انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: نصب گنو روی اندروید باکس  (دفعات بازدید: 4132 بار)

0 کاربر و 12 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
پاسخ : نصب گنو روی اندروید باکس
« پاسخ #45 : 16 اسفند 1400، 01:15 ب‌ظ »
خدا  :D من گفتم تو جیب جا بشه شوخی بود الان من چطور ابزار های گیمپ رو تو این ببینم ؟ اندازه گوشیه  :P
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1923
« پاسخ #46 : 16 اسفند 1400، 02:24 ب‌ظ »
اوهوم ;D نمایشگر کامپیوتر که فک نکنم بخوایی چون بزرگه
پ‌ن:‌خدایی قدیمم صفحه نمایش قیمتش بیشتر از برد ها بود یا الان انقلابی شدن این قیمتا(:؟

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #47 : 16 اسفند 1400، 03:22 ب‌ظ »
چی بگم  :(
یک چیز حد اقل مثلا ده یازده اینچی
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین hartin

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1581
« پاسخ #48 : 16 اسفند 1400، 03:36 ب‌ظ »
حتا یه مدل رزبری‌پای ۲ هم گیربیاری، فرق چندانی در خروجیت نخواهد داشت. پردازش گرافیکی همه‌شون در حد پخش 4k هست.
نه رزبری پای زیرو الان بالای یک تومن هست اتدروید باکس بهترین . قو ترین زیر یک تومن
:My Instagram
_.hartin._

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #49 : 16 اسفند 1400، 03:39 ب‌ظ »
خیر قوی تر ها از یک تومن هم بیشتر میشن  :'(

آفلاین hartin

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #50 : 16 اسفند 1400، 03:41 ب‌ظ »
خدا  :D من گفتم تو جیب جا بشه شوخی بود الان من چطور ابزار های گیمپ رو تو این ببینم ؟ اندازه گوشیه  :P
کنووا و پیکس ارت و فتوشاپ همه واقعا حرفه ای هستن برای اندروید هم هستن حتی من بلدم بخ صورت مجازی ویندوز رو نصب کنم روی اندروید ولی لینوکس رو هیج جوری موفق نشدم واقعا یه نگاهی به اسنپ سید و پیکس ارت بکنید حتی برای کارای حرفه ای هم فوق العاده هستن
_.hartin._

آفلاین hartin

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #51 : 16 اسفند 1400، 03:44 ب‌ظ »
خیر قوی تر ها از یک تومن هم بیشتر میشن  :'(
فیلیمو باکس رو خودم دارم واقعا راضیم از کیفیت ۸کی پشتیبانی میکنه ولی گوگل پلی چون اندروید تی وی هست یکم فرق داره از بازار و مایکت یا بقیه جا ها باید برنامه هارو بگرید حتما پیشنهاد میکنم
_.hartin._

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #52 : 16 اسفند 1400، 03:52 ب‌ظ »
کنووا و پیکس ارت و فتوشاپ همه واقعا حرفه ای هستن برای اندروید هم هستن حتی من بلدم بخ صورت مجازی ویندوز رو نصب کنم روی اندروید ولی لینوکس رو هیج جوری موفق نشدم واقعا یه نگاهی به اسنپ سید و پیکس ارت بکنید حتی برای کارای حرفه ای هم فوق العاده هستن
درست میفرمایید خودم هم روی گوشی پیکس ارت دارم استفاده هم میکنم اما با پیکس ارت که مثلا نمیشه جلد کتاب پوستر بنر لوگو طراحی کرد که

من توی این محیط باید بتونم دور تصویری رو با دقت یک پیکسل برش بزنم بر اساس رنگ قسمتی رو جدا کنم لایه های مختلفی رو روی هر قرار بدم سایه بدم کمرنگ کنم و... این کار ها برای من جایی به غیر از گیمپ قابل انجام نیست (بمریرم هم سمپ فتوشاپ نمیرم نمیرم نمیرم  :D)

آفلاین hartin

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #53 : 16 اسفند 1400، 04:02 ب‌ظ »
درست میفرمایید خودم هم روی گوشی پیکس ارت دارم استفاده هم میکنم اما با پیکس ارت که مثلا نمیشه جلد کتاب پوستر بنر لوگو طراحی کرد که

من توی این محیط باید بتونم دور تصویری رو با دقت یک پیکسل برش بزنم بر اساس رنگ قسمتی رو جدا کنم لایه های مختلفی رو روی هر قرار بدم سایه بدم کمرنگ کنم و... این کار ها برای من جایی به غیر از گیمپ قابل انجام نیست (بمریرم هم سمپ فتوشاپ نمیرم نمیرم نمیرم  :D)
برای ظراحی لوگو از çanva استفاده کنید عالیه اگر اونم نشدXGimp عالیه مثل گیمپ اصلی هست
_.hartin._

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #54 : 16 اسفند 1400، 04:10 ب‌ظ »
جالبه این ایکس گیمپ که میگید بر پایه چه نسخه ای از گیمپه ؟ نظراتش تو گوگل پلی که تعریفی ندارع

آفلاین hartin

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #55 : 16 اسفند 1400، 04:20 ب‌ظ »
جالبه این ایکس گیمپ که میگید بر پایه چه نسخه ای از گیمپه ؟ نظراتش تو گوگل پلی که تعریفی ندارع
چون فقط گیمپ میخواستید اونو گفتم مگر نه زیاد جالب نیست canva رو تست کردید؟
_.hartin._

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19688
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #56 : 16 اسفند 1400، 04:30 ب‌ظ »
اتدروید باکس بهترین . قو ترین زیر یک تومن
البته اندروید باکس ده دوازده میلیونی هم داریم: https://tvandroid.ir/android-box/73-beelinkgt-king-x-cpu-s922x-h-64-4.html
ولی مشکل اصلی اینه که اندروید کلاً آشغاله!
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1923
« پاسخ #57 : 16 اسفند 1400، 04:35 ب‌ظ »
+1 آدم دلش میخواد به سازندش بگه حیف نیست دستگاه خوبت با محدود کردن به اندروید خراب میکنی..

آفلاین hartin

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #58 : 16 اسفند 1400، 04:53 ب‌ظ »
اتدروید باکس بهترین . قو ترین زیر یک تومن
البته اندروید باکس ده دوازده میلیونی هم داریم: https://tvandroid.ir/android-box/73-beelinkgt-king-x-cpu-s922x-h-64-4.html
[/quote دقیقا مشکل اندروید چیه ؟ اگر نبود یا باید با آی او اس کار میکردید یا ویندوز فون اشغال متن بازه رایگانه بر پایهه هسته لینوکس هم هست به نظرم معجزه هست سیستم عامل نیست
اندروید تی وی کلا چهارصد مگ رم میخوره نیاز به سخت افزار قوی نداره بیشتر از چهار گیگ خیلی نیاز نیست برای اندروید باکس
_.hartin._

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2366
« پاسخ #59 : 16 اسفند 1400، 05:36 ب‌ظ »
به نظرم مهمترین فاکتوری که باعث میشه یه سیستم‌عامل بتونه به درصد بالای استفاده مثل اندروید و ios و ویندوز برسه، نه آزاد و متن‌باز بودن، نه رایگان بودن، نه لزوماً کاربرپسند بودن و نه حتی لزوماً خوب بودن از نظر کدنویسیه. بلکه پشتیبانیه. یعنی تا زمانی که یه کمپانی مثل گوگل با اون سرمایه‌ی عظیم مالی و انسانی نباشه و زیرساخت بزرگی نداشته باشه و نتونه اکوسیستم وسیعش رو مدیریت و نگهداری کنه، هر چقدر هم که سیستم‌عاملش خوب باشه بازم به چنین موفقیت بزرگی نمیرسه. فراهم کردن سرویس‌های گوگل پلی و خود پلی استور و فضای ابری ۱۵ گیگابایتی (قبلاً نامحدود بود!) برای کاربران میلیاردی که بتونن اطلاعاتشون رو به سادگی بکاپ بگیرن واقعاً از عهده‌ی کمتر کمپانی برمیاد. گردش‌های مالی وحشتناکی دارن این شرکت‌ها.
صفحه‌ی من در اینستاگرام: ‎‎@armanes92