انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: دکمه تشکر  (دفعات بازدید: 21017 بار)

0 کاربر و 6 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین maka

• Full Member
  • *
  • ارسال: 205
    • گنودام (Gnudom)
پاسخ به: دکمه تشکر
« پاسخ #45 : 16 شهریور 1390، 04:58 ب‌ظ »
اولن اینکه دیتابیس رو برداریم میشه دزدی اطلاعات میتونند از طریق مراجع قانونی پیگیرمون باشند
دومن اینکه من برای راه انداختن انجمن جدید یه سری افراد حرف زدم و می تونند هم قالب درست کنند و هم راه اندازی کنند و هم پشتیبانی فنی داشته باشند(که خودم هم از اونام :D)و..
تنها راهی که برامون میمونه به نظرم اینکه انجمن جدید راه اندازی بشه و یکسری از افراد تاپیک های خوب و مفید این انجمن رو به انجمن جدید انتقال بدن. بعد صفحه اصلی این انجمن قدیمی هم یه تغییر کوچولو یدیم و می نویسیم انجمن جدید ابونتو به فلان آدرس انتقال داده شد! ;D
در ضمن میتونیم به تمام وبلاگ ها و انجمن های لینوکسی هم بگیم که از ما پشتیبانی کنند و ما رو معرفی کنند
این کار مستلزم اینکه همه افراد(به خصوص افراد فعال) انجمن همکاری و حمایت کنند

درضمن اضافه کنم که باید این کار با رضایت بیشتر افراد فروم انجام بشه
« آخرین ویرایش: 16 شهریور 1390، 05:02 ب‌ظ توسط maka »

آفلاین Saeed D

• Full Member
  • *
  • ارسال: 170
« پاسخ #46 : 16 شهریور 1390، 05:27 ب‌ظ »
اولن اینکه دیتابیس رو برداریم میشه دزدی اطلاعات میتونند از طریق مراجع قانونی پیگیرمون باشند
دومن اینکه من برای راه انداختن انجمن جدید یه سری افراد حرف زدم و می تونند هم قالب درست کنند و هم راه اندازی کنند و هم پشتیبانی فنی داشته باشند(که خودم هم از اونام :D)و..
تنها راهی که برامون میمونه به نظرم اینکه انجمن جدید راه اندازی بشه و یکسری از افراد تاپیک های خوب و مفید این انجمن رو به انجمن جدید انتقال بدن. بعد صفحه اصلی این انجمن قدیمی هم یه تغییر کوچولو یدیم و می نویسیم انجمن جدید ابونتو به فلان آدرس انتقال داده شد! ;D
در ضمن میتونیم به تمام وبلاگ ها و انجمن های لینوکسی هم بگیم که از ما پشتیبانی کنند و ما رو معرفی کنند

اینم راه حل بسیار خوبی هس.چون به نظر من اکثر پست های این فروم تکراری هست.پس میشه با ایجاد چندتا پست سر و ته قضیه رو بهم آورد.فقط میمونه اینکه پشتیبانی ازمون بشه.منم تو کمک به این فروم هستم.گرچه تازه کار هستم.ولی توی مرتب سازی و اینا میتونم کمک کنم.
عشق است دنیای متن باز

آفلاین Shokoohi

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 317
  • رقابت ایجاد شده، هست و ادامه داره...
    • هنر، علم، تکنولوژی، طبیعت
« پاسخ #47 : 16 شهریور 1390، 05:30 ب‌ظ »
سلام
می گم که اگر تعدادمون کافی باشه خودمون بریم یک جای دیگه درست کنیم (یک سایت دیگه)  اینطوری هم ما راضی خواهیم بود هم افرادی که  از این وضع سایت راضی اند سایت لینوکس ریویو یم نظر سنجی برای ساخت انجمن گذاشته اگر بشه ادمین اونجا رو راضی کرد (آقای مسعود آموزگار)(توافق کرد) و یک فروم مطابق  خواسته ی خودمون راه اندازی کرد بهتر از تغییر اینجاست

سلام؛

من مخالفم!!!! ](*,) ](*,)

این یه بی مهریه نسبت به انجمنی که همه بهش مدیونیم... من توی این انجمن بود که با خیلی از دوستان آشنا شدم و چیزای خوبی ازشون یاد گرفتم... خون دلها خوردیم واسه کم و کاستی های این انجمن که محقق نشدن ولی باز اینجا خونه ی ماست...

با تشکر
« آخرین ویرایش: 16 شهریور 1390، 05:43 ب‌ظ توسط xpress »
محمد شکوهی - یک هنرمند علاقمند به تکنولوژی...

آفلاین Shokoohi

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #48 : 16 شهریور 1390، 05:39 ب‌ظ »

مخالفم...

ببینید بحث سر امکاناته، مدیر اصلی اینجا یعنی آقای زبردست باید تصمیم نهایی رو بگیرن؛

کلا در فرومهای دیگه همیشه افراد فعالتر مدیر میشن و روی کاربرا نظارت می کنن. مدیران قدیمی هم به گروه مدیران باز نشسته منتقل میشن اینجوری همیشه روح انجمن جوون می مونه.

اگه بحث سرور هست که من خودم حاضرم با هزینه ی شخصی خودم یه سرور با هر سیستم انجمنی رو در اختیارتون قرار بدم. اما چرا چرخ رو از اول اختراع کنیم، چرا اینجا رو بهبود ندیم؟؟؟؟، مدیریت سایت اگه بتونه از بین شما جوونترها افرادی رو به عنوان ناظران این انجمن قرار بده با حق دسترسی کافی برای فقل، حذف و ویرایش ارسالها و همچنین اجازه بده که کاربران رو کنترل کنید و با خاطیان برخورد کنید...
دیگه مشکلی از بابت پستها نخواهید داشت،

از طرفی سیستم SMF که سیستم این انجمن هست در کل امنیت پایینی داره... و باید از اساس به فکر تغییرش بود.

حواست نباشه یه روبوت اومده با کلی اسپم دمار از روزگار انجمن در آورده که نمونش رو همه دیدن توی این انجمن. انجمن فارسی گیمپ که ماشاالله پره از روبوتهای اسپمر.

با تشکر

آفلاین maka

• Full Member
  • *
    • گنودام (Gnudom)
« پاسخ #49 : 16 شهریور 1390، 05:50 ب‌ظ »

مخالفم...

ببینید بحث سر امکاناته، مدیر اصلی اینجا یعنی آقای زبردست باید تصمیم نهایی رو بگیرن؛

کلا در فرومهای دیگه همیشه افراد فعالتر مدیر میشن و روی کاربرا نظارت می کنن. مدیران قدیمی هم به گروه مدیران باز نشسته منتقل میشن اینجوری همیشه روح انجمن جوون می مونه.

اگه بحث سرور هست که من خودم حاضرم با هزینه ی شخصی خودم یه سرور با هر سیستم انجمنی رو در اختیارتون قرار بدم. اما چرا چرخ رو از اول اختراع کنیم، چرا اینجا رو بهبود ندیم؟؟؟؟، مدیریت سایت اگه بتونه از بین شما جوونترها افرادی رو به عنوان ناظران این انجمن قرار بده با حق دسترسی کافی برای فقل، حذف و ویرایش ارسالها و همچنین اجازه بده که کاربران رو کنترل کنید و با خاطیان برخورد کنید...
دیگه مشکلی از بابت پستها نخواهید داشت،

از طرفی سیستم SMF که سیستم این انجمن هست در کل امنیت پایینی داره... و باید از اساس به فکر تغییرش بود.

حواست نباشه یه روبوت اومده با کلی اسپم دمار از روزگار انجمن در آورده که نمونش رو همه دیدن توی این انجمن. انجمن فارسی گیمپ که ماشاالله پره از روبوتهای اسپمر.

با تشکر
من هم فقط ایده دادم چرا دعوا می کنی
منم دوست دارم همین انجمن رو سرو سامون بدیم و به سیستم های دیگه کانورتش کنیم
هر کاری می خوایم بکنیم باید زود تر انجام بدیم چون که به زودی مهر میشه و وقت بچه ها تنگ تر!

آفلاین Shokoohi

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #50 : 16 شهریور 1390، 06:01 ب‌ظ »
من هم فقط ایده دادم چرا دعوا می کنی
منم دوست دارم همین انجمن رو سرو سامون بدیم و به سیستم های دیگه کانورتش کنیم
هر کاری می خوایم بکنیم باید زود تر انجام بدیم چون که به زودی مهر میشه و وقت بچه ها تنگ تر!

عزیزم دعوا کجا بود من آرومم!!!! فعلا بفرما ذرت بزن حال بیای  :P :popcorn:

آفلاین ham!d

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 599
« پاسخ #51 : 16 شهریور 1390، 06:15 ب‌ظ »
مخالفم...
??? ::)
نقل‌قول
بشینیم سماق بمکیم تا ایشون تشریف بیارن و تازه پاسخشون رو حفظیم. این بحث ارتقای انجمن تا حالا خیلی مطرح شده و جوابشون ازقبل معلومه ](*,)
نقل‌قول
کلا در فرومهای دیگه همیشه افراد فعالتر مدیر میشن و روی کاربرا نظارت می کنن. مدیران قدیمی هم به گروه مدیران باز نشسته منتقل میشن اینجوری همیشه روح انجمن جوون می مونه. مدیریت سایت اگه بتونه از بین شما جوونترها افرادی رو به عنوان ناظران این انجمن قرار بده با حق دسترسی کافی برای فقل، حذف و ویرایش ارسالها و همچنین اجازه بده که کاربران رو کنترل کنید و با خاطیان برخورد کنید...
مدیریت قبلا اینو مطرح کردن و این نکته‌ی جالبیه که چرا کسی برای عضویت توی تیم مدیریت اقدامی نکرده و پاسحش شاید اینه که وقتی اونا به سرووضع انجمن اهمیت نمیدن چرا ما بدیم >:(
بحث بیشتر در مورد ارتقای انجمنه، نظارت و این چیزا بحث بعدیه...
« آخرین ویرایش: 16 شهریور 1390، 06:20 ب‌ظ توسط Dream »

آفلاین ham!d

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 599
« پاسخ #52 : 16 شهریور 1390، 06:25 ب‌ظ »
برای راه انداختن انجمن جدید یه سری افراد می تونند هم قالب درست کنند و هم راه اندازی کنند و هم پشتیبانی فنی داشته باشند تنها راهی که برامون میمونه به نظرم اینکه انجمن جدید راه اندازی بشه و یکسری از افراد تاپیک های خوب و مفید این انجمن رو به انجمن جدید انتقال بدن. در ضمن میتونیم به تمام وبلاگ ها و انجمن های لینوکسی هم بگیم که از ما پشتیبانی کنند و ما رو معرفی کنند این کار مستلزم اینکه همه افراد(به خصوص افراد فعال) انجمن همکاری و حمایت کنند
1+
حالا که بحثش به میون اومده در موزد هزینه‌ها، وقت، تیم مدیریت، شکل مدیریت وووو هم توضیح بدین...
« آخرین ویرایش: 16 شهریور 1390، 06:28 ب‌ظ توسط Dream »

آفلاین maka

• Full Member
  • *
    • گنودام (Gnudom)
« پاسخ #53 : 16 شهریور 1390، 06:39 ب‌ظ »
حالا شما بزار قطعی بشه برا اون جاهاشم برنامه میرییم ;)
نقل‌قول
البته با یک سری شیطونی ها میشه اینکار رو انجام داد:ی
نباید گذاشت کار به اونجاها برسه.به نظر اگه مدیرا بیان جواب بدن خیلی راحت میشه مساله رو حل کرد.واقعا چیز بزرگی نیست
به نظر من کار خوبیه :دی
 از شیطونی خوشم میاد الان اونا میان به ما میخندن اون وقت ما به اونا میخندیم من کاملا با این کار موافقم اگر گوش دادنی بود تا حالا گوش داده بودن در همه جای این فروم پستایی هست که دیگه تاریخ مصرفشون گذشته اصلا تاریخ مصرف مدیرای قبلی گذشته
 اینجا هم کسایی هستند که هم وقت کافی و هم پشتیبانی لازم برای این کارو دارن
سایت اوبونتو به مدیرای بی مصرف نیاز ندارد
اگه کاری از دستتون برمیاد هم اکنون دست به کار شید
واقعن راست میگید
مدیران فقط برای حذف و قفل کردن تائیک هستن یه ذره به فکر کاربراشون نیستن

آفلاین (|33@5

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 530
« پاسخ #54 : 16 شهریور 1390، 07:11 ب‌ظ »
به به، چه بحثی شد \\:D/ .
حس میکنم داره شوق دوران دانشکده توی وجودم می افته، آدم همش هوس تعطیلی کلاس و از پا آویزون کردن استاد تو سرش بود ;) .
حالا باید ببینیم دوستان فعال (که بهشون خدا قوت میگم) تا چه اندازه در ایجاد تغییر موفق میشن (امیدوارم بتونید حداقل سه چها مدیر رو کله پا کنید :o تا توی دل ما یه جوونه امید بزنه که همچین کارهایی هم ممکنه)...
اگر عقیده مخالف، شما را عصبانی می کند، نشانه آن است که شما ناخودآگاه می دانید که دلیل مناسبی برای آنچه فکر می کنید، ندارید.

آفلاین Mehdi

• ناظر ویژه انجمن
  • *
  • ارسال: 3284
    • هزاردستان
« پاسخ #55 : 16 شهریور 1390، 07:29 ب‌ظ »
از پیشنهادات همه دوستان بسیار ممنونیم. ما برای اداره بهتر این جامعه کاربری به حمایت و کمکهای شما نیاز داریم. اگر فکر میکنید وقت و حوصله کافی دارید و مایلید ما رو در ارائه خدمات بهتر کمک کنید لطفا توضیحات این صفحه رو مطالعه کنید!
http://wiki.ubuntu.ir/Community/Membership

اگر فکر میکنید افرادی هستند که شرایطش رو دارند ازشون بخواهید که عضو گروه بشن و کمک کنن تا به کمک هم جامعه کاربری بهتری داشته باشیم.
Of one Essence is the human race,
Thusly has Creation put the Base;
One Limb impacted is sufficient,
For all Others to feel the Mace.
~Saadi (persian poet) -1258
Hezardastan | Free As in Freedom

آفلاین سید وحید رضا برهانی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1668
  • یک مخالف نرم افزار اوپن سورس
« پاسخ #56 : 16 شهریور 1390، 07:34 ب‌ظ »

با کلیتش موافقم
سلام
می گم که اگر تعدادمون کافی باشه خودمون بریم یک جای دیگه درست کنیم (یک سایت دیگه)  اینطوری هم ما راضی خواهیم بود هم افرادی که  از این وضع سایت راضی اند سایت لینوکس ریویو یم نظر سنجی برای ساخت انجمن گذاشته اگر بشه ادمین اونجا رو راضی کرد (آقای مسعود آموزگار)(توافق کرد) و یک فروم مطابق  خواسته ی خودمون راه اندازی کرد بهتر از تغییر اینجاست

سلام؛

من مخالفم!!!! ](*,) ](*,)

این یه بی مهریه نسبت به انجمنی که همه بهش مدیونیم... من توی این انجمن بود که با خیلی از دوستان آشنا شدم و چیزای خوبی ازشون یاد گرفتم... خون دلها خوردیم واسه کم و کاستی های این انجمن که محقق نشدن ولی باز اینجا خونه ی ماست...

با تشکر
می دونی باید تعصب رو کنار گذاشت در این که اینجا خیلی ها برامون زحمت کشیدند شکی نیست ولی این دلیل نمی شه که ما هم هرچی گفتند و خواستند به حرف کنیم  دقیقا دوباره باید خون دل بخوریم تا بشه یک جای بهتر ولی نباید تجربه رو فراموش کرد . گاهی وقتها باید آدم خونه ی خودش رو خراب کنه تا بتونه یک خونه ی جدید و بهتر درست کنه قدرت اینجا به خاطر کاربرهاشه (که داره کم می شه قبلا تو تبریک نوروز گفته بودم) نه قدرت مدیرانش ما می تونیم یک جای آزادتر بریم و کاربر خوب درست کنیم... زمان زمان ما نسل جدید است مدیران اینجا دیگه بازنشسته باید بشند
یک چیز دیگه توجه کنید که آزادی باید از بقیه چیز ها مهمتر باشه دلیلی نداره که کسی رو که پست هاش رو نمی پسندیم بن کنیم سانسورش کنیم افراد فعالتر خود به خود (به طور طبیعی) مورد مرجعیت قرار می گیرند به خاطر اینکه پر کارترند ! و هر وقت که کم کار شدند خود به خود از مرجعیت و مدریتشون کم می شه ! ما نباید به کسی قدرت بی خودی بدیم ، چون وضع موجود ناشی از همین سیستم هست سیستمی که توافق می کنند که یکی مدیر بشه ! (به هر دلیلی تعداد پست بالا  یا پست مفید بیشتر یا ... همه ی اینها خوبه ولی نباید بر خلاف قانون طبیعت عمل کرد و  سعی کرد که به جای طبیعت تصمیم گرفت-امیدوارم بد برداشت نشه)نباید بین افراد فرق گذاشت البته باید کسی باشه که پسورد اصلی روداشته باشه (منظورم از کس ، ممکنه که گروهی از افراد باشه)
نرم افزاری که نشه سیخ انگولکش کرد (به هر دلیلی چه به‌خاطر قانون و چه پیچیدگی یا توسعه سریع)نرم افزار آزاد نیست حالا مهم نیست چه بنیادی یا چه افرادی اون رو نوشته باشند یا GPL باشه یانه!
نرم افزار آزاد یک جنبش هست نه یک تیکه کاغذ پاره(GPL)
حق فهمیدن از حق خوندن مهمتره

آفلاین taher1983

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1054
« پاسخ #57 : 16 شهریور 1390، 07:38 ب‌ظ »
به پست ما که پاسخی  ندادید حالا شما درخواست بدید من منصرف شدم از  درخواستم (درحال حاضر ).
ولی  دوستان از  موازی  کاری  پرهسز کنید همین سایت رو بهبود بدیم .

آفلاین Shokoohi

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #58 : 16 شهریور 1390، 07:47 ب‌ظ »
من در کل نظرم به بهبود این انجمن هست ولی فرایندی که مهدی الان در پستشون اشاره کردن یعنی این : http://wiki.ubuntu.ir/Community/Membership به نظرم راهکار مناسبی نیست!!! اون هم عضویت یک ساله جوری که متوجه شدم!!!!

تازه خود مراحل عضویت آدم رو پشیمون می کنه!!!! من که خودم حاضر نیستم از این صفحه به اون صفحه بپرم تا بخوام یه همکاری ساده داشته باشم.

الان که به حرفای آقا وحید دقت میکنم میبینم که یک مدیر واحد داشتن میشه همون کاری که توی اپل صورت میگیره، استیو اون بالا بود و نظر هم نظر استیو بود، الان که رفته هیچکسی نمیدونه آیا اپل بازم اپل می مونه یا نه... ( اندر حکایات تک مدیره بودن یک گروه )

اما جایی که بخواد همه با هم تعامل مستقیم داشته باشند و با هم همکاری کنند به دور از پیچیدگی ها و ضوابط خاص به نظر منم که خوبه.

آفلاین maka

• Full Member
  • *
    • گنودام (Gnudom)
« پاسخ #59 : 16 شهریور 1390، 07:48 ب‌ظ »
از پیشنهادات همه دوستان بسیار ممنونیم. ما برای اداره بهتر این جامعه کاربری به حمایت و کمکهای شما نیاز داریم. اگر فکر میکنید وقت و حوصله کافی دارید و مایلید ما رو در ارائه خدمات بهتر کمک کنید لطفا توضیحات این صفحه رو مطالعه کنید!
http://wiki.ubuntu.ir/Community/Membership

اگر فکر میکنید افرادی هستند که شرایطش رو دارند ازشون بخواهید که عضو گروه بشن و کمک کنن تا به کمک هم جامعه کاربری بهتری داشته باشیم.
عجب افتخاری!
آقای ادمین خوش اومدین به بحثمون
دیگه کار از این ها گذشته که به قول معروف بخوایم مراتب اداری رو طی کنیم.
لطفن اگه موافقید یا بحثی چیزی دارید همین جا مطرح کنین که انشالله به زودی کارو شروع کنیم