انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: عدم نمایش گزینه‌های توسعه دهنده در تنظیمات اندروید (حل نشد)  (دفعات بازدید: 2114 بار)

0 کاربر و 6 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2366
اندروید استدیو سرطانه روی مک ام وان ویدیو ۴کی و ۸کی ادیت میشه کرد ولی توی شبیه ساز اندروید استدیو کم میاره فراتر از فاجعه...
البته ادیت و رندر ویدیو چیزیه که این سیستم واسه‌ش بهینه شده و دلیل نمیشه چون در این یه دونه زمینه خوب کار می‌کنه، همه جا خوب باشه.
صفحه‌ی من در اینستاگرام: ‎‎@armanes92

آفلاین hartin

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1582
در رندر های سه بعدی هم مشکل نداره مشکل بیهنه نبودن اندروید استدیو هست
:My Instagram
_.hartin._

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
در رندر های سه بعدی هم مشکل نداره مشکل بیهنه نبودن اندروید استدیو هست
واقعاً فکر می‌کنی رندر سه‌بعدی با دوبعدی از دید سخت‌افزار و سیستم‌عامل خیلی فرق می‌کنه؟!
مثلاً من میگم اگه خرگوش کاهو دوست داره دلیل نمیشه که گوشت هم دوست داشته باشه. بعد تو یهو میگی خرگوش هویج هم دوست داره مشکل از گوشته 😂😂
ضمناً هیچ چیزی در مورد اندروید ستیودیو نگفتم. کلاً خیلی واضح بود به نظرم. نمی‌دونم چرا دچار سوتفاهم شدی.

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1923
وای خیلی چیز باحالیه با اینکار قدرت گوشی به خوبی استفاده میشه ، الان گوشی هایی هستن که واقعا قدرتمند هستند و سطحی که دارن از بعضی کامپیوتر ها بیشتره ولی واقعا کارایی  خاصی برای اندروید و مخصوصا صفحه کوچک 5 اینچی ندارن و فقط قوی بودن الکی بدون کاربرد هست، الان این NexDock دیدم واقعاااا خوبه(:: امیدوارم اینا تو ایران بیاد و مخصوصااا شرکت هایی برای گنو لینوکس هم کلی از این دستگاه های مختلف بدن بیرون دیگه واقعا خسته شدیم همیشه یا خوب نیستن یا انقدر کم ساخته میشه که داخل ایران نمیاد :(

آرتین فکر کنم منظور آرمان چیزهای سخت افزاری باشه، اکثر سیستم ها دارای شتاب دهنده سخت افزاری هستن که مخصوص کار هایی ساخته شدن، برای مثال ویدیو های hevc 4k امکان نداشت روی رزبری پای اجرا بشه! ولی چون یه شتاب دهنده سخت افزاری داشت تونستم ویدیو 4k ببینم، اگه اون شتاب دهنده غیرفعال کنم اون ویدیو کلا قابل دیدن نیست..، پس این دلیل نمیشه که رزبری پای خیلی قویه چون تو یه کار بهینه شده.

آفلاین hartin

• High Hero Member
  • *
سخت افزار هم بخشی از قدرت الزاما نباید هسته و کلاک سی پ یو بالا باشه اون شتاب دهنده های سخت افزاری هم جز از قدرت هست
_.hartin._

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
با چکش میتونی پیچ باز کنی؟ (نه) پس با اون شتاب دهنده سخت افزاری هم نمیشه اندروید استودیو سریع تری داشت..

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
البته که اندروید ستیودیو از نظر بهینگی سابقه‌ی درخشانی نداره، اما فقط می‌خواستم بگم اگه فلان لپتاپ اپل برای کاربری مثلاً چندرسانه‌ای خوبه، دلیل نمیشه هر جای دیگه هم خوب باشه. اکثریت بافت کاربران کامپیوترهای میوه‌ای رو همیشه آهنگ‌سازها و ادیتورها یا طراحا و عکاس‌ها تشکیل می‌داده‌ن. الان هم کمپانی میوه با معرفی کردن چیپست‌های جدیدش، به منظور راضی نگه داشتن همین قشر هدف‌گذاری کرده.

آفلاین Dragon-

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 5125
با چکش میتونی پیچ باز کنی؟ (نه) پس با اون شتاب دهنده سخت افزاری هم نمیشه اندروید استودیو سریع تری داشت..
شاید بشه. بستگی داره می‌خواهید چیکار کنید و نوع بار پردازشی چجوری هست.
میدونید که زکات علم نشر آن است

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
شاید بشه. بستگی داره می‌خواهید چیکار کنید و نوع بار پردازشی چجوری هست.
درسته من زیاد با اندروید استودیو کار نکردم، اطلاعی ندارم چه قابلیت هایی داره، یا حتا کدومش سنگینه! :)

آفلاین Dr.Code

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1446
  • Dr.Code
    • My website
باید به اطلاع برسونم مشکلم حل نشد و به رام دیگه فلش زدم.
شو خوش.

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
شو خوش.
گفتم مشکل از خود رامه. باگ بوده. یه زمانی رام‌های کاستوم خوب بودن اما چند سالی میشه که به جز خود لینیج، بقیه چیزایی که امتحان می‌کنم بعد از چند وقت باگ پیدا می‌کنن.

آفلاین sajadspeed

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 973
شو خوش.
دیگه اینجا متعلق به شما نیست، برو یه تاپیک دیگه باز کن  ;D کلا بحث عوض شده  ](*,)

آفلاین Dr.Code

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1446
  • Dr.Code
    • My website
شو خوش.
گفتم مشکل از خود رامه. باگ بوده. یه زمانی رام‌های کاستوم خوب بودن اما چند سالی میشه که به جز خود لینیج، بقیه چیزایی که امتحان می‌کنم بعد از چند وقت باگ پیدا می‌کنن.
چون که خودشون صفر تا صد رام رو نمی‌سازند.
لینج رو برمیدارن و روش جی-اپ میریزن و برنامه های شخصی سازی دیگران رو داخل رام قرار میدن، مثل aosp mod
و البته ماجرا به این ختم نمیشه.
چندتا از این ها رو با هم دیگه ترکیب میکنن که با هم دیگه سازگاری نداره.

آفلاین hartin

• High Hero Member
  • *
دوستان راهی هست گوشی رو بشه دوآل بوت کرد؟ م۲لا وان رو ای باشه لینیج هم باشه
_.hartin._

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19697
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
اگه multiboot برای گوشیت باشه بله
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن