انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: کاربراتور پیدا نمیشود !  (دفعات بازدید: 3494 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1923
پاسخ : کاربراتور پیدا نمیشود !
« پاسخ #30 : 15 خرداد 1401، 12:12 ب‌ظ »
سیستم عامل بدون systemd میخوام.. که فقط جنتو(که کلا بیخیالش) و  دوان دیدم برای رزبری پای،‌void  خواستم نصب کنم نتونستم

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
« پاسخ #31 : 15 خرداد 1401، 12:35 ب‌ظ »
اون بحثش جداست
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3095
  • :(){ :|:& };:
« پاسخ #32 : 15 خرداد 1401، 12:36 ب‌ظ »
سیستم عامل بدون systemd میخوام.. که فقط جنتو(که کلا بیخیالش) و  دوان دیدم برای رزبری پای،‌void  خواستم نصب کنم نتونستم
خب حالا تو رزبری داری بیخیال این موضوع شو دیگه ، چاره چیه ؟ مجبوری میگه ؟
آرچ و گنوم!

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #33 : 15 خرداد 1401، 12:39 ب‌ظ »
*مگه ؟

چه اصراریه خوب ؟ راستی واسه نمایشگر رزبری چه کردی علی ؟
« آخرین ویرایش: 15 خرداد 1401، 01:05 ب‌ظ توسط Mehr32 »
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19688
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #34 : 15 خرداد 1401، 12:50 ب‌ظ »
*مگه ؟

چه اسراریه خوب ؟ راستی واسه نمایشگر رزبری چه کردی علی ؟
اصرار*
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #35 : 15 خرداد 1401، 01:06 ب‌ظ »
جناب بهزادی شما هم ؟ نقل قول ؟  :D

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #36 : 15 خرداد 1401، 01:26 ب‌ظ »
نقل‌قول
*مگه ؟
این غلط املایی حساب نمیشه ، اصرار رو اسرار می‌نویسی غلط املاییه ، حداقل بدون اینو که غلط املایی چیه اخه 🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️ با ۱۶ سال سن اسرار مینویسی ، غلط املایی هم نمدونی چیه ، بعد باز از من سعی میکنی غلط بگیرب ؟ حالا خوبه این غلط نیست ! 🤦🏻‍♂️😂😂😂
« آخرین ویرایش: 15 خرداد 1401، 01:28 ب‌ظ توسط ㅤSudoㅤ »
آرچ و گنوم!

آفلاین Dragon-

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 5125
« پاسخ #37 : 15 خرداد 1401، 04:52 ب‌ظ »
بنده دوان دارم نتونستم چیزی نصب کنم همون پیش فرضش هست درواقع sudo /etc/init.d/service start اینطوری سرویس هارو قطع و وصل میکنم فکر کنم اسمش sysv باشه
روشی هست که بشه وضعیت یه سرویس رو بررسی کرد؟ مثلا در حال اجراست یا نه. یا اینکه سرویس موقع بوت اجرا میشه یا نه.
زیاد سخت نیست که اون رو تغییر داد تا با sysV هم کار کنه.
میدونید که زکات علم نشر آن است

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #38 : 15 خرداد 1401، 07:58 ب‌ظ »
نقل‌قول
*مگه ؟
این غلط املایی حساب نمیشه ، اصرار رو اسرار می‌نویسی غلط املاییه ، حداقل بدون اینو که غلط املایی چیه اخه 🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️ با ۱۶ سال سن اسرار مینویسی ، غلط املایی هم نمدونی چیه ، بعد باز از من سعی میکنی غلط بگیرب ؟ حالا خوبه این غلط نیست ! 🤦🏻‍♂️😂😂😂
* بگیری
 سودو بحث رو کش نده قبول کن ! :D

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #39 : 15 خرداد 1401، 08:11 ب‌ظ »
.
« آخرین ویرایش: 15 خرداد 1401، 08:45 ب‌ظ توسط ㅤSudoㅤ »
آرچ و گنوم!

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #40 : 16 خرداد 1401، 06:19 ب‌ظ »
هعی چی بگم والا همش دارم محدود تر میشم :D قبلا از دوان بدم میومد یه توزیع کاملا بدون سیستم‌دی میخواستم ولی الان مجبورم دوان داشته باشم با برنامه های قدیمی چون روی حالت ناپایدار دوانم خراب میشه و کرنل نصب نمیکنه! دیگه تروخدا از این عقب تر نیام بزار استفادم کنم، تازه امید دارم بقیه توزیع هام یه نسخه خوب واسه رزبری پای بدن مهاجرت کنم ;D

نقل‌قول
منم با ۱۸ سال سن گاهی کلماتی که چهارم ابتدایی درست مینوشتم اشتباه مینویسم بعد خودم به نوشته خودم میخندم (: گفتن اشتباه خوبه ولی دیگه چراشو پیش میاد دیگه هرکی تو یه موقعیتی بوده..

نقل‌قول
چه اصراریه خوب ؟ راستی واسه نمایشگر رزبری چه کردی علی ؟
راستش با یه صفحه نمایش ۷ اینچی مدت زیادی اعصاب و روانم خورد شد و گاهی موقع ویدیو دیدن با کیفیت ۱۰۸۰ از ۳۰ سانتی نمیدیدم طرف چی نوشته(چون صفحه طرف پر کیفیت بود و صفحه من کوچیک و کم کیفیت محتوای ویدیو ناخانا میشد)/: بودجه هم که نداشتم چیزی بخرم، دیدم با یه روشی میشه صفحه نمایش لپ تاپ استفاده کرد و با کمک یک ماژول تونستم صفحه نمایش لپ تاپم hdmi خور کنم که الانم با اون دارم مینویسم یه رزبری پای دارم مدل hp (::
« آخرین ویرایش: 16 خرداد 1401، 06:20 ب‌ظ توسط ali-n »

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #41 : 16 خرداد 1401، 10:14 ب‌ظ »
صفحه لپ تاپ جدا ؟ یا روی همون لپ تاپ ؟
عجب ایده ای ! ازت خریدارم (اِ. کپی رایت نداریما !  ;D ایول ! رد کن بیاد  :D)

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #42 : 16 خرداد 1401، 10:35 ب‌ظ »
نه کندمش و جدا شده ولی هنوز اسم hp روی تلق صفحه نمایشش هست ;D از وقتی این گذاشتم بعضی موقع بجای گفتن رزبری پای یا کامپیوتر میگم لپ تاپم((:
اوو خوبه (:  امیدوار بودم خیلی وقت پیش قبل اینکه ۲ تومن بدم تا یه صفحه نمایش ۷ اینچی کوچولو بخرم این روش یکی بهم میگفت ولی خب کسی نگفت چجور میشه و.. ):  خب کار خاصی نداره! یه راه انداز میخری و وصلش میکنی به صفحه نمایش لپ تاپت https://shop.aftabrayaneh.com/LCD_Monitors/LCD_Drivers/lcd_driver_ttl_controller_hdmi_vga_av_vs_ty2662_v1-aftab.html
مثلا اینم یه راه اندازه، لپ تاپ من درگاهش از نوع LVDS بود پس یه کابلش هم زدم بیارن و جالب بود برام خودشون وصل کردن و فرستادن :) و همین دیگه استفاده میکنی و لذت میبری! و با جامپری که روی این راه انداز هست میتونی انواع کیفیت تصویر(مطابق با تصویر صفحه نمایشت) رو پوشش بده یعنی هر یک از این راه انداز ها فقط برای یه صفحه نمایش نیستن، واقعا روش خوبیه درکل امیدوارم به کارت بیاد
فقط تنهای مشکلی که داشتم کیفیت صفحه لپ تاپ من یکم بالاتر بود 1366x768 ولی با این راه انداز وضوحش به 1280x720 کاهش یافت با اینکه جامپر نذاشتم روی 1280x720  ولی خب چه کنیم بازم بد نیست :)

آفلاین آرگون

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 263
  • 我是氩
« پاسخ #43 : 16 خرداد 1401، 11:27 ب‌ظ »
آرمتیکس  (armtix linux) و آلپاین (Alpine Linux) هم نسخه arm64 دارند.
راستی چجوری باید یه لینک رو توی یه متن قرار بدیم؟
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. انجمن دکمه تشکر نداره

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #44 : 16 خرداد 1401، 11:50 ب‌ظ »
[url=link]text[/url]
آرچ و گنوم!