انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: وضعیت بد انجمن علتی برای ترک آن  (دفعات بازدید: 14549 بار)

0 کاربر و 17 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین r_m1232002

• Full Member
  • *
  • ارسال: 143
دوست عزیز آزادی هر شخص را حق آزادی دیگران محدود می کند. آزادی بی حد و حصر نتیجه ای جز نابودی آزادی دیگران نخواهد داشت.
نه جان من اینو از کجا آوردی؟
این حرفا چیه ؟ پس نتیجه می گیرم که بهتره آدم ها آزادی نداشته باشن و همیشه یکی به زنجیرشون بکشه!
چقدر واقعا این جمله پر مغزه!

ای لولی بر بط زن!           تو مست تری یا من؟

خداوکیلی بگو کی اسپم میزنه؟
متاسفانه یکی از دلایل اصلی اختلاف نظر شما با من همین اختلاف در دیدگاه نسبت به آزادی است. اجازه دهید چند لحظه دنیای آزادی که شما از آن صحبت می کنید را تصور کنیم.دنیای که کسی کسی را به زنجیر نمی کشد:
در این دنیا همه آزاد هستند. هر کسی می تواند مال دیگری را به زور از او بگیرد زیرا آزاد است. هر کسی می تواند کس دیگری را بکشد زیرا آزاد است و به همین ترتیب.

آفلاین Aref.Ariyapour

• Full Member
  • *
  • ارسال: 203
قربون او Avatar خوشگلت برم. تعریف پست اسپم رو تو پست بعدی برام بفرست. ایشالا بعد اون ادامه میدم. منتظرم
قابل شما رو نداره (آواتارم منظوره!)

شما که تعریف اسپم رو نمیدونی چطوری در موردش پست میدی؟؟!!

من که گفتم اسپم اجتناب ناپذیره و این مدیران هستن که بعد از نتیجه دادن هر تاپیکی و در دوره های زمانی مشخص (مثلا دو روزی یه بار، سه روزی یه بار، ...) تاپیک ها رو منظم و پست های واقعا اسپم رو پاک کنن.

پستت کاملا آف تاپیک بود و هیچ خاصیتی نداشت! مگه آدم تو فروم برای سلام و خداحافظی پست میده؟؟!!
قربونت. قشنگه دیگه.
دوست عزیز باز تعریفش رو نگفتی انتظار داشتم بگی. اما حالا نظر من در مورد پست اسپم:
ببین دوست خوبم، پست اسپم یعنی این که شما تو تاپیک:
اشتراک گذاری اینترنت از طریق Wireless
تو آدرس (http://forum.ubuntu.ir/index.php/board,6.0.html) (کلی تبلیغش میکنم تا جواب بگیرم.)

بیای یه راه حل خوب به من ارائه کنی و من بیام تو پست بعدی بگم، آقا Pyruzan قربون دستت، خیلی آقایی، مردی کردی در حق ما، خدا بچه هات رو نگه داره واست.
منشورم اینه که منم بیام تو پست بعدی ازت تشکر کنم. یا اینکه پستی تقریبا نا مرتبط با موضوع تاپیک بدم.(توجه کن به موضوع تاپیک)
چیزی که مهمه موضوع تاپیکه. ما تو این تاپیک کلا بحثامون چیزی نیتس که توش اسپم بخوایم در بیاریم. این طوری بخوای حساب کنی کلش اسپم هستش.
اسپم یعنی اینکه یه کاربری دید، ای بابا اینا تو این فروم جواب منودادن برم بخونم. وقتی طرف میاد میخونه ببینه کلی پست نا مرتبط هستش و وقتش گرفته میشه. اما کسی که میاد تو این تاپیک نمیخواد کرنل unix رو باز نویسی کنه. خودش میدونه می دونه چه پست هایی قراره تو این تاپیک دیده بشه.
در ضمن این نظر من بود. حالا درست یا غلط ولی امیدوارم تونسته باشم نظرم رو رسونده باشم
That's me in the corner
That's me in the spotlight, I'm
Losing my religion

آفلاین Pyruzan

• Full Member
  • *
  • ارسال: 245
  • Long Live KDE
پاسخ به: پاسخ به: وضعیت بد انجمن علتی برای تر
« پاسخ #32 : 12 آبان 1389، 01:43 ق‌ظ »
متاسفانه یکی از دلایل اصلی اختلاف نظر شما با من همین اختلاف در دیدگاه نسبت به آزادی است. اجازه دهید چند لحظه دنیای آزادی که شما از آن صحبت می کنید را تصور کنیم.دنیای که کسی کسی را به زنجیر نمی کشد:
در این دنیا همه آزاد هستند. هر کسی می تواند مال دیگری را به زور از او بگیرد زیرا آزاد است. هر کسی می تواند کس دیگری را بکشد زیرا آزاد است و به همین ترتیب.
یعنی چیزی به عنوان اعتدال وجود نداره دیگه؟! یا باید از این ور پشت بوم بیفتیم، یا از اون ور!

نقل‌قول
ما تو این تاپیک کلا بحثامون چیزی نیتس که توش اسپم بخوایم در بیاریم. این طوری بخوای حساب کنی کلش اسپم هستش.
اون پست من اتفاقا مرتبط با تعریفی بود که دوستان شاکی از اسپم ارائه میدن، طبق چیزی که اونا میگن پست شما کاملا اسپم بود، حالا تا صبح هم که دلیل بیاری چیزی عوض نمیشه!

آفلاین r_m1232002

• Full Member
  • *
  • ارسال: 143
یعنی چیزی به عنوان اعتدال وجود نداره دیگه؟! یا باید از این ور پشت بوم بیفتیم، یا از اون ور!
اعتدال قطعا وجود داره و این دقیقا همان چیزی است که من به دنبال آن هستم. من به هیچ وجه نگفتم چیزی بیشتر از حقوق سایر افراد شخصی را محدود کنه. آبا این یک عقیده تندروانه محسوب می شود؟
آیا اینکه من نمی خواهم در میان پرسش و پاسخ ها کسی سوال کننده را مسخره کند یک تندروی است؟ آیا اینکه نمی خواهم کسی با شوخی های بی جای خود بحث را منحرف کند یک تندروی است؟
« آخرین ویرایش: 12 آبان 1389، 01:51 ق‌ظ توسط r_m1232002 »

آفلاین Aref.Ariyapour

• Full Member
  • *
  • ارسال: 203

نقل‌قول
ما تو این تاپیک کلا بحثامون چیزی نیتس که توش اسپم بخوایم در بیاریم. این طوری بخوای حساب کنی کلش اسپم هستش.
اون پست من اتفاقا مرتبط با تعریفی بود که دوستان شاکی از اسپم ارائه میدن، طبق چیزی که اونا میگن پست شما کاملا اسپم بود، حالا تا صبح هم که دلیل بیاری چیزی عوض نمیشه!
نمیدونم هرچی دکمه Edit رو میزدم کار نمیکرد، مجبور شدم پست جدید بدم.(نگید میخواد پست هاشو زیاد کنه ::)) بایرم اسپم!!!!!!!!
در راستای یه حرفی که تو پست قبلیم زدم میخواستم یه چیزی اضافه کنم، و همونطور که گفتم نشد Edit کنم. اون قسمتی که گفتم نباید تشکر کنم و این حرفا، اگه بخوایم پست های اسپم کم بشه باید یه فکری هم به حال تشکر ها کرد، چون لازمه. مثل فروم های دیگه من اینجا دنبال دکمه تشکر، یا امتیاز مثبت یا ... میگشتم که چیزی پیدا نکردم از دوستان تشکر کنم و این یه کم واسم عجیب بود و همین یکی از عوامل زیاد بودن اسپم ها میتونه باشه. اگه یه چیزی مثل امتیاز یا تشکر باشه از اون طریق بیشتر میشه به موثر بودن کاربر ها پی برد، تا تعداد پست ها که میتونه با اسپم هم زیاد بشه(نمونش خودم)
در ضمن  Pyruzan عزیز چشم. من اسپم دادم و این پستم هم اسپم بود. چند تا پست قبلی خواستم ادامه ندم چون دیدم پست ها داشت جنبه شخصی میگرفت تا نظر، اما رفتیم سر مساله اسپم و اینا ادامه دادم. فکر کنم به اندازه کافی دلایل و نظراتم رو گفتم و اگه بیش از این بخوام حرف بزنم، میشم یه Spammer حرفه ای.
قربان همه.
موفق باشید
That's me in the corner
That's me in the spotlight, I'm
Losing my religion

آفلاین m0si

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 411
پاسخ به: وضعیت بد انجمن علتی برای ترک آن
« پاسخ #35 : 12 آبان 1389، 02:04 ق‌ظ »
جناب r_m...‎ ‎‏ واقعا چي پيش خودت فكر كردي كه اومدي اين تاپيكو زدي؟!
عليرضا و ريچارد استالمن بزرگ(يا همون ريچارد شير دل خودمون) روح اين انجمن هستند!
پيشنهاد ميكنم تمام پست هاي اين دو عزيزو بخوني تا متوجه بشي چه كمك هاي بزرگي به كاربرا كردند.
درسته اسپم توي انجمن زياده ولي بزرگ ترين دليلش نبود دكمه ي تشكره. اگه اين انجمن دكمه ي تشكر داشت 1/3 پست ها كاهش پيدا ميكردن.
شما كلا چند روزه تو اين انجمني كه حرف از برخورد با 2نفر از فعال ترين كاربراي سايت ميزني؟!

آفلاین amirhomayoun

• Full Member
  • *
  • ارسال: 106
« پاسخ #36 : 12 آبان 1389، 02:22 ق‌ظ »
پيشنهاد ميكنم تمام پست هاي اين دو عزيزو بخوني تا متوجه بشي چه كمك هاي بزرگي به كاربرا كردند.
درسته اسپم توي انجمن زياده ولي بزرگ ترين دليلش نبود دكمه ي تشكره. اگه اين انجمن دكمه ي تشكر داشت 1/3 پست ها كاهش پيدا ميكردن.
شما كلا چند روزه تو اين انجمني كه حرف از برخورد با 2نفر از فعال ترين كاربراي سايت ميزني؟!

از جانب خودت حرف بزن. تو خوشت میاد دلیل نمیشه یکی بشه "روح انجمن".
دلیل این هم که این تاپیک وجود داره، شکایت تعدادی از اعضا از پستهای بیربط و اسپم همین هاست.
چند روز در انجمن بودن هم ملاک نیست. با پست چرند باید برخورد بشه از هرکس که میخواد باشه.

جو الکی ندید خواهش میکنم.

پ.ن.) این رو اینجا (http://forum.ubuntu.ir/index.php/topic,16121.0/topicseen.html) نوشته بودم، تکرار میکنم:

تعریف آزادی: (http://en.wikipedia.org/wiki/Liberty):

نقل‌قول
Liberty is the concept of ideological and political philosophy that identifies the condition to which an individual has the right to behave according to one's own personal responsibility and free will. The conception of liberty is impacted by ideals concerning the social contract as well as arguments that are concerned with the state of nature.

اون social contract یعنی "قرار داد اجتماعی" یعنی اجتماع قبول میکنه که یک حکومت (در اینجا ادمینها) توسط قوانینی اداره کنند امور رو.(http://en.wikipedia.org/wiki/Social_contract)

نقل‌قول
The notion of the social contract implies that the people give up sovereignty to a government or other authority in order to receive or maintain social order through the rule of law. It can also be thought of as an agreement by the governed on a set of rules by which they are governed.

بنا براین آزادی لزوما با قانون میاد که میشه تعبیرش کرد به "به بند کشیدن آزادی"، یا محدود کردن آزادی که درسته و به نظر من لازمه که سخت‌تر بشه برای حفظ حقوق بقیه (عدم اتلاف وقت بقیه، هدر نرفتن پهنای باد و فضا، حفظ کیفیت فروم، قابل جستجو بودن موضوعات برای کاربرهای بعدی و ...).

در ضمن این جمله:

نقل‌قول
آزادی هر شخص را حق آزادی دیگران محدود می کند. آزادی بی حد و حصر نتیجه ای جز نابودی آزادی دیگران نخواهد داشت.

کاملا درسته.

این نتیجه‌گیری:

نقل‌قول
پس نتیجه می گیرم که بهتره آدم ها آزادی نداشته باشن و همیشه یکی به زنجیرشون بکشه!

از لحاظ منطقی نادرسته. اصلا نمیشه از جمله قبل همچین برداشتی کرد.

ولی خب. به درد نمیخوره اینا، منطق چیه. الان یه نفر میاد یه جک بامزه میگه که همه لبخند بزنن سرحال بشن.

« آخرین ویرایش: 12 آبان 1389، 02:31 ق‌ظ توسط amirhomayoun »

آفلاین m0si

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 411

از جانب خودت حرف بزن. تو خوشت میاد دلیل نمیشه یکی بشه "روح انجمن".
دلیل این هم که این تاپیک وجود داره، شکایت تعدادی از اعضا از پستهای بیربط و اسپم همین هاست.
چند روز در انجمن بودن هم ملاک نیست. با پست چرند باید برخورد بشه از هرکس که میخواد باشه.

جو الکی ندید خواهش میکنم.

پ.ن.)

تعریف آزادی: (http://en.wikipedia.org/wiki/Liberty):

نقل‌قول
Liberty is the concept of ideological and political philosophy that identifies the condition to which an individual has the right to behave according to one's own personal responsibility and free will. The conception of liberty is impacted by ideals concerning the social contract as well as arguments that are concerned with the state of nature.

اون social contract یعنی "قرار داد اجتماعی" یعنی اجتماع قبول میکنه که یک حکومت (در اینجا ادمینها) توسط قوانینی اداره کنند امور رو.(http://en.wikipedia.org/wiki/Social_contract)

نقل‌قول
The notion of the social contract implies that the people give up sovereignty to a government or other authority in order to receive or maintain social order through the rule of law. It can also be thought of as an agreement by the governed on a set of rules by which they are governed.

بنا براین آزادی لزوما با قانون میاد که میشه تعبیرش کرد به "به بند کشیدن آزادی"، یا محدود کردن آزادی که درسته و به نظر من لازمه که سخت‌تر بشه برای حفظ حقوق بقیه (عدم اتلاف وقت بقیه، هدر نرفتن پهنای باد و فضا، حفظ کیفیت فروم، قابل جستجو بودن موضوعات برای کاربرهای بعدی و ...).

آيا حس كرديد كه مخاطب بنده شما بوديد؟!

ويرايش: درضمن يه سوال براي من پيش اومده: شما در اين انجمن چه مقامي داريد كه از شكايت كاربرا آگاهيد و طوري صحبت ميكنيد كه انگار به شما شكايت شده! نكنه مديري...!
« آخرین ویرایش: 12 آبان 1389، 02:43 ق‌ظ توسط m0si »

آفلاین amirhomayoun

• Full Member
  • *
« پاسخ #38 : 12 آبان 1389، 02:40 ق‌ظ »
قصد دارید شخصی صحبت کنید از پیام خصوصی استفاده کنید. حرفی که در فروم میزنید خطاب به همه است. همونطور که در مورد موضوعی صحبت میکنید که مربوط به همه است.

پ.ن.۱) در پاسخ به پست پایین که با بیفکری نوشته شده. میخواستم دقیقا با همه صحبت کنم و از جو دادن الکی جلوگیری کنم. پیام خصوصی میدادم؟

پ.ن.۲) عقیده آبکی؟ از ویکیپیدیا نقل قول کردم بلکه یک سری از کلمات که بدون دونستن معنیشون استفاده میکنیمشون روشن بشن.

پ.ن.۳) شکایت کاربر ها میتونه در تاپیکهایی باشه که میدونم خودتون دیدید. حالا میخواهید وانمود کنید که شکایتی نیست؟ به من شکایت نشده، اما من خودم رو به نفهمی نمیزنم وقتی میبینم در تاپیکهای متعدد عده‌ای شاکی هستند.
« آخرین ویرایش: 12 آبان 1389، 02:51 ق‌ظ توسط amirhomayoun »

آفلاین Alir3z4

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 750
  • Guess who's back?
« پاسخ #39 : 12 آبان 1389، 02:42 ق‌ظ »
همایون میتونستی به مصطفی جان پیام خصوصی بدی!
 به این عقیده های آبکی بشریت و آزادی که داری یه ذره پایبند باش که ملت پرچم میزنن!
یه مرد هیچوقت زمین نمیخوره...

آفلاین Alir3z4

• Hero Member
  • *
  • Guess who's back?
سپاس
« پاسخ #40 : 12 آبان 1389، 03:27 ق‌ظ »
« آخرین ویرایش: 12 آبان 1389، 03:55 ق‌ظ توسط Alir3z4 »

آفلاین Pyruzan

• Full Member
  • *
  • Long Live KDE
« پاسخ #41 : 12 آبان 1389، 03:51 ق‌ظ »
قصد دارید شخصی صحبت کنید از پیام خصوصی استفاده کنید. حرفی که در فروم میزنید خطاب به همه است. همونطور که در مورد موضوعی صحبت میکنید که مربوط به همه است.

پ.ن.۱) در پاسخ به پست پایین که با بیفکری نوشته شده. میخواستم دقیقا با همه صحبت کنم و از جو دادن الکی جلوگیری کنم. پیام خصوصی میدادم؟

پ.ن.۲) عقیده آبکی؟ از ویکیپیدیا نقل قول کردم بلکه یک سری از کلمات که بدون دونستن معنیشون استفاده میکنیمشون روشن بشن.

پ.ن.۳) شکایت کاربر ها میتونه در تاپیکهایی باشه که میدونم خودتون دیدید. حالا میخواهید وانمود کنید که شکایتی نیست؟ به من شکایت نشده، اما من خودم رو به نفهمی نمیزنم وقتی میبینم در تاپیکهای متعدد عده‌ای شاکی هستند.
من فقط موندم شما چه کار مفیدی تو این انجمن انجام دادی که ادعات ... خر رو ... میکنه و مدعی همه چیز و همه کس هم هستی؟! غیر از نق زدن و توهین و به هم بافتن یه سری مهملات چکار کردی؟

حرف باد هواست، عمل مهمه، اول یکم مفید باش، 4 تا پست مفید بزن، مشکل 2 نفرو حل کن بعد بیا به بقیه گیر بده.

من نمیدونم این انجمن بزرگتر نداره؟ پیشکسوت نداره؟ که این قوره اومده وکیل الرعایا شده و آزادی رو معنی میکنه! (اقبالمون تمبیده واقعا!)

پی نوشت:
بنده قصد هیچ توهینی نداشتم و فقط احساسم رو گفتم، همونطور که این amirhomayoun همیشه فقط احساسشو میگه!!!

اینطور که دیدم ایشون اسپم گزارش میکنن! پس مبارز با اسپمی که امیر مهری میگفت ایشون تشریف دارن!
« آخرین ویرایش: 12 آبان 1389، 03:59 ق‌ظ توسط Pyruzan »

آفلاین amirhomayoun

• Full Member
  • *
« پاسخ #42 : 12 آبان 1389، 03:59 ق‌ظ »

من فقط موندم شما چه کار مفیدی تو این انجمن انجام دادی که ادعات ... خر رو ... میکنه و مدعی همه چیز و همه کس هم هستی؟! غیر از نق زدن و توهین و به هم بافتن یه سری مهملات چکار کردی؟

حرف باد هواست، عمل مهمه، اول یکم مفید باش، 4 تا پست مفید بزن، مشکل 2 نفرو حل کن بعد بیا به بقیه گیر بده.

من نمیدونم این انجمن بزرگتر نداره؟ پیشکسوت نداره؟ که این قوره اومده وکیل الرعایا شده و آزادی رو معنی میکنه! (اقبالمون تمبیده واقعا!)

پی نوشت:
بنده قصتا وقتی که من د هیچ توهینی نداشتم و فقط احساسم رو گفتم، همونطور که این amirhomayoun همیشه فقط احساسشو میگه!!!

مفید نبودن من برای کسی مضر نیست ( و البته به شما هم مربوط نیست). اما پستهای بیربط به موضوع، مسخره کردن دیگران، منحرف کردن بحث و ... به بقیه و به فروم ضرر میزنه.
من متوجه نشدم که ادعاهای من(؟) با شما چه کرده. اما این حق رو برای خودم قائلم که به قول شما "گیر" بدم وقتی کسی/سیاستی/مدیری باعث میشه کیفیت فروم پایین بیاد.

پ.ن.) میدونم که تعریف آزادی به مذاقتون خوش نیومده (نمیدونم کار دیگه ای هم کرده باهاتون یا نه)، اما من تعریفش نکردم، نقل قول از ویکیپیدیاست، لینکش رو گذاشتم.

آفلاین Pyruzan

• Full Member
  • *
  • Long Live KDE
« پاسخ #43 : 12 آبان 1389، 04:01 ق‌ظ »
نقل‌قول
اما این حق رو برای خودم قائلم که به قول شما "گیر" بدم وقتی کسی/سیاستی/مدیری باعث میشه کیفیت فروم پایین بیاد.

شما بیخودی برای خودت حق قائلی، توهم برت داشته، بگو بذارتت زمین!

کسی اینجا همچین حقی داره که برای انجمن زحمت کشیده باشه، نه یه بیکاره ای مثل شما.

آفلاین Alir3z4

• Hero Member
  • *
  • Guess who's back?
« پاسخ #44 : 12 آبان 1389، 04:03 ق‌ظ »
ویرایش میشه:
این دوستمون amirhomayoun متاسفانه مشکل حاد داره!
تا جایی که تاپیک رو به بیراهه که هیچ به جوق کشید
خوب دیگه شغل شریف مبارز اسپم هست.
این تاپیک میتونست اون دو کاربر خاطی رو نشونه بره ولی چه بسا که این amirhomayoun دست همه رو از عقب و جلو بسته
« آخرین ویرایش: 12 آبان 1389، 04:31 ق‌ظ توسط Alir3z4 »