انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مشکل با نوار بالایی نرم افزارها در اوبونتو گنوم  (دفعات بازدید: 3123 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین abedzadeh

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1597
  • aliila
سلام دوستان
اوبونتو گنوم رو نصب کردم و یکمی به تنظیمانش ور رفتم تا یه حالت تم تیره بگیره
خوب در نگاه اول درست بنظر میاد ولی وقتی که یه نرم افزار باز میشه اون نوار بالاش ( که اسمش رو نمیدونم ) به رنگ پیشفرض هست
یه حالت آشفتگی داره و انگار هماهنگ نیست
ممنون میشم اگه راهنمایم کنید
به گروه کاربران اوبونتوی ایرانی در جامعه ی استیم بپیوندید
http://steamcommunity.com/groups/Ubuntu-Iran
بازی های تحت پوشش : Dota2

آفلاین سلمان م.

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4106
  • GNU Operating System - سیستم عامل گنو
خوب این الآن چه مشکلی داره؟
واسه من هم همین‌جوری هست.

آفلاین Ma3X

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 877
  • It is Matrix
    • ماتریکس. آی آر
منظورش titlebar هست.
خب توی gnome-tweak-tool مقدار window-decoration (یا همچین چیزی) رو هم تغییر بدین.

آفلاین سلمان م.

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4106
  • GNU Operating System - سیستم عامل گنو
فکر کنم مربوط به گنوم باشه. این عکس‌ها، دبیان تستینگ هست، اون‌ها هم همچین تعریفی ندارن!

آفلاین abedzadeh

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1597
  • aliila
به طور پیش فرض نتونستم درستش کنم و مجبور به نصب تم شدم ، گرچه زیاد قشنگ نیست  :P

ولی نمیدونم کجای کار رو تنظیم نکردم ( و یا اشتباه تنظیم کردم ) که سافتور سنتر به شکل زیر در اومد  8)
مربوط به چی میشه ؟
به گروه کاربران اوبونتوی ایرانی در جامعه ی استیم بپیوندید
http://steamcommunity.com/groups/Ubuntu-Iran
بازی های تحت پوشش : Dota2

آفلاین Ghost Shadow

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1803
  • Linux is Secured By Design
منم با سافتور سنتر مشکل دارم.خیلی از تم ها با هر قسمتی و نرم افزاری سازگار باشه با سافتور سنتر سازگار نیست که نیست >:(

آفلاین ارباب!

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 448
سلام!
اصلا به طور پیش فرض Ubuntu Software Center در 14.04 Ubuntu GNOME از لحاض ظاهری Bug داره! یه مقدار تو توضیعش عجولانه کار کردن... حتی Logo شون رو هم اشتباهی فکر کنم Ubuntu 13.10 گذاشته بودن که درست شد...
من شخصا برای نصب Theme، اول پوشه ی فایل های مربوط به Theme رو در usr/share/themes/ کپی می کنم، بعد می رم تو Tweak Tool و تو قسمت Appearance، هم GTK+ theme رو تغییر می دم و هم Window theme رو... اگه فقط اولی رو تغییر بدم همین مشکلی که شما گفتید پیش می آد... دو تاش رو باید تغییر داد... نمی دونم گاهی ممکنه یه Restart هم لازم باشه! ضمنا برای تغییر Theme بالاترین نوار هم باید Shell theme رو تغییر بدید که فکر می کنم قبلش نیاز به نصب یه Extension هم هست که خودش بهتون می گه...
Void Linux + XFCE

آفلاین ارباب!

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 448
منم با سافتور سنتر مشکل دارم.خیلی از تم ها با هر قسمتی و نرم افزاری سازگار باشه با سافتور سنتر سازگار نیست که نیست >:(
راست می گید... ضمنا Chromium هم همین طوره... خیلی از Theme ها با Chromium هم سازگار نیست... Menu خراب می شه... ولی چند وقت پیش یه Theme معروف دیدم که این مشکلش رو با Chromium تقریبا حل کرده بود... اسمش Iris Dark بود...
اصلا تو فکرم خودم یه Theme درست و حسابی درست کنم واسه GNOME...
Void Linux + XFCE