انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: بازسازی انجمن  (دفعات بازدید: 595 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین aFard88

• Full Member
  • *
  • ارسال: 236
پاسخ : بازسازی انجمن
« پاسخ #15 : 22 شهریور 1403، 08:10 ب‌ظ »
اینجوری نیست که هیچ راهی نباشه، احتمال خیلی زیاد میشه یه اسکریپتی نوشته بشه که این دیتارو به ساختار دیتابیس جدید انتقال بده (:
اینم حرفیه!!
حالا اول انجمن رو بسازیم
بعد به این هم میرسیم
!Its alireza

آفلاین ehsanavy

• Full Member
  • *
  • ارسال: 182
  • okgames.blog.ir
    • okgames.blog.ir
« پاسخ #16 : 24 شهریور 1403، 10:24 ق‌ظ »
نظر تون چیه از انجمنی که گودوت استفاده می کنه استفاده کنیم چند تا انجمن دیگه هم از همون استفاده می کنن.
اوه مثله اینکه انجمن گودوت هم با دیسکور
« آخرین ویرایش: 24 شهریور 1403، 10:29 ق‌ظ توسط ehsanavy »
اللهم عجل ولیک الفرج

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19677
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #17 : 24 شهریور 1403، 02:39 ب‌ظ »
دیسکورس الآن استاندالرد انجمن‌هاست. از خود اوبونتو تا گنوم و کی‌دی‌ای و فلت‌پک و اف‌دروید و گودو و… روی اونن.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین aFard88

• Full Member
  • *
« پاسخ #18 : 24 شهریور 1403، 04:35 ب‌ظ »
دیسکورس الآن استاندالرد انجمن‌هاست. از خود اوبونتو تا گنوم و کی‌دی‌ای و فلت‌پک و اف‌دروید و گودو و… روی اونن.
اگر میخواید دیسکورس بالا بیارید باید خودتون دست به کار بشید نه ما!
!Its alireza

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19677
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #19 : 24 شهریور 1403، 08:16 ب‌ظ »
من هیچ نظر موافق یا مخالفی ندارم.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین abc

• Full Member
  • *
  • ارسال: 119
« پاسخ #20 : 24 شهریور 1403، 08:36 ب‌ظ »
نقل‌قول
اگر میخواید دیسکورس بالا بیارید باید خودتون دست به کار بشید نه ما!
اگر یک چیزی را بخواهید از اول بسازید باید یک جامعه‌ی کاربری خوبی هم برایش داشته باشید یا اینکه یک شرکت بزرگ پشت آن باشد. دو سال دیگر چی؟ تضمین می‌دهید کسی آن را پشتیبانی کند؟ همین الآن جامعه‌ی داخل این فروم چندان بزرگ نیست (در مقایسه عرض کردم) برای همین اجرای پروژه‌ی اختصاصی به احتمال زیاد شکست خواهد خورد (البته منظورم این است که متوقف می‌شود، چون احتمالا در آینده مشارکت‌کننده‌ای نخواهد داشت) مگر اینکه واقعا چیزی درست کنید که سایر سایت‌ها هم از آن استفاده کنند و جامعه‌اش بزرگ‌تر شود. الآن را نگاه نکنید، معمولا در ابتدای پروژه ترشح دوپامین بالاست و آدم کلی ذوق دارد، ولی دو سه سال دیگر سطح رغبت افت می‌کند.
به نظرم (یک نظر دوستانه و امیدوارم نرنجید) کاربرد کلمه‌ی باید برای فرومی که منفعت اقتصادی ندارد چندان مناسب نیست. کسی اگر توان، وقت و دانش و صد البته تمایلش را داشت مشارکت می‌کند و در غیر این صورت خیر.
~

آفلاین aFard88

• Full Member
  • *
« پاسخ #21 : 24 شهریور 1403، 10:54 ب‌ظ »
ایده ام رو دادم و برای این یک راه حل دادم برای حل مشارکت
آقای بهزادی بحث مخالفت نیست! بالا آوردن دیسکورس واقعا کار خاصی نداره!
دیسکورس قابل قبوله! چرا شروع نمیکنید؟ این دیگه دست ما نیست!
!Its alireza

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4854
  • masoft قدیم
« پاسخ #22 : 25 شهریور 1403، 03:08 ق‌ظ »
دیسکورس گزینهٔ خوبیه، ولی برای شخص من یک نکتهٔ منفی داره و اونم اینه که بر اساس Ruby هستش. من به شخصه توسعه با Ruby رو دوست ندارم، برای همین به خوبی یاد نگرفتمش و خب در نتیجه نمی‌تونم (و علاقه‌ای هم ندارم) چیزی رو روش توسعه بدم. این نتیجه‌اش اینه که وابستگی بالایی به افرادی خواهیم داشت که بتونن اونجا کمکمون کنند. متاسفانه اون گروه رو هنوز نداریم. و البته یک حداقل استاندارد رو نیاز داریم، قرار نیست همینجوری یک دیسکورس راه بندازیم و بگیم از این به بعد از اون استفاده کنید.

آفلاین 🇬🇧بریتانیای کبیر🇬🇧

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2564
  • GOD SAVE THE KING/QUEEN
« پاسخ #23 : 25 شهریور 1403، 09:17 ق‌ظ »
نقل‌قول
دوست ندارم
Nodebb؟
🇬🇧🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿🇬🇧

آفلاین aFard88

• Full Member
  • *
« پاسخ #24 : 25 شهریور 1403، 03:59 ب‌ظ »
دیسکورس گزینهٔ خوبیه، ولی برای شخص من یک نکتهٔ منفی داره و اونم اینه که بر اساس Ruby هستش. من به شخصه توسعه با Ruby رو دوست ندارم، برای همین به خوبی یاد نگرفتمش و خب در نتیجه نمی‌تونم (و علاقه‌ای هم ندارم) چیزی رو روش توسعه بدم. این نتیجه‌اش اینه که وابستگی بالایی به افرادی خواهیم داشت که بتونن اونجا کمکمون کنند. متاسفانه اون گروه رو هنوز نداریم. و البته یک حداقل استاندارد رو نیاز داریم، قرار نیست همینجوری یک دیسکورس راه بندازیم و بگیم از این به بعد از اون استفاده کنید.
آفرین به شما  :D دقیقا میرسیم به پیشنهاد بنده!
به نظرم وقتی برای حرف زدن نیست
هروقت وقت کنم شروع میکنم!
!Its alireza

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • masoft قدیم
« پاسخ #25 : 25 شهریور 1403، 06:45 ب‌ظ »
دقیقا میرسیم به پیشنهاد بنده!
البته حرفی که من زدم دقیقا خلاف حرف شما بود. وقتی به اندازهٔ کافی کسی نیست که بتونه سیستم‌های موجود رو تغییر بده (که مثلا یک ماه زمان میبره)، برای سیستمی که قراره از اول نوشته بشه و کار و زمان بیشتری میبره (مثلا ۶ ماه کار) اصلا دیگه نیرو نیست. ولی با این وجود من مخالف این نیستم که یک پروژهٔ انجمن آزاد داشته باشید.

آفلاین aFard88

• Full Member
  • *
« پاسخ #26 : 25 شهریور 1403، 08:46 ب‌ظ »
دقیقا میرسیم به پیشنهاد بنده!
البته حرفی که من زدم دقیقا خلاف حرف شما بود. وقتی به اندازهٔ کافی کسی نیست که بتونه سیستم‌های موجود رو تغییر بده (که مثلا یک ماه زمان میبره)، برای سیستمی که قراره از اول نوشته بشه و کار و زمان بیشتری میبره (مثلا ۶ ماه کار) اصلا دیگه نیرو نیست. ولی با این وجود من مخالف این نیستم که یک پروژهٔ انجمن آزاد داشته باشید.
6 ماه!!! :///
afardfediverse.ir اولین پروژه ی جنگو ی من بود (به دامنه توجه نکنید تستی روی این دامنه اوردم) که الان چیز خاصی نداره ولی تونستم کمتر از یک ماه بسازم!
قطعا نسخه ی آلفا انجمن هم ته تهش 2 ماه زمان میبره
بعدش تک تک میشینم یا میشینیم امکاناتی که توی اون لیست هستش رو اضافه میکنیم تا قابل استفاده بشه
!Its alireza

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • masoft قدیم
« پاسخ #27 : 26 شهریور 1403، 12:33 ق‌ظ »
قطعا نسخه ی آلفا انجمن هم ته تهش 2 ماه زمان میبره
نسخه‌ای که قابل استفاده باشه و حداقل امکانات لازم رو داشته باشه، حداقل ۶ ماه زمان لازم داره. خیلی از موضوعات رو در نظر نمیگیرید که در طول توسعه پیش میاد و برای بسیاری از اون‌ها نیاز مطالعه خواهید داشت.