انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: اپن سوزه نصب کنم یا نه؟؟؟  (دفعات بازدید: 10334 بار)

0 کاربر و 6 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین vahidjj

• Full Member
  • *
  • ارسال: 106
اپن سوزه نصب کنم یا نه؟؟؟
« : 17 آذر 1392، 08:20 ق‌ظ »
من میخوام از میزکار کی دی ایی استفاده کنم همه میگن بهترین تجربه کی دی ایی تو اپن سوزست،واقعیتش من تاحالا با سوزه کار نکردم ولی شنیدم میگن واسه مبتدیایی مثل من خوب نیست،حالا به نظرتون میتونم با کمک شما دوستان با این توزیع لینوکس کنار بیام یا نه؟

آفلاین abbasalim

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 642
  • http://esfandune.ir/
    • اسفندونه
پاسخ : اپن سوزه نصب کنم یا نه؟؟؟
« پاسخ #1 : 17 آذر 1392، 08:50 ق‌ظ »
سلام
والا منم مبتدیم خیلی خیلی هم مبتدیم ولی دارم با اوپن سوزه حال میکنم \\:D/ پیشنهاد میدم نسخه 5 گیگش رو دانلود کنید که همه چی براتون نصب شده باشه و کارتون راحت باشه

آفلاین vahidjj

• Full Member
  • *
« پاسخ #2 : 17 آذر 1392، 10:45 ق‌ظ »
فرق نسخه 5گیگش با 1گیگش چیه داداش؟

آفلاین سوزه

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 487
« پاسخ #3 : 17 آذر 1392، 11:40 ق‌ظ »
نسخه DVD کامل را دانلود کنید.اپن سوزه بهتر از هر توزیع دیگه ایه.
« آخرین ویرایش: 17 آذر 1392، 11:43 ق‌ظ توسط تازه وارد »
دیگه در این انجمن Log in و فعالیتی نخواهم داشت.

آفلاین MrAli

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 304
    • وبلاگ علی حسین‌زاده
« پاسخ #4 : 17 آذر 1392، 11:42 ق‌ظ »
در نسخه‌های ۱ و ۵ گیگ فرق خاصی تو سیستم‌عامل نیست؛ فقط نسخه ۵ گیگ کلی بسته و نرم‌افزار اضافه همراش داره که در صورت نیاز به اونها، شما رو هنگام نصب بی‌نیاز از دانلود میکنه.
به نظرم اوپن‌سوزه ارزش امتحان کردن رو داره؛ کاربرپسند هم هست و برای تازه کارها هم راحته (اما نه به راحتی مینت یا اوبونتو).
.:علی آقا:.
وبلاگ من: https://alihzadeh.blog.ir

آفلاین vahidjj

• Full Member
  • *
« پاسخ #5 : 17 آذر 1392، 12:28 ب‌ظ »
اوکی 5 گیگی رو گذاشت واسه دانلود فقط کمکاتونو ازم دریغ نکنین دیگه،مثل اوبونتو سافتوار سنتر داره که اگه خواستم چیزی نصب کنم؟

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 2489
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
« پاسخ #6 : 17 آذر 1392، 01:16 ب‌ظ »
هیچ وقت یادم نمیره که سوزه نصب کردم و هاردم داغون شد(نه من میدونم چی شد و نه گارانتی فهمید!فقط دوباره هارد رو بازیابی کرد) و حسابی من و انداخت تو خرج و فهمیدم virtual box چیز خوبیه والا!

آفلاین abbasalim

• High Sr. Member
  • *
    • اسفندونه
« پاسخ #7 : 17 آذر 1392، 01:20 ب‌ظ »
هیچ وقت یادم نمیره که سوزه نصب کردم و هاردم داغون شد(نه من میدونم چی شد و نه گارانتی فهمید!فقط دوباره هارد رو بازیابی کرد) و حسابی من و انداخت تو خرج و فهمیدم virtual box چیز خوبیه والا!

فدورا و اوپن سوزه و اینا که از یه خونواده هستن با هارد مشکل دارن (شایدم داشتن و الان ندارن)
اوبونتو و مینت و دبیان و اینا با نور صفحه  ;D (اینم احتمالا تو این توزیع های جدیدشون خوب شده)

آفلاین سوزه

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 487
« پاسخ #8 : 17 آذر 1392، 01:28 ب‌ظ »

فدورا و اوپن سوزه و اینا که از یه خونواده هستن با هارد مشکل دارن (شایدم داشتن و الان ندارن)
اوبونتو و مینت و دبیان و اینا با نور صفحه  ;D (اینم احتمالا تو این توزیع های جدیدشون خوب شده)

اگر مدرک معتبری برای حرفتون دارید خوشحال میشم بذاریدش!! به هر زبانیکه باشه.
دیگه در این انجمن Log in و فعالیتی نخواهم داشت.

آفلاین abbasalim

• High Sr. Member
  • *
    • اسفندونه
« پاسخ #9 : 17 آذر 1392، 01:32 ب‌ظ »

نه بابا مدک معتبرمون کجا بود همینجوز تجربی گفتم ;) و با توجه به گفته آقا علیرضا و یه پستی که داخل قسمت فدورا هست وگرنه من فدورا داشتم الانم اوپن سوزه با هیچکدومشون مشکلی نداشتم

آفلاین vahidjj

• Full Member
  • *
« پاسخ #10 : 17 آذر 1392، 02:06 ب‌ظ »
بابا ترسوندینم که :o ???
 قضیه آسیب زدن به هارد جدیه؟

آفلاین mshj

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 35
    • ستاره‌های آسمان (ریاضی)
« پاسخ #11 : 17 آذر 1392، 03:34 ب‌ظ »

نه اتفاقا خیلی هم خوبه، فقط اگه میخوایی لینوکست پایدار بمونه آپدیتهایی که بعضی وقتها خود سیستم عامل اطلاع میده نصب نکن  ;D نشده نصب کنم مشکل پیش نیاد... فعلا هم main menu پریده... تا امشب راه حلی پیدا نشه باید دوباره نصب کنم
یه ساختمون می‌ساختن میخواستن بالا پشت بوم وسایل ببرن، یه نفر گفت که ساختمون رو سوراخ کنیم!
مردم دو دسته تقسیم شدن:
دسته اول: همه به جز یک نفر مسخره کردن
دسته دوم: یک نفر آسانسور ساخت...
------------------------------------------
مسخره‌تر از مسخره کنندگان هم وجود دارند؟
riyazi.blog.ir

آفلاین سالار مقدم

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 2074
  • هر چقدر بدونی بازم کمه.
    • سالار مقدم
« پاسخ #12 : 17 آذر 1392، 03:35 ب‌ظ »

آفلاین ساسان

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 991
« پاسخ #13 : 17 آذر 1392، 03:57 ب‌ظ »
نقل‌قول
چیز خاصی نیست. شاید از کار افتادن هارد و نصب این توزیع برای چند دوستمون به طرز غیر منتظره‌ای هم‌زمان شده باشه.
تا حالا بیشتر از بیست بار نسخه‌های مختلف فدورا و اوپن‌سوزه رو روی کامپیوترهای مخلف تست کردم و هیچ مشکلی پیش نمیامده. البته داشتن پشتیبان از اطلاعات مهم شرط عقله.
پشتیبانی کامل‌تر از نمایشگرهای مختلف قدیم‌ها درست بود (چون این توزیع‌ها EDID نمایشگرهای بیشتری رو میفهمیدن) ولی حالا سطح پیشتیبانی همه در یک سطح قرار داره.
برای تماس با من: hello [at] sasan.me

آفلاین abbasalim

• High Sr. Member
  • *
    • اسفندونه
« پاسخ #14 : 17 آذر 1392، 04:20 ب‌ظ »

نه اتفاقا خیلی هم خوبه، فقط اگه میخوایی لینوکست پایدار بمونه آپدیتهایی که بعضی وقتها خود سیستم عامل اطلاع میده نصب نکن  ;D نشده نصب کنم مشکل پیش نیاد... فعلا هم main menu پریده... تا امشب راه حلی پیدا نشه باید دوباره نصب کنم
من داخل لوبونتو مینت فدورا 19 وقتی آپدیت کردم دیگه بالا نیومدن ولی اوپن سوزه تا حالا چندبار آپدیت کردم ولی مشکلی پیش نیومده
گه گاهی صفحش قفل میشه (سایر توزیع ها هم می شد) ولی چند ثانیه که میشه رفع میشه (سایر توزیع ها فقط با ریستارد !یا یه کدی توترمینال شاید بوده ! قفلش حل میشد )

!!!! :'( :-X :'( بابا من منبع ندارم به شوخی به حرفی زدم کاملا تجربی تجربی تجربی بودن