انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

توزیع گنو/لینوکس اوبونتو ۲۰ ساله شد 🎉

نویسنده موضوع: شما واقآ به خاطر لینوکس ویندوز گذاشتید کنار؟ چنتا سوال دارم  (دفعات بازدید: 8557 بار)

0 کاربر و 7 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین hatam361

• Newbie
  • *
  • ارسال: 11
توی   اون   فایل   اینجور  چیزی  نمیبینی  ؟

"800x600@60"
"1024x768@60"

اون  عدد  بعد  از  @   همون  ریفرش  ریته
سلام
اینطور که شما میگید نیست.
چطوری Refresh درست کنم من دارم کور میشم!!!
ضمنآ الان دیگه با اینترنت مشگلی ندارم!
فقط مشگل Refresh و نصب نرم افزار و سایر مشکلات....

آفلاین Behnam Golds

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1368
ولی  اون  عدد   60    که  بعد  از   @    نوشته   همون   Refresh Rate    هست!!! حالا  نمیدونم  راه  دیگه  داره یا  نه  ولی من  اینطوری  تغییرش  میدم.

آفلاین hatam361

• Newbie
  • *
  • ارسال: 11
ولی  اون  عدد   60    که  بعد  از   @    نوشته   همون   Refresh Rate    هست!!! حالا  نمیدونم  راه  دیگه  داره یا  نه  ولی من  اینطوری  تغییرش  میدم.

اینجوری نمیشه...
این لینوکس باید بدن ماکروسافت یه دستی به سرو روش بکشه!
ما بیخیال لینوکس شدیم...
Microsoft Windows Vista
Apple Mac OS Leopard

آفلاین SohailB

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 28
پاسخ به: شما واقآ به خاطر لینوکس ویندوز گذاش
« پاسخ #33 : 22 امرداد 1387، 11:16 ق‌ظ »
اینجوری نمیشه...
این لینوکس باید بدن ماکروسافت یه دستی به سرو روش بکشه!

نــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه!!!!!!!!  ](*,) ما يه عمره ويندوز كاريم و داريم دق مي‌كنيم بابا جان. بذار سيستمت راه بيافته، خيلي لذت مي‌بري ازش. مثلا اين كه همه‌ي نرم‌افزارهات خودشون از يه جا آپديت مي‌شن و عقلشون مي‌رسه، كلي زندگي‌ت رو شيرين مي‌كنه. يا اين كه وقتي ببيني چقدر همه چي سريعتر كار مي‌كنه و هاردت مدام قرقر نمي‌كنه، احساست نسبت به لينوكس خيلي بهتر مي‌شه. يادت نره كه يه سيستم اوپن‌سورس با مشاركت كاربرانش پيشرفت مي‌كنه، و لينوكس مدام در حال تكامله.

راستي نظرت چيه اگه حوصله‌ش رو داري اون فايل etc/X11/xorg.conf/ ت رو بذاري اينجا ببينيم توش چه خبره؟

براي اين كه مجبور نشي براي آوردن اون فايله بري تو لينوكس و چشم درد بگيري، يكي از اين برنامه‌هايي كه تو ويندوز بهت امكان كار با پارتيشن‌هاي لينوكسي رو مي‌دن نصب كن. من از Ext2IFS استفاده مي‌كنم و راضيم.
« آخرین ویرایش: 22 امرداد 1387، 11:18 ق‌ظ توسط SohailB »
بر برگ گل به خون شقایق نوشته‌اند - كآن كس كه پخته شد می چون ارغوان گرفت

Ubuntu 8.10 and WinXP on HP Pavillion tx1000: AMD Turion 64x2, 160GB HDD, 2GB RAM, Nvidia Go6150

آفلاین MortezaE

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 38
فقط خواستم بگم شكل صحىح نشون دادن پراكسى اينه:
echo $http_proxy
Freedom first, then security

آفلاین Behnam Golds

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1368
پاسخ به: شما واقآ به خاطر لینوکس ویندوز گذاش
« پاسخ #35 : 22 امرداد 1387، 10:45 ب‌ظ »
فقط خواستم بگم شكل صحىح نشون دادن پراكسى اينه:
echo $http_proxy

بله  خیلی  ممنونم  ،  ولی  متاسفانه  دیر  گفتید  و  کاش توی   همون  تاپیک  مربوطه   پست  می زدید ،  چون  اینجا  اینطور  به  نظر  میاد  که  شما  خواستی  بگی : "بهنام  جان  تو  چیزی  بارت  نیست پس  الکی  نظر نده  "   
اگر  اینطوره   باید  بگم   که   بله  میدونم  که  چیزی  بارم  نیست   ولی   نظر  میدم  تا   دوستانی  مثل  شما  منو  از  اشتباه در بیارن   . خوشحالم  که  تا به  حال  ادعا  نکردم  چیزی  بیشتر  از  بقیه میدونم.
ضمنا   این  پست  رو  شما   در    ساعت   19:29:57 بعدازظهر     زدید   ولی   ساعت  ویرایش   من   اینه  :  14:23:30 بعدازظهر       که  میتونید  در  انتهای  پستی  که  زدم ببینید  :    http://forum.ubuntu.ir/index.php?topic=5932.msg44101#msg44101

ازتون  عاجزانه  خواهش  میکنم   اشتباهات   من رو   در  همون   تاپبکی  که  نظر  دادم   گوشزد  کنید  ، تا  اگر  کسی  رو  به  اشتباه  انداختم   اونها  رو  هم  از  اشتباه در بیارید...
شاید   با  کمی  بزرگواری  از  جانب  شما  بشه    اشتباهات    فاحش   تازه واردهایی  مثل من رو    گاهی  به  حساب   اشتباه  تایپی  گذاشت ...
 باز  هم  به  خاطر   اینکه  من رو  راهنمایی  فرمودید  ممنونم دوست من.
« آخرین ویرایش: 22 امرداد 1387، 11:17 ب‌ظ توسط Behnam Golds »

آفلاین snake

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 997
سلام
اینجوری نگو.لینوکس خیلی هم مشکل نداره.این یه مشکل که برطرف می شه.
خودم یه مدت قبل باصدای  surround مشکل داشتم حالمو گرفته بود اما بعدش یاد گرفتم فهمیدم من اطلاعاتم کم بوده.
می خوای یه مثال بزنم برات از ویندوز.
کارت صداهای cmedia رو موقع نصب یه دفعه دستی نصب کن بعد اشتباها cmedia xp141 که توی درایورهای xp  هست رو نصب کن.دیگه تا ویندوز رو عوض نکنی دیگه نصب نمی شه.(نصب می شه کامل اما صدا نداری.)
در مورد refresh هم رزولیشن رو عوض کن مثلا بزار 1152 1024 ببین refreh rate چنده بهبم بگو.
بعد بزار ۸۰۰ ۶۰۰ ببین چنده .

موفق باشی

Linux is not a word,It's a SPRITE