انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: فریب فیل‍ترشکن‌های طرح‌صیانت رو نخورید!!!  (دفعات بازدید: 1200 بار)

0 کاربر و 4 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Dr.Code

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1446
  • Dr.Code
    • My website
تا زمانی که تکلیف طرح‌صیانت مشخص نشده هیچ نرم‌افزار یا کانفیگی نمی‌تواند این طرح را دور بزند!

سلام بروبچ
از زمانی که طرح ملی‌سازی اینترنت شروع شده انواع فیلت‍رشکن‌های طرح صیانت رو توی فضای اینترنت، مخصوصاً کانال‌های تلگرامی می‌تونیم ببینیم.

خب خیلی از فعالان حوزه اینترنت اومدن و اطلاع‌رسانی کردن که به این ف‍لترشکن‌ها و کانفیگ‌ها اعتماد نکنید. (مثل اهورانیازی عزیز، نابغه‌ها و…)

خب همه‌چیز آروم بود تا اینکه اخیراً موج وحشتناک فیترشک‍ن‌های طرح‌صیانت دوباره راه افتاد، این بار پیچ‌های مطرح اینستاگرام هم دارن تبلیغ این فیلترشک‍ن‌ها رو میکنن.

دقت کنید هیچ اطلاعاتی در مورد طرح‌صیانت نداریم و اصلاً معلوم نیست این طرح چطور هست، پس چطور بعضی‌ها اومدن براش کانفیگ و یا نرم‌افزار درست کردن؟

چیزی که ماجرا رو جالب می‌کنه این هست که این نرم‌افزارها یه کانکتر به کانفیگ‌هایی که بهشون می‌دیم هستن و حتی توی گوگل‌پلی هم میشه دید ولی این چنل و کانال‌های تلگرامی نسخه مود شده این نرم‌افزارها رو قرار دادن که هیچ تفاوتی با نسخه گوگل‌پلی ندارد!
خودم داشتم سورس‌های یکی از این برنامه‌ها رو برسی میکردم یه رات بود که سر در نیاوردم چی کار می‌کنه.
ولی خوب معلومه این رات‌ها معمولاً باج‌افزار هستن که توسط سازنده در زمان دلخواه فعال میشه، اسپم ارسال میکنند، جاسوسی میکنند و…
هویت ادمین این چنل‌ها هم قابل شناسایی نیست و در اکثر موارد قابل پیگیری نیست، هیچ کسی در برابر این آسیب‌ها در امان نیست!

اگر روزی طرح‌صیانت اجرا بشه، تنها مقام‌های دولتی و با استفاده از فیل‍ترشکن‌های مخصوص می‌تونن به اینترنت بین‌المللی دسترسی داشته باشن!

« آخرین ویرایش: 04 تیر 1401، 06:01 ب‌ظ توسط Dr.Code »

آفلاین mskf1383

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 407
از مسخره کردن خوشت می‌آد؟

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
#حق
صالح +۲
دکتر بهترین جای ممکن رو پیدا کردی برای اطلاع رسانی ! هیچ کس نمیدونست ! خودم همه رو کرک کردم با دستور روت روی دبیان اجراشون کردم خیالم راحت باشه  :D (گرفتی مارو ها ! شوخی می کنم به دل نگیر )
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین ɴɪᴍᴀ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1275
  • یه برنامه نویس 13 ساله :)
    • smartnima Website
#حق
صالح +۲
دکتر بهترین جای ممکن رو پیدا کردی برای اطلاع رسانی ! هیچ کس نمیدونست ! خودم همه رو کرک کردم با دستور روت روی دبیان اجراشون کردم خیالم راحت باشه  :D (گرفتی مارو ها ! شوخی می کنم به دل نگیر )

جادی رو مسخره کرده بودن! اون بخش رو پاک کردن.

آفلاین 🇬🇧بریتانیای کبیر🇬🇧

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2594
  • GOD SAVE THE KING/QUEEN
نقل‌قول
اگر روزی طرح‌صیانت اجرا بشه، تنها مقام‌های دولتی و با استفاده از فیل‍ترشکن‌های مخصوص می‌تونن به اینترنت بین‌المللی دسترسی داشته باشن!
همین الآنشم فکر کردی با چی می‌رن تو توییتر  سخنان انقلابی می‌نویسند؟
🇬🇧🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿🇬🇧

آفلاین Dr.Code

• High Hero Member
  • *
  • Dr.Code
    • My website
#حق
صالح +۲

جادی رو مسخره کرده بودن! اون بخش رو پاک کردن.
😐 آقا چرا شایعه میکنید خواستم بگم حتی جادی هم می‌تونه این بلا سرش در بیاد

• High Hero Member
  • *
یک چیز اسپم هست ولی خیلی می‌خواهم بدانم.
ایشان  جادی چه کسی هستند که همه جا اسمشون هست؟

آفلاین bed123derkelo

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 658
باسلام

جادی تی وی
رادیوگیک - شماره ۱۳۶ - صیانتگران دره طرشت

و از جادی دیگر هیچ ... :(
« آخرین ویرایش: 04 تیر 1401، 10:57 ب‌ظ توسط goloshon »

آفلاین Dr.Code

• High Hero Member
  • *
  • Dr.Code
    • My website
نقل‌قول
همین الآنشم فکر کردی با چی می‌رن تو توییتر  سخنان انقلابی می‌نویسند؟
آقا بحث سیاسی نکنید😑
خب لابد صلاح میدونستن که این کار رو کردن
« آخرین ویرایش: 04 تیر 1401، 10:22 ب‌ظ توسط Dr.Code »

• High Hero Member
  • *
نقل‌قول
آقا بحث سیاسی نکنید😑
تبعیض تا به کی!

آفلاین Dr.Code

• High Hero Member
  • *
  • Dr.Code
    • My website
#حق
صالح +۲
دیدی تو اینستاگرام چه خبره؟

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1923
نقل‌قول
آقا بحث سیاسی نکنید😑
تبعیض تا به کی!
تبعیضی درکار نیست، فک نکنم هنوز فیلتر شکن خاصی برای فقط دولت و ... ساخته شده باشه که فقط اونا بتونن برن، درضمن وقتی فارسی مینویسن و برای کاربران ایران مینویسند پس حتما چیز اشتباهی نیست ماهم بریم، که معلومه یه‌سری اشتباهاتی هست، که بهتره تو انجمن ازین بحثا نشه ، هم دچار سو تفاهم میشه ، و هم مطمئنم چندین صفحه میشه..

نقل‌قول
دیدی تو اینستاگرام چه خبره؟
چیشده مگه؟ اگه داستان کسب درآمد و سو استفاده هست که، والا مردم نباید ساده باشن، مثل مسخره بازی تامین امنیت پیج اینستا! یکی نیست بگه دو مرحله ای کن امن تره و تازه کلی پول نمیدی، ولی کل اینستا پر این تضمین امنیت اینستا شده بود..، حالا داستان این چیه؟ همه یه نرم افزار پیشنهاد میدن؟
« آخرین ویرایش: 04 تیر 1401، 10:41 ب‌ظ توسط ali-n »

• High Hero Member
  • *
توییتر  فیلتر  است و استفاده از آن غیرقانونی است ولی مسئولان بلندپایه ایران از آن آشکار استفاده می‌کنند.
طبق مصوبه مجلس خرید و فروش فیلترشکن غیر قانونی است.
درضمن تبعیض نباشد باعث تمسخر است که کسی که خودش فیلتر  بودن توییتر را تصویب  کرده یا کسی که در دولت است از چیزی که برای عموم منع شده استفاده  کند و این نتنها  مسخره  است بلکه معلوم می‌شود مملکت  بی صاحب  کتاب است

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1923
چند ماه پیش که نگاه میکردم، خرید فیلتر شکن جرم نیست..

• High Hero Member
  • *
ولی من چند  ماه  پیش که از اخبار  می‌شنیدم خرید و فروش  فیلترشکن  غیرقانونی  است... :P