انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: لینوس توروالدز گنوم ۳ را افتضاح و بی ارزش نامید!  (دفعات بازدید: 4776 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین سعید رسولی

• ilius, saeedgnu
  • عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 1543
اگر گنوم 2 پشتیبانی نشه من لینوکس رو کنار میزارم
این mate جالب نیست. باید کل گنوم ۳ رو پاک کنیم (حتی gedit) و با این جایگزین کنیم. من دوست دارم gedit 3 رو توی گنوم ۲ داشته باشم. اصلاً گنوم ۲و ۳ باید همزمان با هم بتونن باشن.
من که فعلاً دارم از xfce استفاده می‌کنم (به همراه بعضی ابزارهای گنوم ۳) ولی احتمال داره در آینده دوباره سوییچ کنم به گنوم ۳. باید ببینم ورژن‌های بعدی‌ش چی میشه.

آفلاین Keivan

• Full Member
  • *
  • ارسال: 191
من امروز داشتم فکر میکردم که گنوم 3 بیشتر برای صفحات لمسی بهینه شده و با موس خیلی میونه خوبی نداره تا اینکه این پستو دیدم. گفتم ببینم شماها موافقین با این نظر من؟

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19695
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
تروالدز عادت داره بیش‌تر از کوپونش حرف بزنه. مهم نیست
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین (|33@5

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 530

دنیای متن باز دنیای آزادی در انتخاب هستش.
چنین سخن گفتن در مورد چنین شخصیت بزرگی کار درستی نیست...

ای کاش شعارمان این بود: "درست فکر کنم، درست سخن برانیم و درست عمل کنیم"
اگر عقیده مخالف، شما را عصبانی می کند، نشانه آن است که شما ناخودآگاه می دانید که دلیل مناسبی برای آنچه فکر می کنید، ندارید.

آفلاین سید وحید رضا برهانی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1668
  • یک مخالف نرم افزار اوپن سورس
می دونی احتمالا جو گیر شده فکر می کنه که نرم افزار آزاد الان هرچی داره از کامپایل کپی minixشه !
پ.ن:می دونم حرفم جالب نیست ولی بعضی وقتها آدم باید یک چیزی بگه که دلش خنک بشه!(اینم یک جور بیماریه)
نرم افزاری که نشه سیخ انگولکش کرد (به هر دلیلی چه به‌خاطر قانون و چه پیچیدگی یا توسعه سریع)نرم افزار آزاد نیست حالا مهم نیست چه بنیادی یا چه افرادی اون رو نوشته باشند یا GPL باشه یانه!
نرم افزار آزاد یک جنبش هست نه یک تیکه کاغذ پاره(GPL)
حق فهمیدن از حق خوندن مهمتره

آفلاین ٍاحسان ترکم

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1039
  • Open your source, Open your mind
می دونی احتمالا جو گیر شده فکر می کنه که نرم افزار آزاد الان هرچی داره از کامپایل کپی minixشه !
پ.ن:می دونم حرفم جالب نیست ولی بعضی وقتها آدم باید یک چیزی بگه که دلش خنک بشه!(اینم یک جور بیماریه)

یارو فدورا داره :)
بین نرم‌افزار open source و نرم‌افزارهای Free Software تفاوت در روش تبلیغ و گرایش‌های عرضه‌كنندگان آن‌ها نهفته است.
در واقع كاركرد شما به عنوان عرضه كننده نرم‌افزار تفاوتی نمی‌كند،