انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: انجمن کاربران لینوکس ارومیه  (دفعات بازدید: 60459 بار)

0 کاربر و 9 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین (^_^)

• Newbie
  • *
  • ارسال: 21
  • ™OpenSource
    • Orumia Technology Forum
سلام
شهرام جان ممنون که همه زحمات رو تقبل میکنی اما من باز هم سر پیشنهادم واسه فلکه میثم هستم به چند دلیل:
اونجا 10 برابر غدیر هست شاید هم بیشتر و دلباز تر هستش .
اونجا اونقدر بزرگ و جا دار هست که بریم یه گوشه دنج و راحت با هم باشیم و باهم آشنا شیم .
غدیر اونقدر کم عرض هست که اگه فرضا 6 نفر باهم باشن جلب توجه میکنه اما اللر باغی نه .
فرض کن که شما یا یکی از دوستان بخواد لپتاپ با خودش بیاره غدیر اونقدر تابلو میشه که نگو واسه من پیش اومده مردم فکر میکنن داری کار بی ناموسی میکنی یا اینکه تازه به دوران رسیده هستی . و زیر لب میگن اینو باش مسخره!!!!!!!!!
یه ایراد هم که اللر باغی داره اینکه شاید دور هست .
البته اگه سایر دوستان نظرشون همونجاست من مشکلی ندارم و بیشتر از یک رای هم برای خودم قائل نیستم .
ولی ساعتش هم زوده ها خیلی گرم میشه 5.5 یا 6 بهتر نیست؟

سلام!
امير جان ممنونم از اينكه شما هم به فكر پيدا كردن مكان براي تشكيل اولين جلسه هستيد...
ولي تو همين جلسه اول قرار نيست كسي با لب تاپ بياد اونجا و هدف فقط آشنائي و شناخت بچه ها از هم هستش.
در ضمن اهالي اروميه اينجور هم كه شما فكر ميكنيد نيستن  ;) شايد شما يه كاري كردين كه واكنش نشون دادن!
من بيشتر از 1000 بار با لب تاپ كه سحله با گيتار و ... هم رفتم اونجا به اتفاق دوستانم و هيچ مشكلي كه پيش نيومده هيچ، كلي هم رفيق تازه پيدا كرديم.
سعي نكن تبليغات منفي كني  ;) شما كاري نداشته باشي كسي كار به كاره شما نداره!

موفق باشي
---------------
Iran :: West Azarbayjan :: Orumia City

آفلاین amir3608

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 92
پاسخ به: کاربرهای لینوکس کار ارومیه (توجه)(اع
« پاسخ #61 : 17 شهریور 1387، 11:56 ب‌ظ »
سلام!
امير جان ممنونم از اينكه شما هم به فكر پيدا كردن مكان براي تشكيل اولين جلسه هستيد...
ولي تو همين جلسه اول قرار نيست كسي با لب تاپ بياد اونجا و هدف فقط آشنائي و شناخت بچه ها از هم هستش.
در ضمن اهالي اروميه اينجور هم كه شما فكر ميكنيد نيستن  ;) شايد شما يه كاري كردين كه واكنش نشون دادن!
من بيشتر از 1000 بار با لب تاپ كه سحله با گيتار و ... هم رفتم اونجا به اتفاق دوستانم و هيچ مشكلي كه پيش نيومده هيچ، كلي هم رفيق تازه پيدا كرديم.
سعي نكن تبليغات منفي كني  ;) شما كاري نداشته باشي كسي كار به كاره شما نداره!

موفق باشي

چی بگم اما راستش اینه که من خیلی محافظه کار هستم اونقدر اتفاقات عجیب دیدم و شنیدم که ...........بد روزگاری هست اینو کاملا لمس کردم .
در ضمن والا کاری که من نکردم مردم توجه کنن . اصلا شاید زیادی حساس هستم .
اما اینو میدونم که کلا روحیه ام اینجوری هست از شلوغی همیشه فراری بودم بیشتر جاهای دنج و بی سر و صدا رو دوست دارم اینم روحیه ماست دیگه .
به هر حال هرچی دوستان بگن .

« آخرین ویرایش: 18 شهریور 1387، 12:00 ق‌ظ توسط amir3608 »
ارادتمند همه دوستان
امیر

بر سر تربت من
بنویسیدجُکی
که بخندند برآن آدمیان
واز آن خنده ی قهقه شده شان
بپُکد صورتشان
و بریزد بیرون
همه چیزی که درون بدنِ ایشان است.
و بخندم در قبر

آفلاین shahram001

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 270
دوستان نظرتون چیه جلسه اول رو بندازیم روز 28 شهریور روز آزادی نرم افزار تا اون موقع هم یه جای رسمی پیدا کنیم

آفلاین Behnam Golds

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1368
یعنی  برای روز آزادی نرم افزار از قبل نمیخواین برنامه ریزی بکنین؟ 
 به نظر من  اگر بچه ها قبلش با هم یه آشنایی مختصری داشته باشن  خوبه .
 برای روز اول  بحث در مورد جشن  هم میتونه جالب باشه  از بیکاری بهتره...
مثلا اینکه در روز جشن  چه کاری انجام بدین  ،  چقدر هزینه بکنین .
مثلا  میتونین توی همون پارک ساحلی  2  تا لپتاپ ببرین  و  اوبونتو رو به  مردم نشون بدین  و چند تا  cd   هم  رایت  کنین  و   پخشش   کنین...    اینطوری  کلی  دوست جدید هم برای همکاری در لاگ  پیدا میکنین...

آفلاین amir3608

• Jr. Member
  • *
مثلا  میتونین توی همون پارک ساحلی  2  تا لپتاپ ببرین  و  اوبونتو رو به  مردم نشون بدین  و چند تا  cd   هم  رایت  کنین  و   پخشش   کنین...    اینطوری  کلی  دوست جدید هم برای همکاری در لاگ  پیدا میکنین...

سلام
بهنام جان  ایده ای که دادی خیلی م خوبه و یه چیزی مثل کارناوال هست اما قکر کنم ایده ات خیلی بلند پروازانه هست یه مثال میزنم:
اون اوایل تابستون که میخواستم بعد از امتحانات لینوکس رو شروع کنم در نظر داشتم مکینتاش رو هم رو لپتاپم نصب کنم یه راه هایی هم پیدا کردم که بعد از آشنا شدن با اوبونتو و شما دوستان دیگه پیش نرفتم .
یادمه توی ارومیه دنبال اوبونتو بودم هیچ جا پیدا نکردم همینطور لئوپارد فقط بعضی جاها فدورا 8 بودو خیلی ها اسمش رو هم نمی شناختن  تبریز که رفتم  پاساژ سهند که بزرگترین مجموعه الکترونیک تبریز هست رو سر زدم شاید 15 تا مغازه سر زدم اما هیچ کس نداشت یادمه مکینتاش رو هم چند نفر داشتن بهشون میگفتم مکینتاش داری در جواب دو یا سه تاشون میگفتن منظورت ویندوز مکینتاش هست من هم گریه ام میگرفت از اینهمه خنگول بودن.
بگذریم اما واقعا سواد آی تی توی کشور ما زیر صفر هست این روزا کسی که بلد توی ایکس پی آهنگ یاز کنه خودش رو خیلی وارد حساب میکنه و کسایی هم که بلدن نصبش کنن هم که دیگه آخر کامپیوتر هستن.
باور کردنش سخته اما خیلی از دانشجوهای کامپیوتر سراسری مخصوصا دختر هاش نصب نرم افزار های ساده هم میمونن و اگه مجبور به کار با لینوکس بشن توی بعصی درس ها فقط برنامه مینویسن توش همین و بس .یادمه یکیشون وقتی ترم 5 بود از من پرسید فولدر آپشن کجاست منم تا همین امروز همیشه میخندم بهش و مسخرش میکنم .
لینوکس چیزی هست که اگه عاشق نباشی عمرا بری سراغش کسی که به راحتی های ویندوز عادت کرده مثل نکست زدن پیاپی هنگام نصب برنامه زورش میاد با پکیج ها نیازمندی ها و انواع پکیج ور بره .
بله هر حال دوستان هم میتونن نظر بدن رو این ایده و من هم  مثل تو عقیده دارم قبلش بهتره باهم آشنا شیم.
ارادتمند همه دوستان
امیر

بر سر تربت من
بنویسیدجُکی
که بخندند برآن آدمیان
بپُکد صورتشان
و بریزد بیرون
و بخندم در قبر

آفلاین shahram001

• Sr. Member
  • *
هماهنگی که میکنیم شماره تلفن بیشتر بچه های لاگ رو دارم در مورد پیشنهادتون هم به احتمال خیلی زیاد جشن رو تو یکی
از آموزشگاههای کامپیوتر برگزار میکنیم اونجا میشه کارهایی که پیشنهاد دادین رو انجام داد اما تو پارک فکر نکنم بشه :)

آفلاین Behnam Golds

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1368
گفتم  پارک  که خودمم بیام  بقل دکه شما  تخمه  و  پفک  بفروشم  ;D
اینم میشه  ،   یا آموزشگاه یا  مدارس  ،   دانشگاه  مخصوصا   خیلی خوبه ...

آفلاین sahama

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 784
  • الهی به امید تو!
دوستان نظرتون چیه جلسه اول رو بندازیم روز 28 شهریور روز آزادی نرم افزار تا اون موقع هم یه جای رسمی پیدا کنیم
تا اونجایی که می دونم 30 شهریور یعنی شنبه
یا علی

آفلاین shahram001

• Sr. Member
  • *
پس دوستان یادتون نره پنجشنبه ساعت 18 جلوی استادیوم تختی
« آخرین ویرایش: 19 شهریور 1387، 06:02 ب‌ظ توسط shahram001 »

آفلاین shahram001

• Sr. Member
  • *
جلسه اول لاگ ارومیه امروز با 8 نفر از دوستان تشکیل شد
بیشتر بحث جلسه در مورد راه اندازی سایت و چگونگی تشکیل جلسات آینده بود
در آخر جلسه نیز توزیع پارسیکس که از طرف فروشگاه اینترنتی سی تو فرستاده شده بود بین بچه ها پخش شد :D

آفلاین amir3608

• Jr. Member
  • *
پاسخ به: کاربرهای لینوکس کار ارومیه (توجه)(اع
« پاسخ #70 : 21 شهریور 1387، 08:16 ب‌ظ »
جلسه اول لاگ ارومیه امروز با 8 نفر از دوستان تشکیل شد
بیشتر بحث جلسه در مورد راه اندازی سایت و چگونگی تشکیل جلسات آینده بود
در آخر جلسه نیز توزیع پارسیکس که از طرف فروشگاه اینترنتی سی تو فرستاده شده بود بین بچه ها پخش شد :D

سلام
من آقا 6/5 تا 6/15 جلو تختی این ور اونور میرفتم چرا شمارو ندیدم  :'(
انگار قسمت نبوده . اما من هرچی نیگا کردم هیچ کسی که منتظر باشه رو ندیدم اونم 8 نفـــــــــــــــر ???
شما دقیقا کجا بودین در ضمن تا ساعت چند منتظر بودین؟
ارادتمند همه دوستان
امیر

بر سر تربت من
بنویسیدجُکی
که بخندند برآن آدمیان
بپُکد صورتشان
و بریزد بیرون
و بخندم در قبر

آفلاین shahram001

• Sr. Member
  • *
امیرجان خوب ما رو سر کار گذاشتی من که 5:45 دقیقه رسیدم مسعود و یکی از دوستان قبلا رسیده بودن تا ساعت 6.5 دقیقه بودیم بعد دیدیم نیومدی رفتیم پارک مرد حسابی قرار بود دوربین بیاری در این 20 دقیقه که واستادیم برسین جلوی 3 نفر رو گرفتم (آقا شما امیرین) :) خوبه حالا دیروز بهت زنگ زده بودم گفتم ساعت 6 جلوی استادیوم تختی باشی
« آخرین ویرایش: 21 شهریور 1387، 10:05 ب‌ظ توسط shahram001 »

آفلاین amir3608

• Jr. Member
  • *
امیرجان خوب ما رو سر کار گذاشتی من که 5:45 دقیقه رسیدم مسعود و یکی از دوستان قبلا رسیده بودن تا ساعت 6.5 دقیقه بودیم بعد دیدیم نیومدی رفتیم پارک مرد حسابی قرار بود دوربین بیاری در این 20 دقیقه که واستادیم برسین جلوی 3 نفر رو گرفتم (آقا شما امیرین) :) خوبه حالا دیروز بهت زنگ زده بودم گفتم ساعت 6 جلوی استادیوم تختی باشی

آقا من بودم دوربین هم دستم بود 6/05 رسیدم چند بار از چهار راه دانشکده تا آخر تختی اینور اونور رفتم اما کسی روندیدم حتی روزنامه های جلوی دکه تختی رو یه نیگا همچین کردم البته کم بودن و اکثرا ورزشی .
شما تا 6/05 اونجا بودین یا 6/30؟ ???
حالا 8 نفر اومده بودن یا 3 نفر؟ خلاصه انگار درست هماهنگ نبودیم راستی شما که شماره منو داشتین اگه یه زنگ میزدین همدیگه رو پیدا میکردیم .
ارادتمند همه دوستان
امیر

بر سر تربت من
بنویسیدجُکی
که بخندند برآن آدمیان
بپُکد صورتشان
و بریزد بیرون
و بخندم در قبر

آفلاین Masoud

• Full Member
  • *
  • ارسال: 120
جای همه ی دوستان خالی! اولین جلسه رو تشکیل دادیم! اونم ۸ نفری!
شهرام هم سی دی های پارسیکس i386 ، پارسیکس AMD64 ، سابایون ، هما و هما KDE4 رو بین دوستان تقسیم کردن!     \\:D/
آقا شهرام فقط انگار سابایون من مشکل داره ، بی زحمت اونو برام عوض کن!     :D
راستی از مدیریت سایت سی تو هم بابت سی دی ها تشکر می کنم.     :)
!Open mind, open source

آفلاین amin

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 454
  • We live, as we dream - Joseph conrad
ای بابا! جای ما رو هم خالی میکردید ???
@cybertux
no sign