انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: دانلود منیجر در حد IDM  (دفعات بازدید: 32772 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین ahmad511800

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 413
    • اخبار استخدامی
پاسخ : دانلود منیجر در حد IDM
« پاسخ #30 : 09 اردیبهشت 1393، 11:42 ب‌ظ »
من به سازنده flareget ایمیل دادم و گفتم از ایران امکان خرید نیست و پول هم نمیتونم بدم
بهم یک لایسنس رایگان داد و گفت من هم مسلمانم شما هم پس به شما میدهم
شما هم بهش ایمیل بزنید
Ewrek reşî le ser me da tê

Degurrmiji dewê merev bihar tê

آفلاین ahmad511800

• Sr. Member
  • *
    • اخبار استخدامی
« پاسخ #31 : 09 اردیبهشت 1393، 11:42 ب‌ظ »
راستی یادم رفت بگم نرم افزار خوبیه از راضیم

آفلاین abedzadeh

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1597
  • aliila
« پاسخ #32 : 09 اردیبهشت 1393، 11:53 ب‌ظ »
هه هه
چه آدم باحالی دمش گرم
ولی فکر نکنم اگه توسط ایرانی ها بمباران ایمیل بشه که در نهایت بخوان لایسنس بگیرن دیگه راضی شه لایسنس رایگان بده
بدبخت ورشکسته میشه خوب
ولی شایدم داد
به گروه کاربران اوبونتوی ایرانی در جامعه ی استیم بپیوندید
http://steamcommunity.com/groups/Ubuntu-Iran
بازی های تحت پوشش : Dota2

آفلاین h1mp

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 65
« پاسخ #33 : 10 اردیبهشت 1393، 01:26 ق‌ظ »
از همه لحاظ که قابل مقایسه نیست . ولی از لحاظ سرعت  xdm بالای ۸۰ ٪ به سرعت idm نزدیک هست .
flareget هم که نمیشه همه email بزنن به صاحبش . کار قشنگی نیست . اگه سخت نگیرید xdm جوابگو هست به نظر من .

آفلاین ava

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1330
« پاسخ #34 : 10 اردیبهشت 1393، 03:50 ق‌ظ »
خوب کاربران اوبونتو ایرانی که تو این انجمن میان و میرن خیلی خیلی باشن میشن ۱۰۰ نفر
ایشون حاظر میشن ۱۰۰ لایسنس بدن ؟
ایرانی ها نمیتونن پی پال یا کردیت کارت از بانک های خارجی داشته باشن و اگر بسازن و پولی درش بریزن و پی پال و ... متوجه بشه بلوکه میکنه و پول تا رغع تحریم که معلوم نیست کی هست غیر قابل برداشت میشه
البته بعضی شرکت ها هستند که به صورت غیر مجاز آکانت پی پال و ... دارن و پول ریال میگیرن و دلار پرداخت میکنن به مکان مورد نظر
البته هزینه این نرم افزار خیلی بالاس و با توجه به مشکلات اقتصادی ایران و کاهش شدید ارزش پول ملی و در آمد کم مردم درآوردن هر دلار در ایران برای مردم مثل در آوردن ۵-۶ دلار در خارج هست و قدرت خرید محصولات خارجی در ایران خیلی پایین هست
ما با خرید این دانلود منیجر همون قدر هزینه مالی میکنیم که شخصی در یک کشور اروپایی با خرید ویندوز ۸ ! و خوب بنابرین نمیتونیم هزینه رو بدیم.
من هم قبلا لاینس داشتم که ایشون رایگان به ایرانی ها داده بودن ولی با آپدیت به نسخه جدید از کار افتاد
البته خوب در حال رایگان هم میشه ازش استفاده کرد ولی خوب :) سرعت اینترنت هم در ایران مثل وضعیت مالی هست ! و تعداد کانکشن و قدرت دانلود منیجر برای ما مهم هست چون پهنای باند در ایران بسیار کم هست .
به نظر من اگه کسی به ایشون توضیح بده امکان داره ایشون جهت بشر دوستی به کاربران اوبونتو ایرانی لاینس بدن
اگر هم کسی قدرت خرید داره میتونه بخره که از نرم افزار و ایشون حمایت کنه !
صدای پلیس : هاپ هاپ

آفلاین mh314k

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 70
« پاسخ #35 : 10 اردیبهشت 1393، 03:53 ب‌ظ »
خوب کاربران اوبونتو ایرانی که تو این انجمن میان و میرن خیلی خیلی باشن میشن ۱۰۰ نفر
ایشون حاظر میشن ۱۰۰ لایسنس بدن ؟
ایرانی ها نمیتونن پی پال یا کردیت کارت از بانک های خارجی داشته باشن و اگر بسازن و پولی درش بریزن و پی پال و ... متوجه بشه بلوکه میکنه و پول تا رغع تحریم که معلوم نیست کی هست غیر قابل برداشت میشه
البته بعضی شرکت ها هستند که به صورت غیر مجاز آکانت پی پال و ... دارن و پول ریال میگیرن و دلار پرداخت میکنن به مکان مورد نظر
البته هزینه این نرم افزار خیلی بالاس و با توجه به مشکلات اقتصادی ایران و کاهش شدید ارزش پول ملی و در آمد کم مردم درآوردن هر دلار در ایران برای مردم مثل در آوردن ۵-۶ دلار در خارج هست و قدرت خرید محصولات خارجی در ایران خیلی پایین هست
ما با خرید این دانلود منیجر همون قدر هزینه مالی میکنیم که شخصی در یک کشور اروپایی با خرید ویندوز ۸ ! و خوب بنابرین نمیتونیم هزینه رو بدیم.
من هم قبلا لاینس داشتم که ایشون رایگان به ایرانی ها داده بودن ولی با آپدیت به نسخه جدید از کار افتاد
البته خوب در حال رایگان هم میشه ازش استفاده کرد ولی خوب :) سرعت اینترنت هم در ایران مثل وضعیت مالی هست ! و تعداد کانکشن و قدرت دانلود منیجر برای ما مهم هست چون پهنای باند در ایران بسیار کم هست .
به نظر من اگه کسی به ایشون توضیح بده امکان داره ایشون جهت بشر دوستی به کاربران اوبونتو ایرانی لاینس بدن
اگر هم کسی قدرت خرید داره میتونه بخره که از نرم افزار و ایشون حمایت کنه !
خوب چرا این کار رو بکنیم
یه شرکت نرم افزاری تقبل فروششو به عهده بگیره
راه دور زدن تحریم (نمیدونم چرا میگم تحریم یاد ویندوز میوفتم) زیاده بازیهای آنلاینی مثل khanwars رو نگاه کنین طرف نمایندگی زده وقتی کشور ایران رو انتخاب میکنیم میاد رو بانکای ایران
اگه یه شرکت پدر و مادر دار کلفت رو بتونیم راضی کنیم حتی اون میتونه رای زنی کنه با برنامه نویسش قیمت رو واسه ایرانیا بیارن پایین
اینجوری از اون بنده خدا هم حمایت میشه تو ایران
مگه نمیگیم مسلمونه ثوابشم زیاده دیگه
اونم خدا حالیشه زیاد دندون گردی نخواهد کرد ;)

آفلاین afrod

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1526
« پاسخ #36 : 10 اردیبهشت 1393، 08:23 ب‌ظ »
۱- من از مرورگر کاپزیلا استفاده می‌کنم که نیازی به مدیر دانلود برای دانلودهای عادی (زیر ۱۰۰ مگابایت) نداره.
فایلهای بالای 100 با زیر 100 مگ چه فرقی دارند؟

۳- برای خط فرمان از پروزیلا استفاده می‌کنم که هنوز بی‌رقیبه.
در مخازن که نیست. روی سورس فورجه فقط یک صفحه داره بدون فایلی!

آفلاین امید توانا

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 981
« پاسخ #37 : 10 اردیبهشت 1393، 08:50 ب‌ظ »
فایلهای بالای 100 با زیر 100 مگ چه فرقی دارند؟
در مخازن که نیست. روی سورس فورجه فقط یک صفحه داره بدون فایلی!
برای فایلهای کوچک (زیر ۱۰۰ مگابایت) نیازی به مدیر دانلود نداری. در چند دقیقه دانلود می‌شه. برای فایلهای بزرگ ترس از قطع دانلوده که بهتره از مدیر دانلود استفاده کرد. برای اوبونتو نمی‌دونم از کجا باید دانلود کنید.

آفلاین hogava

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 83
« پاسخ #38 : 02 آبان 1394، 02:09 ق‌ظ »
Steadyflow به نظرتون خوبه؟

آفلاین بهروز رمضانی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1111
  • Kakashi Hatake
    • ابونتو نیوز
« پاسخ #39 : 02 آبان 1394، 03:46 ق‌ظ »
سلام
این flareget نسخه کاملش از لحاظ سرعت و سالم دانلود کردن فایل‌ها به پای aria2 یا pdmt میرسه؟
در یادگیری و استفاده از خط فرمان کوشا باشید چرا که رستگاری شما در آن است.

آفلاین ahmad511800

• Sr. Member
  • *
    • اخبار استخدامی
« پاسخ #40 : 02 آبان 1394، 07:19 ق‌ظ »
سلام
این flareget نسخه کاملش از لحاظ سرعت و سالم دانلود کردن فایل‌ها به پای aria2 یا pdmt میرسه؟
بله من نسخه پولیش را دارم واقعا عالی کار میکنه

آفلاین sajed68

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 52
« پاسخ #41 : 02 آبان 1394، 09:45 ق‌ظ »
سلام
بله من نسخه پولیش را دارم واقعا عالی کار میکنه
من هم امتحانش کردم اصلا بدرد نمیخورد! فایل هارو خراب میکرد ( البته من پولی پرداخت نکردم، باگ گزارش کردم،‌فعال سازش رو دادن)
« آخرین ویرایش: 02 آبان 1394، 09:46 ق‌ظ توسط sajed68 »

آفلاین tdhmh

• Full Member
  • *
  • ارسال: 149
« پاسخ #42 : 02 آبان 1394، 12:08 ب‌ظ »
بنظر من بهترین گزینه فعال کردن aria2 در uget هستش و کانفیگ خود aria2 رو هم بزارید روی ۱۶ کانکشن.
برای من که با بالاترین سرعت ممکن دانلود میکنه ظوریکه دیگه نمیشه ضفحات دیگه رو باز کرد

آفلاین رسول سعیدنژاد

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3483
  • علی (ع): زَكَاةُ الْعِلْمِ نَشْرُه
« پاسخ #43 : 02 آبان 1394، 02:07 ب‌ظ »
بنظر من بهترین گزینه فعال کردن aria2 در uget هستش و کانفیگ خود aria2 رو هم بزارید روی ۱۶ کانکشن.
برای من که با بالاترین سرعت ممکن دانلود میکنه ظوریکه دیگه نمیشه ضفحات دیگه رو باز کرد

من ترجیح میدم آریا رو بذارم داخل کرون و یه فایل تکست برای دانلود فایل هام درنظر بگیرم.
اینجوری باور کن سالی یک بار قیافه ی دانلود منیجر رو می بینی  ;D
من دی ۹۳ آریا رو گذاشتم داخل کرون و یه فایل تکست درست کردم. دیگه از دی ۹۳ نرفتم ببینم کم و کاستی داره یا نه  ;D
خوبی ابزارهای متنی اینه که، یه بار ولی برای همیشه، درستشون میکنی. ولی ابزارهای گرافیکی رو مجبوری هر روز باهاشون ور بری. به نظرتون ممکنه ابزار گرافیکی آسون و ابزار متنی سخت بیاد. ولی ابزار متنی کلا یه بار بیشتر نیاز به ور رفتن نداره. پس اگه سخت تر هم باشه بازم ارزش وقت گذاشتن رو داره. من به جای اینکه در طول سال، هر روز ۵ دقیقه از وقتم رو حروم دانلود منیجر کنم، یک روز وقت میذارم روی ابزار متنیش و دیگه ۳۶۴ روز باقیش رو راحتم   \\:D/
نرم افزار، یک ابزاره. برای رسیدن به هدف ازش استفاده کنید. نرم افزار هدف شما نیست :)

آفلاین relsi1053

• Full Member
  • *
  • ارسال: 136
« پاسخ #44 : 02 آبان 1394، 10:14 ب‌ظ »
 ???  خودم از uget استفاده میکنم
اما از نظرم اینکه یک نرم افزار جلوه دیداری مناسبی نداشته باشه ضعف داره
زیبایی قدرته (اصلا راجب زیبایی عرفانیو درک و این چیزا حرف نمیزنم) "زیبایی بصری"
و جای خالیه این قدرت رو هیچی پر نمیکنه واسه کاربری که عاشق زیباییه
اساس سیستم عاملی که شما اسمش رو میذاری گنو/لینوکس (به هر دلیلی) لینوکسه !
و شما با درک درستی از اینکه به چی سیستم‌عامل گفته میشه باید به این درک برسی که اسم سیستم عاملی که راجبش حرف میزنی "لینوکس" میتونه باشه اما "گنو" هرگز!
این انجمن هم بیشتر از اینکه اوبونتویی باشه سنگ استالمن رو به سینه میزنه!