انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: فراخوان ایده‌ها و کمک‌ها برای جشن انتشار اوبونتو ۱۲.۰۴  (دفعات بازدید: 38389 بار)

0 کاربر و 12 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین voltan

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 300
    • Persian Xoops Project
دوتا سوال

اول اینکه تاریخ جشن کیه؟ من چیزی در مورد تاریخ ندیدم (اگه هنوز تاریخ تعیین نشده ترجیحا بعد از ۱۲ تیر باشه که امتحان دانشگاه ها هم تموم شده باشه )

بعدش وضعیت اینترنت دانشگاه تهران جنوب چطوریه؟ اگه بتونی حدود ۱.۵ مگ اینترنت با کیفیت مناسب اونجا جور کنی من میتونم ترتیبی بدم کل مراسم به صورت زنده روی اینترنت هم پخش بشه ( با فرض اینکه آنفی تائتر اونجا امکانات فیلم برداری رو داره )

آفلاین H2010n

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 451
ایده من هم Live Bloging هست :)
یه نفر عکس ها رو بگیره بفرسته او یکی هم توضیح بفرسته اون هایی هم که راهشون دوره از طریق نرم افزار espeak و IRC مطالبشون رو عنوان کنند  ;D
کسی که عکس می گیره بهتره عکس همه رو افراد حاضر رو بگیره و تک تکشون رو معرفی کنه

آفلاین امیرحسین گودرزی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 743
  • Devops engineer and AI enthusiastic
یه نفر عکس ها رو بگیره بفرسته او یکی هم توضیح بفرسته اون هایی هم که راهشون دوره از طریق نرم افزار espeak و IRC مطالبشون رو عنوان کنند  ;D
منظورتون همون کاریه که نارنجی با کنفرانس اپل انجام داد؟؟؟

آفلاین H2010n

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 451
منظورتون همون کاریه که نارنجی با کنفرانس اپل انجام داد؟؟؟
آره خوب،نارنجی یه نمونه اش
البته اون نارنجی نبود که این کار رو انجام داد همه مطالبش از سایت های خارجی دیگه بود  ;D

آفلاین علی بهجتی

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 414
  • عاشق آزادی
    • جابجا آمدید!
یه سوال فنی ! میشه بگید کلا این جشن هست که کیک فوت کنیم یا سلسله سخنرانی هست و ورکشاپ و اینا ؟؟
امیرالمؤمنین (ع) :‌ زکات علم نشر آن است
چرا علم خود را با نوشتن برنامه‌ای آزاد نشر ندهیم‌؟

آفلاین aNdReS

• Newbie
  • *
  • ارسال: 1
  • میخواهم ... پس میتوانم ...
    • پارس تکنولوژی
سلام
من یک کاربر تازه کار ابونتو هستم ولی خیلی علاقه دارم که ابونتو رو یادبگیرم و کلا مهاجرت کنم از ویندوز
چیز زیادی نمیدونم ازش ولی خب دارم مقالات و آموزش ها رو میخونم
میخواستم بپرسم من هم میتونم تو این جشن شرکت کنم یا نه؟
مهتـــــــــــــــــــــــاب امشب دلم تنگــــــــــه

آفلاین آیدین

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 733
  • Die it such FRIENDLY word for me
دوستان این تاپیک زده شده که ایده هاتون رو جمع کنه که برای جشن استفاده کنه ! هنوز تاریخ جشن مشخص نیست ، مخصوصا الان که فصل امتحانات است !

در جواب aNdReS :
بله میتونید شرکت کنید ، برای عموم آزاده و لازم نیست که کسایی که با گنو/لینوکس کار کردنو بلد هستن فقط شرکت کنن ! شما هم به موقعش ، زمانی که اعلام شد برو شرکت کن
من از سرزمین آه آمده ام! سرزمین اندوه های بسیار! از جایی که هیچگاه نخندیده ام!!
من زاده ی‌ سرزمین آه هستم. من از سرزمین شرم آمدم،
از سرزمین حیا‌های بی‌ خاصیت، سرزمین قایم شدن‌های پر قیمت،
من از سرزمین حصار‌های بی‌ منفعت آمده ام !! من از سرزمین پنهان شدن آمده ام
من به رسم آهیان ، همچنان می‌‌آیم!!

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19701
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
یه سوال فنی ! میشه بگید کلا این جشن هست که کیک فوت کنیم یا سلسله سخنرانی هست و ورکشاپ و اینا ؟؟

هرچیزی هست که کاربرا بخوان. این تاپیک هم برای همین رده شده که ببینیم شما چی دوست دارین و اگه بتونیم یا بهمون کمک کنین انجامش بدیم ;)
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
دوتا سوال

اول اینکه تاریخ جشن کیه؟ من چیزی در مورد تاریخ ندیدم (اگه هنوز تاریخ تعیین نشده ترجیحا بعد از ۱۲ تیر باشه که امتحان دانشگاه ها هم تموم شده باشه )

بعدش وضعیت اینترنت دانشگاه تهران جنوب چطوریه؟ اگه بتونی حدود ۱.۵ مگ اینترنت با کیفیت مناسب اونجا جور کنی من میتونم ترتیبی بدم کل مراسم به صورت زنده روی اینترنت هم پخش بشه ( با فرض اینکه آنفی تائتر اونجا امکانات فیلم برداری رو داره )
باید بپرسم ازشون. ایده‌ی خوبیه. اگه در این حد هم نبود می‌شه رادیویی پخش کرد؟
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین mehdi dolati zadeh

• Newbie
  • *
  • ارسال: 5
دروووود

منم از تازه کارها هستم و علاقه مند به این سیستم عامل جذاب شده ام و قصد خداحافظی از ویندوز
امیدوارم روزی این جشن در بندر کنگان از بنادر جنوب ایران(بوشهر) کنار دریای خلیج فارس برگزار بشه و ما میزبان دوستان باشیم.

به امید آن روز و گسترش  نرم افزارهای آزاد متن باز

آفلاین سید مسعود امامیان

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 951
با سلام

از دوستانی که زحمت این مراسم رو دارن می کشند ممنون میشم تمام مستندات ارائه شده رو در سایت بذارن تا کسانی که حضور ندارن از این مقاله ها و . . . استفاده کنند.

با تشکر از دوستان
به عمل کار برآید     به سخندانی نیست . . .

آفلاین vesta.AD

• Newbie
  • *
  • ارسال: 4
سلام
یه سوالی داشتم
به نظر شما سالن آمفی‌تئاتر این دانشگاه کوچک نیست؟ :-k (با توجه به جمعیتی که من دفعه پیش دیدم!)

البته من برای راحتی شرکت کنندها گفتم وگر نه میدونم الان میگین "دعا کنین ایجا هم پیدا شده!!!" ::)
I would love to change the world but they won't give me the source code

آفلاین hamed.a

• Newbie
  • *
  • ارسال: 17
دانیال بهزادی عزیز
من فکر می کنم باید یک لیستی از چیزهایی که برای این جشن لازمه تهیه کنی و توی انجمن قرار بدی.اینجوری کارا سریع تر پیش میره.با این روند به نظر نمیرسه حالا حالاها جشن برگزار بشه. (ممنون)
« آخرین ویرایش: 04 تیر 1391، 11:16 ب‌ظ توسط hamed.a »

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
سلام
یه سوالی داشتم
به نظر شما سالن آمفی‌تئاتر این دانشگاه کوچک نیست؟ :-k (با توجه به جمعیتی که من دفعه پیش دیدم!)

البته من برای راحتی شرکت کنندها گفتم وگر نه میدونم الان میگین "دعا کنین ایجا هم پیدا شده!!!" ::)

این بهترین پیشهادی بود که ما تا امروز داشتیم. اگه می‌تونین سالن بزرگ‌تری تهیه کنین ما صمیمانه استقبال می‌کنیم ;)

آفلاین امیرحسین گودرزی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 743
  • Devops engineer and AI enthusiastic
اگه قراره live blogging انجام بشه
من انجام میدم