انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: آخر چرا !؟  (دفعات بازدید: 5025 بار)

0 کاربر و 7 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین آزاد کار کوچک

• Full Member
  • *
  • ارسال: 208
  • 哈米德
پاسخ : آخر چرا !؟
« پاسخ #15 : 12 اردیبهشت 1391، 04:53 ب‌ظ »
اوووووووووووووووه اینجا چه قدر شاکی داره؟
حالا دوستان عضو تیم کجان؟
نظرتون چیه؟
نرم‌افزار آزاد به خودی خود در بقیه حوزه‌های زندگی به شما آزادی نمی‌بخشد. برای به دست آوردن آن آزادی‌ها باید بجنگید.

"ریچارد استالمن"

آفلاین ava

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1330
« پاسخ #16 : 12 اردیبهشت 1391، 05:09 ب‌ظ »
من خیلی وقته به عنوان اعتراض دیگه لوگین نکردم اینجا. ولی وقتی میبینم دوستان مسئول بازم همون حرفایی که چند ماه پیش تحویل دادن بازم میان به منتقد بعدی میخورونن و تازه طلبکار هم میشن منفجر میشم.
من نمیفهمم این چه جمله مسخره‌ای هست که مد شده... ما وظیفه ای نداریم و داریم لطف میکنیم و هرکی اصن یه جمله کار کنه هم باید بگیم قربون دستت! درسته شما (نوعی) پولی نمیگیری و وظیفه نداری... ولی مسئولیت چی؟ اونم ندارین؟؟؟؟؟؟؟
هی نگین ویکی باید توسط کاربران درست بشه! کی گفته چنین چیزی رو؟ کاربر مشارکت کننده هست صرفا. وظیفه ساختار سازی و ایجاد پروزه ها بر عهده تیم اصلی هست و نمیگم وظیفشه... میگم مسئولیتشه. نمیتونه مسئولیتش رو انجام بده؟ یا علی... اکانت رو تحویل بده به یکی که میتونه و خدانگهدار. یعنی چی که یه عده که چند ساله فعالیتشون در حد هفته ای یک ساعت هم نیست همه چیز رو در اختیار دارن و جایگاه رو واگذار نمیکنن و در پاسخ هم میگن این ویکی... بفرماین خودتون آبادش کنین!!! پس کی پروژه ایجاد کنه؟ کی هماهنگی انجام بده؟

مثال میزنم... ویکی آرچ لینوکس فارسی رو دیدید؟ فکر میکنید این همه مطلب از کجا اومده؟؟؟ نتیجه یه پروژه یه ساله هست که توی ویکی لینوکس ریویو سازماندهی شده و الان در اختیار تیم رسمی آرچ فارسی هست. اگر چنین سازماندهی و اجرایی از طرف یه تیم وجود نداشت نتیجه میداد؟/
شما (مخاطبم کل تیم مسئول اوبونتو فارسیه) این تیم رو در دست دارین و مسئولیت سازماندهی و ایجاد انگیزه مشارکت روی دوش شماست... نمیتونید؟ ساده س بدینش دست کسی که بتونه.
یه ضرب المثل هست که میگه : نرود میخ آهنین در سنگ...
نقل‌قول
خوش‌بختانه که این وب‌سایت به مدیریت فعلی تعلق نداره و توسط کنونیکال اداره میشه، ایمیل بزنید بشون، اعتراض نامه تهیه کنید و وب‌سایتی که مال خودتون هست رو دوباره باز پس بگیرید!

من این مورد رو اصلا نمیدونستم.
دوستانی که صد تا تاپیک زدید و هی انتقاد کردید... بفرمایید این گوی و این میدان.
یه عده که توان فنی این کار رو دارشته باشن جمع بشن و این کار رو بکنن.
این همه روی ظاهر انجمن بعنوان فعالیت تیم مدیریتی اینجا مانور ندید دوستان. خوبه حالا همینم ساسان انجام داده که اصلا عضو این تیم نیست. جالبه که آخرشم به همون نتیجه رسیده که کسی دلسوز نیست این وسط.
من هم دقیقا میخواستم همین رو بگم که مشکل پیش اومد و اومدم پست ها جدید رو دیدم
به نظر من هم شما درک درستی از مسئولیت ندارین که میگین چون رایگان هست همینه که هست !
الان آقای احمدی نژاد بابت رئیس جمهوریشون پولی نمیگیرن و رایگان انجام میدن این وظیفه رو (کاری با نیتشون برای این کار ندارم)
ولی این رایگان بودن کار ایشون دلیل نمیشه که هر کاری خواستن بکنن و بگن من پول نمیگیرم !
یا یه آتش نشان و پلیس و امدادگر موقع خطر نمیگه وایسا ببینم من فلان قدر حقوق میگیرم پس نباید جونمو به خطر بندازم !
فکر کنم الان بهتر بتونید مسئولیت رو درک کنید‌ و بفهمید که ربطی به دریافت دستمزد نداره
اگر توانایی یا وقت کاری رو ندارین بهتره مسئولیت اون کار رو واگذار کنید به یکی دیگه
کسی که به اجبار به شما مسئولیت نداده که
خودتون با اراده و میل خودتون قبول کردید و از اول هم میدونستید که در این کار بهتون هیچ پولی نمیدن
پس اگر ناراضی هستید بکشید کنار و کار رو بدین دست کسی که بهش عقیده داره و پایبنده
" وقتی کاری را انجام میدهید از دیگران به خاطر آن کار توقعی نداشته باشید در غیر این صورت آن کار را انجام ندهید‌ (یادم نیس از کیه) "
" یا کار خیری را انجام ندهید یا اگر انجام دادید آن را به پایان برسانید (امام علی (ع)‌) "
بابت زحماتی هم که میکشید ممنونیم
ولی اگر به هر دلیلی
به دلیل نداشتن وقت
مشکل
مشغله فکری و کاری
و یا هر دلیل دیگری که در حال حاظر مانع از انجام مسئولیتتون به طور کامل میشه میتونید تا برطرف شدن مشکلتون کار رو به کسی که توانایی و وقت انجامش رو داره بسپرید
صدای پلیس : هاپ هاپ

آفلاین رضا حبیبی

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 301
  • شیفته‌ی‌ دانش‌آزاد
« پاسخ #17 : 12 اردیبهشت 1391، 05:22 ب‌ظ »
الان آقای .... پولی نمیگیرن و رایگان انجام میدن این وظیفه رو (کاری با نیتشون برای این کار ندارم)
ولی این رایگان بودن کار ایشون دلیل نمیشه که هر کاری خواستن بکنن و بگن من پول نمیگیرم !

فکر کنم اینجا فروم اوبونتو هستش

لطفا از زدن حرف غیر مرتبط خودداری نمایید

قابل توجه ناظران انجمن !  :o
بیایید از جریان انحرافی(اوپن سورس)فاصله بگیریم
فلسفه گنو یعنی آزادی دانش نرم‌افزار!
به دلیل مشغله‌های زیاد درسی و زندگی! فعلا تا 9 ماه آینده زیاد نمی‌تونم اینجا بیام، کاری داشتید ایمیل بزنید

آفلاین ava

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1330
« پاسخ #18 : 12 اردیبهشت 1391، 05:28 ب‌ظ »
الان آقای .... پولی نمیگیرن و رایگان انجام میدن این وظیفه رو (کاری با نیتشون برای این کار ندارم)

فکر کنم اینجا فروم اوبونتو هستش

لطفا از زدن حرف غیر مرتبط خودداری نمایید

قابل توجه ناظران انجمن !  :o
مثال بود برای تفهیم بهتر مطلب به کسی هم توهین نشده 
صدای پلیس : هاپ هاپ

آفلاین Mehdi

• ناظر ویژه انجمن
  • *
  • ارسال: 3284
    • هزاردستان
« پاسخ #19 : 12 اردیبهشت 1391، 06:33 ب‌ظ »
از همه شرکت کنندگان در بحث بسیار ممنونیم. به نظرم همه کاملا آزادانه و با نیت خیر انتقاد کردن و دیدگاههاشون رو مطرح کردند. انتظار ما از دوستان و کاربران اینه که بیشتر مشارکت داشته باشید و صبور باشید :)
Of one Essence is the human race,
Thusly has Creation put the Base;
One Limb impacted is sufficient,
For all Others to feel the Mace.
~Saadi (persian poet) -1258
Hezardastan | Free As in Freedom