انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: اپدیت گنوم(حل شد)  (دفعات بازدید: 1568 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین mamadism

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 712
    • راه های ارتباطی
پاسخ : اپدیت گنوم
« پاسخ #15 : 05 تیر 1400، 02:15 ب‌ظ »
من از مانجارو استفاده میکنم !
بیشتر دلم میخواد ارچ لینوکسو تجربه کنم ولی چون تازه واردم گفتم از همین اوبونتو و دبیان استفاده کنم
چون اینجور که فهمیدم فرمان ها توی هر توزیع متفاوته
مانجارو تقریبا همون ارچه ! مدیر بستش ! بروز بودنش و ...
به امید خدا حتما بعد از ابونتو باش کار میکنم
ممنون

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1923
« پاسخ #16 : 05 تیر 1400، 07:03 ب‌ظ »
بیشتر دلم میخواد ارچ لینوکسو تجربه کنم ولی چون تازه واردم گفتم از همین اوبونتو و دبیان استفاده کنم
ممنون

من الان دبیان ندارم ولی میتونی از دبیان unstable یا testing استفاده کنی که من هردوش مخصوصا unstable به مدت زیادی استفاده کردم خوب بودش.. اوبونتو هم بد نیست ولی فک نمیکنم به دبیان به چشم یه چیز قدیمی نگاه کنیم خوب باشه، احتمالا نسخه پایدارش برای کار‌های سرور و.. بیشتر به کار بیاد ولی من بدردم نخورد(قدیمی بود) و unstable استفاده میکردم..  :)

آفلاین Dragon-

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 5125
« پاسخ #17 : 05 تیر 1400، 07:51 ب‌ظ »
به نظرم اگه برید روی bullseye بهتره. چون نرم‌افزار‌ها جدیدتره.
پایداریش چطوره

خوبه. من الان دارم از اون استفاده می‌کنم. چون فریز شده، بسته‌ای به اون اضافه یا پاک نمیشه. فقط نسخه بسته‌ها ارتقا پیدا می‌کنه تا زمانی که تبدیل به نسخه پایدار بعدی دبیان بشه. فکر کنم تا چند ماه تبدیل به نسخه پایدار بشه. بعد از اون، نسخه بسته‌ها خیلی کم ارتقا پیدا می‌کنه و اگه به نسخه جدید برنامه‌ها نیاز پیدا کنید، احتمالا باید از مخزن backport دریافتشون کنید.
میدونید که زکات علم نشر آن است

آفلاین mamadism

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 712
    • راه های ارتباطی
« پاسخ #18 : 05 تیر 1400، 07:59 ب‌ظ »
ممنون

من الان دبیان ندارم ولی میتونی از دبیان unstable یا testing استفاده کنی که من هردوش مخصوصا unstable به مدت زیادی استفاده کردم خوب بودش.. اوبونتو هم بد نیست ولی فک نمیکنم به دبیان به چشم یه چیز قدیمی نگاه کنیم خوب باشه، احتمالا نسخه پایدارش برای کار‌های سرور و.. بیشتر به کار بیاد ولی من بدردم نخورد(قدیمی بود) و unstable استفاده میکردم..  :)
به نظرم اگه برید روی bullseye بهتره. چون نرم‌افزار‌ها جدیدتره.
پایداریش چطوره

خوبه. من الان دارم از اون استفاده می‌کنم. چون فریز شده، بسته‌ای به اون اضافه یا پاک نمیشه. فقط نسخه بسته‌ها ارتقا پیدا می‌کنه تا زمانی که تبدیل به نسخه پایدار بعدی دبیان بشه. فکر کنم تا چند ماه تبدیل به نسخه پایدار بشه. بعد از اون، نسخه بسته‌ها خیلی کم ارتقا پیدا می‌کنه و اگه به نسخه جدید برنامه‌ها نیاز پیدا کنید، احتمالا باید از مخزن backport دریافتشون کنید.
ممنون از توضیحاتتون :)