انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: علی حکر بازداشت شد! (این پست مخصوص ترول‌ها هست.)  (دفعات بازدید: 25616 بار)

0 کاربر و 17 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین su

• Full Member
  • *
  • ارسال: 102
    • Weblog
دوستم یه میتسوبیشی کاربراتوری داره میخواد بهش یه موتور انژکتوری بخره + رسببری کلا متحولش کنه.
اگه تا هفده مهر ۱۳۹۶ یعنی روز اول ۳۱ سالگیم  به جایی خواستم نرسیدم . شروع میکنم به روزمرگی

آفلاین Sosha

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 689
  • Only Ubuntu <3
    • نوشته های یک دوستدار گنو
چرا در موضوعی كه اصلا به ما ربطی ندارد، خودمان را دخالت می‌دهیم؟

با هر توجیه منطقی و غیرمنطقی، ما ایرانی‌ها عادت كرده‌ایم در كارهایی كه اصلا به ما مربوط نمی‌شود، دخالت كنیم كه شاید مربوط به این مساله می‌شود كه ذهن ما از كودكی، كاملا قضاوتگر و برچسب زننده به دیگران تربیت می‌شود.

(كلمه دخالت یعنی تجاوز به حریم شخصی افراد)

در اكثر كشورهای دیگر، افراد از كودكی آموزش می‌بینند كه یكی از مهم‌ترین آداب اجتماعی سوال‌نكردن در رابطه با مسائل شخصی دیگری و بیان‌نكردن نظر خود قبل از درخواست فرد مقابل است و این یكی از اصولی‌ترین نگرش‌های اجتماعی است كه هیچ‌كس حق ندارد به حریم شخصی فرد دیگری وارد شود، مگر در صورت خواسته خود فرد.
کسی الان دخالتی مگه کرد؟ نظر ماست در مورد کالی!
البته از کسی که این اسمو عکس رو میذاره عجیب نیست صحبتی رو بکنه که ربطی نداره به بحث...
اولش هم پس در مورد شوخی با یکی از بچه ها بود. یکی از همین مدافعان آزاد اندیش کالی پرید وسط بحث کالی رو انداخت وسط!
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش برو خدا رو شکر کن که با دمپایی نیومدم سراغت!

آفلاین Sosha

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 689
  • Only Ubuntu <3
    • نوشته های یک دوستدار گنو
این تاپیک رو نبستن هنوز؟  ???
کار ما به جایی رسیده که باید راجع به جوجه اسکریپت ها با هم دعوا کنیم؟ سوژه‌ی دیگه‌ای نیست بچسبین بهش؟
بله موافقم تاپیک بسته بشه.
در آخر لازم هست بگم منم کاربر اوبونتو هستم و البته ویندوز. کالی هم جز ابزار متاسپلویتش استفاده نمیکنم.
اما با این عقیده مشکل دارم که "همه کسایی که کالی دارن اسکریپت کیدی هستن" چون همشون اسکریپت کیدی نیستن و بخاطر اسکریپت ها کالی نصب نکردن.
الان به هرکی میرسی میگه کالی چطوری نصب کنم؟ و اینچنین حرفا اما باز دلیل نمیشه همه کاربران کالی رو به یک چشم ببینیم.
کلا همیشه کسایی که از کالی دفاع می کنن یه پاشون توی ویندوزه...
جالبه... ???
این مورد هم نتیجه گیری کردی؟ :|
این نتایجی که خودتون پیدا میکنین رو بنویسین تو کاغذ و هرشب یکبار مرور کنین قبل خواب. آخه همش رو هوا نتیجه گیری میکنین.
نتیجه گیری نبود که. خودت گفتی یه پات تو ویندوزه ;D
راستی با چی بازی می کنی؟ من با گنو/لینوکسم بازی می کنم =))
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش برو خدا رو شکر کن که با دمپایی نیومدم سراغت!

آفلاین Linux_Lover

• Full Member
  • *
  • ارسال: 120
کار ما به جایی رسیده که باید راجع به جوجه اسکریپت ها با هم دعوا کنیم؟ سوژه‌ی دیگه‌ای نیست بچسبین بهش؟
در آخر لازم هست بگم منم کاربر اوبونتو هستم و البته ویندوز. کالی هم جز ابزار متاسپلویتش استفاده نمیکنم.
اما با این عقیده مشکل دارم که "همه کسایی که کالی دارن اسکریپت کیدی هستن" چون همشون اسکریپت کیدی نیستن و بخاطر اسکریپت ها کالی نصب نکردن.
الان به هرکی میرسی میگه کالی چطوری نصب کنم؟ و اینچنین حرفا اما باز دلیل نمیشه همه کاربران کالی رو به یک چشم ببینیم.
جالبه... ???
این نتایجی که خودتون پیدا میکنین رو بنویسین تو کاغذ و هرشب یکبار مرور کنین قبل خواب. آخه همش رو هوا نتیجه گیری میکنین.
عموجون من اصلا گیم نصب نکردم رو لپ تاپم که بخوام بازی کنم.
چون من ویندوز و اوبونتو استفاده میکنم گاهی هم کالی استفاده میکنم شما اومدی اون نتیجه گیری رو گرفتی منم میگم بنویس تو کاغذ مرور کن چون نتیجه هات به درد خودت میخوره:)

آفلاین anonym

• Full Member
  • *
  • ارسال: 107
  • My Operating System LINUX
کسی الان دخالتی مگه کرد؟ نظر ماست در مورد کالی!
البته از کسی که این اسمو عکس رو میذاره عجیب نیست صحبتی رو بکنه که ربطی نداره به بحث...
اولش هم پس در مورد شوخی با یکی از بچه ها بود. یکی از همین مدافعان آزاد اندیش کالی پرید وسط بحث کالی رو انداخت وسط!
مثل بچه های دبستانی حرف میزنی!!
دخالت که چه عرض کنم فضولی میکنی

آفلاین ehsang1855

• Full Member
  • *
  • ارسال: 157

پس بخاطر چی کالی نصب میکنند؟؟بخاطر یوزر فرندلی بودنش :D
من اوبونتو داشتم اوایلی که امده بودم سمت گنو/لینوکس و چندین بار با این مشکل رو به رو شدم
http://forum.ubuntu.ir/index.php/topic,139606.0.html
فک نمی کردم هنوز مشکل داشته باشه.
ولی کالی یک بار نصب کردم هنوزم دارمش و بدون هیچ مشکلی داره کارش می کنه.و به اوبونتو هم ترجیحش می دم

جالبه... ???

نقل‌قول
«مایکروسافت در همین ارتباط با کانونیکال که توسعه‌دهنده اوبونتو است قراردادی منعقد کرده است تا برنامه‌های کاربردی لینوکس تحت ویندوز اجرا شوند. به‌طوری که بش کامند لاین در قالب یک فایل اجرایی به زودی به ویندوز وارد خواهد شد. به‌طوری که در آینده‌ای نزدیک محیط دستوری و متنی لینوکس که یکی از قدرتمندترین ویژگی‌های این سیستم‌عامل به شمار می‌رود و در سیستم‌عامل OS X اپل نیز وجود دارد به پلتفرم ویندوز وارد شود. این فایل اجرایی که به نام bash.exe خواهد بود در پوشه System32 ویندوز 10 قرار خواهد گرفت. بر همین اساس مایکروسافت در سال جاری میلادی روی وارد کردن لینوکس در ویندوز متمرکز خواهد شد.
http://www.shabakeh-mag.com/news/world/3164
وقتی شما داری با گنو/لینوکست (احتمالا اوبونتو) بازی می کنی کانونیکال و توسعه دهند هاش دارن با مایکروسافت همکاری می کنن .مثل این که شما توی ویندوزین.

آفلاین Linux_Lover

• Full Member
  • *
  • ارسال: 120

پس بخاطر چی کالی نصب میکنند؟؟بخاطر یوزر فرندلی بودنش :D
من اوبونتو داشتم اوایلی که امده بودم سمت گنو/لینوکس و چندین بار با این مشکل رو به رو شدم
http://forum.ubuntu.ir/index.php/topic,139606.0.html
فک نمی کردم هنوز مشکل داشته باشه.
ولی کالی یک بار نصب کردم هنوزم دارمش و بدون هیچ مشکلی داره کارش می کنه.و به اوبونتو هم ترجیحش می دم

جالبه... ???

نقل‌قول
«مایکروسافت در همین ارتباط با کانونیکال که توسعه‌دهنده اوبونتو است قراردادی منعقد کرده است تا برنامه‌های کاربردی لینوکس تحت ویندوز اجرا شوند. به‌طوری که بش کامند لاین در قالب یک فایل اجرایی به زودی به ویندوز وارد خواهد شد. به‌طوری که در آینده‌ای نزدیک محیط دستوری و متنی لینوکس که یکی از قدرتمندترین ویژگی‌های این سیستم‌عامل به شمار می‌رود و در سیستم‌عامل OS X اپل نیز وجود دارد به پلتفرم ویندوز وارد شود. این فایل اجرایی که به نام bash.exe خواهد بود در پوشه System32 ویندوز 10 قرار خواهد گرفت. بر همین اساس مایکروسافت در سال جاری میلادی روی وارد کردن لینوکس در ویندوز متمرکز خواهد شد.
http://www.shabakeh-mag.com/news/world/3164
وقتی شما داری با گنو/لینوکست (احتمالا اوبونتو) بازی می کنی کانونیکال و توسعه دهند هاش دارن با مایکروسافت همکاری می کنن .مثل این که شما توی ویندوزین.
موافقم. کله گنده ها دارن باهم به توافق میرسن اونوقت این سوشای ماهم چسبیده به افکار مخصوص به خودش که نتیجه گیری هاشم مختص به خودشه :دی

آفلاین anonym

• Full Member
  • *
  • ارسال: 107
  • My Operating System LINUX
حافظت یاری نمیکنه!!
من بحث کالی رو انداخت وسط (رعایت نکردن ادب از طرف شما بود) که کاربران کالی رو به بچه اسکریپتی ها نسبت دادی.

(که البته الان متوجه شدم شیطنت بچگی)

عجب موضوعی هستش ولی دوستان ناراحت نشینا ولی جند نفری دور هم جمع شدین و از روی اینکه خودتون هکر نیستین دارین به بقیه توهین میکنین. به عنوان یک انسان همچین کاری از ما بعیده. حرفای دوستان جالب تر بود ولی به نظرم چون خودتون هکر نیستین دارین چوب لای چرخ بقیه میذارین ینی یجورایی یجور عقده است.عین بچه دبیرستانی و بچه مدرسه ای ها. مسلما هرکسی لینوکس داره باهم برابر نیستن و اونایی که کالی دارن هم همینطور. این موضوع اگه امکانش هست پاک کنین چون خیلی حاشیه است
والا من به شخص عقده دزدی از کسی ندارم.
بعد اونم گنو/لینوکس هست نه لینوکس
اگر به شخص ما با این کارامون داریم چوب لای چرخ یکی مثل میلاد حکینگ می کنیم بسییاااااااااار کار خوبیه...
بار ها و بار ها در مورد کالی صحبت شده، بچه اسکریپتی ها میرن سراغش.

« آخرین ویرایش: 15 شهریور 1395، 10:56 ب‌ظ توسط anonym »

آفلاین سلمان م.

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4106
  • GNU Operating System - سیستم عامل گنو
دوستم یه میتسوبیشی کاربراتوری داره میخواد بهش یه موتور انژکتوری بخره + رسببری کلا متحولش کنه.
بهش بگو رزبری پای رو جای موتورش نصب کنه. من امتحان کردم خوب جواب می‌ده.

راستی اون پراید رو هم رد کردم رفت. الآن یه دوچرخه مارک دبیان دارم.
« آخرین ویرایش: 15 شهریور 1395، 11:18 ب‌ظ توسط سلمان م. »

آفلاین Mmjafari

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 556
  • لیلی نام دیگر آزادی ست
    • صفحه من تو گیت
پاورشل رو میگید؟
این حماقت محض کانونیکاله.
ماکروسافت داره ادامه پروژه حرف لینوکس از تاریخ و جغرافیا رو با کمک یک شرکت مثل کانونیکال انجام میده.
خدا رو شکر هنوز استالمن زندس

آفلاین Oxygen

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 337
ماکروسافت داره ادامه پروژه حرف لینوکس از تاریخ و جغرافیا رو با کمک یک شرکت مثل کانونیکال انجام میده.
این مایکروسافت چرا دست از سر لینوکس بر نمیداره  >:(

آفلاین Mmjafari

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 556
  • لیلی نام دیگر آزادی ست
    • صفحه من تو گیت
این مایکروسافت چرا دست از سر لینوکس بر نمیداره  >:(
چون ملیون ها دلار خرج ازبین بردنش کرده.

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19697
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
مگه سیب‌زمینی هستیم که نظر هم ندیم؟ ;D
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین su

• Full Member
  • *
  • ارسال: 102
    • Weblog
یکی بیاد بگه مشکل سمبا من چیه
اگه تا هفده مهر ۱۳۹۶ یعنی روز اول ۳۱ سالگیم  به جایی خواستم نرسیدم . شروع میکنم به روزمرگی

آفلاین سلمان م.

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4106
  • GNU Operating System - سیستم عامل گنو
درست هست که این‌جا جای ترول ها هست ولی دیگه نمی‌شه هرکی هرچی خواست به بقیه بگه! پست مورد نظر حذف شد