انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: دیوار آتش مطمئن و نرم افزار آزاد برای مایکروسافت ویندوز  (دفعات بازدید: 2264 بار)

0 کاربر و 7 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین mobin1387

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 495
  • به زودی اینجا چیزی نوشته خواهد شد!
سلام. فکر میکنم عنوان کافی باشه.
جستجو کردم به نتیجه نرسیدم

آفلاین alitoos23

• Full Member
  • *
  • ارسال: 132
سلام
تا اونجایی که من تو انجمن بودم احساس می کنم کسی پیدا نشه جواب شما رو بده چون حول گفتگو ها رو سیستم عامل لینوکس هست و تا چه برسه که بخوان نرم افزاری برای ویندوز به شما معرفی کنند. احتملا بعد اینکه یکی پیدا بشه معرفی کنه، یکی دیگه پیدا میشه میگه این که آزاد نیست 😑😑

به این لینک نگاه بیندازید:
https://www.guru99.com/best-free-firewall.html
من از comodo استفاده کردم رایگان هست ولی آزاد نیست ولی خوبه.

الآن هم احتملا ناظر قفل محکمی می زنه بر تایپک بر دهان ویندوز گویان 🤣🤣
« آخرین ویرایش: 27 امرداد 1400، 05:47 ب‌ظ توسط alitoos23 »

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19692
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
مشکل ویندوز با دیوار آتش و این‌ها حل نمی‌شه. خود ویندوز به قدر کافی سوراخ داره.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین mobin1387

• Sr. Member
  • *
متاسفانه چاره ای نیست و من مجبورم فعلا از همین سیستم عامل سوراخ سوراخ استفاده کنم (دوال بوت با لینوکس)
حتی اگه امنیت این سیستم عامل سوراخ سوراخ رو بشه از ۰.۱٪ به ۰.۲٪ رسوند خودش غنیمته

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
متاسفانه چاره ای نیست و من مجبورم فعلا از همین سیستم عامل سوراخ سوراخ استفاده کنم (دوال بوت با لینوکس)
حتی اگه امنیت این سیستم عامل سوراخ سوراخ رو بشه از ۰.۱٪ به ۰.۲٪ رسوند خودش غنیمته
بله ولی من که از زمان جاهلیت خودم (خودم رو میگم بقیه هرکی با ویندوزد کار می کنه عالم و دانا است) یادمه امنیت  ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱درصد هم یکم زیاده و سوراخ سوراخ هم نیست بلکه چیزیه مثل اینکه کلا دیوار های امنیتش رو برداری هر موجودی کلش رو کج کنه بیاد تو حالا بحث این نیست اینجا هم جاش نیست این سوال هم اینجا جاش نیست در کل اشتباه اومدی اینجا انجمن اوبونتو ایران است و ادابش اینه که نباید درباره نرم افزار های انحثاری حرف زد چون در کل به هیج جا نمی رسه
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین mobin1387

• Sr. Member
  • *
بله ولی من که از زمان جاهلیت خودم (خودم رو میگم بقیه هرکی با ویندوزد کار می کنه عالم و دانا است) یادمه امنیت  ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱درصد هم یکم زیاده و سوراخ سوراخ هم نیست بلکه چیزیه مثل اینکه کلا دیوار های امنیتش رو برداری هر موجودی کلش رو کج کنه بیاد تو حالا بحث این نیست اینجا هم جاش نیست این سوال هم اینجا جاش نیست در کل اشتباه اومدی اینجا انجمن اوبونتو ایران است و ادابش اینه که نباید درباره نرم افزار های انحثاری حرف زد چون در کل به هیج جا نمی رسه
دوست عزیز آرام باشید (متنتون یکم از نظر من تنده، شاید بد خونده باشم) اما به هرحال من فقط پرسیدم دیوار آتش که آزاد باشه و با مایکروسافت ویندوز سازگار باشه هست یا نه؟ متاسفانه برای یکسری از کار ها متاسفانه متاسفانه به مایکروسافت ویندوز نیاز دارم و من سعی میکنم حداقل از نرم افزار آزاد استفاده کنم که یک دیوار هر چند کوچک روش بکشم.
به امید روزی که اصلا نیاز به نرم افزار انحصاری نداشته باشیم.
درضمن ما داریم اینجا داریم درباره دیوار آتش مطمئن و آزاد حرف میزنیم نه درباره ویندوز فقط اشاره کردم که ویندوز مشکل داره.
در نهایت آرامش در خیلی از موضوعات بهترین چیزه.

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
دوست عزیز آرام باشید (متنتون یکم از نظر من تنده، شاید بد خونده باشم) اما به هرحال من فقط پرسیدم دیوار آتش که آزاد باشه و با مایکروسافت ویندوز سازگار باشه هست یا نه؟ متاسفانه برای یکسری از کار ها متاسفانه متاسفانه به مایکروسافت ویندوز نیاز دارم و من سعی میکنم حداقل از نرم افزار آزاد استفاده کنم که یک دیوار هر چند کوچک روش بکشم.
به امید روزی که اصلا نیاز به نرم افزار انحصاری نداشته باشیم.
درضمن ما داریم اینجا داریم درباره دیوار آتش مطمئن و آزاد حرف میزنیم نه درباره ویندوز فقط اشاره کردم که ویندوز مشکل داره.
در نهایت آرامش در خیلی از موضوعات بهترین چیزه.
نه نه شرمنده من اسم ویندوزد رو میشنوم اینجوری می شوم قصد بدی نداشتم من رو ببخشید
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین هومان

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1527
  • آرچ + گنوم
نه نه شرمنده من اسم ویندوزد رو میشنوم اینجوری می شوم قصد بدی نداشتم من رو ببخشید
اسمش تعصبه

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
اسمش تعصبه
تعصب نیست تنفر دو اتیشه است

آفلاین sameet

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 901
  • وبمستری به سبک سامیت
اسمش تعصبه
اسمش تعصبه :) وگرنه دلیلی نداره از ویندوز بدت بیاد . با لینوکس کار کردی که از ویندوز بدت میاد .
وبمستری به سبک سامیت

آفلاین sameet

• Hero Member
  • *
  • وبمستری به سبک سامیت
ببن شما به نظر من اگه دوست داری امنیتت بیشتر بشه کلا از اینترنت استفاده نکن  ;D و بعد ازاون هیچ نرم افزار رو کرک نکن ولی بازم بعید میدونم بشه ۱۰۰ درصد .
وبمستری به سبک سامیت

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
اسمش تعصبه
اسمش تعصبه :) وگرنه دلیلی نداره از ویندوز بدت بیاد . با لینوکس کار کردی که از ویندوز بدت میاد .
دلیلی نداره ؟ ؟؟؟؟؟.... (شما هنوز هیچ چیز رو درک نکردید هیچ چیز )
من دقیقا از ویندوزد بدم نمیاد از انحصار بدم میاد
من با کرنل کار می کنم ؟ نه من با گنو/لینوکس کار می کنم دلیل تنفرم هم از گنو/لینوکس نیست از درک ازادی است

آفلاین هومان

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1527
  • آرچ + گنوم
من با کرنل کار می کنم ؟ نه من با گنو/لینوکس کار می کنم دلیل تنفرم هم از گنو/لینوکس نیست از درک ازادی است

تا حالا از آزاد بودن یا نبودن یک نرم افزار سود خاصی بردی ؟ جدا از قابلیت یا امنیت وگرنه از لینوکس که نرم افزار آزاده سود بردم ولی سودش از آزاد بودنش نبوده از قابلیت هاشه
البته آزاد باشه بهتره منطقا ولی اونقدر هم علیه نرم افزار غیر آزاد جبهه نگیریم بالاخره ما کد رو ننوشتیم که بخوایم برای دولوپرا و انتخابشون برای سیاست انتشار نرم افزارشون تعیین و تکلیف کنیم یا بگیم بقیه استفاده نکنن

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *

تا حالا از آزاد بودن یا نبودن یک نرم افزار سود خاصی بردی ؟ جدا از قابلیت یا امنیت وگرنه از لینوکس که نرم افزار آزاده سود بردم ولی سودش از آزاد بودنش نبوده از قابلیت هاشه
البته آزاد باشه بهتره منطقا ولی اونقدر هم علیه نرم افزار غیر آزاد جبهه نگیریم بالاخره ما کد رو ننوشتیم که بخوایم برای دولوپرا و انتخابشون برای سیاست انتشار نرم افزارشون تعیین و تکلیف کنیم یا بگیم بقیه استفاده نکنن
ازاد بودن همش سوده
من برای کسی تعیین تکلیف نمی کنم هم کس حق داره انتخواب کنه ازاد باشه یا نه با خودشه

مثل اینه که کسی دوست داره پیش هزاران نفر توی زندان باشه و یا پیش ده ها نفر ازاد باشه و همه این ده ها نفر جامعه ای رو تشکیل داده باشن که همه پشت هم هستند (بعضی ها هم نا خواسته روبه رو قرار می گیرند )

این ذهنیت از نظر من اشتباه توی کاربر های انجمن هم زیاده و باید اصلاح بشه من تنها کاری که می تونم کار کنم اینه که با اقا ممدیسم روی اون کتاب کار کنیم

آفلاین sameet

• Hero Member
  • *
  • وبمستری به سبک سامیت
اسمش تعصبه
بله دلیلی نداره .
یک فردی که از نرم افزار ازاد چیزی ندونه براش مهمه که از چی داره استفاده میکنم ؟
مگه میشه ؟؟؟؟ ویندوز انحصاری حتی برای تهیش .
همه ی ما میدونیم لینوکس چیه گنو لینوکس چیه . بهتره این بحثو ادامه ندیم که بیش از حد تکراریه .
وبمستری به سبک سامیت