انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: دانلود منجر PersianDM ورژن 931207 با رفع باگ های ورژن قبل و بهبود عملکرد  (دفعات بازدید: 49901 بار)

0 کاربر و 9 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 2489
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
راستی دوستان این نصاب فعلا برای زیر مجموعه اوبونتو هست!انشالله تکمیل شد و همه دوستان جواب دادند و مشکلات حل شد ورژن فدورا و آرچ هم میگذارم مرسی

دوستان انتظار دارم اعضای بیشتری دانلود کنند و تست کنند تا سریعتر به نتیجه برسه پروژه

زحمتش یه install و uninstall هست
خوشحال میشم دوستان از پروژه بقیه اعضا حمایت کنند و بیشتر تست کنند

آفلاین mrmrn

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1490
  • آقا مرتضی
راستی دوستان این نصاب فعلا برای زیر مجموعه اوبونتو هست!انشالله تکمیل شد و همه دوستان جواب دادند و مشکلات حل شد ورژن فدورا و آرچ هم میگذارم مرسی

دوستان انتظار دارم اعضای بیشتری دانلود کنند و تست کنند تا سریعتر به نتیجه برسه پروژه

خب.
بالاخره تو یونیتی نصب شد.
فکر نکنم تست بقیه بچه ها تو یونیتی نتیجه دیگه ای بده.
خوبه. فقط اگر میشد یه جور توقف آنی بدیم خوب بود.همون pause منظورمه.
الان من توقف دادم با ctrl+c ولی برای شروع مجدد تمام اون داستانها رو باید تکرار کنم و به یاد نمیسپاره.
کاش میشد محدودیت سرعت داشته باشه.الان تمام پهنای باند منو قورت میده!! برای دانلود شبانه عالیه. کلا من ازین برنام های مینیمال خیلی خوشم میاد.
افرین
عالیه
پدرم به رحمت خدا رفتن. شادی روحش صلوات.

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من

خب.
بالاخره تو یونیتی نصب شد.
فکر نکنم تست بقیه بچه ها تو یونیتی نتیجه دیگه ای بده.
خوبه. فقط اگر میشد یه جور توقف آنی بدیم خوب بود.همون pause منظورمه.
الان من توقف دادم با ctrl+c ولی برای شروع مجدد تمام اون داستانها رو باید تکرار کنم و به یاد نمیسپاره.
کاش میشد محدودیت سرعت داشته باشه.الان تمام پهنای باند منو قورت میده!! برای دانلود شبانه عالیه. کلا من ازین برنام های مینیمال خیلی خوشم میاد.
افرین
عالیه

پس خداروشکر برای یونیتی هم کار کرد
[-o<[/size]
پیشنهاداتت خیلی خوبه واقعا ممنون

فعلا این کلیت برنامه هست که میخواستم امتحان بشه و میخواستم با حداکثر پهنای باند ممکن برای aria2 دانلود کنه
انشالله در ورژن بعدی یه کاری میکنم که پهنای باند رو بتونه کنترل کنه و برنامه دانلود قبلی یادش بمونه و فرم های رو هم یه کاسه میکنم که هی نخواد هفت خوان رستم رو طی کنه
بازم مرسی از توجهت :)

حالا که برنامه کار کرد دوست دارم دوستان دیگه هم امتحان کنند و فیدبک بدند تا در ورژن های بعدی ایده بگیرم

ممنون از همگی

و اینکه persiandm قراره یه برنامه دانلود منجر خیلی ساده! و خییلی سبک! باشه و ایده اولیش برای دانلود شبانه خودم بوده.حالا انشالله بهترش میکنم با کمک دوستان
« آخرین ویرایش: 12 اردیبهشت 1393، 08:10 ق‌ظ توسط علیرضاامیرصمیمی »

آفلاین elyas74

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 274
 - سلام مجدد  :D
 - من روی فدورام اسکریپت install رو برای خودم تغییر دادم ( قسمت apt-get برای نصب نرم افزار های مورد نیاز ) ولی همچنان بعد از این که مراحل برنامه رو طی میکنم و دانلود باید شروع بشه همه چیز بسته میشه.

- و ی باگ کوچیک دیگه که داره اینه که جاهایی که داری پسوورد میگیری نوشتی "پسوورد root" در صورتی که اگه پسوورد روت و اکانت sudoer جدا باشه و پسوورد root رو وارد کنه با خطا رو به رو میشه و فقط باید پسوورد اکانت sudoer خودش رو وارد کنه.
« آخرین ویرایش: 12 اردیبهشت 1393، 10:55 ق‌ظ توسط elyas74 »
ubuntu16.04/unity/JavaScript

آفلاین ahmad511800

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 413
    • اخبار استخدامی
مرسی نصب شد و کار کرد
اگه بتونی بهترش کنی خوبه
Ewrek reşî le ser me da tê

Degurrmiji dewê merev bihar tê

آفلاین mrmrn

• High Hero Member
  • *
  • آقا مرتضی
من دیشب برا تست گذاشتم یه فایل ۴۰۰ مگی دانلود کنه و بعد خاموش شه.
تقریبا ده دقیقه از دانلودگذشته  که نمیدونم چه خطایی داده و سیستم خاموش شده؟!! همزمان سیستم داشت کارای دیگه هم میکرد که نا تمام موند :(

آفلاین رسول سعیدنژاد

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3483
  • علی (ع): زَكَاةُ الْعِلْمِ نَشْرُه
من تستس کردم.
برای نصب که مشکلی نبود. ولی وقتی نصب شد توی منو پیداش نکردم. توی پوشه ی اپلیکیشن بود ولی نمیشد به داک پایین اضافه کرد. کامند رو از usr/bin جواب میداد نه usr/share/application
مجبورم یا از شورتکات روی دسکتاپ استفاده کنم یا از ترمینال.
راستی! یه سوال؟ وقتی به آریا2 لینک می دیم تا دانلود کنه. اگه وسط راه ctrl+c رو بزنیم دانلود قطع میشه یا پاس میشه؟؟ مثلا من اگه از دانلود منصرف بشم و نخوام بگیرمش باید چکار کنم؟؟ کاری کنم که کلا فایل های در حال دانلود از روی سیستم پاک بشه.
علیرضا جان. دمت گرم. خیلی کاربردیه. من یه بار می خواستم از آریا2 استفاده کنم کلا حالم گرفته شد. بیخیالش شدم  ;D. الآن هم از همون XDMی که معرفی کردی استفاده می کنم. قبلا از آریا2 توی apt-fast‌استفاده می کردم ولی خالص نه. خیلی دنگ و فنگ داشت. با این نرم افزار استفاده کردن از آریا2 خیلی ساده تر میشه. مخصوصا قسمت خاموش شدن سر ساعت مشخص. چون XDM هرکار کردم نتونست اینکار رو انجام بلده  ;)
نرم افزار، یک ابزاره. برای رسیدن به هدف ازش استفاده کنید. نرم افزار هدف شما نیست :)

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
تقریبا ده دقیقه از دانلودگذشته  که نمیدونم چه خطایی داده و سیستم خاموش شده؟!! همزمان سیستم داشت کارای دیگه هم میکرد که نا تمام موند :(
فایل report رو داخل پوشه PersianDm در پوشه Downloads چک کن اگه failشده خود آریا fail داده شاید قطعی اینترنت داشتی
من خودمم دیشب گذاشتم تا صبح دانلود کرد و خودش هم خاموش شد بدون مشکل
« آخرین ویرایش: 12 اردیبهشت 1393، 01:27 ب‌ظ توسط علیرضاامیرصمیمی »

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
من تستس کردم.
برای نصب که مشکلی نبود. ولی وقتی نصب شد توی منو پیداش نکردم. توی پوشه ی اپلیکیشن بود ولی نمیشد به داک پایین اضافه کرد. کامند رو از usr/bin جواب میداد نه usr/share/application
مجبورم یا از شورتکات روی دسکتاپ استفاده کنم یا از ترمینال.
راستی! یه سوال؟ وقتی به آریا2 لینک می دیم تا دانلود کنه. اگه وسط راه ctrl+c رو بزنیم دانلود قطع میشه یا پاس میشه؟؟ مثلا من اگه از دانلود منصرف بشم و نخوام بگیرمش باید چکار کنم؟؟ کاری کنم که کلا فایل های در حال دانلود از روی سیستم پاک بشه.
علیرضا جان. دمت گرم. خیلی کاربردیه. من یه بار می خواستم از آریا2 استفاده کنم کلا حالم گرفته شد. بیخیالش شدم  ;D. الآن هم از همون XDMی که معرفی کردی استفاده می کنم. قبلا از آریا2 توی apt-fast‌استفاده می کردم ولی خالص نه. خیلی دنگ و فنگ داشت. با این نرم افزار استفاده کردن از آریا2 خیلی ساده تر میشه. مخصوصا قسمت خاموش شدن سر ساعت مشخص. چون XDM هرکار کردم نتونست اینکار رو انجام بلده  ;)

خروجی زیر رو برام بذار لطفا
cat  /usr/share/applications/PersianDM.desktopctrl + c کنسل میکنه ولی دوباره لینک رو بدی از ادامه دانلود میکنه
برای پاک کردن کلی فایل فایل نیمه دانلود شده و فایل کنترل با پسوند aria2 رو از پوشه PersianDM در پوشه Downloads پاک کن
« آخرین ویرایش: 12 اردیبهشت 1393، 02:07 ب‌ظ توسط علیرضاامیرصمیمی »

آفلاین mrmrn

• High Hero Member
  • *
  • آقا مرتضی
فایل report رو داخل پوشه PersianDm در پوشه Downloads چک کن اگه failشده خود آریا fail داده شاید قطعی اینترنت داشتی
اونکه اره. ایراد از aria بوده. اگر میشد چند تا try دیگه میزد بعد خاموش میکرد بهتر بود!

آفلاین سالار مقدم

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 2074
  • هر چقدر بدونی بازم کمه.
    • سالار مقدم
من نصب و اجرا کردم، تو دبیان ویزی گنوم مشکلی نداشت و کارش رو درست انجام داد ولی کلی انتقاد دارم!
چرا این همه کادر محاوره ای؟ چرا هر بار که دانلودی رو می خوام انجام بدم باید تنظیمات اضافی مثل پروکسی و ... رو انجام بدم؟
چرا بعد از دادن لینک رد شدن از اون همه کادر محاوره ای باید با پنجره ی ترمینال مواجه بشم؟ چرا با بش نوشته شده؟ چرا برای میزکار ها مختلف باید نسخه ی متفاوت داشته باشه؟ کی دی ای کو؟
من اگر قرار باشه تنظیماتی رو انجام بدم تو بخش تنظیمات برنامه یا ریبون انجام میدم و اصلا حوصله ی سر و کله زدن با این همه کادر محاوره ای رو ندارم. مثل کی گت و برنامه های این چونینی.

یه کاربر عادی دوست نداره با پنجره ی ترمینال و این همه کادر محاوره ای مواجه بشه، میدونم برای ترمینال دلیل داری ولی بنظرم دلیلتون موجه نیست :)

در مورد ساخت محیط گرافیکی هم اصلا بش زبان مناسبی نیست، به فکر کار با جی تی کی و کیوت باش :) خواستی من با سی پلاس پلاس و کیوت می تونم کمک کنم :)

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
اونکه اره. ایراد از aria بوده. اگر میشد چند تا try دیگه میزد بعد خاموش میکرد بهتر بود!
ممنون!بازم یه پیشنهاد خوب دیگه دادی ;)

من نصب و اجرا کردم، تو دبیان ویزی گنوم مشکلی نداشت و کارش رو درست انجام داد ولی کلی انتقاد دارم!
چرا این همه کادر محاوره ای؟ چرا هر بار که دانلودی رو می خوام انجام بدم باید تنظیمات اضافی مثل پروکسی و ... رو انجام بدم؟
چرا بعد از دادن لینک رد شدن از اون همه کادر محاوره ای باید با پنجره ی ترمینال مواجه بشم؟ چرا با بش نوشته شده؟ چرا برای میزکار ها مختلف باید نسخه ی متفاوت داشته باشه؟ کی دی ای کو؟
من اگر قرار باشه تنظیماتی رو انجام بدم تو بخش تنظیمات برنامه یا ریبون انجام میدم و اصلا حوصله ی سر و کله زدن با این همه کادر محاوره ای رو ندارم. مثل کی گت و برنامه های این چونینی.

یه کاربر عادی دوست نداره با پنجره ی ترمینال و این همه کادر محاوره ای مواجه بشه، میدونم برای ترمینال دلیل داری ولی بنظرم دلیلتون موجه نیست :)

در مورد ساخت محیط گرافیکی هم اصلا بش زبان مناسبی نیست، به فکر کار با جی تی کی و کیوت باش :) خواستی من با سی پلاس پلاس و کیوت می تونم کمک کنم :)
واقعا ممنون از اینکه تست کردی و انتقادات خوبی کردی
خب فیدبک کاربرا رو برای همین میخواستم که بهترش کنم
ورژن KDE رو آخر شب میذارم.راستش مشکل اینجاست که هر میزکاری یه ترمینال داره!هیچکدوم هم تو اون یکی درست کار نمیکنه
اسکریپت اصلی برنامه وابستگی به ترمینال نداره یعنی میشه بدون ترمینال کارش رو انجام بده و فقط جهت نمایش دانلود هست . حالا انشالله توی ورژنهای بعدی یه فکری براش میکنم
حالا این که چرا bash !
داستانش مفصله ;) من یه مدتی هست که میخواستم برنامه نویسی توی لینوکس رو کار کنم ولی خب سرم خیلی شلوغ بود تا این که دو سه روز وقت گیر آوردم و با bash شروع کردم
به نظر خودم bash هم خیلی جذابه و هم لازمه!برای این که تمرینی کرده باشم تصمیم گرفتم یه رابط برای aria بنویسم که با bash باشه و سبک و ساده باشه!و در اصل انگیزه من یه دانلود منجر بود که در بهترین حالت وبیشترین سرعت aria رو تنظیم کنه و برای دانلود شبانه بتونم ازش استفاده کنم و اینکه مثل XDM اینقدر سی پی یو نخوره چون باید زمان زیادی توی دانلود شبانه سیستم رو روشن بذارم!بعدش تصمیم گرفتم که تبدیل به یه پروژه خوب بشه! و استارتش رو زدم
ولی واقعا تو فکر یه رابط کاربری بهتر هستم براش!
دنیا را چه دیدی شاید با پایکیوت یه کارایی کردم به زودی ;)یعنی تو فکرشم
ولی اول میخوام همین ورژن bash رو بهترش کنم.چون این ورژن اولش هست و دوست دارم اشکالاش رو بر طرف کنم و توسعش بدم
« آخرین ویرایش: 12 اردیبهشت 1393، 09:36 ب‌ظ توسط علیرضاامیرصمیمی »

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
ورژن KDE هم اضافه شد البته برای زیر مجموعه های اوبونتو مثل Kubuntu
« آخرین ویرایش: 13 اردیبهشت 1393، 11:22 ق‌ظ توسط علیرضاامیرصمیمی »

آفلاین کیان

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2338
ورژن KDE هم اضافه شد البته برای زیر مجموعه های اوبونتو مثل Kubuntu
به جای توسعه یک کد بد، اون رو اصلاح کن! مجبور می کنید که بگیم برنامه نویسی یعنی شی گرایی! اساس ساختمانی که چیدی اشتباهه.
این ترمینال اضافه است. اگه روی وجود ترمینال مصری، می تونی کاری کنی که خود برنامه یک ترمینال داشته باشه. قبلا یک افزونه برای ناتیلوس بود که یک ترمینال بهش اضافه می کرد، شبیه اون.

ولی واقعا تو فکر یه رابط کاربری بهتر هستم براش!
دنیا را چه دیدی شاید با پایکیوت یه کارایی کردم به زودی ;)یعنی تو فکرشم
« آخرین ویرایش: 13 اردیبهشت 1393، 10:31 ق‌ظ توسط کیان »

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
انشالله به اونجا هم میرسیم :) گفتم که فعلا bash رو کار کردم.همین قدر که با همه مشغله کاریم  که از صبح تا نه شب گیر هستم پشتکارش رو دارم و از خوابم میزنم و شروع میکنم bash یاد میگیرم و استارت پروژه رو میزنم خودش خوبه!کاش بقیه بچه های فروم هم فعالیت کنند و بنویسند و جامعه کاربری فارسی زبان هم توی تولید نرم افزار برای متن باز فعال تر باشه . همیشه اول یه چیز ایده آل نیست . ولی کسی که شروع نکنه و منتظر بقیه بمونه یا بگه بهتر وجود داره پس چرا من کاری بکنم هیچ وقت پیشرفت نمیکنه!صد درصد برنامه من بی عیب نیست بلکه پر از اشکاله! ولی خب کار میکنم و یاد میگیرم و رفعش میکنم و فکر میکنم شروع کردن برای هر کاری مهمه
چون از bash استفاده کردم یه مقدار دستم در محیط گرافیکی بسته بوده.انشالله بهتر میشه با کمک شما دوستان
« آخرین ویرایش: 13 اردیبهشت 1393، 11:22 ق‌ظ توسط علیرضاامیرصمیمی »