انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مشکل کار نکردن لینک‌های v2ray در Nekoray  (دفعات بازدید: 264 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Thinker_Blade

• Newbie
  • *
  • ارسال: 2
مشکل کار نکردن لینک‌های v2ray در Nekoray
« : 27 شهریور 1403، 11:00 ق‌ظ »
سلام.
من مشکلی که دارم اینه که بعضی لینک‌های فعال v2ray ای که دارم(که روی گوشی کاملا وصل می‌شن و مشکلی نیست) روی کلاینت Nekorayام کار نمی‌کنه. آخرین نسخه Nekoray هم دارم. خیلی از لینک‌های v2ray که تو اینترنت پیدا می‌شن کار می‌کنن اما بعضی‌هاشون (مخصوصا اون‌هایی که از جایی میخرم) با این کلاینت کار نمی‌کنن. از اوبونتو 20.04 هم استفاده می‌کنم. کسی می‌تونه راهنمایی کنه که چطوری مشکلش رو حل کنم؟

1- کلاینت‌های دیگه‌ هم فقط V2rayA رو می‌شناسم که اونم موقعی که اجراش می‌کنم یه اروری می‌ده که می‌گه
geosite.dat, geoip.dat or v2ray-core may not be installed correctly

2-مشکل از اینترنت و یا وصل بودن vpn دیگه و این‌ها نیست چون یه لینکی که وصله و همون لحظه کار می‌کنه رو قطع می‌کنم و این یکی رو وصل می‌کنم و می‌بینم که کار نمی‌کنه. اما همون لحظه روی گوشی می‌زنم و وصل می‌شه (یعنی خود اون v2ray مشکلی نداره)

آفلاین sajadspeed

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 973
پاسخ : مشکل کار نکردن لینک‌های v2ray در Nekoray
« پاسخ #1 : 27 شهریور 1403، 01:05 ب‌ظ »
سلام وقت بخیر. والا من خودم خیلی درگیری داشتم با Nekoray و حدس می‌زنم با تغییر dns تو خود Nekoray تونستم تا حدودی همین مشکل عدم اتصال رو حل کنم ولی در کل خیلی ناپایدار بود. پیشنهاد می‌کنم مثلا از Qv2ray استفاده کنید. توسعه‌ش چند وقتی هست که متوقف شده ولی هنوز خوب کار می‌کنه. خودم تا الان روی V2rayNG روی موبایل هستم و پروکسی هست روی سیستم و از VPN گوشی روی سیستم استفاده می‌کنم.

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19692
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #2 : 29 شهریور 1403، 04:39 ب‌ظ »
از خود v2ray استفاده کنید.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین Thinker_Blade

• Newbie
  • *
  • ارسال: 2
« پاسخ #3 : 30 شهریور 1403، 10:02 ب‌ظ »
از خود v2ray استفاده کنید.

سلام جناب بهزادی.
ببخشید منظورتون کلاینت هست؟ یا تحت ترمینال؟ چون من سرچ که کردم کلاینتی دقیقا با این اسم ندیدم.
اگر اون مشکل V2rayA هم بتونم حل کنم مشکلم حل میشه ولی خب اون ارور رو نتونستم هنوز برطرف کنم.

ممنون میشم راهنمایی کنین. سپاس.

آفلاین esmaeelE

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 1255

آفلاین abc

• Full Member
  • *
  • ارسال: 134
« پاسخ #5 : 30 شهریور 1403، 11:26 ب‌ظ »
دقیقا بسته‌ای به همین نام (v2ray) در دربیان وجود دارد (به احتمال زیاد در اوبونتو هم باید باشد). کلاینت و سرورش فرقی نمی‌کند (در اصل اگر دارید سمت سرور راه‌اندازی می‌کنید مراحل دیگری هم باید طی کنید) ولی اگر کانفیگ دارید باید آن را به شکل یک دیتای جیسون در مسیری مثل /etc/v2ray قرار بدهید و سپس v2ray را راه‌اندازی کنید (البته فکر کنم هنگام نصب در مسیر /lib/systemd/system سرویس v2ray ساخته می‌شود و قبلش باید با یک ویرایشگر متن آن را تنظیم کنید. منظورم مسیردهی فایل کانفیگتان هست).
در دیتای جیسونتون هم دو تا مسیر باید وجود داشته باشد. یکی دامنه و پورت کانفیگی که قرار است به آن وصل شوید و دیگری آی‌پی و پورت داخلی. بعد از راه‌اندازی کافی است آی‌پی و پورت داخلی را مثلا در تنظیمات پروکسی موزیلافا یرفاکس وارد کنید.
اگر شد و پیدا کردم برایتان یک نمونه فایل جیسون ساده می‌فرستم. (ضمنا مراحل تا حدی شبیه به بسته‌ی shadowsocks-libev است)
در کل با توجه به شرایط موجود برای راه‌اندازی سرور پیشنهاد نمی‌کنم و به نظرم بهتر است از v2ray پروژه‌ی ایکس استفاده کنید.
~