انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: همایش لینوکس و مراسم انتشار اوبونتو ۱۳.۰۴  (دفعات بازدید: 106332 بار)

0 کاربر و 6 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Alireza Fe

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 304
  • Think Linux
    • کمی بیشتر
پاسخ : همایش لینوکس و مراسم انتشار اوبونتو ۱۳.۰۴
« پاسخ #135 : 09 اردیبهشت 1392، 01:56 ب‌ظ »
من ثبت نام کردم :)
فقط میشه لطف کنید و دلیل این ثبت نام رو بگید ؟ :)
با تشکر .
بله، حتما :)
ما قراره برای پذیرایی ژتون در اختیار شرکت کننده‌ها قرار بدیم. اینجوری بهتر میشه این کار رو مدیریت کرد و کاربرد بعدی هم اینکه سوالاتی که شما جواب میدید رو مورد بررسی قرار می‌دیم و با شرکت کنندگان بیشتر آشنا میشیم. یه جورایی تو کارهای  آینده بهمون کمک می‌کنه. یه جور مطالعه جامعه آماری...
:)
ایول , خوشم میاد که کارتون درسته  ;)
همانا بهره هر كدام شما از زمين به اندازه طول و عرض قامت شماست ! آن گونه كه خاك آلود بر آن خفته باشيد . . .

آفلاین Davlish

• Newbie
  • *
  • ارسال: 3
« پاسخ #136 : 09 اردیبهشت 1392، 05:04 ب‌ظ »
سلام ما تازه کارها هم میتونیم شرکت کنیم؟؟؟؟ یه طوری نباشه که خیلی حرفه ای باشه و ما هم هیچی نفهمیم!!

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19677
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #137 : 09 اردیبهشت 1392، 05:08 ب‌ظ »
سلام ما تازه کارها هم میتونیم شرکت کنیم؟؟؟؟ یه طوری نباشه که خیلی حرفه ای باشه و ما هم هیچی نفهمیم!!
بله. همه می‌تونن شرکت کنن ;)
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین ساسان

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 991
« پاسخ #138 : 10 اردیبهشت 1392، 02:38 ق‌ظ »
نقل‌قول
ما قراره برای پذیرایی ژتون در اختیار شرکت کننده‌ها قرار بدیم. اینجوری بهتر میشه این کار رو مدیریت کرد و کاربرد بعدی هم اینکه سوالاتی که شما جواب میدید رو مورد بررسی قرار می‌دیم و با شرکت کنندگان بیشتر آشنا میشیم. یه جورایی تو کارهای آینده بهمون کمک می‌کنه. یه جور مطالعه جامعه آماری...
پرکردن فرم و نشون کارت شناسایی فقط برای یه آبمیوه و کیکه یا موضوعات دیگه‌ای مثل محافظه کاری مسئولای دانشکده فنی مطرحه؟
تا اون‌جایی که میدونم ویژگی اصلی نرم‌افزارهای آزاد نداشتن محدوید در اشتراک گذاری و بحث در موردشون هست. خیلی بهتر میشد اگر این دو مورد رو optional میکردید.
برای تماس با من: hello [at] sasan.me

آفلاین Mehdi

• ناظر ویژه انجمن
  • *
  • ارسال: 3284
    • هزاردستان
« پاسخ #139 : 10 اردیبهشت 1392، 09:19 ق‌ظ »
پرکردن فرم و نشون کارت شناسایی فقط برای یه آبمیوه و کیکه یا موضوعات دیگه‌ای مثل محافظه کاری مسئولای دانشکده فنی مطرحه؟
تا اون‌جایی که میدونم ویژگی اصلی نرم‌افزارهای آزاد نداشتن محدوید در اشتراک گذاری و بحث در موردشون هست. خیلی بهتر میشد اگر این دو مورد رو optional میکردید.
آه از این آزادی که هیچ‌کس نمیدونه چیه و هر کی اونجوری که دوست داره ترجمش میکنه. شما قرار نیست به کسی کارت شناسایی نشون بدید و ضمنا نه حراست دانشگاه و نه هیچ کس دیگه اسامی شما رو از ما نخواسته و بنابراین ما هم قرار نیست این اطلاعات رو به کسی بدیم...
حراست دانشگاه یا هر مسئول دیگه اگر با شما مشکلی داشته باشه خودش بلده اسم و فامیل و مدارک و... شما رو از خودتون بگیره!
Of one Essence is the human race,
Thusly has Creation put the Base;
One Limb impacted is sufficient,
For all Others to feel the Mace.
~Saadi (persian poet) -1258
Hezardastan | Free As in Freedom

آفلاین Amir (شفقی)

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1734
« پاسخ #140 : 10 اردیبهشت 1392، 10:31 ق‌ظ »
آه از این آزادی که هیچ‌کس نمیدونه چیه و هر کی اونجوری که دوست داره ترجمش میکنه. شما قرار نیست به کسی کارت شناسایی نشون بدید و ضمنا نه حراست دانشگاه و نه هیچ کس دیگه اسامی شما رو از ما نخواسته و بنابراین ما هم قرار نیست این اطلاعات رو به کسی بدیم...
حراست دانشگاه یا هر مسئول دیگه اگر با شما مشکلی داشته باشه خودش بلده اسم و فامیل و مدارک و... شما رو از خودتون بگیره!

این ثبت نام به پوستر ها اضافه بشه یا نه؟

آفلاین MobinRanjbar

• Newbie
  • *
  • ارسال: 7
« پاسخ #141 : 10 اردیبهشت 1392، 02:11 ب‌ظ »
من هم از شمال دارم میام به این همایش.امیدوارم دوستان رو زیارت کنم.
Mobin Ranjbar
Programmer / App Developer / Software Engineer / Scrum Master / Student
@mobinranjbar
linkedin.com/in/mobinranjbar

آفلاین obaid

• Newbie
  • *
  • ارسال: 3
« پاسخ #142 : 10 اردیبهشت 1392، 02:13 ب‌ظ »
خیلی دوست دارم بیام ؛ اما امتحان دارم ! !!  ](*,) کاش می شد بندازینش بعد امتحانات دانشگاه ! ! ! که همه بتـــونن بیـــان ! ! ! :'(

آفلاین ساسان

• Hero Member
  • *
« پاسخ #143 : 10 اردیبهشت 1392، 03:49 ب‌ظ »
نقل‌قول
حراست دانشگاه نگرانی من نیست. شاید یکی بخواد بدون پر کردن یه فرم مسخره و ارائه کارت شناسایی بیاد و چند ساعتی در مورد توزیع مورد علاقه‌اش گپ بزنه.
این دو مورد اختیاری میشه؟
« آخرین ویرایش: 10 اردیبهشت 1392، 04:00 ب‌ظ توسط ساسان »

آفلاین MobinRanjbar

• Newbie
  • *
« پاسخ #144 : 10 اردیبهشت 1392، 08:18 ب‌ظ »
نقل‌قول
حراست دانشگاه نگرانی من نیست. شاید یکی بخواد بدون پر کردن یه فرم مسخره و ارائه کارت شناسایی بیاد و چند ساعتی در مورد توزیع مورد علاقه‌اش گپ بزنه.

خوب ببینید دوست عزیز به هر حال این همایش قرار هست که در دانشگاه تهران و آمفی تئاتر دانشکده فنی برگزار بشه.اگر قرار بود یک جمع و نشست و دورهمی برگزار بشه بله حق با شما بود نیازی به پر کردن فرم و کارت شناسایی نبود.چون در یک لوکیشن رسمی قراره برگزار بشه طبیعتا نمیشه بیشتر از ظرفیت سالن شرکت کننده حضور داشته باشه.و اینکه اگر قرار باشه 2 نفر هم شرکت نکنند هزینه های برق و آب و گاز و ... آمفی تئاتر به هدر رفته.به علاوه اینکه دوستان قصد دارند ژتون هم در اختیار شرکت کننده ها قرار دهند.

من تجربه برگزاری همایش در دانشگاه رو داشتم که این نکات رو عرض کردم.
« آخرین ویرایش: 10 اردیبهشت 1392، 08:22 ب‌ظ توسط MobinRanjbar »
Mobin Ranjbar
@mobinranjbar

آفلاین EAAL

• Newbie
  • *
  • ارسال: 2
« پاسخ #145 : 10 اردیبهشت 1392، 09:05 ب‌ظ »
نقل‌قول
فرم فقط برای بهتر برگزار شدن مراسم هست. و کارت شناسایی هم برای راحت وارد شدن خودتون به دانشگاه هست. شما اختیار تام دارید.

آفلاین بابک طور

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 800
« پاسخ #146 : 10 اردیبهشت 1392، 09:16 ب‌ظ »
سلام. اگه ثبت‌نام کنیم نیایم چی؟
من شاید بتونم بیام.

آفلاین ساسان

• Hero Member
  • *
« پاسخ #147 : 11 اردیبهشت 1392، 05:22 ق‌ظ »
خوب ببینید دوست عزیز به هر حال این همایش قرار هست که در دانشگاه تهران و آمفی تئاتر دانشکده فنی برگزار بشه.اگر قرار بود یک جمع و نشست و دورهمی برگزار بشه بله حق با شما بود نیازی به پر کردن فرم و کارت شناسایی نبود.چون در یک لوکیشن رسمی قراره برگزار بشه طبیعتا نمیشه بیشتر از ظرفیت سالن شرکت کننده حضور داشته باشه.و اینکه اگر قرار باشه 2 نفر هم شرکت نکنند هزینه های برق و آب و گاز و ... آمفی تئاتر به هدر رفته.به علاوه اینکه دوستان قصد دارند ژتون هم در اختیار شرکت کننده ها قرار دهند.

من تجربه برگزاری همایش در دانشگاه رو داشتم که این نکات رو عرض کردم.
قسمت هزینه‌های آب و برق رو متوجه نشدم. ارگان دولتی به همکاری رضایت داده درعوض شما نگرانی که کسی شرکت نکنه و هزینه آب و برق به هدر بره یا چی؟
پرکردن فرم، مشکل محدود بودن ظرفیت رو حل نمی‌کنه. اگر نگرانی برای کم آمدن ظرفیت سالن مطرحه، لازمه ظرفیت سالن و تعداد کسانی که تاکنون ثبت نام کردن مشخص بشه. هیچ کدوم از دو مورد اعلام نشده. بدون دونستن این‌که آیا جایی برای من باقی مونده پر کردن اون فرم بی‌معنیه.
به علاوه اون فرم مشکل شرکت کنندگان بیش از ظرفیت رو هم حل نمی‌کنه. فرض میگیریم سالن چهارصد نفر ظرفیت داره و همین تعداد هم اسم نوشتن. حالا اگر بیست نفر از کسایی که فرم رو پر کردن نیامدن، چه چیزی اولویت ورود بیست نفر از افرادی که بیرون منتظر هستند رو مشخص می‌کنه؟ پس این مورد هم هنوز به قوت خودش باقیه.

حق مخفی ماندن هویت و افشا نکردن اطلاعات شخصی از حقوق اولیه هرفردی هست و در بسیاری از جوامع دمکراتیک قانون از اون حمایت می‌کنه. در اکثر ایالت‌های کشور ایالات متحده حتی در صورت بازداشت توسط پلیس فرد این حق داره رو داره که هویت واقعی خودش رو فاش نکنه. (منبع)
نزاریم زندگی تو جامعه خفقان زده حقوق اولیه‌مون رو از یادمون ببره و به خاطر یه کیک و ساندیس پایمال بشه.
نقل‌قول
فرم فقط برای بهتر برگزار شدن مراسم هست. و کارت شناسایی هم برای راحت وارد شدن خودتون به دانشگاه هست. شما اختیار تام دارید.
نمی‌دونم شما جزو برگزارکنندگان این همایش هستید یا نه ولی جوری که من از نوشته‌های کاربر Mehdi متوجه شدم پرکردن اون فرم لازمه ولی برای تایید اطلاعاتی که وارد کردیم کارت‌شناسایی درخواست نمیشه (و البته منظورم توسط برگزار کنندگان همایش هست نه حراست). پس امکانش هست که با نام مستعار در این همایش شرکت کرد؟ مسئولان لطفا تایید کنن؛ دوست دارم مطالبی که به دست خواننده‌هام میرسه ۱۰۰٪ دقیق باشه.

آفلاین MobinRanjbar

• Newbie
  • *
« پاسخ #148 : 11 اردیبهشت 1392، 07:52 ق‌ظ »
نقل‌قول
قسمت هزینه‌های آب و برق رو متوجه نشدم. ارگان دولتی به همکاری رضایت داده درعوض شما نگرانی که کسی شرکت نکنه و هزینه آب و برق به هدر بره یا چی؟
پرکردن فرم، مشکل محدود بودن ظرفیت رو حل نمی‌کنه. اگر نگرانی برای کم آمدن ظرفیت سالن مطرحه، لازمه ظرفیت سالن و تعداد کسانی که تاکنون ثبت نام کردن مشخص بشه. هیچ کدوم از دو مورد اعلام نشده. بدون دونستن این‌که آیا جایی برای من باقی مونده پر کردن اون فرم بی‌معنیه.
به علاوه اون فرم مشکل شرکت کنندگان بیش از ظرفیت رو هم حل نمی‌کنه. فرض میگیریم سالن چهارصد نفر ظرفیت داره و همین تعداد هم اسم نوشتن. حالا اگر بیست نفر از کسایی که فرم رو پر کردن نیامدن، چه چیزی اولویت ورود بیست نفر از افرادی که بیرون منتظر هستند رو مشخص می‌کنه؟ پس این مورد هم هنوز به قوت خودش باقیه.

حق مخفی ماندن هویت و افشا نکردن اطلاعات شخصی از حقوق اولیه هرفردی هست و در بسیاری از جوامع دمکراتیک قانون از اون حمایت می‌کنه. در اکثر ایالت‌های کشور ایالات متحده حتی در صورت بازداشت توسط پلیس فرد این حق داره رو داره که هویت واقعی خودش رو فاش نکنه. (منبع)
نزاریم زندگی تو جامعه خفقان زده حقوق اولیه‌مون رو از یادمون ببره و به خاطر یه کیک و ساندیس پایمال بشه.

قطعا شما از جزعیات کار مطلع نیستید و بدون اطلاع کافی فقط دارید به نظر آرمانی خودتون فکر میکنید
Mobin Ranjbar
@mobinranjbar

آفلاین compence

• Newbie
  • *
  • ارسال: 2
« پاسخ #149 : 11 اردیبهشت 1392، 02:28 ب‌ظ »
حافظه‌های USB و هارد اکسترنال خود را حتما همراه بیاورید!

بعدا نگید نگفتید، اطلاعات بیش‌تر هم بعدا می‌دهم :)
اگه میشه لطف کنین بگید چه مقدار حجم خالی همراهمون باشه؟
جریان چیه؟!
که آیا هارد بیاریم یا فلش کافیه!!!