انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: دوگانگی رفتار مدیر انجمن در حمایت سیاسی از مرحوم مهسا امینی  (دفعات بازدید: 2368 بار)

0 کاربر و 13 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین behzad1

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 513
.
البته می‌دونی که ۹۵٪ مردم جهان پورن می‌بینن. اگه واقعاً این‌همه آدم ضدانقلابن، نشون می‌ده که مشکل از انقلابه!
بله، مشکل که از انقلاب هست قطعاً، ولی من منظورم اون ایرانی‌هایی که پورن می‌بینن بود. بقیه اصلاً چرا باید براشون مهم باشه؟ تو مملکت گل و بلبل خودشون دارن زندگیشونو می‌کنن.

آفلاین warlock

• Full Member
  • *
  • ارسال: 135
قالب اون سایته از این انجمن قشنگتره، حداقل تو این مورد از این انجمن بیشتر می فهمن  ;D

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19701
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
بله، مشکل که از انقلاب هست قطعاً، ولی من منظورم اون ایرانی‌هایی که پورن می‌بینن بود
طبق آخرین آمار پورن‌هاب، تقریباً تمام ایرانی‌ها (از جمله خود شما) پورن می‌بینن.
الکی هم نمی‌خواد جانماز آب بگشی. آقامون حافظ، هشت قرن پیش شما رو شناخته!
«واعظان کاین جلوه در محراب و منبر می‌کنند… چون به خلوت می‌روند، آن کار دیگر می‌کنند»
« آخرین ویرایش: 29 شهریور 1401، 09:37 ب‌ظ توسط دانیال بهزادی »
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین farooqkz

• Full Member
  • *
  • ارسال: 112
    • وب‌سایت شخصی
بله، مشکل که از انقلاب هست قطعاً، ولی من منظورم اون ایرانی‌هایی که پورن می‌بینن بود
الکی هم نمی‌]واد جانماز آب بگشی. آقامون حافظ، هشت فرون پیش شما رو شناخته:
«واعظان کاین جلوه در محراب و منبر می‌کنند… چون به خلوت می‌روند، آن کار دیگر می‌کنند»

نمیدونم چی بگم...

ولی این رفتار از کسی که از اعضای اصلی انجمن هست واقعا زشته...

آفلاین 🇮🇷

• رضا حسین‌زاده
  • High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1001
  • کنجکاو
    • Reza
امیدوارم قبل از اون ماجرای هواپیمای اوکراینی، اون بی‌گناه ها گروه های تروریستی یا... نباشن.
نگران نباش. اون جناب، هم‌پیاله‌هاش رو نمی‌کشت؛ زورش فقط به مردم بی‌گناه می‌رسید.
بله. داعش خیلی بیگناه بود.
البته می‌دونی که ۹۵٪ مردم جهان پورن می‌بینن. اگه واقعاً این‌همه آدم ضدانقلابن، نشون می‌ده که مشکل از انقلابه!
اقلیت بودن به معنی اشتباه بودن نیست.
جست و جو کنید و چیز های جدید بیابید

آنلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4865
  • masoft قدیم
خوب شد با داعش مقابله کردیم، وگرنه دخترهای کشورمون رو بخاطر بدحجابی می‌گرفت و می‌کشت، اینترنت رو محدود می‌کرد، امنیت از بین میرفت و توی خیابون زورگیری می‌کردن، ...

آفلاین 🇮🇷

• رضا حسین‌زاده
  • High Hero Member
  • *
  • کنجکاو
    • Reza
خوب شد با داعش مقابله کردیم، وگرنه دخترهای کشورمون رو بخاطر بدحجابی می‌گرفت و می‌کشت، اینترنت رو محدود می‌کرد، امنیت از بین میرفت و توی خیابون زورگیری می‌کردن، ...
من ج.ا رو تبرعه کردم؟ آیا «داعش ظالمه» == «ج.ا خوبه»؟

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
نمیدونم چی بگم...

حقیقت تلخه

بله. داعش خیلی بیگناه بود.
داعش فرزند سردار بود. در جلسهً مشترکش با هیلاری کلینتون در دفتر نوری المالکی پایه‌گذاریش کردن تا به اهداف منطقه‌ایشون دست پیدا کنن.

اقلیت بودن به معنی اشتباه بودن نیست.
ولی مورد تنفر اکثریت بودن، هست!
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3095
  • :(){ :|:& };:
فیلترشکنا همه نشتی دارن گمونم!
آرچ و گنوم!

آفلاین 🇮🇷

• رضا حسین‌زاده
  • High Hero Member
  • *
  • کنجکاو
    • Reza
داعش فرزند سردار بود. در جلسهً مشترکش با هیلاری کلینتون در دفتر نوری المالکی پایه‌گذاریش کردن تا به اهداف منطقه‌ایشون دست پیدا کنن.
باشه :|
ولی مورد تنفر اکثریت بودن، هست!
این هم اشتباه نیست. اگر اکثریت میتونستن درست تشخیص بدن اینقدر ویندوز استفاده نمیکردن، کشته مرده اپل نبودن و …

آفلاین chandlerbing

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 79

به این موارد،قوانین مبهم و احمقانه، دزدی منابع طبیعی و صنعتی، اختلاس هم اضافه کنید

تقریبا از هرچی میترسیدیم سرمون اومده.

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
روش‌های خیلی بهتری برای تشخیص کشور هست تا آی‌پی!

این هم اشتباه نیست. اگر اکثریت میتونستن درست تشخیص بدن اینقدر ویندوز استفاده نمیکردن، کشته مرده اپل نبودن و …
مغالطه! بهش تشخیص نیست، بحث تنفرّه. اکثریت از ویندوز استفاده می‌کنن، چون ناآگاهن؛ ولی از نرم‌افزار آزاد متنفر نیستن، چون نمی‌دونن نرم‌افزار آزاد چیه. ولی در ایران اکثریت از حکومت متنفرّن، چون خیلی خوب آگاهن که ذات حکومت چیه!

آفلاین farooqkz

• Full Member
  • *
  • ارسال: 112
    • وب‌سایت شخصی
نمیدونم چی بگم...

حقیقت تلخه

هر حقیقتی در مورد افراد قرار نیست گفته بشه. اینکه مستقیم یک نفر رو به خاطر عقیده‌اش رو مورد یک مسئله مورد تحقیر و بی‌احترامی و نهایت بی‌ادبی قرار بدید واقعا زشت و بده. من به عنوان یکی از کاربران این انجمن خواستار رسیدگی بقیه اعضای اصلی به این موضوع هستم.

نقل‌قول
روش‌های خیلی بهتری برای تشخیص کشور هست تا آی‌پی!

بله درسته. امروزه تنها با تغییر IP به هیچ وجه نمیشه هویت رو توی اینترنت پنهان کرد. به عنوان مثال با Canvas میشه هر سیستم رو به صورت یکتا شناسایی کرد و البته روش های دیگه.

نقل‌قول
مغالطه! بهش تشخیص نیست، بحث تنفرّه. اکثریت از ویندوز استفاده می‌کنن، چون ناآگاهن؛ ولی از نرم‌افزار آزاد متنفر نیستن، چون نمی‌دونن نرم‌افزار آزاد چیه. ولی در ایران اکثریت از حکومت متنفرّن، چون خیلی خوب آگاهن که ذات حکومت چیه!

استدلال ایشون مغلطه بود اما استدلال شما هم صرف‌نظر ار نتیجه‌اش یک مغلطه هست. از اینکه اکثریت از حکومت متنفر هستن نمیشه نتیجه گرفت که اکثریت فهمیدن ذات حکومت چیه.

آنلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • masoft قدیم
اینکه مستقیم یک نفر رو به خاطر عقیده‌اش رو مورد یک مسئله مورد تحقیر و بی‌احترامی و نهایت بی‌ادبی قرار بدید واقعا زشت و بده. من به عنوان یکی از کاربران این انجمن خواستار رسیدگی بقیه اعضای اصلی به این موضوع هستم.
الان منظورتون کدوم تحقیر هستش؟ تحقیری که به افرادی که پورن می‌بینن انجام شد؟ چون به نظر من هم کار اشتباهی بود و افراد بالغ آزاد هستند پورن ببینن. به هیچ کسی هم ربطی نداره. مایع شرم و ننگ هم نیست.

آنلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • masoft قدیم
به تقاضای کاربران این پست قفل میشه.