انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: چطور اوبونتو رو روی تبلت Galaxy tab نصب کنم  (دفعات بازدید: 6812 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین DebianGod

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 461
  • Ruby
پاسخ : چطور اوبونتو رو روی تبلت Galaxy tab نصب کنم
« پاسخ #15 : 26 شهریور 1392، 10:39 ب‌ظ »
دوست عزیز من که همون اول راهشو گفتم اگه بخوای خود ابونتو نصب کنی باید یه ایزو ابونتو داشته باشی بعد مانتش کنی و با روش lfs بری تو ترمینالش بعد کرنل ۳.۹ رو ببری توش بعد میری تو روت گوشیت و دسترسی ۷۷۷ به کل میدی بعد میری همه پاک میکنی به جز boot بعد ابونتو رو میریزی توش بعد دیوایست روشن میکنی البته اینکارو که گفتم باید تو حالت مرگ یا دید گوشی انجام بدی بعد که ران شد ریکاوری مود رو میزنی
بعد تو ترمینال میزنی ۳.۹ رو کامپایل کنه بعد کرنل اندروید رو پاک میکنی بعد با ۳.۹ بوت میکنی بعد میری تو سورس اندروید تو گیت هاب قسمت دیوایس بعد دیوایست رو پیدامیکنی و درایور های اپن سورسش رو میریزی تو همین ابونتو که ران کردی بعدهم از سورس اندروید کالینگ و اس ام اس رو برمیداری و میاری روی ابونتو و کامپایل میکنی و تمام فقط بعد این که کامپایل کردی باید تو ترمینال بزنی and-sms-call بعد هربار که روشن میکنی باید اینو زده باشی تا تماس ها و اس ام اس های ورودی برات بیاد
اگه میخوای ابونتو تاچ نصب کنی که خیلی خوشگم هست بگو تا اونم توضیح بدم اونم دوحالت داره میاد روی اندرویدت مثل یه تم حالت دیگه مثل همین نصب ابونتو هست فقط یه سری از دیوایس هارو ساپورت میکنه مگه این که از درایور اندروید استفاده کنی
بدلیل متنفر بودن از ابونتو دیگه این فروم نمیام

آفلاین علی نعمت اللهی

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 648
  • every thing is [im]possible
    • وبلاگ شخصی من
« پاسخ #16 : 26 شهریور 1392، 11:28 ب‌ظ »
می خوای اوبونتو نصب کنی یا اوبونتو تبلت؟

آفلاین s27

• Full Member
  • *
  • ارسال: 197
  • מוטורולה
« پاسخ #17 : 27 شهریور 1392، 05:52 ب‌ظ »
من یه زمان خواستم به کمک پروژه لینوکس بر روی اندروید دبیان رو نصب کنم که منجر به سوختن مموری کارتم شد
کلا درد سرش زیاده ولی اوبونتو تاچ خیلی راحت مثل یک رام کاستوم بر روی گوشی نصب می شه
اگر شما ردهت را فرابگیرید، ردهت را آموخته‌اید و اگر شما اسلکور را فرابگیرید لینوکس را

آفلاین POo

• Full Member
  • *
  • ارسال: 180
  • 12.04, debian testing
« پاسخ #18 : 28 شهریور 1392، 12:46 ق‌ظ »
آقا این ubuntu اِ سازگار با گوشی و تبلت رو اصلا باید از کجا گرفت؟ تو سایت ubuntu چیزی برای دانلود نبود!

به نظر شما اگه یکی بخواد android رو جایگزین کنه با یک سیستم دیگه firefox os بهتره یا ubuntu اِ مخصوصه تبلت و گوشی؟  :-k
پدرم روضه رضوان به دو گندم بفروخت     ناخلف باشم اگر من به جوی نفروشم

آفلاین ateryad

• Full Member
  • *
  • ارسال: 133
  • این نیز بگذرد...!! :)
    • دروپال
« پاسخ #19 : 28 شهریور 1392، 10:39 ق‌ظ »
دوست عزیز من که همون اول راهشو گفتم اگه بخوای خود ابونتو نصب کنی باید یه ایزو ابونتو داشته باشی بعد مانتش کنی و با روش lfs بری تو ترمینالش بعد کرنل ۳.۹ رو ببری توش بعد میری تو روت گوشیت و دسترسی ۷۷۷ به کل میدی بعد میری همه پاک میکنی به جز boot بعد ابونتو رو میریزی توش بعد دیوایست روشن میکنی البته اینکارو که گفتم باید تو حالت مرگ یا دید گوشی انجام بدی بعد که ران شد ریکاوری مود رو میزنی
بعد تو ترمینال میزنی ۳.۹ رو کامپایل کنه بعد کرنل اندروید رو پاک میکنی بعد با ۳.۹ بوت میکنی بعد میری تو سورس اندروید تو گیت هاب قسمت دیوایس بعد دیوایست رو پیدامیکنی و درایور های اپن سورسش رو میریزی تو همین ابونتو که ران کردی بعدهم از سورس اندروید کالینگ و اس ام اس رو برمیداری و میاری روی ابونتو و کامپایل میکنی و تمام فقط بعد این که کامپایل کردی باید تو ترمینال بزنی and-sms-call بعد هربار که روشن میکنی باید اینو زده باشی تا تماس ها و اس ام اس های ورودی برات بیاد
اگه میخوای ابونتو تاچ نصب کنی که خیلی خوشگم هست بگو تا اونم توضیح بدم اونم دوحالت داره میاد روی اندرویدت مثل یه تم حالت دیگه مثل همین نصب ابونتو هست فقط یه سری از دیوایس هارو ساپورت میکنه مگه این که از درایور اندروید استفاده کنی

بله دوست عزیز، قصد دارم تا اوبونتو تاچ رو نصب کنم...

آفلاین علی نعمت اللهی

• High Sr. Member
  • *
    • وبلاگ شخصی من
« پاسخ #20 : 28 شهریور 1392، 10:53 ق‌ظ »
خب من که توی پست دوم بهت گفتم: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2208741
بهتره 1 ماه صبر کنی تا نسخه نهایی اوبونتو تاچ بیاد.
نقل‌قول
به نظر شما اگه یکی بخواد android رو جایگزین کنه با یک سیستم دیگه firefox os بهتره یا ubuntu اِ مخصوصه تبلت و گوشی؟ 
بستگی داره به سخت افزارت.

آفلاین POo

• Full Member
  • *
  • ارسال: 180
  • 12.04, debian testing
« پاسخ #21 : 28 شهریور 1392، 02:18 ب‌ظ »
خب از جواب شما اینطور استنباط کردم که ubuntu یک چیز دیگست  :D
سخت افزار Galaxy S3 باشه چی پیشنهاد میکنین، البته firefox OS رو چند وقت پیش دنبالش بودم ولی خیلی دردسر داره!
البته من بیشتر دنبال تنوعم تا تست یک OS درست حسابی  ;D
پدرم روضه رضوان به دو گندم بفروخت     ناخلف باشم اگر من به جوی نفروشم

آفلاین علی نعمت اللهی

• High Sr. Member
  • *
    • وبلاگ شخصی من
« پاسخ #22 : 28 شهریور 1392، 02:31 ب‌ظ »
خب از جواب شما اینطور استنباط کردم که ubuntu یک چیز دیگست  :D
سخت افزار Galaxy S3 باشه چی پیشنهاد میکنین، البته firefox OS رو چند وقت پیش دنبالش بودم ولی خیلی دردسر داره!
البته من بیشتر دنبال تنوعم تا تست یک OS درست حسابی  ;D
برای تبلت که فقط اوبونتو رو میشه استفاده کرد. اما برای گوشی. SIII میتونه به خوبی اوبونتو فون رو اجرا کنه. فایرفاکس برای گوشی های اروزن قیمت یا به اصطلاح low end ساخته شده و فقط HTML 5 هست پس انتظار آنچنانی ازش نداشته باش. هر چند من واقعا تحسینش میکنم. اما اوبونتو تاچ انقدری جالب هست که مدت ها مشغولت کنه. من روی ray امتحانش کردم و تنها مشکلی که داشت lag بود که به علت سخت افزار ضعیف ray هست. ولی باز هم توصیه میکنم 1 ماه دیگه صبر کنی تا هم ubuntu 13.10 بیاد و هم اوبونتو تاچ به حالت پایدارش برسه.