انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: سرگیجه در انتخاب یک سیستم ابری امن و خوش امکانات؟  (دفعات بازدید: 19398 بار)

0 کاربر و 4 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین محمدرضا ح.

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3117
  • Your Future is our Past!
شرکت خصوصی هم که باشه وقتی مرجع قانونی درخواست بده، باید فایلها رو تحویل مرجع بدن که بازبینی کنه! ولی اوبونتووان مجبور نیست به مراجع ایران پاسخگو باشه (ولی به اینترپل محتملا پاسخگو هستند)

خب اگر تحویل نده که عاقبتش میشه فیسبوک ;) اونوقت صفحه پیوندها میاد ;D
قاضی : تو السالوادور چه کار میکردی؟
چه‌گوارا : آفتاب میگرفتم
قاضی : پس چرا ساختمان دادگستری رو منفجر کردی؟
چه‌گوارا : جلوی آفتاب رو گرفته بود

آفلاین سالار مقدم

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 2074
  • هر چقدر بدونی بازم کمه.
    • سالار مقدم
شرکت خصوصی هم که باشه وقتی مرجع قانونی درخواست بده، باید فایلها رو تحویل مرجع بدن که بازبینی کنه! ولی اوبونتووان مجبور نیست به مراجع ایران پاسخگو باشه (ولی به اینترپل محتملا پاسخگو هستند)
همه میگن امنیت نیست مقامات میتونن فال هامونو ببینند , نه چی چی ان نگیرین چون ماله فلانیاست و میتونن ببینن چیکار میکنید , فلان جا نرید چون فلان میشه خوب سوال من اینه یکی مثل من (حداقل) میخواد چیکار کنه؟ تو کلودش میخواد کار سیاسی بکنه؟ چی چی ان نگیرم چون تو فیس بوکم قتل میکنم؟ نه از نظر من این تفکر غلطه

من هم به نوبه خودم میخوام یه سرویسی رو به دوستان پیشنهاد بدم  :D اونم یه سرویس ایرانی.
http://bayanbox.ir/
سه گیگ فضا بهتون میده که با خریدن بسته اضافه علاوه بر گرفتن کلی امکانات خوب و خفن، فضای آپلودتون رو به ۲۵ گیگ ارتقاء میده.
البته فضای سه گیگش کاملا رایگانه ولی یه مشکلی داره. دعوتنامه میخواد  :'( منم یه چندتا دعوتنامه ای دارم، اگه کسی خواست پ.خ کنه و این مشخصات رو بفرسته واسم:
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
خوب من ترجیح می دم چیزی آپلود نکنم تا این که تو سرویس ایرانی آپلود کنم،همین جوریش ملت زیر ذره بینن سرویس ایرانی هم بگیریم که دیگه وابیلا
البته زیاد فرقی هم نمی کنه ولی باز سرویس خارجی اسمش یکم به دل آدم قوت می ده،به قول جادی امنیت اینترنت دست گردوننده هاشه اگه ...(بقیش بووووق)
داداش این حرفا رو نزن  ::) میدونی یکی از اصلی ترین علت عقب افتادگی ما همینه که همش از سرویس خارجیا استفاده میکنیم. هروقت سرویس ایرانی بهمون میدن میگیم بروبابا سرویس خارجی کیفیتش بهتره. اینطوری میشه که خارجیا پیشرفت میکنن و ما عقب میمونیم. اگه میبینی اونا پیشرفت کردن، فقط بخاطر اینه که کاربراشون بهشون اعتماد کردن و قبولشون کردن. بیاید و به سرویس دهنده های ایرانی اعتماد کنیم و ازشون استفاده کنیم تا کیفیتیشون بره بالا  ;D
ناگفته نماند بنده از این سرویس بیان استفاده کردم، سرعتش واقعا فوق العادست. بعدشم، شرکتش اصلا دولتی نیست. کاملا خصوصیه. قطعی و مشکلی هم داخلش ندیدم.
۱+
مگه دولتی هم داریم؟ :دی

آفلاین ava

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1330
بستگی داره به کار شخص مورد نظر
بنده به اوبونتو وان به زور اعتماد میکنم چه برسه به سرویس ایرانی :)
مطمئنا کسی دلش نمیخواد الباقی عمرش رو ته کنج بعضی جاها زندگی کنه :))
چیز پی ان های که میخرید اصلا بهشون اعتماد نکنید ! یا خودتون سرور بخرید و چیز پی ان را بندازید شخصی برای خودتون یا ماهی بگیرید فقط
مرورگری انتخاب کنید که سینک نشه
گوگل کروم اصلا مناسب نیست
از مود امن مرورگر استفاده کنید
تا جای ممکن از طریق ssl به وب سایت ها وصل بشید
فایل های آپلودیتون رو رمز گذاری کنید
۱۰۰ تا اینا ایمیل بسازید این ور اون ور و ازشون استفاده کنید وگر نه اگه ایمیلتون رو بدین به جایی میفهمه که فلان ایمیل مال فلان شخص هست و ممکنه هک بشه یا از طریق این شنود اطلاعات و ... بدبخت بشین
اطلاعات خودتون رو ندین به هیچ جایی
هر جایی یه رمز متفاوت بزارید
حساب هاتون رو به هم وصل نکنید
تا جای امکان از شبکه های اجتماعی دوری کنید
۱۰ تا اسم مستعار برای خودتون در نظر بگیرید
و....
امنیت شما تا حدود زیادی تامین میشه
ولی لذت تکنولوژی رو به گور خواهید برد
کاش روزی بشه که با آزادی و راحتی تمام اطلاعاتمون رو منتشر کنیم
صدای پلیس : هاپ هاپ

آفلاین علی هردان

• Full Member
  • *
  • ارسال: 243
بستگی داره به کار شخص مورد نظر
بنده به اوبونتو وان به زور اعتماد میکنم چه برسه به سرویس ایرانی :)
مطمئنا کسی دلش نمیخواد الباقی عمرش رو ته کنج بعضی جاها زندگی کنه :))
چیز پی ان های که میخرید اصلا بهشون اعتماد نکنید ! یا خودتون سرور بخرید و چیز پی ان را بندازید شخصی برای خودتون یا ماهی بگیرید فقط
مرورگری انتخاب کنید که سینک نشه
گوگل کروم اصلا مناسب نیست
از مود امن مرورگر استفاده کنید
تا جای ممکن از طریق ssl به وب سایت ها وصل بشید
فایل های آپلودیتون رو رمز گذاری کنید
۱۰۰ تا اینا ایمیل بسازید این ور اون ور و ازشون استفاده کنید وگر نه اگه ایمیلتون رو بدین به جایی میفهمه که فلان ایمیل مال فلان شخص هست و ممکنه هک بشه یا از طریق این شنود اطلاعات و ... بدبخت بشین
اطلاعات خودتون رو ندین به هیچ جایی
هر جایی یه رمز متفاوت بزارید
حساب هاتون رو به هم وصل نکنید
تا جای امکان از شبکه های اجتماعی دوری کنید
۱۰ تا اسم مستعار برای خودتون در نظر بگیرید
و....
امنیت شما تا حدود زیادی تامین میشه
ولی لذت تکنولوژی رو به گور خواهید برد
کاش روزی بشه که با آزادی و راحتی تمام اطلاعاتمون رو منتشر کنیم
اووووه چه خبره عمو  ??? مگه میخوای توی دنیای مجازی چیکار کنی  \\:D/ تازه فرض کن اطلاعاتت لو بره... حالا مگه چی میشه؟
عربا یه ضرب المثل خیلی قشنگ دارن که یکم بی تربیتی داخلشه. ولی من مضمونش رو بهتون میگم: فرض کنید دارید از یه روستایی رد میشید و لباساتون خیلی خیلی ضایس  ;D تمام لباس هاتون پارس. این ضرب المثل میگه وقتی به همچین جایی رسیدید، اصلا خجالت نکشید، هیچکس شما رو نمیشناسه! هرکاری که دوست داشتید بکنید. حالا شما اگه شما یک ماه بعد این قضیه، دوباره توی همون مکان حاضر بشید ولی این دفعه با لباس های تمیز و مرتب و اتوکشیده. عمرا کسی شما و اون عملتون رو بخاطر بیاره. اصلا سخت نگیرید!
بعدشم، بنظر من الان ما توسط آمریکا بیشتر کنترل میشیم تا ایران! چون فعلا هرچی که داریم از اوناس، ایمیلمون از اونا، چیز پی انمون از سرورای اونا، سایتامون روی سرورای اونا و هزارتا چیز دیگه... گوگل خودش هم توی قوانین گفته که ایمیلا رو کنترل میکنه. حالا چی میشه سرویس های ایرانی هم یه کنترل کوچیکی روی ما داشته باشن؟ (گرچه بنظرم ایرانیا خیلی کمتر از خارجیا ما رو کنترل میکنن)
اصلا شما به من بگید، تا حالا چند نفر توسط کنترل شدن اطلاعاتشون توی اینترنت دستگیر شدن؟ مسلما هیچکس! هیچ آدم بیکاری نمیاد بشینه تک تک اطلاعاتی که رد و بدل میشه رو چک کنه.
بنظرم ما الان تحت کنترل هستیم، ولی بیشتر از خارجیا...

آفلاین Yaser-16

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 720
منظورم این نبود(حد اقل نه این قدر پیچیده)
می گم پس فردا یه چیزی می شه می رین دادگاه،تو کلادتون هم عکسای شخصی و کاری ... دارین،اگه سرویس ایرانی باشه دادگاه می تونه بگه که تمام اطلاعات کاری و شخصی و کل زندگی شما رو بیارن چون شاید اون بین یه مدرکی باشه،شما از این کار خوشت میاد؟
آنان که آزادی را فدای امنیت می‌کنند، نه شایستگی آزادی را دارند و نه لیاقت امنیت را!   بنیامین فرانکلین

آفلاین Matrix.1372

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1966
  • Ma3x
    • Ma3x
من هم به نوبه خودم میخوام یه سرویسی رو به دوستان پیشنهاد بدم  :D اونم یه سرویس ایرانی.
http://bayanbox.ir/
سه گیگ فضا بهتون میده که با خریدن بسته اضافه علاوه بر گرفتن کلی امکانات خوب و خفن، فضای آپلودتون رو به ۲۵ گیگ ارتقاء میده.
البته فضای سه گیگش کاملا رایگانه ولی یه مشکلی داره. دعوتنامه میخواد  :'( منم یه چندتا دعوتنامه ای دارم، اگه کسی خواست پ.خ کنه و این مشخصات رو بفرسته واسم:
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
خوب من ترجیح می دم چیزی آپلود نکنم تا این که تو سرویس ایرانی آپلود کنم،همین جوریش ملت زیر ذره بینن سرویس ایرانی هم بگیریم که دیگه وابیلا
البته زیاد فرقی هم نمی کنه ولی باز سرویس خارجی اسمش یکم به دل آدم قوت می ده،به قول جادی امنیت اینترنت دست گردوننده هاشه اگه ...(بقیش بووووق)
داداش این حرفا رو نزن  ::) میدونی یکی از اصلی ترین علت عقب افتادگی ما همینه که همش از سرویس خارجیا استفاده میکنیم. هروقت سرویس ایرانی بهمون میدن میگیم بروبابا سرویس خارجی کیفیتش بهتره. اینطوری میشه که خارجیا پیشرفت میکنن و ما عقب میمونیم. اگه میبینی اونا پیشرفت کردن، فقط بخاطر اینه که کاربراشون بهشون اعتماد کردن و قبولشون کردن. بیاید و به سرویس دهنده های ایرانی اعتماد کنیم و ازشون استفاده کنیم تا کیفیتیشون بره بالا  ;D
ناگفته نماند بنده از این سرویس بیان استفاده کردم، سرعتش واقعا فوق العادست. بعدشم، شرکتش اصلا دولتی نیست. کاملا خصوصیه. قطعی و مشکلی هم داخلش ندیدم.
من خودم از سرویس ابری ایران استفاده نمی‌کنم، چون:
اول این‌که سرویس‌های ایرانی نشون دادن تنها چیزی که اهمیت نداره رضایت مشتری عه، معلوم نیس طرف یهو حال نکنه دیگه ادامه بده چه بلایی سر دیتای من میاد...
دوم این‌که میگید سرویس خارجی، توجه کنید یک سرویس مث گوگل درایو، مث دراپ باکس و اوبونتو وان استفاده جهانی داره، همشم خارجی عه چون خارج از ایرانه پس مثلا کشورهایی مث روسیه، فرانسه، آلمان، ایتالیا، استرالیا و ... همه از سرویس «خارجی» استفاده می‌کنن چون اون سرویس اصلش برای غیر این کشورهاست!
سوم این‌که اگر حرف شما در مورد پایداری و سرعت درست باشه، پس بیان باکس از یک دیتاسنتر در خارج از ایران استفاده می‌کنه، در این‌صورت استفاده یک سرویس باکیفیت‌تر معقول‌تره...

آفلاین abbasalim

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 642
  • http://esfandune.ir/
    • اسفندونه
 :o
چه جالب ملت به سرویس های خارجی بیشتر اطمینان دارن تا سرویس های داخلی

یادمه یکی از برنامه نویس ها یه سرویس تحت نتی رو با گروهش درست کرده بودن
سرویس خوبی بود(نمیگم شاید خیلی ها بشناسیدش) بعدش تو وبلاگه شخصیش میخوندم که دلش پر بود از این حرفا
میگفت ما میام اطلاعات ه کاربرانمون رو رمز نگرانی میکنیم که دسته کسی بهش نرسه و خیلی مواظب هستیم ولی اینجوری میان خرابمون میکنن
نمیزارن یه سرویس تو ایران شکل بگیره

به نظره من حتی اگه قراره اطلاعاتم جایی بره دسته یه خودی بیفته خیلی بهتره تا دسته یه بیگانه بیفته

آفلاین abbasalim

• High Sr. Member
  • *
    • اسفندونه

سوم این‌که اگر حرف شما در مورد پایداری و سرعت درست باشه، پس بیان باکس از یک دیتاسنتر در خارج از ایران استفاده می‌کنه، در این‌صورت استفاده یک سرویس باکیفیت‌تر معقول‌تره...

والا سرورهاش تو ایرانه باقیش رو من نمیدونم  ;D

آفلاین ava

• High Hero Member
  • *

سرویس خوبی بود(نمیگم شاید خیلی ها بشناسیدش) بعدش تو وبلاگه شخصیش میخوندم که دلش پر بود از این حرفا
میگفت ما میام اطلاعات ه کاربرانمون رو رمز نگرانی میکنیم که دسته کسی بهش نرسه و خیلی مواظب هستیم ولی اینجوری میان خرابمون میکنن

به نظره من حتی اگه قراره اطلاعاتم جایی بره دسته یه خودی بیفته خیلی بهتره تا دسته یه بیگانه بیفته
آقا جان بیگانه کاری نمیکنه
این مثلا هم وطن یه زخمی میزنه به آدم که ...
تازه ایرانی و غیر ایرانی نداره که
شما از هر چیزی میخوای استفاده کن ولی سرویس هایی مثل این هیچوقت به پای اوبونتو وان و ... نمیرسن
شما تو وبلاگدهی های وطنی یه وبلاگ میسازی فردا اگه شانس بیاری اطلاعاتت رو لو ندن و خیلی خوش شانس باشی فقط اطلاعاتت پاک میشه
اصلا تو ایرانی درکی درستی از حریم خصوصی نداریم همش شرکت ها و افراد سعی دارن خودشون رو معروف و مشهور کنن
سعی دارن نفوذ داشته باشن
بعد این که گنده شدن با دولت دستشون میره تو یه کاسه
تو ایران هر شرکتی بزرگ شه دولت نفوذ میکنه توش
قوانین چرندی هست بسیار غیر معقول هستن
اگه حریم خصوصیت نقض بشه کسی پیگیر نیست
و میلیون ها مورد دیگه
در ضمن به شخصه نه نژاد پرست هستم نه وطن پرست و ... و انتخاب یه چیزی صرفا به خاطر کیفیتش و آدم بودن (داشتن شعور شخصیت و احترام گذاشتن متقابل) انجام میدم و برام فرقی نمیکنه سرویس رو کی ساخته ایرانی باشه یا نباشه
این بچه بازی ها رو بزارید کنار
مثلا میگن یکی از دو نفر اصلی سازنده دراپ باکس ایرانی بوده و ... البته این ربطی به انتخاب من نداره و برام مهم هم نیست طرف کجایی باشه
هر محصولی کیفیت داشته باشه و قوانین رعایت کنه و به مشتری احترام بزاره و معتبر باشه همه جهان ازش استفاده میکنن
توی اینترنت لوکالیزیشن بسیار مسخره و بچگانه هست و ! یعنی چی سرویس ابری برای ایرانی ها ! مسخره هست !
اینقدر هم سعی نکنید با تحریکات نژاد پرستانه سعی کنید ملت از یه چیز خاصی استفاده کنن
عمیق تر فکر کنید
« آخرین ویرایش: 14 اردیبهشت 1392، 01:10 ق‌ظ توسط ava »

آفلاین علی هردان

• Full Member
  • *
  • ارسال: 243

شما از هر چیزی میخوای استفاده کن ولی سرویس هایی مثل این هیچوقت به پای اوبونتو وان و ... نمیرسن
شما تو وبلاگدهی های وطنی یه وبلاگ میسازی فردا اگه شانس بیاری اطلاعاتت رو لو ندن و خیلی خوش شانس باشی فقط اطلاعاتت پاک میشه
اصلا تو ایرانی درکی درستی از حریم خصوصی نداریم همش شرکت ها و افراد سعی دارن خودشون رو معروف و مشهور کنن
سعی دارن نفوذ داشته باشن
و میلیون ها مورد دیگه
در ضمن به شخصه نه نژاد پرست هستم نه وطن پرست و ... و انتخاب یه چیزی صرفا به خاطر کیفیتش و آدم بودن (داشتن شعور شخصیت و احترام گذاشتن متقابل) انجام میدم و برام فرقی نمیکنه سرویس رو کی ساخته ایرانی باشه یا نباشه
مثلا میگن یکی از دو نفر اصلی سازنده دراپ باکس ایرانی بوده و ... البته این ربطی به انتخاب من نداره و برام مهم هم نیست طرف کجایی باشه
هر محصولی کیفیت داشته باشه و قوانین رعایت کنه و به مشتری احترام بزاره و معتبر باشه همه جهان ازش استفاده میکنن
توی اینترنت لوکالیزیشن بسیار مسخره و بچگانه هست و ! یعنی چی سرویس ابری برای ایرانی ها ! مسخره هست !
اینقدر هم سعی نکنید با تحریکات نژاد پرستانه سعی کنید ملت از یه چیز خاصی استفاده کنن
عمیق تر فکر کنید
۱-
ای کاش واسه حرفات دلیل و مدرک هم میاوردی. شاید بلاگفا تا حالا بلایی سر کاربراش آورده باشه، ولی این دلیل نمیشه که ایرانی جماعت همینطوری باشه. یادت باشه همه ما ایرانی هستیم. پس خودمون هم باید همچین آدمی باشیم دیگه!
من که شخصا از سرویس های وطنی ضرری ندیدم. مخصوصا همین شرکت بیان، بسیار شرکت معتبر و محترمی هست. کارش رو هم درست انجام میده. خطری هم واسه کسی نداره، ولی چون که داخل ایران هست، قوانینش طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران هست و جنابعالی داخل فایل هات یا وبلاگت اجازه قرار دادن بعضی چیزها رو نداری، و اگه قرار بدی و متوجه بشن (که عمرا هم متوجه بشن) باهات برخورد میکنن. بعدشم جنابعالی میتونی روی فایلهات رمز بذاری، طوری که هیچکس غیر از خودت نتونه اونها رو باز بکنه. اونقدرا هم که فکر میکنید بی کلاس نیستن. اتفاقا دارن راه می افتن!
« آخرین ویرایش: 14 اردیبهشت 1392، 07:10 ب‌ظ توسط علی هردان (ojZim) »

آفلاین ava

• High Hero Member
  • *

سعی دارن نفوذ داشته باشن
و میلیون ها مورد دیگه
عمیق تر فکر کنید

ای کاش واسه حرفات دلیل و مدرک هم میاوردی. شاید بلاگفا تا حالا بلایی سر کاربراش آورده باشه، ولی این دلیل نمیشه که ایرانی جماعت همینطوری باشه. یادت باشه همه ما ایرانی هستیم. پس خودمون هم باید همچین آدمی باشیم دیگه!
من که شخصا از سرویس های وطنی ضرری ندیدم. مخصوصا همین شرکت بیان، بسیار شرکت معتبر و محترمی هست. کارش رو هم درست انجام میده. خطری هم واسه کسی نداره، ولی چون که داخل ایران هست، قوانینش طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران هست و جنابعالی داخل فایل هات یا وبلاگت اجازه قرار دادن بعضی چیزها رو نداری، و اگه قرار بدی و متوجه بشن (که عمرا هم متوجه بشن) باهات برخورد میکنن. بعدشم جنابعالی میتونی روی فایلهات رمز بذاری، طوری که هیچکس غیر از خودت نتونه اونها رو باز بکنه. اونقدرا هم که فکر میکنید بی کلاس نیستن. اتفاقا دارن راه می افتن!
خوب وقتی میتونم جایی دیگه که فضای بیشتری میده معتبر تره و هر چی هم بخوام اجازه میده آپ کنم مگه مرض دارم برم جایی که محدود هست ؟! :o
بنده مگه بیکارم دونه دونه فایل هامو رمز کنم
هر جور که حساب میکنم سرویس خارجی امن تر هست
امنیت و اطلاعات خودم رو فدای توسعه و گسترش شرکتی نمیکنم تازه به دلایلی واهی همچون نژاد پرستی که کلا مخالفش هم هستم !
اصلا یعنی چی سرویس ایرانی و غیر ایرانی
به هر حال شما رو بلاگفا و میهن بلاگ باش و باکس بیان
ما هم سرویس های جهانی هستیم
هر کسی هم آزاده  8)
هر وقت هم سرویسی ساخته ایرانی ها با کیفیت جهانی به همه جهانیان سرویس دهی کنی و از قوانین درست درمون پیروی کنه اگر در مقایسه با سایر سرویس ها کیفیت و امکانات بهتری داشت ازش استفاده میکنم
« آخرین ویرایش: 14 اردیبهشت 1392، 01:18 ب‌ظ توسط ava »

آفلاین سالار مقدم

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 2074
  • هر چقدر بدونی بازم کمه.
    • سالار مقدم
هیچ آدم بیکاری نمیاد بشینه تک تک اطلاعاتی که رد و بدل میشه رو چک کنه.
۱+
البته تو ایران , حتی اگر سایت غیر اخلاقی هم داشته باشی باهات کار ندارن فقط ی پیوندها برات تجویر میکنن , فقط اگر تو از فلانیاش باشی باهات کار دارن میشینن تک تک فایلاتو میبینن
« آخرین ویرایش: 14 اردیبهشت 1392، 03:50 ب‌ظ توسط سالار مقدم »

آفلاین afrod

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1526
"سرگیجه در انتخاب یک سیستم ابری امن و خوش امکانات؟"

آفلاین محمدرضا ح.

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3117
  • Your Future is our Past!
"سرگیجه در انتخاب یک سیستم ابری امن و خوش امکانات؟"

پیشنهاد میکنم از چیزی استفاده کنی که همه جا کاربرد داشته باشه. مثلا من گوشیم آندرویده ، آیپادم iOS ه و لپتاپم هم که لینوکس. پس از چیزی استفاده میکنم که روی هر ۳ بتونم استفاده کنم. مثلا من از اوبونتو وان استفاده میکنم.
قاضی : تو السالوادور چه کار میکردی؟
چه‌گوارا : آفتاب میگرفتم
قاضی : پس چرا ساختمان دادگستری رو منفجر کردی؟
چه‌گوارا : جلوی آفتاب رو گرفته بود

آفلاین abbasalim

• High Sr. Member
  • *
    • اسفندونه
http://trainbit.com/
من به شخصه از این و دراپ باکس استفاده می کنم خوبیه دراپ باکس نرم افزار داشتنش و خوبیه این هم 5 گیگ فضا و زیبایش هست + اینکه یک گیگ اشتراک لینک مستقیم رایگان میده و پولیش هم انصافا ارزون ه و واسم به صرفه