انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نظرسنجی

به نظر شما بهترین افزونه یا نرم افزار مدیریت دانلود در اوبونتو کدام است؟

Wget، دانلودر استاندارد Terminal. حرفه ای و انعطاف پذیر
122 (18.9%)
Gwget، واسط گرافیکی برای Wget. قابلیت های wget با ظاهری کابر پسند.
57 (8.9%)
Curl، پشتیبانی کامل از پروتکل ها، قابلیت آپلود.
14 (2.2%)
Axel، مانند Wget اما دارای قابلیت شتاب دهنده ی دانلود.
53 (8.2%)
Wxdownloadfast، مدیریت قوی و دارای نسخه ی پلتفرم های دیگر.
8 (1.2%)
Multiget، کاربرپسند، کامل و بی نقص. دارای شتاب دهنده ی دانلود و محدودیت سرعت انتقال داده.
41 (6.4%)
aria2، یک دانلود منیجر خط فرمانی ساده ولی با امکانات بالا.
60 (9.3%)
d4x، رابط گرافیکی زیبا و قدرتمند. پشتیبانی کامل از تمام نیاز های شما.
23 (3.6%)
KGET، دانلود منیجر میزکار KDE
38 (5.9%)
یک نرم افزار جدید به نام Jigdo، یک نسخه ی بتا و در حال کامل شدن با توانایی تشخیص خودکار پراکسی.
9 (1.4%)
Aria،قدرتمند، با سابقه، کامل.
27 (4.2%)
FatRat, امکانات عالی و دارای تمامی ویژگی‌های مورد نظر
107 (16.6%)
FlareGet, در حال توسعه و بسیار کامل. دارای نسخه‌ی تجاری
64 (9.9%)
XDMan, بر پایه‌ی جاوا و بسیار کاربرپسند
21 (3.3%)

مجموع آرای اعضا: 401

نویسنده موضوع: معرفی بهترین نرم افزارهای مدیریت و افزایش سرعت دانلود در اوبونتو  (دفعات بازدید: 136662 بار)

0 کاربر و 4 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19677
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
گنو/لینوکس یه سیستم‌عامل برمبنای یونیکسه. بر اساس فلسفه‌ی یونیکس هر برنامه فقط باید یک کار رو انجام بده، ولی با بهترین کارایی. برای همین براشون غیر منطقی و مسخره هست که مدیر بارگیری بتونه اینترنت رو قطع و وصل کنه. زمان‌بندی توی گنو/لینوکس با جداول cron انجام می‌شه که بارها از زمان‌بندی‌ای که توسط مدیر بارگیری انجام شه دقیق‌تره
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین Mostafa Jalilianfar

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1085
گنو/لینوکس یه سیستم‌عامل برمبنای یونیکسه. بر اساس فلسفه‌ی یونیکس هر برنامه فقط باید یک کار رو انجام بده، ولی با بهترین کارایی. برای همین براشون غیر منطقی و مسخره هست که مدیر بارگیری بتونه اینترنت رو قطع و وصل کنه. زمان‌بندی توی گنو/لینوکس با جداول cron انجام می‌شه که بارها از زمان‌بندی‌ای که توسط مدیر بارگیری انجام شه دقیق‌تره

ولی اینی که یک برنامه بتونه از برنامه های دیگه استفاده کنه به نظر من مسخره نیست
چه ایرادی داره که یه برنامه بتونه از cron , shutdown و ... استفاده کنه
به دلیل ترک انجمن لطفا با این ایمیل MustafaJF[at]Aol[dot]com تماس برقرار کنید و از پیام خصوصی استفاده نکنید

آفلاین dani2

• Newbie
  • *
  • ارسال: 20
با سلام خدمت دوستان عزیز و اساتید محترم من ۳ روزه وارد دنیای لینوکس شدم و اوبونتو ۱۲.۰۴ نصب کردم تنهاچیزی که الآن خیلی بهش نیاز دارم یه چیزی شبیه IDM توی ویندوزه با wget کار کردم ولی شتابدهنده نداره سرعت دانلود افزایش نمیده لطفا راهنمایی بفرمایید در ضمن محیط گرافیکی برام مهم نیس چون خیلی راحت میتونم با ترمینال کار کنم
با تشکر . . .
« آخرین ویرایش: 22 اردیبهشت 1391، 09:42 ق‌ظ توسط dani2 »

آفلاین رضا حبیبی

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 301
  • شیفته‌ی‌ دانش‌آزاد
با سلام خدمت دوستان عزیز و اساتید محترم من ۳ روزه وارد دنیای لینوکس شدم و اوبونتو ۱۲.۰۴ نصب کردم تنهاچیزی که الآن خیلی بهش نیاز دارم یه چیزی شبیه IDM توی ویندوزه با wget کار کردم ولی شتابدهنده نداره سرعت دانلود افزایش نمیده لطفا راهنمایی بفرمایید در ضمن محیط گرافیکی برام مهم نیس چون خیلی راحت میتونم با ترمینال کار کنم
با تشکر . . .

با سلام دوست گرامی
ورود شما رو به دنیای نرم افزار آزاد و گنو/لینوکس خوش‌آمد می‌گم

شما بهتره از افزونه DownThemAll فایرفاکس استفاده کنین که خیلی خوبه! در حد یه idm برا من که کار می‌کنه!
بیایید از جریان انحرافی(اوپن سورس)فاصله بگیریم
فلسفه گنو یعنی آزادی دانش نرم‌افزار!
به دلیل مشغله‌های زیاد درسی و زندگی! فعلا تا 9 ماه آینده زیاد نمی‌تونم اینجا بیام، کاری داشتید ایمیل بزنید

آفلاین dani2

• Newbie
  • *
با سلام دوست گرامی
ورود شما رو به دنیای نرم افزار آزاد و گنو/لینوکس خوش‌آمد می‌گم

شما بهتره از افزونه DownThemAll فایرفاکس استفاده کنین که خیلی خوبه! در حد یه idm برا من که کار می‌کنه!

باتشکر از راهنماییتون امکان داره در مورد این نرم افزار یه توضیح بدید ؟؟؟

آفلاین رضا حبیبی

• Sr. Member
  • *
  • شیفته‌ی‌ دانش‌آزاد
باتشکر از راهنماییتون امکان داره در مورد این نرم افزار یه توضیح بدید ؟؟؟

دوست گرامی این فقط یه افزونه است از فایر فاکس !

می‌تونی به این صورت نصبش کنی که بری توی منوی Tools و از اونجا روی Add-ons کلیک کنی
بعد توی قسمت Search بنویسی DownThemAll و با توجه به نتایجی که میده روی دانلود کلیک کنی
از این به بعد هر وقت بخوای چیزی رو دانلود کنی، یه گزینه به گزینه‌های مدیریت دانلودت توی فایرفاکس اضافه می‌شه  ;)
به دلیل مشغله‌های زیاد درسی و زندگی! فعلا تا 9 ماه آینده زیاد نمی‌تونم اینجا بیام، کاری داشتید ایمیل بزنید

آفلاین dani2

• Newbie
  • *

دوست گرامی این فقط یه افزونه است از فایر فاکس !

می‌تونی به این صورت نصبش کنی که بری توی منوی Tools و از اونجا روی Add-ons کلیک کنی
بعد توی قسمت Search بنویسی DownThemAll و با توجه به نتایجی که میده روی دانلود کلیک کنی
از این به بعد هر وقت بخوای چیزی رو دانلود کنی، یه گزینه به گزینه‌های مدیریت دانلودت توی فایرفاکس اضافه می‌شه  ;)

دوست عزیز از راهنماییتون ممنونم سرعت دانلودم بیشتر شده دقیقا مثل IDM فقط یه چیز دیگه میخواستم بدونم اینم مثل همون صف دانلود داره؟

آفلاین رضا حبیبی

• Sr. Member
  • *
  • شیفته‌ی‌ دانش‌آزاد
دوست عزیز از راهنماییتون ممنونم سرعت دانلودم بیشتر شده دقیقا مثل IDM فقط یه چیز دیگه میخواستم بدونم اینم مثل همون صف دانلود داره؟

راستش من خیلی تو این قضایاش وارد نشدم ولی یه افزونه دیگه هم هست که روی خود DownThemAll نصب می‌شه به نام DownThemAll Scheduler اگه اینو نصب کنی حداقل می‌تونی ساعت تنظیم کنی که چه وقتی دانلود کنه

راستی توی Preference ش هم تنظیمات خوبی داره‌ها!!!  :D

آفلاین dani2

• Newbie
  • *
راستش من خیلی تو این قضایاش وارد نشدم ولی یه افزونه دیگه هم هست که روی خود DownThemAll نصب می‌شه به نام DownThemAll Scheduler اگه اینو نصب کنی حداقل می‌تونی ساعت تنظیم کنی که چه وقتی دانلود کنه

راستی توی Preference ش هم تنظیمات خوبی داره‌ها!!!  :D
دوست عزیز DownThemAll Scheduler نصب کردم بعد از نصب از نرم افزار خارج شدم و دوباره واردش شدم قبل از خارج شدن  pause زدم ولی زمانی که دوباره نرم افزار اجرا کردم دانلود از اول شروع شد ایا نرم افزار مشکلی داره ؟ منظورم اینه که ایا بعد از ریست دیگه نمیتونم دانلود ها رو ادامه بدم؟؟؟

آفلاین رضا حبیبی

• Sr. Member
  • *
  • شیفته‌ی‌ دانش‌آزاد
دوست عزیز DownThemAll Scheduler نصب کردم بعد از نصب از نرم افزار خارج شدم و دوباره واردش شدم قبل از خارج شدن  pause زدم ولی زمانی که دوباره نرم افزار اجرا کردم دانلود از اول شروع شد ایا نرم افزار مشکلی داره ؟ منظورم اینه که ایا بعد از ریست دیگه نمیتونم دانلود ها رو ادامه بدم؟؟؟

خوب می‌ذاشتین دانلودتون تموم شه بعد ریستارت می‌کردید!
تا حالا برام پیش نیومده! ولی به نظر من که مشکلی نیست!  ???
ولی فکر کنم به‌خاطر اینکه یه افزونست برای فایرفاکس با ریستارت کردن فایرفاکس خودش هم ریستارت می‌شه !!!

آفلاین dani2

• Newbie
  • *
خوب می‌ذاشتین دانلودتون تموم شه بعد ریستارت می‌کردید!
تا حالا برام پیش نیومده! ولی به نظر من که مشکلی نیست!  ???
ولی فکر کنم به‌خاطر اینکه یه افزونست برای فایرفاکس با ریستارت کردن فایرفاکس خودش هم ریستارت می‌شه !!!
یعنی از این به بعد هر بار که سیستمم ریست بکنم تمام دانلود هام از اول شروع میشن؟؟

آفلاین رضا حبیبی

• Sr. Member
  • *
  • شیفته‌ی‌ دانش‌آزاد
یعنی از این به بعد هر بار که سیستمم ریست بکنم تمام دانلود هام از اول شروع میشن؟؟

ریستارت کردن فایرفاکس رو گفتم ! تازه احتمال دادم نه صد در صد !

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19677
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ

بعضی‌ از خادم‌ها از ادامه‌ی بارگیری پشتیبانی نمی‌کنن.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین dani2

• Newbie
  • *
بعضی‌ از خادم‌ها از ادامه‌ی بارگیری پشتیبانی نمی‌کنن.
چک کردم بعد از بستن DownThemAll دانلود هامون از اول شروع میشن این نرم افزار فقط سرعت دانلود افزایش میده آیا نرم افزار دیگه ای تو اوبونتو نیس که علاوه بر افزایش سرعت قابلیت ادامه دانلود بعد از ریست سیستم داشته باشه؟

آفلاین avesta2

• Newbie
  • *
  • ارسال: 10
نرم افزار multuget نرمافزار بدی نیست