23 شهریور 1399، 09:10 ب‌ظ »
۱. هدف ایجاد بستری برای کمک به کاربران اوبونتو و گنو-لینوکس بوده. من ۱۰ سال هست که اینجا فعالم، ولی خب قبل از اون هم فعال بوده. قبل از اون توی انجمن دیگری به نام تکنوتاکس فعال بودم که دیگه وجود نداره.
۲. هزینهٔ مالی خاصی جز هزینهٔ سرورها نداریم. چیزی که انجمن رو زنده نگه میداره، زمانی است که کاربران و ناظران میذارند. البته یک سعی برای جذب کمک مالی و انجام کارها برای ویکی داشتیم که متاسفانه موفقیت‌آمیز نبود و فعلا هم تصمیمی برای تکرار اون نداریم.
۳. درجهٔ کاربری بر اساس تعداد پست‌ها هستند. ولی اصلا اهمیتی ندارند و بهشون توجهی نکنید.
۴. جامعهٔ باسوادتر، جامعهٔ موفق‌تریه و سودش به خود افراد هم برمیگرده.
۵. پایین صفحه، نوشته قوانین انجمن. روی اون کلیک کنید.
۶. افرادی هستند که توی تنظیماتشون مخفی‌بودن رو انتخاب کردند.
« آخرین ویرایش: 23 شهریور 1399، 09:19 ب‌ظ توسط nixoeen »

آفلاین mr.amir138396

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #9 : 23 شهریور 1399، 09:17 ب‌ظ »
۱. هدف ایجاد بستری برای کمک به کاربران اوبونتو و گنو-لینوکس بوده. من ۱۰ سال هست که اینجا فعالم، ولی خب قبل از اون هم فعال بوده. قبل از اون توی انجمن دیگری به نام تکنوتاکس فعال بودم که دیگه وجود نداره.
۲. هزینهٔ مالی خاصی جز هزینهٔ سرورها نداریم. چیزی که انجمن رو زنده نگه میداره، زمانی است که کاربران و ناظران میذارند. البته یک سعی برای جذب کمک و انجام کارها برای ویکی داشتیم که متاسفانه موفقیت‌آمیز نبود و فعلا هم تصمیمی برای تکرار اون نداریم.
۳. درجهٔ کاربری بر اساس تعداد پست‌ها هستند. ولی اصلا اهمیتی ندارند و بهشون توجهی نکنید.
۴. جامعهٔ باسوادتر، جامعهٔ موفق‌تریه و سودش به خود افراد هم برمیگرده.
۵. پایین صفحه، نوشته قوانین انجمن. روی اون کلیک کنید.
۶. افرادی هستند که توی تنظیماتشون مخفی‌بودن رو انتخاب کردند.

اصن همه جوابامو گرفتم