انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: ویندوز پایدارتر از لینوکس (2)  (دفعات بازدید: 4879 بار)

0 کاربر و 10 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین hamid_asadi

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 382
پاسخ : ویندوز پایدارتر از لینوکس (2)
« پاسخ #45 : 19 مهر 1399، 01:15 ق‌ظ »
ببیت دوست من من حدود چند سال دارم لینوکس توضیع مختلف استفاده میکنم . برای مثال من فقط 500 گیابایت حافظه ام اختصاص دادم به دست لینوکس های جدید . یک پیشنهاد دارم
اگه شما یک کاربر عادی سیستم هستید از ویندوز استفاده کنید . اگه برنامه نیوسید از مک استفاده کنید اگه طراحید از مک استفاده کنید اگه مثل من متخصص امینیت هستید از لینوکس استفاده کنید . من چند سال دارم از لینوکس استفاده میکنم ولی هنوز که هنوزه باهاش مشکل دارم ولی بازه از اون استفاده میکنم
رفیق آدرس اشتباه نده! از تصویر پروفایلتون هم معلومه که مات ابزارهای کالی شده اید!
بنده خودم طراح و برنامه نویس قالب سایت هستم... هیچ مشکلی هم تا الان نداشتم... فقط GIMP برام تازگی داشت که اونم دارم یاد میگیرم..
توزیع ها هم انعطاف خیلی بالایی دارن و هر کسی با یک سیرچ ساده و چند ساعت مطالعه میتونه توزیع رو به سبک کار خودش دربیاره و لذت ببره.
درضمن گنو/لینوکس نه لینوکس

آفلاین mr.amir138396

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 459
  • شاگرد همیشه مشتاق یادگیری
« پاسخ #46 : 19 مهر 1399، 01:25 ق‌ظ »
ببیت دوست من من حدود چند سال دارم لینوکس توضیع مختلف استفاده میکنم . برای مثال من فقط 500 گیابایت حافظه ام اختصاص دادم به دست لینوکس های جدید . یک پیشنهاد دارم
اگه شما یک کاربر عادی سیستم هستید از ویندوز استفاده کنید . اگه برنامه نیوسید از مک استفاده کنید اگه طراحید از مک استفاده کنید اگه مثل من متخصص امینیت هستید از لینوکس استفاده کنید . من چند سال دارم از لینوکس استفاده میکنم ولی هنوز که هنوزه باهاش مشکل دارم ولی بازه از اون استفاده میکنم

چی چی میگی آخه ؟؟؟‌ این چرت و پرتا چیه سر هم میبافی به خورد مردم میدی سری بعدی ادب رو میزارم کنار اینحرفا چیه ?

لیست معادلات :

microsoft office ==> libre office
Photoshop ==> Gimp
visual code ==> visual code پشتیبانی از هر دو پلتفرم
unity == > unity
معادل نرم افزاری خواستین بگین بهتون معرفی کنم ...... این کالی باز ها رو یکی از برق بکنه !!! ](*,) ](*,) >:( >:( >:( >:( >:(

حدودن 2.5 ساله دارم با لینوکس برنامه نویسی میکنم دیگه چرت و پرت نگو لینوکس از کاربر معمولی تا پیشرفته رو جواب گو و قانع کننده هست
« آخرین ویرایش: 19 مهر 1399، 01:39 ق‌ظ توسط mr.amir138396 »
با احترام ! امیرحسین عباسی فاروجی . (;

آفلاین مرتضی . م

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1116
« پاسخ #47 : 19 مهر 1399، 08:07 ق‌ظ »

چی چی میگی آخه ؟؟؟‌ این چرت و پرتا چیه سر هم میبافی به خورد مردم میدی سری بعدی ادب رو میزارم کنار اینحرفا چیه ?

لیست معادلات :
visual code ==> visual code پشتیبانی از هر دو پلتفرم
معادل نرم افزاری خواستین بگین بهتون معرفی کنم ...... این کالی باز ها رو یکی از برق بکنه !!! ](*,) ](*,) >:( >:( >:( >:( >:(

حدودن 2.5 ساله دارم با لینوکس برنامه نویسی میکنم دیگه چرت و پرت نگو لینوکس از کاربر معمولی تا پیشرفته رو جواب گو و قانع کننده هست
البته فکر کنم منظورتون visual studio code هستش! وافعا یکی بیاد از برق بکشه  :-X ](*,) ](*,) :( >:(

آفلاین king-m

• Full Member
  • *
  • ارسال: 145
« پاسخ #48 : 19 مهر 1399، 12:55 ب‌ظ »

این خیلی واضحه لینوکس پاپ اوس مثلا برای برنامه نویسی
ولی خود لینوکس برای ازادی طرحی شده برای همینه روی سورو نصب مشه چون قابلیت تغیر داره
ولی مک چون قوی چون حداقل روم مک بوک 16 رو داره پس وا یک گرافیک کار چه یو ایکس چه و... مفید هست
الیته تمامی مواردی که من گفتم به صورت تخصوصی و فوق تخصوصی هست در غیر این صور شما از هر os که خواستید  استفاده کنید
بعد یکی از دوستان به دستور بنده گیر داده بود
من مبهوت ابزار نشدم
من مبهوت فرزندی شدم از لینوکس
به نام کالی
فرزندی قوی تر و بهتر از بقیه فرزندان
فرزندی زیبا و راحت
فرزندی قوی و خواص
من ازادم

آفلاین مرتضی . م

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #49 : 19 مهر 1399، 03:49 ب‌ظ »
لینوکس
به نام کالی
فرزندی قوی تر و بهتر از بقیه فرزندان
بعد یه سوال برای من پیش اومد کالی ابزار هاش رو برداریم چی داره که قوی تر و بهتره؟ هر کی که طرفدار یه توزیع معقول هست اگه ازش بپرسن چه برتری داره توزیعت یه سری ویژگی منحصر به فرد میگه اما کالی ابزارهاش رو برداریم یه توزیعه که یه سری از استاندارد ها رو رعایت نکرده
اگه میگی مک قویه قبول، فقط این نکته هم در نظر داری که بقیه شرکت ها هم دستگاه هایی به قدرت دستگاه های اپل می دهند و قیمتشون خیلی کم تره دیگه؟
و تناقض تو حرفتون هست، از یه طرف میگید تخصصی دارید حرف میزنید ولی از طرف دیگه میگید ویندوز برای کاربرای عادی هست؟ کاربر آخر عادی هست یا تخصصی؟
و اینکه :
نقل‌قول
    از اسامی ابلهانه و بزرگ نما (قلمبه!) استفاده نکنید.
    در آتش افروزیهای گروه‌های خبری و یا هر بحث بی فایده ی دیگر شرکت نکنید.
    خودتان را "ولگرد سایبر" خطاب نکنید، وقت خود را با چنین افرادی هدر نکنید.
    نامه‌های الکترونیکی پر از غلط املایی و دستور زبانی نفرستید.

تنها چیزی که از این ها عایدتان می شود شهرت یک دلقک است. هکرها حافظه خوبی دارند - سالها طول می کشد تا دسته گلی که به آب داده‌اید فراموش شود و مورد قبول واقع شوید.
نقل از اریک ریموند ترجمه جادی

این هم مفید شاید باشه
https://linuxbook.ir/chapters/being_hacker.html
« آخرین ویرایش: 19 مهر 1399، 03:55 ب‌ظ توسط Morteza.M »

آفلاین king-m

• Full Member
  • *
« پاسخ #50 : 19 مهر 1399، 05:56 ب‌ظ »

لینوکس بدون ابزار هیچی نیست هیچی
چه ابونتو چه ...
ولی کالی  این خوبیشه که کالی ابزار های مفید یک جا داره
نقل‌قول

ئرباره لینک مطلب با کمال احترام واسم حرف مردم مهم نیست و می خوام خودم زندیگیم بسازم
من ازادم

آفلاین مرتضی . م

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #51 : 19 مهر 1399، 09:08 ب‌ظ »

خب پس مات ابزارهای کالی شدید!
و این که اگه خیلی احساس می کنید کالی همه ابزار ها رو داره Arch Dark همه ابزار های کالی، parrot os رو داره و بیشتر
« آخرین ویرایش: 19 مهر 1399، 10:32 ب‌ظ توسط Morteza.M »

آفلاین king-m

• Full Member
  • *
« پاسخ #52 : 19 مهر 1399، 09:14 ب‌ظ »

نقل‌قول
خب پس مات ابزارهای کالی شدید!
و این که اگه خیلی احساس می کنید کالی همه ابزار ها رو داره Arch Dark همه ابزار های کالی، parrot os رو داره و بیشتر
خنده دار من هرچی می گم انگار شما متن من رو نمی خونید پس دلیل نمی بینم جواب بدم چون تو متن بالا جواب دادم
من ازادم

آفلاین ho3inking

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 46
  • در دنیا هیچ نفهمیدم فقط فهمیدم که هیچ نفهمیدم
« پاسخ #53 : 19 مهر 1399، 11:27 ب‌ظ »
به نظر من این بحث بی معنی هست
 ویندوز و لینوکس هر کدوم یک سری قابلیت دارن و این شمایید بین یک لینوکس ازاد رایگان و ویندوز کرک غیر امن و البته جاسوس
کدوم انتخاب می کنید :)
من به شخصه چون امنیت کارم و برنامه نویس هم هستم
لینوکس ترجیح میدم
اگر میخواهن به سیستم عامل هاشون نفوذ نکنیم .
                                             پس بهتر بسازنش:)

آفلاین gnkalk

• Full Member
  • *
  • ارسال: 188
  • linux the kernl - gnu/linux the OS
« پاسخ #54 : 22 مهر 1399، 11:27 ق‌ظ »
king-m
انقد حرف نزن اصلا سیستم عامل ربطی به کاربردش نداره الان داریم به جایی میرسیم که اصلا همه کاربردشون برابره
پس انقد ملت رو با حرفات منحرف نکن
دسته بندی سیستم عامل ها اشتباه ترین کار هست
شاید یه توزیع رو بشه دسته بندی کرد ولی سیستم عامل نه شاید برنامه بشه ولی سیستم عامل نه

آفلاین king-m

• Full Member
  • *
« پاسخ #55 : 23 مهر 1399، 06:09 ب‌ظ »
king-m
انقد حرف نزن اصلا سیستم عامل ربطی به کاربردش نداره الان داریم به جایی میرسیم که اصلا همه کاربردشون برابره
شاید یه توزیع رو بشه دسته بندی کرد ولی سیستم عامل نه شاید برنامه بشه ولی سیستم عامل نه
شما یرو سایت سیتم عامل مک رو بخون می فهمی سیتم عامل دسته بندی داره یا نه مودب باش و در مورد چیزی که نمی دونی حرف نزن
من ازادم

آفلاین M!lad

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 1757
« پاسخ #56 : 23 مهر 1399، 06:39 ب‌ظ »
با هم دوست باشید!
..I feel no fault for the fault I feel..

آفلاین king-m

• Full Member
  • *
« پاسخ #57 : 23 مهر 1399، 09:10 ب‌ظ »
من ازادم

آفلاین gnkalk

• Full Member
  • *
  • ارسال: 188
  • linux the kernl - gnu/linux the OS
« پاسخ #58 : 26 مهر 1399، 01:15 ب‌ظ »
king-m
شما یرو سایت سیتم عامل مک رو بخون می فهمی سیتم عامل دسته بندی داره یا نه مودب باش و در مورد چیزی که نمی دونی حرف نزن
بازم میگم دسته بندی نداره شما میتونی ازش ایتفاده متفاوت داشته باشی ولی هر سیستم عاملی برای یه چیز بهینه تر است !! نه اینکه فقط برای اون کار باشه برای اون کار بهتره

آفلاین king-m

• Full Member
  • *
« پاسخ #59 : 26 مهر 1399، 03:26 ب‌ظ »
king-m
بازم میگم دسته بندی نداره شما میتونی ازش ایتفاده متفاوت داشته باشی ولی هر سیستم عاملی برای یه چیز بهینه تر است !! نه اینکه فقط برای اون کار باشه برای اون کار بهتره
دقیقا
من ازادم