انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: صیانت ؟  (دفعات بازدید: 9700 بار)

0 کاربر و 25 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3095
  • :(){ :|:& };:
پاسخ : صیانت ؟
« پاسخ #255 : 08 اسفند 1400، 09:02 ب‌ظ »
من مقصر این بحث نیستم ! من پرسیدم از دوستان اگاه ک ایا واقعا این طرح اجرا میشه یا داستان چیز دیگه ایه ؟
چرا دنبال مقصرین ؟ به من چه که بحث به اینجا کشید جناب ؟
آرچ و گنوم!

آفلاین بهنام …

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1028
  • إن أحسنتم أحسنتم لأنفسكم وإن أسأتم فلها
« پاسخ #256 : 08 اسفند 1400، 09:10 ب‌ظ »
دارم واقعاً تشکر می‌کنم. مقصر چی؟
ببخشید دادا! «توهم توطئه» و این حرفا؟ :) نکنه بقیهٔ حرفام را این‌جوری برداشت کردید؟!
این بحثا خیلی هم خوبه. امیدوارم ادامه بدید.
یعنی خدافظی کرده‌بودم! :)
« آخرین ویرایش: 08 اسفند 1400، 09:24 ب‌ظ توسط بهنام … »
:) :)

آفلاین mamadism

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 712
    • راه های ارتباطی
« پاسخ #257 : 08 اسفند 1400، 09:17 ب‌ظ »
ارمان جان !
چرا یه حرف قشنگ میزنی بعد خرابش میکنی ؟
من با بخش بررسی کردن حرفات به شدت موافقم ! بقیش رو که فقط گفتی بی خانمان ها تنبل هایی بودن که نخواستن و... که حرفایی هستن که فقط گفته میشن !‌ و مطمعنا از اینستا و بی بی سی و امثالشون بهت رسیده که واقعا شبیه همین صدا سیمای خودمون که نه ! بد تر اونه !
باشه اقا بیا بررسی کنیم اصلا من چیزی غیر از این نمیخوام :
شما میگی فساد هست منم قبول دارم حالا شما میگی تقصیر رهبره منم میگم اوکی بیا بررسی کنیم چطور میگی تقصیر رهبره ؟
خب بفرما من گوش میدم ...
نقل‌قول
نرود میخ آهنین در سنگ آقا، بذار تو همون شرایط راحت باشن. D:
راست میگی ! میخ من تو سنگت نمیره ! ولی همین جا باش !
لقمان حکیم گفته حرف زدنت رو ببینم تا <<ادب >> بیاموزم  :D
من مقصر این بحث نیستم ! من پرسیدم از دوستان اگاه ک ایا واقعا این طرح اجرا میشه یا داستان چیز دیگه ایه ؟
علیرضا جان کی گفته تقصیر توعه ؟ تو سوالی پرسیدی ... اصلا تقصیر منه که پرسیدم ربطش به رهبری چیه ! خوبه ؟
مشکلی نیست عزیزم

آفلاین 🇮🇷

• رضا حسین‌زاده
  • High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1001
  • کنجکاو
    • Reza
« پاسخ #258 : 08 اسفند 1400، 09:24 ب‌ظ »
طبق تجربه های قبلی واضح بود این موضوع قراره کش بیاد
جست و جو کنید و چیز های جدید بیابید

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #259 : 08 اسفند 1400، 09:46 ب‌ظ »
( شرمنده ! بابت موضوع دیگه ای عصبی بودم اومدم اون ارسالو دیدم یهو داغ کردم ! )

پس ادامه ندید بیشتر کش نیاد …
« آخرین ویرایش: 08 اسفند 1400، 09:49 ب‌ظ توسط / sudo rm -rf »
آرچ و گنوم!

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2366
« پاسخ #260 : 08 اسفند 1400، 10:07 ب‌ظ »
چکیدهٔ گفته‌هاتون در قالب محترمانه: «نمی‌دونید، نمی‌خواید بدونید، معلومه که ما درست می‌گیم»!
از طرف خودم میگم: مورد اول و سوم نه. چون برای من شخصاً مهم نیست این دو تا مورد. اما مورد دوم، بله! دقیقاً و فقط همین مورد دوم داره مشکل‌ساز میشه.
صفحه‌ی من در اینستاگرام: ‎‎@armanes92

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #261 : 08 اسفند 1400، 10:22 ب‌ظ »
ارمان جان !
چرا یه حرف قشنگ میزنی بعد خرابش میکنی ؟
ببخشید سید جان ((:

من با بخش بررسی کردن حرفات به شدت موافقم !
منم میگم اوکی بیا بررسی کنیم چطور میگی تقصیر رهبره ؟
اما من موافق نیستم بررسی کنیم چون از حوصله‌ی این بحث خارجه همونطور که گفتم. از همون اول هم گفتم نمی‌خوام بحث بکنم چون سرانجامی نداره.

بقیش رو که فقط گفتی بی خانمان ها تنبل هایی بودن که نخواستن و... که حرفایی هستن که فقط گفته میشن !‌ و مطمعنا از اینستا و بی بی سی و امثالشون بهت رسیده که واقعا شبیه همین صدا سیمای خودمون که نه ! بد تر اونه !
یک اینکه شرمندگیش بمونه واسه اینستا و ب‌ب‌ث که شما از ناف آمریکا و دانمارک داری واسه‌مون نظراتتو می‌نویسی و خودت همه چیزایی که میگی رو به چشم دیدی و با سند و مدرک برات اثبات شده.
دو اینکه شاید شما نیاز داشته باشی رسانه و شبکه‌های اجتماعی اطلاعاتی بهت بدن، اما واسه من مقایسه کردن قدرت و تأثیرگذاری و بزرگی و اعتبار سیاسی و اقتصادی و تکنولوژیک و علمی کشورا (در واقعیت. نه در شعارها) معیار خیلی بهتری به حساب میاد.

شما میگی فساد هست منم قبول دارم
لطف می‌کنی که اینو قبول داری ((:

حالا شما میگی تقصیر رهبره
در موضوع فساد؟ نه. در واقع کل سیستم مقصره. از نوک هرم قدرت تا پایینش. با نگاه کردن به وضعیت کشور هم میشه فهمید که بعد از ۴ دهه آزمودن، این سیستم کار نمی‌کنه و اصلاح‌پذیر نیست.
اما در موضوع محدودتر و بسته‌تر کردن اینترنت؟ بله همین یه نفر تشخیص داده که دشمنان دارن سواستفاده می‌کنن و مردم هم فریب می‌خورن پس باید فضای مجازی مدیریت بشه. نوکران هم دست‌به‌کار شده‌ن.

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #262 : 08 اسفند 1400، 10:26 ب‌ظ »
کسی شما رو مجبور نکرده در این فضای «ول» آتش به اختیار عمل کنید و انجام وظیفه کنید. هر کسی هر زمان که حس کرد بحث داره کش میاد خیلی راحت می‌تونه دیگه چیزی پست نکنه. همینقدر بدیهی.
ــــــــــــــــــــــــ
جا داره که اشاره کنم که بعد از اینکه سر قضیه‌ی اختلاس ۳هزار میلیاردی ملت خیلی شلوغ کرده بودن، یه نفر حوصله‌ش سر رفت و گفت دیگه کشش ندین. نوکران هم دیگه کشش ندادن و حل شد همه چی (:
« آخرین ویرایش: 08 اسفند 1400، 10:31 ب‌ظ توسط آرمان اسماعیلی »

آفلاین 🇮🇷

• رضا حسین‌زاده
  • High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1001
  • کنجکاو
    • Reza
« پاسخ #263 : 08 اسفند 1400، 10:34 ب‌ظ »
کسی شما رو مجبور نکرده در این فضای «ول» آتش به اختیار عمل کنید و انجام وظیفه کنید. هر کسی هر زمان که حس کرد بحث داره کش میاد خیلی راحت می‌تونه دیگه چیزی پست نکنه. همینقدر بدیهی.
ــــــــــــــــــــــــ
جا داره که اشاره کنم که بعد از اینکه سر قضیه‌ی اختلاس ۳هزار میلیاردی ملت خیلی شلوغ کرده بودن، یه نفر حوصله‌ش سر رفت و گفت دیگه کشش ندین. نوکران هم دیگه کشش ندادن و حل شد همه چی (:
قبلا هم گفتم که بحث کردن رو وظیفه میدونم ولی الآن مشکل این نیست. سازنده تاپیک میگه «نمیدونستم اینقدر کش میاد» من گفتم «معلوم بود اینقدر کش میاد»
جست و جو کنید و چیز های جدید بیابید

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #264 : 08 اسفند 1400، 10:36 ب‌ظ »
ــــــــــــــــــــــــ
قبلا هم گفتم که بحث کردن رو وظیفه میدونم ولی الآن مشکل این نیست. سازنده تاپیک میگه «نمیدونستم اینقدر کش میاد» من گفتم «معلوم بود اینقدر کش میاد»
بهم نشون بده من کجا این حرف رو زدم ؟ ن خب نشونم بده جناب ؟
« آخرین ویرایش: 08 اسفند 1400، 10:38 ب‌ظ توسط / sudo rm -rf »
آرچ و گنوم!

آفلاین mamadism

• Hero Member
  • *
    • راه های ارتباطی
« پاسخ #265 : 08 اسفند 1400، 10:55 ب‌ظ »
نقل‌قول
ببخشید سید جان ((:
عیب نداره اینبار میبخشمت
دفعه اخرت باشه :))
نقل‌قول
اما من موافق نیستم بررسی کنیم چون از حوصله‌ی این بحث خارجه همونطور که گفتم. از همون اول هم گفتم نمی‌خوام بحث بکنم چون سرانجامی نداره.
خب پس حرفی که زدی رو نمیتونی اثبات کنی ! تمام شد رفت ! خیلی ممنون
نقل‌قول
یک اینکه شرمندگیش بمونه واسه اینستا و ب‌ب‌ث که شما از ناف آمریکا و دانمارک داری واسه‌مون نظراتتو می‌نویسی و خودت همه چیزایی که میگی رو به چشم دیدی و با سند و مدرک برات اثبات شده.
دو اینکه شاید شما نیاز داشته باشی رسانه و شبکه‌های اجتماعی اطلاعاتی بهت بدن، اما واسه من مقایسه کردن قدرت و تأثیرگذاری و بزرگی و اعتبار سیاسی و اقتصادی و تکنولوژیک و علمی کشورا (در واقعیت. نه در شعارها) معیار خیلی بهتری به حساب میاد.
که اون ها رو هم از رسانه در میاری ! خسته نشی دلاور !
ضمنا اینم بگم اگر من اونجارو ندیدم بدون که خودت هم ندیدی !
اره اون معیارا هم خوبن به شرطی که از طرف خودشون نباشه !
نقل‌قول
لطف می‌کنی که اینو قبول داری ((:
منت هم میزارم سرت ! از اولش هم گفتم قبول دارم فقط میخواستم ربطشو بدونم
که خیلی برخورد خوبی داشتی ! یجوری برخورد میکنین انگار من رشوه گرفتم یا اختلاس کردم ! عزیزم پول دوتامونو بردن ! منم مال باخته ام !
نقل‌قول
در موضوع فساد؟ نه. در واقع کل سیستم مقصره. از نوک هرم قدرت تا پایینش. با نگاه کردن به وضعیت کشور هم میشه فهمید که بعد از ۴ دهه آزمودن، این سیستم کار نمی‌کنه و اصلاح‌پذیر نیست.
اما در موضوع محدودتر و بسته‌تر کردن اینترنت؟ بله همین یه نفر تشخیص داده که دشمنان دارن سواستفاده می‌کنن و مردم هم فریب می‌خورن پس باید فضای مجازی مدیریت بشه. نوکران هم دست‌به‌کار شده‌ن.
خب این یه نگاه سطحی و به شدت کلیه !
درموضوع اینرنت هم بازم میگم مدیریتش  اگر به معنا طرحی که دیده بودیم باشه خوب نیست !
اما اگربه معنای ضابطه مند کردن اموری مثل فیلترینگ و جرایم الکترونیکی مثل فیشینگ و هک و غیره باشه اتفاقا خوبه !
تلگرام رو یه دادستان فیلتر کرد ! همینقدر الکی ! حالا میخوان قانون بزارن که دیگ اینجوری نشه ... بده میخوان شرایط زندگی رو راحت کنن ؟! دوباره یاد آوری میکنم با طرحی که تا الان داده بودن مخالف بوده و هستم !

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #266 : 08 اسفند 1400، 11:00 ب‌ظ »
ممدیسم ، دایی جان ، فقط این بحثو یه بازی و مسابقه دیدی ها ! حکومت رو هم مبتنی بر منطق میبینی انگار ! اونم بر اساس نظام عجیبی که خودش ساخته و اسمشم گذاشته جمهوری اسلامی ! ترکیبی از جمهوری و پادشاهی !

بیخیال دایی ، هر چی ط میگی ، قانونمون خوب ، نظاممون عالی ، رهبرمون فرشته !
« آخرین ویرایش: 08 اسفند 1400، 11:03 ب‌ظ توسط / sudo rm -rf »
آرچ و گنوم!

آفلاین mamadism

• Hero Member
  • *
    • راه های ارتباطی
« پاسخ #267 : 08 اسفند 1400، 11:18 ب‌ظ »
ممدیسم ، دایی جان ، فقط این بحثو یه بازی و مسابقه دیدی ها ! حکومت رو هم مبتنی بر منطق میبینی انگار ! اونم بر اساس نظام عجیبی که خودش ساخته و اسمشم گذاشته جمهوری اسلامی ! ترکیبی از جمهوری و پادشاهی !

لابد باید هرچی گفتید بگم بله حرف شما درسته ؟ داریم بحث میکنیم دیگ چرا اینقدر خودتو اذیت میکنی ؟
من هیچ کدومو از اینایی که گقتی رو قبول ندارم ! من فقط سوال کردم رهبری چه ربطی به فساد داشته ؟
ولی شما دوست داری چی بگم ؟ دوست داری بگم نظام بد ؟
اقا باشه نظام بد همه چیز تقصیر رهبری خوبه ؟ الان راضی هستی ؟

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #268 : 08 اسفند 1400، 11:26 ب‌ظ »
قبلا هم گفتم که بحث کردن رو وظیفه میدونم
عی جونم اصن لذت می‌برم می‌بینم اینهمه وظیفه‌شناس و آتش‌به‌اختیاری 🤩

... بده میخوان شرایط زندگی رو راحت کنن ؟! دوباره یاد آوری میکنم با طرحی که تا الان داده بودن مخالف بوده و هستم !
اوهوم همه‌ش با هم باشه.

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #269 : 08 اسفند 1400، 11:41 ب‌ظ »

لابد باید هرچی گفتید بگم بله حرف شما درسته ؟ داریم بحث میکنیم دیگ چرا اینقدر خودتو اذیت میکنی ؟
من هیچ کدومو از اینایی که گقتی رو قبول ندارم ! من فقط سوال کردم رهبری چه ربطی به فساد داشته ؟
ولی شما دوست داری چی بگم ؟ دوست داری بگم نظام بد ؟
اقا باشه نظام بد همه چیز تقصیر رهبری خوبه ؟ الان راضی هستی ؟

دوست دارم واقع گرا باشی برادر من ، دنبال دلیل برای بدیهیات نگردی ! همین …
آرچ و گنوم!