انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: توزیع ایرانی  (دفعات بازدید: 9149 بار)

0 کاربر و 5 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین میمو ☕

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1034
  • mrostd سابق
پاسخ : توزیع ایرانی
« پاسخ #60 : 17 آذر 1399، 02:03 ق‌ظ »

دوستان نمیخوان قبول کنن انجمن خودش داره ازادی نقض میکنه
اتفاقا چیزی که من برداشت کردم از حرف بقیه این نبود که بگن انجمن آزاده بلکه این حرف شما رو تایید می کردن که انجمن قوانینی داره که شاید محدود کننده باشن ولی شما در انتخاب آزادی داشتید و دارید
دوست من درباره ایران هم همین قضیه هست فقط تریتب عملایتی فرق داره
در انحمن شما اول انتخاب می کنید بعد وارد می شید
درباره ایران شما اول وارد میشید بعد اگه خوشتون نیومد خارج میشید و یک کشور دیگه رو انتخاب میکنید

2*3=6
3*2=6
درست متوجه شدم؟
داری قوانین یه انجمن رو با قوانین یه کشور مقایسه میکنی!؟

آفلاین HusseinDTS

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 375
    • کام آرت
« پاسخ #61 : 17 آذر 1399، 03:02 ب‌ظ »
تنها چیزی که من نمیفهمم اینه که الان قوانین انجمن و آزادی و ... چه ربطی به تاپیک داره؟  :-s

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19688
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #62 : 17 آذر 1399، 05:23 ب‌ظ »
درباره ایران شما اول وارد میشید بعد اگه خوشتون نیومد خارج میشید و یک کشور دیگه رو انتخاب میکنید
خیر. لزوماً نمی‌تونید خارج شید. جدای از این که من شخصاً ممنوع‌الخروج از کشورم، هیچ ایرانی دیگه‌ای هم نمی‌تونه کشور خودش رو عوض کنه. ممکنه بتونه مقیم کشور دیگه‌ای باشه، ولی هم‌چنان تنها تابعیت مورد قبول براش، ایرانیه.

در کل این که مفهوم کشور، یه مفهوم سیاسیه و هر سیاستمداری، تا هرجا که زورش می‌رسیده رو به اسم خودش زده و بهش گفته کشور؛ به اون آدم‌هایی که تو اون منطقه بودن هم گفته شهروندان اون کشور. پس بهتره ما که از سیاست سودی نمی‌بریم و بابتش ضرر هم می‌کنیم، لااقل پیش خودمون این مفاهیم مسخره رو به رسمیت نشناسیم.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین gnkalk

• Full Member
  • *
  • ارسال: 188
  • linux the kernl - gnu/linux the OS
« پاسخ #63 : 18 آذر 1399، 07:39 ب‌ظ »
ایجاد یک توزیع نیاز به انرژی زیادی داره و وقتی قرار باشه به یک کشور منحصر بشه، عمر کوتاهی داره و از بین میره.
پاپیروس (یه توزیع ترکیه) صرفا برای ترکیه ساخته شده و امنیت ملی ترکیه هم ازش استفاده میکنه الان حدود 10 ساله داره ورژن میده
قبلا که دبیان بیس نبود یه پکیج منیجر هم داشت pi-si که الان eopkg یه فورک از pi-si هست

آفلاین arch-ubunto

• Newbie
  • *
  • ارسال: 12
« پاسخ #64 : 18 آذر 1399، 09:36 ب‌ظ »
خیر. لزوماً نمی‌تونید خارج شید. جدای از این که من شخصاً ممنوع‌الخروج از کشورم، هیچ ایرانی دیگه‌ای هم نمی‌تونه کشور خودش رو عوض کنه. ممکنه بتونه مقیم کشور دیگه‌ای باشه، ولی هم‌چنان تنها تابعیت مورد قبول براش، ایرانیه.

در کل این که مفهوم کشور، یه مفهوم سیاسیه و هر سیاستمداری، تا هرجا که زورش می‌رسیده رو به اسم خودش زده و بهش گفته کشور؛ به اون آدم‌هایی که تو اون منطقه بودن هم گفته شهروندان اون کشور. پس بهتره ما که از سیاست سودی نمی‌بریم و بابتش ضرر هم می‌کنیم، لااقل پیش خودمون این مفاهیم مسخره رو به رسمیت نشناسیم.
شما ممنوع‌الخروج  هستید یعنی خودتون دلیش رو نمی دونید ؟
یه خورده فکر کنید اهان عضویت در جنبش سبز حضور در اختشاشات 88
فکر کنم این کافی باشه تا یه میهن پرست رو از یه خائن مشخص کنه
شما از سیاست سود نمی برید می دونید مسیح علی نژاد چقدر در امد داره از جنبش هایی که افرادی مثل شما بهش پرو بال می دن؟؟؟
« آخرین ویرایش: 18 آذر 1399، 09:59 ب‌ظ توسط arch-ubunto »

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1923
« پاسخ #65 : 19 آذر 1399، 12:56 ق‌ظ »

شما از سیاست سود نمی برید می دونید مسیح علی نژاد چقدر در امد داره از جنبش هایی که افرادی مثل شما بهش پرو بال می دن؟؟؟
زیبا بود فقط اگه پاک نشه یا بن نشی (: احتمالا همین ولی انقد سریع نباید قضاوت کرد همه دلیل ممنوع‌الخروج به هم بافتی رفتی !
خود اونا خیلی موقع لو میره چقد روی اینترنت و... دارن کار میکنن تا مارو به فنا بدن البته اینجا نه میشه ویدیو گذاشت نه جاشه
ولی بعضیا میان به سادگی میگن اونا باما چیکار دارن اخه اره همینطور خوش بین باشید اونا هیچ کاری باما ندارن!! اگه نخوایم کارهای پشت پرده و خیلی چیزایی که انجام دادن نگاه نکنیم که خیلی زیاد
ولی اینا روی صحنه هم که (معمولا باید مخفی کاری کنن) کارهاشون دیده میشه فقط با یک چشم بینا

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19688
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #66 : 19 آذر 1399، 01:14 ق‌ظ »
من که دلیلش رو می‌دونم: تلاش برای بهتر کردن وضعیت مردم که خب، معنیش رویارویی با اون‌هاییه که مردم رو به این وضع انداختن تا خودشون سر کار باشن.
نگران مسیح علی‌نژاد و نمایشش هم نباش. اتّفاقاً داره از همون‌جایی شارژ می‌شه که شما می‌شی ;)
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین warlock

• Full Member
  • *
  • ارسال: 135
« پاسخ #67 : 19 آذر 1399، 01:29 ق‌ظ »
خوب یه موضوع دیگه ایجاد کنید اونجا این بحث هارو کنید
برای یه ایجادش هم لازم نیست از کشور خارج بشید یا ملیت رو عوض کنید یا یک کشور ایجاد کنید
اگر هم ادعای آزادی دارید، الان دارید آزادی شروع کننده رو ضایع می کنید
در مورد اپوزیسیون و مسیح و هر کس دیگه هم اگر صلاح میدونید یه جای دیه بحث کنید(یه موضوع دیگه)

اینجا دو صفحه هم پست مربوط به موضوع نیست

خدایش به شماها بگن "ف"، سر از تورقوزآباد درمیارید(با ارفاق)