انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مشکل در اجرای anbox  (دفعات بازدید: 1969 بار)

0 کاربر و 6 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین 🇮🇷

• رضا حسین‌زاده
  • High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1001
  • کنجکاو
    • Reza
مشکل در اجرای anbox
« : 10 تیر 1400، 07:02 ب‌ظ »
سلام. من انباکس رو با دستور زیر و با apt نصب کردم. ولی وقتی اجراش میکنم (به صورت گرافیکی و با کلیک روی آیکون)، صفحه زیر نمایش داده میشه و بعد بسته میشه:
https://www.dropbox.com/s/5umwj6c4k2uqi2u/Anbox.png?dl=0
دستوری که باهاش نصب کردم: sudo apt install anboxadb رو هم نصب کردم ولی درست نشد
« آخرین ویرایش: 10 تیر 1400، 07:22 ب‌ظ توسط Reza Hosseinzadeh »
جست و جو کنید و چیز های جدید بیابید

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
پاسخ : مشکل در اجرای anbox
« پاسخ #1 : 10 تیر 1400، 07:16 ب‌ظ »
تصویر رو با انتخاب های اختیاری بیشتر ... اپلود کنید یا سایت هایی که با جستجو کلمه «اپلود عکس» میاد اپیود کنید و لینکش رو با قسمت عکس در قسمت ارسال پیام بزارید چون من این برنامه رو ندارم و تصویر رو نمیتونم ببینم
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین 🇮🇷

• رضا حسین‌زاده
  • High Hero Member
  • *
  • کنجکاو
    • Reza
« پاسخ #2 : 10 تیر 1400، 07:20 ب‌ظ »
تصویر رو با انتخاب های اختیاری بیشتر ... اپلود کنید یا سایت هایی که با جستجو کلمه «اپلود عکس» میاد اپیود کنید و لینکش رو با قسمت عکس در قسمت ارسال پیام بزارید چون من این برنامه رو ندارم و تصویر رو نمیتونم ببینم
لازم نیست برنامه رو داشته باشید. میتونید توی مرورگر هم ببینید. لینک رو در مرورگر باز کنید

آفلاین مرتضی . م

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1116
« پاسخ #3 : 10 تیر 1400، 07:24 ب‌ظ »
از توی ترمینال اجرا کنید ببینید حطا یا هشداری داره؟

آفلاین 🇮🇷

• رضا حسین‌زاده
  • High Hero Member
  • *
  • کنجکاو
    • Reza
« پاسخ #4 : 10 تیر 1400، 07:26 ب‌ظ »
از توی ترمینال اجرا کنید ببینید حطا یا هشداری داره؟
دستور زیر رو وارد کردم: anbox launchخروجی: [ 2021-07-01 14:55:43] [launch.cpp:169@operator()] The intent you provided is invalid. Please provide a correct launch intent.
[ 2021-07-01 14:55:43] [launch.cpp:170@operator()] For example to launch the application manager, run:
[ 2021-07-01 14:55:43] [launch.cpp:171@operator()] $ anbox launch --package=org.anbox.appmgr --component=org.anbox.appmgr.AppViewActivity

آفلاین مرتضی . م

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1116
« پاسخ #5 : 10 تیر 1400، 07:29 ب‌ظ »
این دستور رو گفته بزنید زدید؟
anbox launch --package=org.anbox.appmgr --component=org.anbox.appmgr.AppViewActivity

آفلاین 🇮🇷

• رضا حسین‌زاده
  • High Hero Member
  • *
  • کنجکاو
    • Reza
« پاسخ #6 : 10 تیر 1400، 07:34 ب‌ظ »
این دستور رو گفته بزنید زدید؟
anbox launch --package=org.anbox.appmgr --component=org.anbox.appmgr.AppViewActivity
بله. باز هم همون اتفاق افتاد. صفحه باز شد و بعد بسته شد. خروجی ترمینال هم اینه:
[ 2021-07-01 15:04:31] [daemon.cpp:61@Run] Application manager service is not running yet

آفلاین mobin1387

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 495
  • به زودی اینجا چیزی نوشته خواهد شد!
« پاسخ #7 : 10 تیر 1400، 07:42 ب‌ظ »
لازم نیست برنامه رو داشته باشید. میتونید توی مرورگر هم ببینید. لینک رو در مرورگر باز کنید
دوست عزیز anbox با یک کرنل مدل کار میکنه این الآن یک رابط اتصال به انباکسه ولی کرنلش نیست. متاسفانه کرنل dkms ان باکس با نسخه های بالاتر از ۵.۱۰ لینوکس کار نمیکنه

آفلاین 🇮🇷

• رضا حسین‌زاده
  • High Hero Member
  • *
  • کنجکاو
    • Reza
« پاسخ #8 : 10 تیر 1400، 07:44 ب‌ظ »
دوست عزیز anbox با یک کرنل مدل کار میکنه این الآن یک رابط اتصال به انباکسه ولی کرنلش نیست. متاسفانه کرنل dkms ان باکس با نسخه های بالاتر از ۵.۱۰ لینوکس کار نمیکنه
الآن نمیشه نصب کرد؟

آفلاین alitoos23

• Full Member
  • *
  • ارسال: 132
« پاسخ #9 : 10 تیر 1400، 08:06 ب‌ظ »
الآن نمیشه نصب کرد؟

من فقط یه جا خوندم برای دوتا ماژول ashmem_linux , binder_linux که در کرنل ۵٫۴ به بعد مشکل داره (به دلیل امنیتی) . باید کرنل رو از سورس با فعال کردن این دو ماژول بیلد کرد. از سورس  ::)
حداقل من که نمی تونم با این cpu که دارم این کارو بکنم شما انجام دادی نتیجه اش رو بگو ;)
« آخرین ویرایش: 10 تیر 1400، 08:14 ب‌ظ توسط alitoos23 »

آفلاین 🇮🇷

• رضا حسین‌زاده
  • High Hero Member
  • *
  • کنجکاو
    • Reza
« پاسخ #10 : 10 تیر 1400، 08:09 ب‌ظ »
پس کار سخت شد. انگار نمیصرفه  :-k

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1923
« پاسخ #11 : 10 تیر 1400، 08:32 ب‌ظ »
الآن نمیشه نصب کرد؟

من فقط یه جا خوندم برای دوتا ماژول ashmem_linux , binder_linux که در کرنل ۵٫۴ به بعد مشکل داره (به دلیل امنیتی) . باید کرنل رو از سورس با فعال کردن این دو ماژول بیلد کرد. از سورس  ::)
حداقل من که نمی تونم با این cpu که دارم این کارو بکنم شما انجام دادی نتیجه اش رو بگو ;)

سلام منم دبیان داشتم دقیقا همینطور پرتم میکرد بیرون! فک میکردم مشکل دبیان جدیده یا خودم خرابش کردم ولی انگا مشکل جدید شدن هسته بودپس ((:  خب میگم الان من جنتو دارم که طبیعتا هسته یکی دیگه تقریبا(مهم‌نیس) تو جنتو تست نکردم هنوز ولی خب میگم الان فعال کنیم حل میشه؟! و اینکه این مشکلات امنیتی چیه مهمه آیا چون الکی الکی کاری نمیکنن دیگه و مثلا هم فعال کنیمش مشکلاتی یا نقص های امنیتی مارو درگیر خودش نمیکنه؟! :)

آفلاین Dragon-

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 5125
« پاسخ #12 : 12 تیر 1400، 11:44 ب‌ظ »
فکر کنم اگه کرنل رو خودتون کامپایل کنید، secure boot نزاره که اون کرنل لود بشه. در اونصورت خودتون باید کرنل رو امضا کنید و موقع بوت هم با mok، کلید عمومی یا هش مربوطه رو اضافه کنید.
میدونید که زکات علم نشر آن است

آفلاین 🇮🇷

• رضا حسین‌زاده
  • High Hero Member
  • *
  • کنجکاو
    • Reza
« پاسخ #13 : 13 تیر 1400، 12:35 ق‌ظ »
فکر کنم اگه کرنل رو خودتون کامپایل کنید، secure boot نزاره که اون کرنل لود بشه. در اونصورت خودتون باید کرنل رو امضا کنید و موقع بوت هم با mok، کلید عمومی یا هش مربوطه رو اضافه کنید.
من هنوز در این موارد دانشی ندارم. ان شاء الله بعد ها

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
« پاسخ #14 : 13 تیر 1400، 10:53 ق‌ظ »
فکر کنم اندروید x۸۶ رو روی ماشین مجازی نصب کنی راحت تر باشه
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com