انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۴٫۰۴ با پشتیبانی بلند مدّت (۱۲ سال) منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: شبیه ساز اندروید  (دفعات بازدید: 2029 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین amirabbasjadidi

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 87
شبیه ساز اندروید
« : 09 تیر 1400، 06:19 ب‌ظ »
سلام دوستان
کسی شبیه ساز اندروید خوب سراغ داره؟ چند مورد تو سایت های مختلف دیدم ولی میخوام از تجربیات شما استفاده کنم تا بهترین رو پیدا کنم
ممنون میشم راهنمایی کنید

آفلاین Dragon-

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 5123
پاسخ : شبیه ساز اندروید
« پاسخ #1 : 09 تیر 1400، 06:35 ب‌ظ »
من قبلا از genymotion استفاده کردم. لازمه که ویرچوال باکس رو هم نصب کنه. یه دفعه خواستم clash of clans رو داخلش اجرا کنم، چیزی شبیه این گفت که "این برنامه از دستورات arm استفاده می‌کنه و قابل اجرا نیست." دقیقا همین نبود ولی تقریبا همین مفهوم رو داشت. دیگه دنبال راه حل نگشتم ولی فکر کنم حل میشه. نمی‌دونم توی نسخه‌های جدید باز هم اینجوری هست یا نه.
میدونید که زکات علم نشر آن است

آفلاین amirabbasjadidi

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #2 : 09 تیر 1400، 06:47 ب‌ظ »
من قبلا از genymotion استفاده کردم. لازمه که ویرچوال باکس رو هم نصب کنه. یه دفعه خواستم clash of clans رو داخلش اجرا کنم، چیزی شبیه این گفت که "این برنامه از دستورات arm استفاده می‌کنه و قابل اجرا نیست." دقیقا همین نبود ولی تقریبا همین مفهوم رو داشت. دیگه دنبال راه حل نگشتم ولی فکر کنم حل میشه. نمی‌دونم توی نسخه‌های جدید باز هم اینجوری هست یا نه.
ممنون

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
« پاسخ #3 : 09 تیر 1400، 06:52 ب‌ظ »
این نرم افزار انحصاری هست و استفاده از اون رو پیشنهاد نمیکنم بهتره از اندروید x۸۶ روی ماشین مجازی استفاده کنید
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین amirabbasjadidi

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #4 : 09 تیر 1400، 07:03 ب‌ظ »
این نرم افزار انحصاری هست و استفاده از اون رو پیشنهاد نمیکنم بهتره از اندروید x۸۶ روی ماشین مجازی استفاده کنید
با کدوم ماشین مجازی باید نصبش کنم

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #5 : 09 تیر 1400، 07:10 ب‌ظ »
از اینترنت اندروید x86 رو یا سیستم عامل های دسکتاپ اندروید (جستجو کن پیدا میکنی ) بعد روی ویرچوال باکس نصب کن  این هم روش نصبش پیدا میشه
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #6 : 09 تیر 1400، 07:11 ب‌ظ »
فکر کنم روی جعبه های گنوم هم نصب بشه

آفلاین Dragon-

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 5123
« پاسخ #7 : 09 تیر 1400، 07:17 ب‌ظ »

فرقی نداره. باید روی همه‌ی شبیه‌ساز‌ها کار بده. چه ویرچوال باکس باشه چه vmware یا kvm/qemu باید روی همه‌ی اونها کار کنه. ممکنه توی بعضی‌ها لازم باشه یکم تنظیمات رو تغییر بدید.
gnome boxes و virt-manager از همون kvm/qemu استفاده می‌کنند.
البته فکر کنم توی android x86 فقط برنامه‌هایی کار کنند که برای معماری x86 کامپایل شدند و احتمالا مثل genymotion، برنامه‌های native (معادل مناسب پیدا نکردم) arm با مشکل مواجه بشن. ولی مطمئن نیستم.
میدونید که زکات علم نشر آن است

آفلاین مرتضی . م

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1116
« پاسخ #8 : 09 تیر 1400، 10:02 ب‌ظ »
genymotion
android x86
phoenix OS
anbox
جستجو کنید اول :(
https://duckduckgo.com/?q=android+emulartor+for+linux&t=h_&ia=web

آفلاین amirabbasjadidi

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #9 : 11 تیر 1400، 11:54 ق‌ظ »
genymotion
android x86
phoenix OS
anbox
جستجو کنید اول :(
https://duckduckgo.com/?q=android+emulartor+for+linux&t=h_&ia=web
همون طور که گفتم سرج کردم فقط چون حوصله نداشتم دونه دونه تست کنم گفتم از تجربه دوستان برای انتخاب بهترین شبیه ساز استفاده کنم که فعلا رسیدم به Android x86