انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: صحبتهای یک ناراضی!  (دفعات بازدید: 15651 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین einstein

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 46
    • Repair Specialty Mobile
پاسخ به: صحبتهای یک ناراضی!
« پاسخ #30 : 15 آبان 1390، 02:58 ب‌ظ »
نقل‌قول
خوب قبلا حرف زده شده. منکه حرفی نه زدم و نه دیدم
میتونی سرچ کنی دوست عزیز !!!
شما فلسفه و طرز فکر نرم افزار آزاد رو بخون متوجه میشی !!!‌

نقل‌قول
همینکه من با این اینترنت ذغالی و مشکلات سخت افزاری و پارتیشن بندی و هزار ویک کوفت دیگه ۷۰۰ مگ دانلود کنم وقت گرانبها رو هدر بدهم بعد خودم رو دچار دردسر کنم و درآخر به نتیجه نرسم

قبل از دانلود و نصب و مهاجرت به یه دیسترو دیگه کاملا از نقاط ضعف و نقاط قوتش با خبر باش !!!

مثلا اپن سوزه برای کسایی مثل شما که از ترمینال فراری هستند به وجود اومده !!! کمترین میزان استفاده از ترمینال در این دیسترو هست !!! همه کاراتو توی محیط گرافیکی میتونی انجام بدی !! نصب برنامه با یک کلیک !!! بدیش هم اینه به مرور زمان سرعتش میاد پایین !!!

سابایون همه چیزش عالیه !! نقطه ضعفش تووی آپدیت های با حجم بالاشه !!!
این فلسفه شما متاسفانه جوابی برای پرسش من نداره!گویا اینچنین مشکلات تو این فلسفه!پیش بینی نشده ;D
http://forum.ubuntu.ir/index.php/topic,5105.0.html
من کلا یکبار دیگه جام زهر رو مینوشم  :D و سراغ یک توزیع دیگر میرم اگه شکست بخورم چاره ای ندارم برم سراغ همون پنجره ها!

آفلاین آیدین

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 733
  • Die it such FRIENDLY word for me
« پاسخ #31 : 15 آبان 1390، 03:29 ب‌ظ »
نقل‌قول
من کلا یکبار دیگه جام زهر رو مینوشم   و سراغ یک توزیع دیگر میرم اگه شکست بخورم چاره ای ندارم برم سراغ همون پنجره ها

ببین دوست عزیز از هیچ توزیعی انتظار این رو نداشته باش که ۱۰۰ ٪ کامل باشه , همه ی دیسترو ها یه نقطه ضعف و یه نقطه قوت دارند

بستگی به خودت داره که نقطه ضعفه رو ببینی یا نقطه قوته , دنیای گنو/لینوکس یعنی آزادی , هرجا مشکلی داشتی به راحتی میتونی مشکلته رو مطرح کنی . با مشکلات لینوکس دست و پنجه نرم کردن  خیلی چیزا رو به آدم یاد میده . شما اگر دنبال یه توزیعی باشی که اصلا مشکلی نداشته باشه که از این دنیا چیزی یاد نمیگیری .
من از سرزمین آه آمده ام! سرزمین اندوه های بسیار! از جایی که هیچگاه نخندیده ام!!
من زاده ی‌ سرزمین آه هستم. من از سرزمین شرم آمدم،
از سرزمین حیا‌های بی‌ خاصیت، سرزمین قایم شدن‌های پر قیمت،
من از سرزمین حصار‌های بی‌ منفعت آمده ام !! من از سرزمین پنهان شدن آمده ام
من به رسم آهیان ، همچنان می‌‌آیم!!

آفلاین einstein

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #32 : 15 آبان 1390، 06:46 ب‌ظ »
نقل‌قول
من کلا یکبار دیگه جام زهر رو مینوشم   و سراغ یک توزیع دیگر میرم اگه شکست بخورم چاره ای ندارم برم سراغ همون پنجره ها

ببین دوست عزیز از هیچ توزیعی انتظار این رو نداشته باش که ۱۰۰ ٪ کامل باشه , همه ی دیسترو ها یه نقطه ضعف و یه نقطه قوت دارند

بستگی به خودت داره که نقطه ضعفه رو ببینی یا نقطه قوته , دنیای گنو/لینوکس یعنی آزادی , هرجا مشکلی داشتی به راحتی میتونی مشکلته رو مطرح کنی . با مشکلات لینوکس دست و پنجه نرم کردن  خیلی چیزا رو به آدم یاد میده . شما اگر دنبال یه توزیعی باشی که اصلا مشکلی نداشته باشه که از این دنیا چیزی یاد نمیگیری .
من توقع ندارم که ۱‍۰۰٪ کامل باشه اما نباید درست کار کنه؟نباید حداقل استفاده رو ازش توقع داشت؟مثلا هرآن امکان داره کوبونتو همه چی رو ببنده و پنجره ارسال گزارش خطا بیاد.اینها که هر۶ماه یک ورژن جدید میفرستن بیرون اصلا قبلش کی تست میکنه؟.من شرط میبندم خودشون از سیستم عامل دیگری مثلا ویندوز استفاده میکنند!  ;D اینها فقط جنبه رقابتی هست که هر۶ ماه این کارو میکنند اصلا به فکر کاربرانشون نیستند
آخه خدا رو خوش نمیاد من با این وضعیت خودم رو دچار مشکل کنم
شما میگی آزادی .آزادی به چه قیمتی؟کیفیت مهم نیست؟!

آفلاین (|33@5

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 530
« پاسخ #33 : 15 آبان 1390، 07:51 ب‌ظ »
اگر kde میخواهید بهتره از اوپن سوزه استفاده کنید و اگر طالب gnome هستید دبیان گزینه بسیار خوبیه.
البته انتخاب توزیع بستگی به هدف و توانایی های شما داره ولی به طور کلی دو توزیع فوق در میزکار هایی که ذکر شد عملکرد خوبی دارن.
ناگفته نمونه مندریوا، فدورا، آرچ و... نیز هر کدوم جایگاه خاص خودشون رو دارن.
اگر عقیده مخالف، شما را عصبانی می کند، نشانه آن است که شما ناخودآگاه می دانید که دلیل مناسبی برای آنچه فکر می کنید، ندارید.

آفلاین Roozbeh Shafiee

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 1260
  • Be Free
    • Roozbeh Shafiee Personal Home Page
« پاسخ #34 : 15 آبان 1390، 10:58 ب‌ظ »
من خیلی وقته اینجا نبودم ولی دورا دور با مشکلات کاربران این فروم آشنا هستم و کم وبیش تاپیک ها رو می خونم... ولی سعی می کنم از این به بعد بیشتر سر بزنم.

این که می گید کوبونتو مشکل داره زیاد حرف اشتباهی نیست ! کوبونتو آخرین بازی که من نصب کردم کوبونتو ۹.۱۰ بود و اون زمان نسبت به توزیع های دیگه مشکلات زیادی داشت ! ولی از نسخه ۱۰.۱۰ شنیده های من حاکی از این بود که خیلی مشکلات حل شده...

بعد از مشکلات من با کوبونتو ۹.۱۰ بالاجبار مهاجرت کردم روی آرچ و تا همین ۱ هفته پیش روی آرچ بودم. الان ۱ هفته اس که روی کوبونتو برگشتم و تا اینجا به نظر پایدار می رسه و نسبت به قبل خیلی بهتر شده و با اینکه توی این ۱ هفته هنوز سیستم رو ریبوت نکردم ولی هنوز کرشی ندیدم...

اینکه می گید چرا کنونیکال هر ۶ ماه یک نسخه جدید می ده بر می گرده به سیاست های اونها و چیزیه که منم باهاش مشکل دارم. انتشار ۶ ماهه به هر قیمتی حتی به قیمت از دست رفتن پایداری سیستم کار چندان عقلانه ای نیست ولی خب این مشکل رو می تونید با نصب نسخه های LTS اوبونتو/کوبونتو حل کنید که هر ۲ سال منتشر میشن.

اگر هم می خواید نسخه پایدارتری از KDE داشته باشید من پیشنهادم دبیان تستیگ هست که الان روی KDE 4.6.5 هستش که تقریبا آپتایم اون روی سیستمی که من در محل کارم دارم چیزی حدود ۲ ماهی می شه و شدیدا پایدار هستش ! ولی خب مشکلش اینه که کمی پکیج ها نسبت به کوبونتو قدیمی تره ! اگر هم یه توزیع out of the box می خواید و پایداری قابل قبولی داشته باشه و مشکل نصب دوباره هر ۶ ماه یکبار هم نداشته باشید و پکیج های اون هم به روز توی مخازنش موجود باشه پیشنهاد من Chakra هست که یک نسخه فورک شده از آرچ لینوکس هستش که KDE اون هم امروز به نسخه 4.7.3 آپدیت شد...

توزیع هایی هم مثل اوپن سوزه و مندریوا هستن که اختصاصا روی میزکار KDE کار می کنن ولی برای استفاده از یک توزیع چند مورد رو باید در نظر داشته باشید:

۱) پایداری نسبی (هیچ توزیعی کاملا پایدار نیست)
۲) پشتیبانی فعال جامعه کاربری (فروم یا IRC مثل همین اوبونتو ایران)
۳) مخازن نرم افزاری غنی
۴) وجود مستندات مثل ویکی و وبلاگ های کاربران حرفه ای

شما هم اگر مشکلی با کوبونتو دارید من پیشنهادم اینه که قبل از اینکه عیب روی بچه مردم بذارید قبل از اون حتما سیستم رو با استفاده از مخازن پایدار خود اوبونتو کاملا آپدیت بکنید و به کرش ها و ارورهایی که سیستم بهتون می ده توجه کنید... شاید بروز اون مشکل بیشتر از طرف شما باشه تا از طرف سیستمتون...  ;D

یه نصیحت هم از من به شما : لینوکس فرقی نمی کنه چه توزیعی باشه ! با تمام قدرتی که داره نیاز به مراقبت و نگهداری داره !  ;)
Cloud Infrastructure and Virtualization Architect

Roozbeh Shafiee Home Page : http://RoozbehShafiee.Com

آفلاین mrmrn

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1490
  • آقا مرتضی
پاسخ به: پاسخ به: صحبتهای یک ناراضی!
« پاسخ #35 : 15 آبان 1390، 11:21 ب‌ظ »
تازه چون ورژن برنامه ها فیکس شده هست دیگه آپدیت هایی رو که خود توسعه دهنده اصلی برنامه ارائه میده ارائه نمی کنن.

بهترین توزیعی که متاسفانه KDE نیست ولی خیلی پایداره، افراد زیادی روش دارن کار میکنن و به گزارش خطا خیلی اهمیت میدن و به سرعت رفعش میکنن به نظر من مینت دبیان هست. در حال حاضر از gnome و  xfce پشتیبانی میکنه. غلتان هست. توسعه دهنده های این توزیع خیلی وسواس دارند که همه چیز بی دردسر کار کنه. من توصیه میکنم اول از همه این توزیع رو آزمایش کنید. مخصوصا اگه رم بالای 4 گیگ ندارید نسخه 32 بیتیش رو توصیه میکنم چون ایرادهای کمتری داره. دسکتاپ مینت چیزی از KDE به نظر من کم نداره. مینت دبیان بهترینه. واقعا میگم. خیلی هم بی دردسر هست.
در مورد فیکس شدن ورژن و ...میشه بیشتر توضیح بدین؟نگرفتم!
مینت دبیان اقعا انقدر تعریفیه؟ وسوسه شدم امتحانش کنم.ممنون از پیشنهادت
پدرم به رحمت خدا رفتن. شادی روحش صلوات.

آفلاین einstein

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #36 : 25 آبان 1390، 02:16 ق‌ظ »
برای اینکه این پست به نتیجه برسه اعلام میکنم که یک هفته هست که از مندریوا استفاده میکنم وبه این نتیجه رسیدم که کوبونتو هیچ حرفی برای گفتن نداره تا الان تو مندریوا به هیچ مشکلی برنخوردم باگی ندیدم همه چی عالی وبدون نقص کارمیکنه خیلی خوشحالم که به نتیجه رسیدم ارزشش رو داشت که ۱.۶ گیگ دانلود کردم.واقعا عالی .این کوبونتو واقغا زجرم داد.اصلا کار باید تخصصی باشه مندریوا هم تخصصش در زمینه kde هست . مندریوا واقعا قابل رقابت با ویندوز ۷ هست منم که عاشق محیط گرافیکی ;D
خصوصیت خانواده اوبونتو۱-اصرار بر اینکه حتما تو یک سیدی جابشه خدایی نکرده یکوقت بیشتر نشه که تو آفریقا ملت برن دنبال dvd خام! :D ۲-هر۶ ماه یک ورژن از خودش در کنه که مثلا به رقیباش بگه ما فلانیم:D 3-عدم توجه به کبفبت وکارایی
از همه دوستان بابت نظزاتشون سپاسگذارم
« آخرین ویرایش: 25 آبان 1390، 02:44 ق‌ظ توسط einstein »

آفلاین امیرحسین گودرزی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 743
  • Devops engineer and AI enthusiastic
« پاسخ #37 : 29 آبان 1390، 11:11 ب‌ظ »
اگه وافعا زیبایی می خوای و پایداری و قابلیت شخصی سازی بالا
برو سمت چاکرا
زیباست چون اومده کی دی ای رو ویرایش کردن و گذاشتن تو توزیع که کار بسیار زیبایی شده
پایدار و قدرتمند هست چون بر پایه ی آرچ هست
واسه ی شخصی سازی اش هم که دیگه معلومه!!!

آفلاین پیام

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 348
« پاسخ #38 : 30 آبان 1390، 08:41 ب‌ظ »
یه آقایی حرف خوبی میزد و میگفت که وقتی میاید لینوکس کار بشید افکار ویندوزیتون و عقاید ویندوزی رو تو لینوکس نیارید منم واقعیتشو بخواید با اوبونتو کار میکنم و هم برای سرور کافی نتم و هم برای  سیستم عامل لپتابم از لینوکس استفاده می کنم  تقریبا با اکثر توزیع های مشهور هم کار کردم و به نظرم اوبونتو داره جهانی میشه اکثرا آموزش های تخصصی رو ببینید اکثرا یه گزینه اوبونتو هم داره
من خودم شخصا به سوزه هم علاقه دارم و به نظرم سیستم عامل محکمیه هم برای دستکتاپ و هم برای سرور

اما دوست عزیز

شاید داری چیز اشتباهی رو استفاده می کنی مثلا من یادمه رو سرور کافی نتم یه اوبونتو ۳۲ بیتی نصب کرده بودم که ۸ گیگ رم داشت ولی پردازنده من ۶۴ بیتی بود و وقتی مثلا سنگین کار میکردم با سیسم یه هو هنگ میکرد و فلان و بسان الان که ۶۴ بیتی ریختم رو سیستمم  خودم دلم میسوزه که چرا اینقدر از سیستم کار میکشم
همزمان وی ام ویر چند تا سستم عامل روشنه و کارهای دیگه هم تو یکی از ویندوز ها تو سیستم ماشین مجازی فوتوشاپ کار میکنم

شاید رمت کمه اصلا مشکلات دیگه داری  تازه من هم ویندوز دارم هم لینوکس  مگه چی بشه بخوام برم تو ویندوز دیگه خوشم نمیاد یه جوری شده مثلا ویندوز باگ نداره ؟

این که میگی باگ داره اول تعریفت رو از باگ بفرما تا بگم منظورت چیه

یه وقتی کرش کردن سیستمته که ممکنه مشکلت رو مشخص کنه

موفق باشید

آفلاین einstein

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #39 : 01 آذر 1390، 04:10 ق‌ظ »
یه آقایی حرف خوبی میزد و میگفت که وقتی میاید لینوکس کار بشید افکار ویندوزیتون و عقاید ویندوزی رو تو لینوکس نیارید منم واقعیتشو بخواید با اوبونتو کار میکنم و هم برای سرور کافی نتم و هم برای  سیستم عامل لپتابم از لینوکس استفاده می کنم  تقریبا با اکثر توزیع های مشهور هم کار کردم و به نظرم اوبونتو داره جهانی میشه اکثرا آموزش های تخصصی رو ببینید اکثرا یه گزینه اوبونتو هم داره
من خودم شخصا به سوزه هم علاقه دارم و به نظرم سیستم عامل محکمیه هم برای دستکتاپ و هم برای سرور

اما دوست عزیز

شاید داری چیز اشتباهی رو استفاده می کنی مثلا من یادمه رو سرور کافی نتم یه اوبونتو ۳۲ بیتی نصب کرده بودم که ۸ گیگ رم داشت ولی پردازنده من ۶۴ بیتی بود و وقتی مثلا سنگین کار میکردم با سیسم یه هو هنگ میکرد و فلان و بسان الان که ۶۴ بیتی ریختم رو سیستمم  خودم دلم میسوزه که چرا اینقدر از سیستم کار میکشم
همزمان وی ام ویر چند تا سستم عامل روشنه و کارهای دیگه هم تو یکی از ویندوز ها تو سیستم ماشین مجازی فوتوشاپ کار میکنم

شاید رمت کمه اصلا مشکلات دیگه داری  تازه من هم ویندوز دارم هم لینوکس  مگه چی بشه بخوام برم تو ویندوز دیگه خوشم نمیاد یه جوری شده مثلا ویندوز باگ نداره ؟

این که میگی باگ داره اول تعریفت رو از باگ بفرما تا بگم منظورت چیه

یه وقتی کرش کردن سیستمته که ممکنه مشکلت رو مشخص کنه

موفق باشید

من انتخابم رو کردم وتازه متوجه شدم که تو این یکی دو سال کار کردن با اوبونتو یعنی بازگشت به گذشته. سیستم عامل از نظر من باید زرق و برق داشته باشه.عین اسب کارکنه ارور نده هیچ کم وکسری نداشته باشه.وقتیکه میخواهی ویندوز رو کناربزاری باید بسمتی بری که جدید باشه قشنگ باشه کارایی بالایی داشته باشه ومهمتراینکه تک باشه.الان بهرکسی بگی اوبونتو کلی هستند که بلدن اما برفرض بگو مندریوا خیلی ها اسمشم نشنیدن.
اوبونتو خیلی ساده هست وبیشتر برپایه نوشتار وترمینال که من حالشو ندارم.من هیچ وقت از صفحه کلید استفاده نمیکنم و بطور مثال تو ویندوز از کیبورد مجازی استفاده میکنم پس بدرد من نمیخوره کوبونتو هم کلی باگ داره.جوابگوی من نیست حال مندریوا تا الان خیلی خوب بوده باگ خاصی ندیدم البته باز هم کاملا جوابگوی من نیست.اما برای من حرکت رو به جلو هست.من از شخصی سازی بشدت علاقه دارم.محیط سیستم عامل باید گرافیکی وجذاب باشه بیشتر کارها باید با موس باشه چه دلیلی داره برای هرکاری دوتادستم مشغول باشه.من توموبایل هم از تاچ خوشم میاد  اصلا نمیشه کامپیوتر با فکر من کارکنه؟ ونیازی به موس نباشه؟ :Dیعنی اون روز میاد؟ ;D
خلاصه من مثل مارتین لوتر کینگ رویایی دارم ;D شاید شماخیلیهاتون متوجه این جریان من نباشید! :D
« آخرین ویرایش: 01 آذر 1390، 04:22 ق‌ظ توسط einstein »

آفلاین آیدین

• Hero Member
  • *
« پاسخ #40 : 01 آذر 1390، 04:51 ق‌ظ »
einstein جون خوشحالم که مندریوا رو انتخاب کردی و خوشحال تر از این موضوع , خوشحالم که وارد دنیای گنو/لینوکس شدی  ;)
نقل‌قول
من انتخابم رو کردم وتازه متوجه شدم که تو این یکی دو سال کار کردن با اوبونتو یعنی بازگشت به گذشته
جدا از کارهای تیم اوبونتو , مهمترین کارشون جهانی سازی اوبونتو هست , همانطور که خودت گفتی به هر کسی بگی اوبونتو رو میشناسه
نقل‌قول
عین اسب کارکنه ارور نده
اینو موافقم ... چون خودم کمتر عادت به خاموش کردن سیستمم دارم
نقل‌قول
هیچ کم وکسری نداشته باشه
هیچ سیستم عاملی رو پیدا نمیکنی که کم و کسری نداشته باشند چون هر روز نیازها بیشتر میشه
نقل‌قول
اوبونتو خیلی ساده هست وبیشتر برپایه نوشتار وترمینال که من حالشو ندارم
بیشتر دیسترو های گنو/لینوکس بر پایه نوشتن در ترمینال هستند کمتر دیسترویی پیدا میکنی که out of box باشه چون نقطه قوتش در همون ترمینالشه

در کل به نظرت احترام میزارم ولی واقعیت دنیای گنو/لینوکس نوشتن در ترمینالشه
امیدوارم تو هم به این واقعیت نظر مثبت داشته باشی

موفق باشی

« آخرین ویرایش: 01 آذر 1390، 04:53 ق‌ظ توسط idin_shafei_nia »

آفلاین einstein

• Jr. Member
  • *
پاسخ به: پاسخ به: صحبتهای یک ناراضی!
« پاسخ #41 : 01 آذر 1390، 04:58 ق‌ظ »
einstein جون خوشحالم که مندریوا رو انتخاب کردی و خوشحال تر از این موضوع , خوشحالم که وارد دنیای گنو/لینوکس شدی  ;)
نقل‌قول
من انتخابم رو کردم وتازه متوجه شدم که تو این یکی دو سال کار کردن با اوبونتو یعنی بازگشت به گذشته
جدا از کارهای تیم اوبونتو , مهمترین کارشون جهانی سازی اوبونتو هست , همانطور که خودت گفتی به هر کسی بگی اوبونتو رو میشناسه
نقل‌قول
عین اسب کارکنه ارور نده
اینو موافقم ... چون خودم کمتر عادت به خاموش کردن سیستمم دارم
نقل‌قول
هیچ کم وکسری نداشته باشه
هیچ سیستم عاملی رو پیدا نمیکنی که کم و کسری نداشته باشند چون هر روز نیازها بیشتر میشه
نقل‌قول
اوبونتو خیلی ساده هست وبیشتر برپایه نوشتار وترمینال که من حالشو ندارم
بیشتر دیسترو های گنو/لینوکس بر پایه نوشتن در ترمینال هستند کمتر دیسترویی پیدا میکنی که out of box باشه چون نقطه قوتش در همون ترمینالشه

در کل به نظرت احترام میزارم ولی واقعیت دنیای گنو/لینوکس نوشتن در ترمینالشه
امیدوارم تو هم به این واقعیت نظر مثبت داشته باشی

موفق باشی

دنیای کامپیوتر و موبایل و غیره متاسفانه یا خوشبختانه به سمت ترمینال ومحیط نوشتاری و صفحه کلید نمیره.کافیه تحقیق کنی و دوروبرت رو ببینی متوجه میشی.

آفلاین آیدین

• Hero Member
  • *
« پاسخ #42 : 01 آذر 1390، 05:02 ق‌ظ »
نقل‌قول
دنیای کامپیوتر و موبایل و غیره متاسفانه یا خوشبختانه به سمت ترمینال ومحیط نوشتاری و صفحه کلید نمیره.کافیه تحقیق کنی و دوروبرت رو ببینی متوجه میشی.
اینو ۱۰۰٪ موافقم ولی اگر بیشتر به عمق نگاه کنی میبینی که همه چیز بر پایه ی همون تکست و نوشتن هست , هر قالب گرافیکی رو نگاه بندازی میبینی از دل یه مشت کد و دستور بیرون میان

یه مثال ... گنوم به سمت cloud داره میره که استالمن هم باهاش مخالفه ولی چون دنیا به این سمت میره اینا هم مجبورن ... ولی با دستورااا دوستانه رفتار کن  :)

هر چقدر هم دنیا به سمت GUI بره ولی باز نمیتونه جای خودشو به کد و دستور بده چون جذابیتی که کد نویسی داره محیط گرافیکی نداره
دستور و کد نویسی عضو جدا نشدنی تکنولوژی هستند
تووی مبحث شبکه به هیچ وجه محیط گرافیکی به کارتون نمیاد
تووی برنامه نویسی و برنامه سازی ... که مشخصه
و مثال های دیگه ...

شما خواه ناخواه به کد نویسی و دستور دادن نیاز دارید ( تووی دنیای گنو/لینوکس )‌
« آخرین ویرایش: 01 آذر 1390، 05:31 ق‌ظ توسط idin_shafei_nia »

آفلاین پیام

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 348
« پاسخ #43 : 01 آذر 1390، 10:42 ق‌ظ »
به نظرم شما یه منشی استخدام کن پاتم بنداز رو پات و بهش بگو انجام بده برات  سیستم عامل لینوکس برای ادمهاییه که دوست دارن با ظرافتهای برنامه نویسی کار کنن

همون ۷ خوبه برای شما  چه کاریه بیایی تو لینوکس حوصله داری  اصلا مگه وحی منزله که حتما از لینوکس استفاده کنید

موفق باشید
------------

آفلاین einstein

• Jr. Member
  • *
« پاسخ #44 : 01 آذر 1390، 01:18 ب‌ظ »
به نظرم شما یه منشی استخدام کن پاتم بنداز رو پات و بهش بگو انجام بده برات  سیستم عامل لینوکس برای ادمهاییه که دوست دارن با ظرافتهای برنامه نویسی کار کنن

همون ۷ خوبه برای شما  چه کاریه بیایی تو لینوکس حوصله داری  اصلا مگه وحی منزله که حتما از لینوکس استفاده کنید

موفق باشید
------------

شما خودشو ناراحت نکن
این پست یک ناراضی هست شما که درکی نصبت به موضوع نداری نظر نده.لینوکس تنها برای برنامه نویسی نیست بنظرم شما زیاد تو ماجرا نیستی!