انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: ایمیل و لینوکس! AND نرم افزار کرک شده و لینوکس؟! [حل شد]  (دفعات بازدید: 6615 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین ham!d

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 599
سلام بچه‌ها
من از سرویس دهنده‌ی ایمیل Aol استفاده می کنم و بخاطر اینکه اون اول که مک داشتم به طور پیش فرض روش بود. همه چیزش خوبه ولی از این که مخففه ''Americans On Lines'' است، زیاد حال نمی کنم.
yourID@live.com و yourID@hotmail یا همون خدمات msn هم که از مایکرسافته و اسم مایکروسافتم که روح لینوکس سازگار نیست.
gmail و (yahoo(+ymail هم که دیگه خیلی تابلو هستند و کلاْ چیزی می خوام خاص باشه.
گویا ICQ هم هست که ازش چیزی نمی دونم و ف.یلتره.
زیاد نوشتم.
اما سوالم: خدمات دهنده ی ایمیلی می شناسین که با لینوکس هم یه جورایی گره خورده باشه؟ (امکانتش هم خوب باشه.)
(مرسی از آقای پدرام عصبانی و آقای بهزادی بابت پاسخ‌های زیر):
« آخرین ویرایش: 17 خرداد 1390، 02:11 ب‌ظ توسط Dream »

آفلاین PedramPaakzad

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 84
پاسخ به: ایمیل و لینوکس! آیا موردی می شناسید؟
« پاسخ #1 : 11 خرداد 1390، 04:33 ب‌ظ »
ببخشید دوست من ولی این ایرادات بنی اسراییلی چیه آخه که شما میگیرید؟!

سرویس‌های ایمیل جز سرورهاشون که ممکنه از گنو/لینوکس استفاده کنن چه ربطی به لینوکس دارن؟ که شما دنبال یه گره خوردشی؟!

این 10 تا بهترین ارائه دهندگان سرویس ایمیل:

http://free-email-services-review.toptenreviews.com

از لحاظ امکانات Windows Live بهترینه و از نظر راحتی در استفاده (مخصوصا با این وضع نت ایران) Gmail.

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19692
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
پاسخ به: ایمیل و لینوکس! آیا موردی می شناسید؟
« پاسخ #2 : 15 خرداد 1390، 09:27 ب‌ظ »
مسلما از لحاظ امکانات، گوگل با اون آزمایشگاه نرم‌افزاریش از همه جلوتر هست
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین ham!d

• High Sr. Member
  • *
نرم افزار کرک شده و لینوکس؟!
« پاسخ #3 : 16 خرداد 1390، 11:39 ق‌ظ »
خوب، 3 تا سوال (بی‌ربط!) دیگه هم دارم. بپرسم؟
؟؟؟
(فقط می‌خوام بدونم که چنین چیزی هست یا نه؟ خواهشاْ نریزید سرم که غیرفلانه و بهمان)

--------------------------------

سوال: نرم افزارهای لینوکسی هم، کرک دارند؟ تجاری‌ها منظورمه. مثلاْ: بازی‌ها، VirtualBox، CrossOver(نسخه ساپورت کامل) و ... .

لینوکس‌های Enterprise، مثل ردهت و ...، چه طور؟ یعنی مثل ویندوز، کرک شده‌شون هم پیدا می‌شه؟

و دیگه این‌که آیا کرک شده‌های ویندوزی اگه روی واین اجرا بشن، به همان خوبی! که در ویندوز کار می‌کنند و معتبر شناخته میشن، روی واین هم همین‌طور هستند؟
« آخرین ویرایش: 16 خرداد 1390، 11:55 ق‌ظ توسط Dream »

آفلاین ٍاحسان ترکم

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1039
  • Open your source, Open your mind
پاسخ به: ایمیل و لینوکس!(حل شد)؛ نرم افزار کرک 
« پاسخ #4 : 16 خرداد 1390، 12:04 ب‌ظ »
سلام بچه‌ها
من از سرویس دهنده‌ی ایمیل Aol استفاده می کنم و بخاطر اینکه اون اول که مک داشتم به طور پیش فرض روش بود. همه چیزش خوبه ولی از این که مخففه ''Americans On Lines'' است، زیاد حال نمی کنم.
yourID@live.com و yourID@hotmail یا همون خدمات msn هم که از مایکرسافته و اسم مایکروسافتم که روح لینوکس سازگار نیست.
gmail و (yahoo(+ymail هم که دیگه خیلی تابلو هستند و کلاْ چیزی می خوام خاص باشه.
گویا ICQ هم هست که ازش چیزی نمی دونم و ف.یلتره.
زیاد نوشتم.
اما سوالم: خدمات دهنده ی ایمیلی می شناسین که با لینوکس هم یه جورایی گره خورده باشه؟ (امکانتش هم خوب باشه.)
(مرسی از آقای پدرام عصبانی و آقای بهزادی بابت پاسخ‌های زیر):

واقعا این ها ملاک انتخاب شما هستند! مخصوصا اولی!! خود اینترنت لینوکس سی پی یوت و خیلی های دیگه American تشریف دارن!
بین نرم‌افزار open source و نرم‌افزارهای Free Software تفاوت در روش تبلیغ و گرایش‌های عرضه‌كنندگان آن‌ها نهفته است.
در واقع كاركرد شما به عنوان عرضه كننده نرم‌افزار تفاوتی نمی‌كند،

آفلاین ham!d

• High Sr. Member
  • *
واقعا این ها ملاک انتخاب شما هستند! مخصوصا اولی!! خود اینترنت لینوکس سی پی یوت و خیلی های دیگه American تشریف دارن!

اولاْ سخت‌افزار که کلاْ چینی‌اند! (شاید اسماْ آمریکایی)
اینترنت هم یعنی چی آمریکایی؟
مبدعش که انگلیسیه و اگه منظورت سروره، که فقط آمریکا نداره؟!
لینوکس هم که ربطی به آمریکا نداره؟ مبدعش که فنلاندیه! (البته نه گنو، فقط لینوکس رو می‌گم)،‌و بعد فقط آمریکا توسعه دهنده که نیست! عموماْ گروه‌های چندملیتی‌اند که ربطی به این کشور و اون کشور ندارن. تازه خیلی‌ کشورها هم واسه خودشون دارند: ترکیه(پاردوس)، فرانسه(مندریوا)، ایران(پارسیکس، شریف و ...) و ...
ثانیاْ نگفتم که با آمریکا مشکل دارم،‌ گفتم حال نمی‌کنم با اسم ایمیل aol که خاص آمرکایی‌ها نگاشته شده.
ثالثاْ این بخش از سوالم را که گفتم جواب گرفتم و این‌جا پیداش کردم:
در قسمت Desired Email Address، این فرم رو هم داره: ID@linuxmail.com
ولی حیف که تو کشورهاش، ایران رو نداره!
روی برداشتی که انجام می‌دی دقت کن دوست من(احسان) و نیز پدرام پاکزاد عزیز- با این حال ممنون. تبادل نظره دیگه!

« آخرین ویرایش: 16 خرداد 1390، 12:49 ب‌ظ توسط Dream »

آفلاین ٍاحسان ترکم

• High Hero Member
  • *
پاسخ به: ایمیل و لینوکس!(حل شد)؛ نرم افزار کرک 
« پاسخ #6 : 16 خرداد 1390، 01:59 ب‌ظ »

اولاْ سخت‌افزار که کلاْ چینی‌اند! (شاید اسماْ آمریکایی)
اینترنت هم یعنی چی آمریکایی؟
مبدعش که انگلیسیه و اگه منظورت سروره، که فقط آمریکا نداره؟!
لینوکس هم که ربطی به آمریکا نداره؟ مبدعش که فنلاندیه! (البته نه گنو، فقط لینوکس رو می‌گم)،‌و بعد فقط آمریکا توسعه دهنده که نیست! عموماْ گروه‌های چندملیتی‌اند که ربطی به این کشور و اون کشور ندارن. تازه خیلی‌ کشورها هم واسه خودشون دارند: ترکیه(پاردوس)، فرانسه(مندریوا)، ایران(پارسیکس، شریف و ...) و ...
ثانیاْ نگفتم که با آمریکا مشکل دارم،‌ گفتم حال نمی‌کنم با اسم ایمیل aol که خاص آمرکایی‌ها نگاشته شده.
ثالثاْ این بخش از سوالم را که گفتم جواب گرفتم و این‌جا پیداش کردم:
در قسمت Desired Email Address، این فرم رو هم داره: ID@linuxmail.com
ولی حیف که تو کشورهاش، ایران رو نداره!
روی برداشتی که انجام می‌دی دقت کن دوست من(احسان) و نیز پدرام پاکزاد عزیز- با این حال ممنون. تبادل نظره دیگه!

اینترنت ساخت وزارت دفاع آمریکا است بعد جهانی شده تو نت بگردی پیدا می شه. انگلیس نیست.

افتتاح پروژه اسپوتنیک توسط اتحاد جماهیر شوروی سوسیالیستی زنگ خطر را برای ایالات متحده به صدا درآورد تا با تاسیس آرپا یا موسسه پروژه‌های تحقیقاتی پیشرفته در سال ۱۹۵۸ (میلادی) پیشروی در زمینه فناوری را بازیابد.[۱]
[۲] آرپا اداره فناوری پردازش اطلاعات (IPTO) را تاسیس نمود تا پروژه SAGE راکه برای اولین بار سامانه‌های رادار سراسر کشور را با هم شبکه کرده بود پیشتر برد. هدف IPTO دست یافتن به راههایی برای پاسخ به نگرانی ارتش امریکا در باره فابلیت مقاومت شیکه‌های ارتباطیشان را پاسخ دهد، و به عنوان اولین اقدام رایانه هایشان را در پنتاگون، کوه چاین و دفتر مرکزی فرماندهی راهبردی هوایی (SAC) را به یکدیگر متصل سازد.جی.سی.آر لیکلایدر که از ترویج کنندگان شبکه جهانی بود به مدیریت IPTO رسید.لیکلایدر در سال ۱۹۵۰ (میلادی) پس از علاقه مند شدن به فناوری اطلاعات از آزمایشگاه روانشناسی صدا در دانشگاه هاروارد به ام آی تی رفت. در ام آی تی او در کمیته ای مشغول به خدمت شد که آزمایشگاه لینکلن را تاسیس کرد و بر روی پروژه SAGE کار می کرد. در سال ۱۹۵۷ (میلادی) او نایب رئیس شرکت بی بی ان (BBN) شد. در آنجا بود که اولین محصول PDP-۱ را خرید و نخستین نمایش عمومی اشتراک زمانی را هدایت نمود.

بقیه اینجا: http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA
لینوس فنلاندیه ولی پروژه گنو تو آمریکا شکل گرفته و پیشرفت کرده.
اولاْ سخت‌افزار که کلاْ چینی‌اند! مونتاژ چین نه ساخت چین! اینتل amd اسم amd اینه american micro device! برای آمریکایی ها هم ساخته نشده.

« آخرین ویرایش: 16 خرداد 1390، 02:02 ب‌ظ توسط finaprp »
بین نرم‌افزار open source و نرم‌افزارهای Free Software تفاوت در روش تبلیغ و گرایش‌های عرضه‌كنندگان آن‌ها نهفته است.

آفلاین ham!d

• High Sr. Member
  • *
اینترنت ساخت وزارت دفاع آمریکا است بعد جهانی شده تو نت بگردی پیدا می شه. انگلیس نیست، افتتاح پروژه اسپوتنیک توسط اتحاد جماهیر شوروی سوسیالیستی زنگ خطر را برای ایالات متحده به صدا درآورد تا ...
این جوری باشه باید گشت دید که کی اول آتش رو کشف/ابداع کرده!
منظور من از اینترنت، اونیه که امروز معنا داره، وب: www
و خوب، منظور تو اونیه که لینک دادی. همون لینک که دادی را تا آخر بخون منظور من توی آخراشه.
توی گوگل: Time Berners-Lee (هرچند که این بنده خدا الآن امریکا زندگی می‌کنه)

لینوس فنلاندیه ولی پروژه گنو تو آمریکا شکل گرفته و پیشرفت کرده.
جز این گفتم!

مونتاژ چین نه ساخت چین!
مونتاژ یعنی از یه جا بیارن و تو چین سر هم کنن که این طور نیست. چین خودش می‌زنه، خودش هم سر هم می‌کنه. و در واقع این خود شرکت‌های آمریکایی هستند که این کار رو تو چین انجام می‌دن. توی چین لپ‌تاپ می‌زنن، روش حک می‌کنن Made in America و توی آمریکا می‌فروشند.

اسم amd اینه: american micro device! برای آمریکایی ها هم ساخته نشده.
کسی منکر شد. تایید حرف منه.
بحثی که با هم نداریم. سوال من یک چیز دیگه است: بحث امکان کرک برای نرم افزارهای لینوکسی؟
« آخرین ویرایش: 16 خرداد 1390، 02:59 ب‌ظ توسط Dream »

آفلاین کرگدن

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1769
درود

دوستان فکر نمی کنید بحثتون بی مورد باشه؟
امروزه دیگه این بحث ها بسیار مسخره هست چون شرکت ها چند ملیتی هستن و ممکنه سهامدار های با چند ملیت داشته باشن
خیلی از شرکت های آمریکایی سهامدار های چینی دارند و بر عکس
در مورد یک نکته هم که ذکر شد
AMD  مخفف Advanced Micro Devices  هست
در ویکی می بینید
Advanced Micro Devices, Inc. (NYSE: AMD) or AMD is an American multinational semiconductor company based in Sunnyvale, California,

در مورد کرک و..... بحثی نمی کنم ولی بله وجود داره و میشه استفاده کرد ولی در عمل لزومی نیست چون نرم افزار های آزاد بسیار خوبی وجود داره که حداقل بنده تا حالا نیازی به نرم افزار های غیر قانونی نداشتم

Vaio-VPCCW - core i7 -Nvidia GT320M -4GB -OS Fedora 20/ kde 4.12
Vbox: Centos 6.4 (server) / Archlinux

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19692
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
خوب، 3 تا سوال (بی‌ربط!) دیگه هم دارم. بپرسم؟
؟؟؟
(فقط می‌خوام بدونم که چنین چیزی هست یا نه؟ خواهشاْ نریزید سرم که غیرفلانه و بهمان)

سوال: نرم افزارهای لینوکسی هم، کرک دارند؟ تجاری‌ها منظورمه. مثلاْ: بازی‌ها، VirtualBox، CrossOver(نسخه ساپورت کامل) و ... .

لینوکس‌های Enterprise، مثل ردهت و ...، چه طور؟ یعنی مثل ویندوز، کرک شده‌شون هم پیدا می‌شه؟

و دیگه این‌که آیا کرک شده‌های ویندوزی اگه روی واین اجرا بشن، به همان خوبی! که در ویندوز کار می‌کنند و معتبر شناخته میشن، روی واین هم همین‌طور هستند؟

نسخه‌ی کرک معمولا ندارن. ولی می‌شه اون‌ها رو روی تورنت پیدا کرد. البته Virtualbox کاملا رایگانه و نسخه‌ای که نیاز به کرک داشته باشه نداره
توزیع‌هایی مثل ردهت و ... نیازی به کرک ندارند. شما آزادید که از اون‌ها استفاده کنید، منتها اگه پولی نپردازید، پشتیبانی هم ندارید.
در مورد سوال سوم هم بعله. در واقع wine هیچ وقت لایسنس شما رو چک نمی‌کنه. منتها بعض از سازندگان کرک تو کارشون مشکلاتی دارن که باعث می شه خود برنامه ی کرک روی واین خوب اجرا نشه
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین ham!d

• High Sr. Member
  • *
مرسی از دانیال جان/خان.
دنبال یک پاسخ ساده بودم، همین.
حالا یکی از کرک بحث نمی‌کرد.
یکی ما رو ضد این و اون فرض کرد و ... .
But, Thanks every body
« آخرین ویرایش: 17 خرداد 1390، 04:44 ب‌ظ توسط Dream »

آفلاین Zartosht

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1437
  • جاوید ایران باستان و اندیشه پاک زرتشت
Americans On Lines حال نمی کنید؟ شما که نمی خواهید این سرویس ها را بخرید. یک ای میل ساده است و بس این همه به گفته دوستمان ایرادهای بنی اسراییلی چیست؟

اگر می خواهید بدانید برنامه ای کرک شده هست یا نه اینترنت و گوگل می توانند به شما پاسخ دهند نه انجمنی که بر اساس ضدیت با کرک و برنامه های متن بسته تشکیل شده است.
خداحافظی همیشگی من از انجمن اوبونتو ایران با امید پیروزی برای همه دوستان
-------
ما از تبار کوروش و فرزند جمشیدیم / پیروز بی برده ، بت نپرستیدیم

آفلاین ham!d

• High Sr. Member
  • *
Americans On Lines حال نمی کنید؟ شما که نمی خواهید این سرویس ها را بخرید. یک ای میل ساده است و بس این همه به گفته دوستمان ایرادهای بنی اسراییلی چیست؟
به این مورد قبلاْ پاسخ دادم. نیاز نمی‌بینم برای تفهیم دوستان بازتشریح کنم.

اگر می خواهید بدانید برنامه ای کرک شده هست یا نه اینترنت و گوگل می توانند به شما پاسخ دهند نه انجمنی که بر اساس ضدیت با کرک و برنامه های متن بسته تشکیل شده است.
کلاْ عادت دارید اول سرو ته شید، بعد به یک چیز نگاه کنید(یا بفهمید).

ضدیت با کرک یک چیزی، ضدیت با برنامه‌‌های متن بسته دیگه چیه؟
اولاْ که فکر نمی‌کنم این‌جا ضدیتی در کار باشه. قراره این‌جا اول به تشریح یک مفهوم(اوپن سورس) و باز کردن گره‌هاش برای کاران مشتاق پرداخته بشه و البته فرهنگ(و یا فلسفه)ای که در کنارش شکل گرفته(مبتنی بر هدف توسعه‌دهنده‌هاش) هم بیان/رعایت بشه. نه این‌که ضدیتی صورت بگیره با چیزی. قرار نیست این‌جا با کاربرای ویندوز یا استفاده کنندگان ابزارهای متن بسته دست به یقه شد که. اگر ضدیّته پس چرا این قدر از واین و اجرای نرم افزارهای ویندوزی(البته با رعایت حق کپی رایت) روی لینوکس صحبت می‌شه. پس شما می‌گی کلاْ کارت گرافیکم را در بیارم پرت کنم دور.
و چندماْ، صحبت از کرک مگه، جنایته. آقا داریم می‌پرسیم لینوکس هم کرک داره یا نه. نگفتم که بریم کرک کنیم بزنیم یک ساعته پروژه‌ی گنو/لینوکس رو بخوابونیم، تمام. گفتم؟

بعد به یک مورد هم اشاره کرده بودید که نفمیدم چیه: گوگل؟؟
گوگل چیه؟ گو + گل: گو(بن مضارع فعل گفتن) + گل(Flower)/گل(Mud).
هر دو حالت را چندین بار - چه آهسته و چه با فریاد چه معمولی - گفتم: هم گُل هم گِل، چیزی دستگیرم نشد! وقتی می‌گیم کسی ندا میده و پاسخ بهت الهام می‌شه؟ یا فرم دیگه‌ای داره؟ وضو هم باید داشته باشیم؟

+ دوستان حمل بر بی‌احترامی نکنند. احترام ایشان(حمل بر شخص خاصی نشه) محفوظ است. لطفاْ به قصد اصلاح/امحاء بنده هم درصدد پاسخ بر نیایید
و دیگه این‌که به آخر تاپیک افزوده بودم که: حل شد.

++ چشم. نصیحت شما آویزه‌ی گوش می‌شه(ولی حیف که گوشم سوراخ نیست!)

آفلاین ٍاحسان ترکم

• High Hero Member
  • *
به این مورد قبلاْ پاسخ دادم. نیاز نمی‌بینم برای تفهیم دوستان بازتشریح کنم.

کلاْ عادت دارید اول سرو ته شید، بعد به یک چیز نگاه کنید(یا بفهمید).

ضدیت با کرک یک چیزی، ضدیت با برنامه‌‌های متن بسته دیگه چیه؟
اولاْ که فکر نمی‌کنم این‌جا ضدیتی در کار باشه. قراره این‌جا اول به تشریح یک مفهوم(اوپن سورس) و باز کردن گره‌هاش برای کاران مشتاق پرداخته بشه و البته فرهنگ(و یا فلسفه)ای که در کنارش شکل گرفته(مبتنی بر هدف توسعه‌دهنده‌هاش) هم بیان/رعایت بشه. نه این‌که ضدیتی صورت بگیره با چیزی. قرار نیست این‌جا با کاربرای ویندوز یا استفاده کنندگان ابزارهای متن بسته دست به یقه شد که. اگر ضدیّته پس چرا این قدر از واین و اجرای نرم افزارهای ویندوزی(البته با رعایت حق کپی رایت) روی لینوکس صحبت می‌شه. پس شما می‌گی کلاْ کارت گرافیکم را در بیارم پرت کنم دور.
و چندماْ، صحبت از کرک مگه، جنایته. آقا داریم می‌پرسیم لینوکس هم کرک داره یا نه. نگفتم که بریم کرک کنیم بزنیم یک ساعته پروژه‌ی گنو/لینوکس رو بخوابونیم، تمام. گفتم؟

بعد به یک مورد هم اشاره کرده بودید که نفمیدم چیه: گوگل؟؟
گوگل چیه؟ گو + گل: گو(بن مضارع فعل گفتن) + گل(Flower)/گل(Mud).
هر دو حالت را چندین بار - چه آهسته و چه با فریاد چه معمولی - گفتم: هم گُل هم گِل، چیزی دستگیرم نشد! وقتی می‌گیم کسی ندا میده و پاسخ بهت الهام می‌شه؟ یا فرم دیگه‌ای داره؟ وضو هم باید داشته باشیم؟

+ دوستان حمل بر بی‌احترامی نکنند. احترام ایشان(حمل بر شخص خاصی نشه) محفوظ است. لطفاْ به قصد اصلاح/امحاء بنده هم درصدد پاسخ بر نیایید
و دیگه این‌که به آخر تاپیک افزوده بودم که: حل شد.

++ چشم. نصیحت شما آویزه‌ی گوش می‌شه(ولی حیف که گوشم سوراخ نیست!)
همه شفا پیدا می کنن!

آفلاین ham!d

• High Sr. Member
  • *
ان شاءا...!