انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: چرا مردم بجای لینوکس از ویندوز استفاده میکنند ؟ بیاید حلش کنیم .  (دفعات بازدید: 51948 بار)

0 کاربر و 15 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین فاروق

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 992
  • <شعار>این یک شعار است</شعار>
    • تارنمای فاروق

دانشگاه رو کاری ندارم ولی از اونجایی که افراد کم سن و سال بیشتر از کامپیوتر برای بازی استفاده می‌کنند، یه جورایی منطقیه که ویندوز بهشون یاد بدن تا نزنن سیستمو بترکونند  ;)
تا سیستمو نترکونن چیزی یاد نمی گیرن
فقط بازی؟تا کی؟

اگر سیستم رو بتروکنن بهتر یاد میگیرندومن خودم اطلاعات والدینم رو از بین بردم و چند بار حذف و نصب کردم تا تونستم نصب ویندوز رو یاد بگیرم.اگر از توزیعی مثل اوبونتو استفاده کنند هم که نیاز به ترکوندن نیست همه چیزش واضحه.
بعدش هم لینوکس هم بازی داره بازی های خوشگلی هم داره.شاید نسبت به ویندوز بالا پایین داشته باشند اما لینوکس هم بازی های خوب و شاید اعتیاد آوری داره.نمونش بازی هایی که دارن داخل بخش "بازی و سرگرمی" معرفی میکنند.حالا بازی GTA نداره یه بازی دیگه کنن.
« آخرین ویرایش: 28 شهریور 1394، 11:11 ق‌ظ توسط farooghkarimizadeh »
http://pcworms.blog.ir
بعد از بررسی پست های قدیمیم، فکر میکنم یک عذرخواهی بدهکارم! معذرت میخوام و اگر اشتباه کردم مستقیم و روشن راهنمایی کنید تا تکرار نکنم.
کانال IRC

آفلاین 111

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 73

دانشگاه رو کاری ندارم ولی از اونجایی که افراد کم سن و سال بیشتر از کامپیوتر برای بازی استفاده می‌کنند، یه جورایی منطقیه که ویندوز بهشون یاد بدن تا نزنن سیستمو بترکونند  ;)
فقط بازی؟تا کی؟

اگر سیستم رو بتروکنن بهتر یاد میگیرندومن خودم اطلاعات والدینم رو از بین بردم و چند بار حذف و نصب کردم تا تونستم نصب ویندوز رو یاد بگیرم.اگر از توزیعی مثل اوبونتو استفاده کنند هم که نیاز به ترکوندن نیست همه چیزش واضحه.
بعدش هم لینوکس هم بازی داره بازی های خوشگلی هم داره.شاید نسبت به ویندوز بالا پایین داشته باشند اما لینوکس هم بازی های خوب و شاید اعتیاد آوری داره.نمونش بازی هایی که دارن داخل بخش "بازی و سرگرمی" معرفی میکنند.حالا بازی GTA نداره یه بازی دیگه کنن.
like
اگه از پنجره داری نگاه می کنی بدون بیرون جای بهتریه

آفلاین امیــــــر

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 617
  • نرم‌افزار مال منه، نه من مال اون

اینکه یه سیستم عامل کم استفاده میشه دلیل بر امنیت بالاش نیست ، بر عکس اونی که زیاد استفاده میشه ، چون باگ هاش گزارش داده میشه ، امن تره .
ویندوز کلا نا امن پایه ریزی شده ، هرکاری هم بکنید نا امنه . این نیست که چون کاربراش زیادن ویروس زیاد داره ، نخیر .

اصلا کاری به امنیت ویندوز ندارم چون براشون هیچی جز جمع کردن و سرقت اطلاعات کاربر اهمیت نداره !
میگم اگه مثلا اوبونتو فراگیر بشه و قشر زیادی ازش استفاده کنن خوب مسلما ویروس هم براش بیشتر نوشته میشه ، همونطور که شرکت های بازی سازی هم روش حساب میکنن
بحث امنیت کلی نبود اون که مشخصه گنو/لینوکس از پایه امن تر بالا اومده
میخوام بگم اگه کسی رو تشویق کردین به امنیت بالا و بعد از یه مدت دچار نقص شد سیستمش نباید پاشه بیاد بگه : چیشد ؟ تو که میگفتی امنه ؟ اینم که خراب از کار درومد!
اونوقت طرفدارای گنو/لینوکس  ](*,)
کلا ویندوز خودشو بکشه به پای گنو/لینوکس نمیرسه
« آخرین ویرایش: 28 شهریور 1394، 11:59 ق‌ظ توسط امیــــــر »

آفلاین فاروق

• Hero Member
  • *
    • تارنمای فاروق
این بحث میخواد به کجا برسه؟
اصلا کسانی که بحث میکنند خودشون تا حالا حداقل یک نفر رو کشیدن به اینور؟
من فکر میکنم یک عده دارند فقط بحث میکنند.
« آخرین ویرایش: 28 شهریور 1394، 02:01 ب‌ظ توسط farooghkarimizadeh »
بعد از بررسی پست های قدیمیم، فکر میکنم یک عذرخواهی بدهکارم! معذرت میخوام و اگر اشتباه کردم مستقیم و روشن راهنمایی کنید تا تکرار نکنم.
کانال IRC

آفلاین koosha

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 734
من سه چهار رو نفر رو کشیدم اینور :)
این بحث ها فکر میکنم دیگه نتیجه نداره ، نباید شما تایپیک رو دوباره بالا میاوردید :)
GNU/Linux
Debian8
I3 WM

آفلاین فاروق

• Hero Member
  • *
    • تارنمای فاروق
من سه چهار رو نفر رو کشیدم اینور :)
این بحث ها فکر میکنم دیگه نتیجه نداره ، نباید شما تایپیک رو دوباره بالا میاوردید :)

سه چهار نفر خوبه به نظرم من.
خب زمانی که این بحث رو کشیدم بالا نمیدونستم.حالا که میدونم نمیتونم بکشمش پایین.
کانال IRC

آفلاین sam.seven

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 53

فقط بازی؟تا کی؟

فقط دارن توی دانشگاه و مدارس ویندوز درس میدن کتاب کار و فناوری هفتم را برید ببینید!!!

مشکل باید ریشه ای حل شه
کار و فناوری هفتم ۳تا کنفرانس داره
من و شما به عنوان کاربر به هفتمی بگیم تو کنفرانس اوبونتو معرفی کنه نه پینت
D:

فقط بازی؟تا کی؟

اینو می‌دونم که با ترکوندن چیز یاد می‌گیرن. ولی باز باید ترکوندن هم بلد باشن.
شاید من یه جورایی در این مورد اشتباه کردم. ولی به هر حال باید تو ویندوز زندگی کنن تا قدر عافیت و لینوکسو بدونن  ;D
لینوکس خوبه ...
ولی آموزش‌هاش به زبون ساده و در عین حال کامل، -به زبان فارسی- خیلی کمه.
مخصوصا برای کسانی که یه عمر با DOS و ویندوز خو گرفتند.

آفلاین sam.seven

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 53

به نظر من، شما که امکان ویرایش پست اول رو دارید، نتیجه گیری‌هایی که انجام شده رو توی پست اول قرار بدید تا حداقل به صورت دسته بندی شده این مطالب رو داشته باشیم و به فکر اندیشیدن تدابیر باشیم.
لینوکس خوبه ...
ولی آموزش‌هاش به زبون ساده و در عین حال کامل، -به زبان فارسی- خیلی کمه.
مخصوصا برای کسانی که یه عمر با DOS و ویندوز خو گرفتند.

آفلاین امیــــــر

• High Sr. Member
  • *

2 نفر که به زودی قراره بشه سه شایدم چهار نفر :D
آها برای بسته شدن این تاپیک هم میتونی گزارش بدی به ناظر تا قفلش کنه ::)

آفلاین فاروق

• Hero Member
  • *
    • تارنمای فاروق

2 نفر که به زودی قراره بشه سه شایدم چهار نفر :D

خوبه. اگر یک نفر هم بکشونید که بمونه، خیلی خوبه به نظرم.
یادش بخیر...
انقدر از لینوکس تعریف کردم خواستند منو  کتک بزنن که حرفی نزنم! :-X
کانال IRC

آفلاین امیــــــر

• High Sr. Member
  • *
بستگی به آدمش داره
من به نزدیک ترین دوستام میگفتم که میدونستم یه زمانی اهل برنامه نویسی بودن و حوصله کشف چیزای جدید رو دارن اما میگفتن ول کن بابا حوصله داری ](*,)
خیلی جاها هم ممکنه حرف بشنوی یادمه تو یه جمعی داشتم تشویق میکردم به اوبونتو که یکی ازون گوشه موشه ها گفت : انقدر بدم میاد از آدمایی که میخوان بگن ما متفاوتیم  :'(
حالا کاری ندارم که ما واقعا متفاوتیم ;D   
اما بعضیا دید بدی دارن که نمیدونم چطور میشه عوضش کرد ???

آفلاین koosha

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 734
حالا کاری ندارم که ما واقعا متفاوتیم ;D   
این قسمت عالی بود !!! عالی !!!!  ;D ;D ;D
خیلی خندیدم ، آفرین واقعا . ;)
آره بستگی به آٔدمش داره .
برای این تایپیک یه نظرم دیگه چیزی نگیم بهتره  :D چون نتیجه ای ازش نمیگیریم . من صد بار گفتم ، مشکلات مشخصه باید راه حل رو پیدا کرد ولی دوستان اصرار شدید بر بیان مشکلات دارند  :)

ویرایش : من درنظر داشتم کاری بیشتر از یه دعوت کوچیک بکنیم ، یه کار بزرگ که حجم عظیمی رو بکشه اینطرف . یه تبلیغ بزرگ .
من خودم واقعا پایه ی نوشتن نرم افزار هستم . از دوستانی که میگن نرم افزار کمه ، خوشحال میشم بدونم چه نرم افزاری هایی رو نیاز دارن .
« آخرین ویرایش: 29 شهریور 1394، 12:00 ق‌ظ توسط koosha »
GNU/Linux
Debian8
I3 WM

آفلاین فاروق

• Hero Member
  • *
    • تارنمای فاروق
ویرایش : من درنظر داشتم کاری بیشتر از یه دعوت کوچیک بکنیم ، یه کار بزرگ که حجم عظیمی رو بکشه اینطرف . یه تبلیغ بزرگ .

حجم عظیم؟
من یک پیشنهاد دارم. مثل شرکت های هرمی عمل کنیم.
مثلا 4 نفر رو بکشیم که بمانند و حرفه ای بشوند و جوری تربیت بشوند که خودشون کسانی مثل خودشون رو تربیتت کنن و بکشن به سمت لینوکس و ....
گفتن آسون است ولی انجامش ...
کانال IRC

آفلاین بهنام م ک

• Full Member
  • *
  • ارسال: 215
نقل‌قول
چرا مردم بجای لینوکس از ویندوز استفاده میکنند ؟ بیاید حلش کنیم .
هنوز حلش نکردین؟؟ ;D
بابا زود باشین منتظریم ;)
من از آنچه تو میگویی بیزارم ولی تا پای مرگ از حق تو برای گفتن آن دفاع میکنم

آفلاین 111

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 73
نقل‌قول
چرا مردم بجای لینوکس از ویندوز استفاده میکنند ؟ بیاید حلش کنیم .
هنوز حلش نکردین؟؟ ;D
بابا زود باشین منتظریم ;)
خخخخخخخخخخخخخخ
D-:
اگه از پنجره داری نگاه می کنی بدون بیرون جای بهتریه