انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: دانلود منجر PersianDM ورژن 931207 با رفع باگ های ورژن قبل و بهبود عملکرد  (دفعات بازدید: 49957 بار)

0 کاربر و 14 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 2489
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
  PersianDM ورژن 930317 با قابلیت های جدید و اصلاح اشکالات ورژن های قبلی به پست اول اضافه شد

لطفا با حوصله راهنمای وبلاگ رو بخونید
« آخرین ویرایش: 19 خرداد 1393، 10:31 ب‌ظ توسط علیرضاامیرصمیمی »

آفلاین مجتبی باغبان

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 780
شما خیلی واسه این برنامه زحمت کشیدین فقط کاش بجای بش از qt یا gtk استفاده می‌کردین.

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
شما خیلی واسه این برنامه زحمت کشیدین فقط کاش بجای بش از qt یا gtk استفاده می‌کردین.
چشم اونم به زودی انشالله
فعلا این در دسترس دوستان باشه تا اون یکی آماده بشه :)

آفلاین محمودی فرد

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 253
پاسخ : ورژن جدید PersianDM با قابلیت های جدید!(930231)
« پاسخ #108 : 19 خرداد 1393، 03:55 ب‌ظ »
سلام . چند پیشنهاد :
1- در برخی استانها مشکل قطع و وصل اینترنت داریم که باعث میشود persiandm   دانلود را fail کند لطفا یک گزینه به به برنامه اضافه بکنید که در صورت لزوم دانلود را fail نکند (مثلا در صورت قطع ارتباط هر 2 دقیقه برای اتصال تلاش کند )

این قابلیت رو هم به ورژنی که فردا میذارم اضافه کردم ولی خب زحمت تستش با خودتون دیگه :) تا اگر مشکلی داشت بتونم بهترش کنم ;)
سلام . aria2  حتی در uget و ترمینال هم بعضی وقتها به دلیل کرش کردن یا دلایل دیگر fail میشود (که البته نادر است ) اما بهتراست persiandm   ارسال اطلاعات توسط aria2 را زیر نظر بگیرد و در مواقعی که هیچ درخواتی توسط aria2 ارسال نمیشد و داده ای دریافت نمیگردید persiandm هوشمندانه aria2 را kill کند و دوباره aria2 را اجرا کند تا احتمال هر گونه اشتباهی را به صفر برساند .
با سپاس مجدد.
دانا کسی است که قدر خود را بشناسد ، و در نادانی انسان این بس که ارزش خویش نداند .

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
سلام . چند پیشنهاد :
1- در برخی استانها مشکل قطع و وصل اینترنت داریم که باعث میشود persiandm   دانلود را fail کند لطفا یک گزینه به به برنامه اضافه بکنید که در صورت لزوم دانلود را fail نکند (مثلا در صورت قطع ارتباط هر 2 دقیقه برای اتصال تلاش کند )

این قابلیت رو هم به ورژنی که فردا میذارم اضافه کردم ولی خب زحمت تستش با خودتون دیگه :) تا اگر مشکلی داشت بتونم بهترش کنم ;)
سلام . aria2  حتی در uget و ترمینال هم بعضی وقتها به دلیل کرش کردن یا دلایل دیگر fail میشود (که البته نادر است ) اما بهتراست persiandm   ارسال اطلاعات توسط aria2 را زیر نظر بگیرد و در مواقعی که هیچ درخواتی توسط aria2 ارسال نمیشد و داده ای دریافت نمیگردید persiandm هوشمندانه aria2 را kill کند و دوباره aria2 را اجرا کند تا احتمال هر گونه اشتباهی را به صفر برساند .
با سپاس مجدد.
پیشنهاد خوبی هست ولی لازم هست که باز یه مدت تحت نظر بگیرم عملکرد برنامه رو از این لحاظ تا بتونم براش راه حلی بنویسم
ممنون.ولی خب قابلیت reconnect که به برنامه اضافه شده تا حدی خوبی این مشکل رو پوشش داده و وقتی PersianDM میبینه که aria2 داره connection ها رو کم میکنه اون رو kill میکنه و دوباره بهش لینک میده

این ورژن رو نصب کنید لطفا و نظرتون رو بگید :)
« آخرین ویرایش: 19 خرداد 1393، 10:42 ب‌ظ توسط علیرضاامیرصمیمی »

آفلاین بهنام …

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1028
  • إن أحسنتم أحسنتم لأنفسكم وإن أسأتم فلها
سلام و ممنون.

یه فکری هم (البته بعد از کیوت شدن گرافیک) به حال پیش‌نیازها کنید که شدیدا حجمش بالاست.
حجم دانلود بیاد پایین، بیشتر استقبال می‌کنیم.
:) :)

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
سلام و ممنون.

یه فکری هم (البته بعد از کیوت شدن گرافیک) به حال پیش‌نیازها کنید که شدیدا حجمش بالاست.
حجم دانلود بیاد پایین، بیشتر استقبال می‌کنیم.
حجم اکثرشون کمه وشاید خیلیهاش نصب باشه فقط دوستانی که kde ندارند شاید کمی kdebase-bin بالاتر از بقیه باشه ولی خب! قابلیت های خوبی به برنامه داده فکر کنم جمعا از یه آپدیت اوبونتو کمتر بشه ،ولی چشم حق با شماست :) ایران و مشکلات اینترنت و حجم و ... 

آفلاین بهنام …

• High Hero Member
  • *
دوباره مشکل انتقال fa داشت برای من و بعد نصب اجرا نمیشد و در ترمینال هم هیچ پیغامی نداد.
خودم طبق تجربه fa را به  ‎.persian...‎ بردم و F2 و final_script و Enter
الان درست اجرا شد و ان‌شاءالله چند روز دیگه نتیجه‌ی دانلود هم میدم.

ممنون

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
دوباره مشکل انتقال fa داشت برای من و بعد نصب اجرا نمیشد و در ترمینال هم هیچ پیغامی نداد.

ممنون
عجب حکایتی شده ها! :) نمیدونم چرا برا شما اینجوری میشه.حتما دقت کردید شروع نصب روی زبان مورد نظر کلیک کنید و انتخابش کنید؟

آفلاین بهنام …

• High Hero Member
  • *

ممنون
عجب حکایتی شده ها! :) نمیدونم چرا برا شما اینجوری میشه.حتما دقت کردید شروع نصب روی زبان مورد نظر کلیک کنید و انتخابش کنید؟
من با صفحه کلید اومدم پایین روی پارسی و بعد اینتر زدم.
دیگه نمی‌دونم.
ولی ممنون

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
دوستان یه اتفاق عجیب افتاد و یه دفعه دیدم که ‌PersianDM روی سیستم من درست کار نمیکنه و progress bar نمایش داده نمیشه! ولی روی بقیه سیستم های خونه درست داره کار میکنه!
به طور اسرار آمیزی بسته ای به نام qdbus-qt5 از سیستمم حذف شده بود و باعث این اتفاق شده بود!اگه برای شما هم همین اتفاق افتاد این بسته رو چک کنید که نصب هست یا نه 

آفلاین jackshepherd

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1522
خیلی وقته پست های این تاپیک رو میخونم.واقعا دست مریزاد به اقای علیرضاامیرصمیمی که یکی از اساسی ترین نیاز های گنو/لینوکس رو حل کردند.
انسانیت نسبت به دیگر انسان ها

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
خیلی وقته پست های این تاپیک رو میخونم.واقعا دست مریزاد به اقای علیرضاامیرصمیمی که یکی از اساسی ترین نیاز های گنو/لینوکس رو حل کردند.

ممنونم از لطفت :)
انشالله در آینده ای نه چندان دور PersianDM رو با یه رابط کاربری خیلی عالی تر خواهم داد

آفلاین مجتبی باغبان

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 780

انشالله در آینده ای نه چندان دور PersianDM رو با یه رابط کاربری خیلی عالی تر خواهم داد
واسه اون روز لحظه‌شماری می‌کنم

آفلاین jackshepherd

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1522

عالی بود و عالی تر هم میشه.سپاس فراوان.
انسانیت نسبت به دیگر انسان ها