انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: رقابت برای تصاویر پس‌زمینه‌ی اوبونتو ۲۲.۰۴  (دفعات بازدید: 5709 بار)

0 کاربر و 24 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین BiG

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1609
  • Windows 7 - Windows xp - Windows 11
دچار سوء تفاهم شدید. من در مورد وب سایت ها و تبلیغاتشون گفتم.
وگرنه خودم هر محتوایی که می بینم رو خریداری می کنم. (اگر پولی باشه)
خداحافظ لینوکس!

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2366
😂 دقیقا ! منم همینکارو میکنم ! چند تا اد بلاکر نصب دارم ولی خب همه چیزو نمیتونن فیلتر کنن ! شما از چه اد بلاکری استفاده میکنین ؟
آدرس ipهای سرورهای ‏adguard dns خیلی خوبن. خودکار تبلیغات و ترکرها رو از تمام سیستم، نه فقط مرورگر، حذف می‌کنن. روی گوشی هم با اپ adaway تبلیغات از تمام اپلیکیشن‌ها حذف میشه.
و روی مرورگرهای گوشی و لپتاپ هم اکستنشن uBlock Origin خوب کار می‌کنه.

پ‌ن: عکسایی که گرفتی بینظیره
خیلی ممنون ;) امیدوارم انتخاب بشن.
صفحه‌ی من در اینستاگرام: ‎‎@armanes92

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3095
  • :(){ :|:& };:
خیلی تشکر ، امتحان میکنم حتما 🌹

البته اولی رو نفهمیدم ، نرم افزاره که باید نصب کنم ؟

دومی هم اگه اینجوری که میگین باشه عالی میشه !

سومی رو هم دارم ، نمدونم احساس میکنم adblock plus از این بهتر عمل میکنه ، نمیکنه ؟
آرچ و گنوم!

آفلاین hartin

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1581
😂 دقیقا ! منم همینکارو میکنم ! چند تا اد بلاکر نصب دارم ولی خب همه چیزو نمیتونن فیلتر کنن ! شما از چه اد بلاکری استفاده میکنین ؟
آدرس ipهای سرورهای ‏adguard dns خیلی خوبن. خودکار تبلیغات و ترکرها رو از تمام سیستم، نه فقط مرورگر، حذف می‌کنن. روی گوشی هم با اپ adaway تبلیغات از تمام اپلیکیشن‌ها حذف میشه.
و روی مرورگرهای گوشی و لپتاپ هم اکستنشن uBlock Origin خوب کار می‌کنه.
خیلی ممنون از آموزش حذف فقط دو روز دیگه یوتیوب و بقیه سایت ها بسته شدن اصلا ناراحت نشید
:My Instagram
_.hartin._

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
خیلی تشکر ، امتحان میکنم حتما 🌹
البته اولی رو نفهمیدم ، نرم افزاره که باید نصب کنم ؟
دومی هم اگه اینجوری که میگین باشه عالی میشه !
سومی رو هم دارم ، نمدونم احساس میکنم adblock plus از این بهتر عمل میکنه ، نمیکنه ؟
آدرس IPهای سرور DNS سرویس adguard. هم داخل اندروید می‌تونی تنظیم کنی هم داخل لینوکس هم حتی داخل خود روتر wifi!
94.140.14.14
94.140.15.15

برای گنوم از این بخش:

adaway نیاز به دسترسی ریشه داره. مثل همون adguard طوری بلاک می‌کنه که مثلاً بنر تبلیغاتی اصلاً از اول دانلود نمیشه روی گوشی.

uBlock هم من از اون قابلیت block elementـش خوشم میاد. یعنی خودمون دستی می‌تونیم یه المان رو بلاک کنیم. مناسب سایت‌های فارسی. البته نمی‌دونم Adblock plus هم اینو داره یا نه.

خیلی ممنون از آموزش حذف فقط دو روز دیگه یوتیوب و بقیه سایت ها بسته شدن اصلا ناراحت نشید
خواهش می‌کنم. دیگه بالاخره کاریه که از دستمون برمیاد. بضاعت ما در همین حده :)
تازه اگه بدونی روی گوشی نسخه‌ی mod یوتوب رو نصب کرده‌م (vanced) که اون علاوه بر تبلیغات خود یوتوب پیش از شروع ویدیوها، حتی section تبلیغات اسپانسر تولیدکننده‌ی محتوا رو هم خودکار از وسط ویدیو حذف می‌کنه 😂😂

باکیت نباشه. به این راحتیا نیست. اکثریت کاربرا تبلیغات رو بلاک نمی‌کنن. نشونه‌ش هم هر چه بزرگتر شدن روز به روز گوگله. برای یوتوب هم به هر حال همین که ویدیو ۱ دونه view بخوره کافیه. هم از دید اسپانسر هم از دید خود یوتوب. پس تولیدکننده‌ی محتوا ضرر نمی‌کنه.
« آخرین ویرایش: 22 اسفند 1400، 09:22 ب‌ظ توسط آرمان اسماعیلی »

آفلاین hartin

• High Hero Member
  • *
خواهش می‌کنم. دیگه بالاخره کاریه که از دستمون برمیاد. بضاعت ما در همین حده :)
تازه اگه بدونی روی گوشی نسخه‌ی mod یوتوب رو نصب کرده‌م (vanced) که اون علاوه بر تبلیغات خود یوتوب پیش از شروع ویدیوها، حتی section تبلیغات اسپانسر تولیدکننده‌ی محتوا رو هم خودکار از وسط ویدیو حذف می‌کنه 😂😂

باکیت نباشه. به این راحتیا نیست. اکثریت کاربرا تبلیغات رو بلاک نمی‌کنن. نشونه‌ش هم هر چه بزرگتر شدن روز به روز گوگله. برای یوتوب هم به هر حال همین که ویدیو ۱ دونه view بخوره کافیه. هم از دید اسپانسر هم از دید خود یوتوب. پس تولیدکننده‌ی محتوا ضرر نمی‌کنه.
[/quote] هر بار ویدیو رو نگاه میکنید در آ مد نمیره هر بار تبلیغ نگاه میکنبد میره
یاد اونایی افتادم بهشون میگم کرک نکن میگن برو بابا حالت خوشه ها کرک یعنی دزدی کار شما غیر اخلاقیه
_.hartin._

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
ای جان. عجب بداخلاقی زیاد شده توی این جامعه. خیلی بده‌ها اینجوری. اصن آدم هر جا میره هی بداخلاقی و اعمال غیراخلاقی می‌بینه 😔

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3095
  • :(){ :|:& };:
خیلی تشکر آرمان خان ، روی گنو ست کردم dns ها رو ، روی گوشی متصل نشد ! میگم این جوری اطلاعات رد و بدل شده نمیره دست Adguard ؟

پس شد دو تا نرم افزار ! بعد از اتمام گارانتی و روت کردن گوشیم یکی این یکی اون نرم افزار بهینه ساز باتری رو نصب میکنم 🙃 میگم اینقدر میترسونن از کاهش امنیت در نتیجه روت کردن گوشی حقیقت داره ؟ یا اون فاجعه ای که میگن بخاطر بی دقتی در استفاده از کاربر و دسترسی ریشس ؟

آرچ و گنوم!

آفلاین hartin

• High Hero Member
  • *
خیلی تشکر آرمان خان ، روی گنو ست کردم dns ها رو ، روی گوشی متصل نشد ! میگم این جوری اطلاعات رد و بدل شده نمیره دست Adguard ؟

پس شد دو تا نرم افزار ! بعد از اتمام گارانتی و روت کردن گوشیم یکی این یکی اون نرم افزار بهینه ساز باتری رو نصب میکنم 🙃 میگم اینقدر میترسونن از کاهش امنیت در نتیجه روت کردن گوشی حقیقت داره ؟ یا اون فاجعه ای که میگن بخاطر بی دقتی در استفاده از کاربر و دسترسی ریشس ؟
آره تو اندروید از اپیکیشن ویروس میاد اگر روت کنی این برنامه ها میتونن به هسته دسترسی داشته باشن برنامه های بهینه ساز باتری هم الکیه فقط وقتی روت مردی میتونی کلاک سی پی یو رو بیاری پایین تا مصرف بیاد پایین
_.hartin._

آفلاین BiG

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1609
  • Windows 7 - Windows xp - Windows 11

آره تو اندروید از اپیکیشن ویروس میاد اگر روت کنی این برنامه ها میتونن به هسته دسترسی داشته باشن برنامه های بهینه ساز باتری هم الکیه فقط وقتی روت مردی میتونی کلاک سی پی یو رو بیاری پایین تا مصرف بیاد پایین
البته نرم افزار هایی مثل SuperSU می تونن دسترسی هارو کنترل کنن تا نرم افزار دیگه ای بدون اجازه نتونه به روت دسترسی پیدا کنه.
خداحافظ لینوکس!

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19688
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
قبول این سرویس ها خوب، ولی واقعا کار غیر اخلاقی نیست همه تبلیغات غیرفعال باشه؟
اصلا منظورم حریم خصوصی نیست گیریم یه سرویس حریم خصوصی کاربر رعایت میکنه و میخواد درامدش از تبلیغ باشه و ما وقتی همرو حذف میکنیم کار بدی نکردیم؟!
خیر. غیراخلاقی اینه که از توان رایانهٔ من برای نمایش چیزی استفاده بشه که من نخواستمش.

فقط دو روز دیگه یوتیوب و بقیه سایت ها بسته شدن اصلا ناراحت نشید
قول می‌دم ناراحت که نشم هیچ، خوشحال هم بشم ;D
« آخرین ویرایش: 23 اسفند 1400، 12:00 ب‌ظ توسط دانیال بهزادی »
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین hartin

• High Hero Member
  • *
قبول این سرویس ها خوب، ولی واقعا کار غیر اخلاقی نیست همه تبلیغات غیرفعال باشه؟
اصلا منظورم حریم خصوصی نیست گیریم یه سرویس حریم خصوصی کاربر رعایت میکنه و میخواد درامدش از تبلیغ باشه و ما وقتی همرو حذف میکنیم کار بدی نکردیم؟!
خیر. غیراخلاقی اینه که از توان رایانهٔ من برای نمایش چیزی استفاده بشه که من نخواستمش.

فقط دو روز دیگه یوتیوب و بقیه سایت ها بسته شدن اصلا ناراحت نشید
قول می‌دم ناراحت که نشم هیچ، خوشحال هم بشم ;D
چرا خوشحال؟؟؟
_.hartin._

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
ویروس کحا بود این حرفا رو از کجا یاد گرفتی هسته چیه دیگه ((:

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19688
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
چون عملاً فضای ویدیوهای اینترنتی رو تک‌قطبی و متمرکز کرده. با از بین رفتن چنین غولی، خیلی‌ها به این فکر می‌افتن که ویدیوهاشون رو خودشون میزبانی کنن یا لااقل روی بن‌سازه‌های نامتمرکز و توزیع‌شده‌ای که بهشون اطمینان دارن، بارگذاریشون کنن.
مثل پیرتیوب
« آخرین ویرایش: 23 اسفند 1400، 12:08 ب‌ظ توسط دانیال بهزادی »
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین hartin

• High Hero Member
  • *
چون عملاً فضای ویدیوهای اینترنتی رو تک‌قطبی و متمرکز کرده. با از بین رفتن چنین غولی، خیلی‌ها به این فکر می‌افتن که ویدیوهاشون رو خودشون میزبانی کنن یا لااقل روی بن‌سازه‌های نامتمرکز و توزیع‌شده‌ای که بهشون اطمینان دارن، بارگذاریشون کنن.
مثل پیرتیوب
شما از این قول استفاده نکن ولی یادتون نره دنیا با شرکت های انحصاری میره جلو اگر اپل نبود اینتل زورگو با کمک مایکروسافت الان بیچاره کرده بودن مارو یادتون بیاد قبل سری رایزن اینتل هر دوسال بیست درصد اورکلاک میکرد
_.hartin._