انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: نبود آزادی در انجمن و اضافه شدن بخش موبایل  (دفعات بازدید: 19430 بار)

0 کاربر و 16 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین mamadism

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 712
    • راه های ارتباطی
پاسخ : نبود آزادی در انجمن و اضافه شدن بخش موبایل
« پاسخ #135 : 21 اسفند 1400، 02:30 ب‌ظ »
من با موضوع بحث و اندروید کاری ندارم.
فقط در مورد تعصب باید عرض کنیم که بسیار اینجا دیده میشه و نمونه اش استفاده احمقانه از اصطلاحات جایگزین فارسیه برای کلمات آی تی
و یا اجبار در استفاده از یک سری ابزارها و نفی یک شرکت یا تکنولوژی خاص
حوصله بحث هم ندارم اما چون ازم خواسته شده پاسخ ارسال کردم.
با آرزوی موفقیت و تحمل و شنیدن همه نظرات، سال خوبی داشته باشید.
بزرگوار شما یا نمیاید یا اگر میاد به نرم افزار آزاد حمله میکنید 😅
جایگزین فارسی ای تی که مشکلی نداره بنظرم شما تعصبتون رو از روی انگلیسی کم کنید ! البته ربطی به بحث نداره این مبحثی که بیان کردید ولی بهر حال ...
وقتی نظر درست باشه از طرف تشکر نمیکنی؟
منظورت از تعصب چی میتونه باشه
شما بنظر میرسه رو «نظر درست» تعصب داری
؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
« پاسخ #136 : 21 اسفند 1400، 02:44 ب‌ظ »
ارتین جان اینطوری نمیشه اینطور که معلومه شما تازه کار هستید (چیز بدی نیست منظورم اطلاعات و تجربه کمه) تا وقتی که خودتون نرید کامل درباره نرم افزار ازاد و این موضوعات اطلاعات کسب نکنید نمیتونید اینطوری نظر بدید چون خودتون دربارش اطلاعات ندارید
من درباره بازی ها ایکس باکس اطلاعات ندارم و استفاده نکردم هیچی نمیگم ولی برای خودم (خودم) میتونم از کارنامه درخشان مایکروسافت یک حدس هایی بزنم
شما قبل از هر چیزی برید مطالعه کنید اون هم نه توی ویکی پدیا و... برید سایت اصلی گنو اونجا بعضی مطالب اصلی به فارسی هم ترجمه شده تا یکم اطلاعات کسب کنید من خودم اوایل اسنپ رو دیده بودم خیلی خوشم میومد (تاپیکش رو میتونه توی ترفند ها پیدا کنید) از جنی موشن استفاده می کردم  پایچارم داشتم جنی موشن داشتم و... ولی حالا از نظر خودم به حد قابل قبولی از اطلاعات رسیدم
توی تابستون هم سرم خلوت بشه میرم روی اون کتابه کار می کنم هر طور شده چاپش می کنم و همه این موضوعات رو با ساده و با جزئيات توضیح میدم
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین hartin

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1581
« پاسخ #137 : 21 اسفند 1400، 02:49 ب‌ظ »
ارتین جان اینطوری نمیشه اینطور که معلومه شما تازه کار هستید (چیز بدی نیست منظورم اطلاعات و تجربه کمه) تا وقتی که خودتون نرید کامل درباره نرم افزار ازاد و این موضوعات اطلاعات کسب نکنید نمیتونید اینطوری نظر بدید چون خودتون دربارش اطلاعات ندارید
من درباره بازی ها ایکس باکس اطلاعات ندارم و استفاده نکردم هیچی نمیگم ولی برای خودم (خودم) میتونم از کارنامه درخشان مایکروسافت یک حدس هایی بزنم
شما قبل از هر چیزی برید مطالعه کنید اون هم نه توی ویکی پدیا و... برید سایت اصلی گنو اونجا بعضی مطالب اصلی به فارسی هم ترجمه شده تا یکم اطلاعات کسب کنید من خودم اوایل اسنپ رو دیده بودم خیلی خوشم میومد (تاپیکش رو میتونه توی ترفند ها پیدا کنید) از جنی موشن استفاده می کردم  پایچارم داشتم جنی موشن داشتم و... ولی حالا از نظر خودم به حد قابل قبولی از اطلاعات رسیدم
توی تابستون هم سرم خلوت بشه میرم روی اون کتابه کار می کنم هر طور شده چاپش می کنم و همه این موضوعات رو با ساده و با جزئيات توضیح میدم
آره تازه کارم یک سال و خوردهای هست استفاده میکنم سن عضو شدن بعضی دوستان از من بیشتره اومدیم کنار هم یاد بگیریم
:My Instagram
_.hartin._

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #138 : 21 اسفند 1400، 03:04 ب‌ظ »
خود سیستم عامل که بله توی انجمن میشه یاد گرفت اما مسائل و فلسفه ایجاد و تکامل گنو که شما اسم پایبند بودن به اون رو تعصب میزارید
مطالعه کنید خودتون هم متعصب میشید  :D
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین hartin

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #139 : 21 اسفند 1400، 03:05 ب‌ظ »
خود سیستم عامل که بله توی انجمن میشه یاد گرفت اما مسائل و فلسفه ایجاد و تکامل گنو که شما اسم پایبند بودن به اون رو تعصب میزارید
مطالعه کنید خودتون هم متعصب میشید  :D
نمیشه کامل پایبند بود
_.hartin._

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #140 : 21 اسفند 1400، 03:07 ب‌ظ »
شایتد اوایش سخت به نظر برسه ولی میشه من هم نمیگم باید کامل پایبند باشید که ولی وقتی اشنا بشید خود این تفکر ایجاد میشه که (تا جای امکان من باید پایبند باشم )

آفلاین hartin

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #141 : 21 اسفند 1400، 03:11 ب‌ظ »
شایتد اوایش سخت به نظر برسه ولی میشه من هم نمیگم باید کامل پایبند باشید که ولی وقتی اشنا بشید خود این تفکر ایجاد میشه که (تا جای امکان من باید پایبند باشم )
همین الانم پایبند هستم ولی اجبار نکردم برای خودم
_.hartin._

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #142 : 21 اسفند 1400، 03:29 ب‌ظ »
فقط استفاده نیست شما باید فلسفه ایجاد اون موضوع رو بدونی نمیشه بگی من گوشت نمیخورم چون بقیه میگن بده که باید بفهمی چرا مثلا گوشت زیاد خوب نیست

آفلاین hartin

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #143 : 21 اسفند 1400، 03:32 ب‌ظ »
فقط استفاده نیست شما باید فلسفه ایجاد اون موضوع رو بدونی نمیشه بگی من گوشت نمیخورم چون بقیه میگن بده که باید بفهمی چرا مثلا گوشت زیاد خوب نیست
من گیاه خوار هستم ;D ولی نرم افزار استفاده ما هست نه محدود کردن ما به خاطر همینه خیلی وقته از ویندوز استفاده نکردم تا وقتی اندروید و گنو لینوکس هست چرا اون (حضرت اندروید ار همه بهتر)
_.hartin._

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #144 : 21 اسفند 1400، 03:35 ب‌ظ »
درسته ولی شما منظور من رو دقیق نگرفتی یعنی من و هیچ کس تا شما درباره این موضوع مطالعه نکنید نمیتونیم این موضوع رو برای شما تشریح کنیم چون زمینه ای نیست که موضوع رو بشه روش درک کرد مثل این میمونه که کسی که درباره مجهول ها چیزی نمیدونه بیاد مثلا معادله حل کنه

آفلاین Dragon-

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 5125
« پاسخ #145 : 21 اسفند 1400، 03:39 ب‌ظ »
aggressive یعنی چی؟
از zram هم استفاده می‌کنه. البته نمی‌دونم دقیقا مقدار zram چقدر هست و کی استفاده از اون شروع میشه. توی /sys/block/ نتونستم چیزی به اسم zram پیدا کنم، یه vnswap0 بود که اطلاعات فایل‌های داخلش رو نتونستم بخونم.
میدونید که زکات علم نشر آن است

آفلاین hartin

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #146 : 21 اسفند 1400، 03:41 ب‌ظ »
درسته ولی شما منظور من رو دقیق نگرفتی یعنی من و هیچ کس تا شما درباره این موضوع مطالعه نکنید نمیتونیم این موضوع رو برای شما تشریح کنیم چون زمینه ای نیست که موضوع رو بشه روش درک کرد مثل این میمونه که کسی که درباره مجهول ها چیزی نمیدونه بیاد مثلا معادله حل کنه
من باز فکر میکنم در مورد همه چیز باز فکر میکنم حتی عقیده مخالفم
_.hartin._

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #147 : 21 اسفند 1400، 03:42 ب‌ظ »
جان ؟ نفهمیدم چی نوشتید  ???

آفلاین hartin

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #148 : 21 اسفند 1400، 03:53 ب‌ظ »
جان ؟ نفهمیدم چی نوشتید  ???
عقیده بسته ندارم تعصب ندارم حتی رو اندروید به خیلیا آی او اس رو پیشنهاد میدم باز فکر میکنم
_.hartin._

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #149 : 21 اسفند 1400، 03:54 ب‌ظ »
نمیگم بیا متعصب شو که
میگم مطالعه روی ایم مباحث حد اقل بر روی درک اون ها تاثیر + میزاره
باز خودت میدونی یک پیشنهاد دوستانه بود