انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: صیانت ؟  (دفعات بازدید: 9726 بار)

0 کاربر و 15 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1923
پاسخ : صیانت ؟
« پاسخ #15 : 29 بهمن 1400، 08:34 ق‌ظ »
کانالای خبری که همه گذاشتن ! و جالب اینجاس که کانالای جوک هم گذاشتن ! همه جای تلگرامم پر بود ! با جزعیات و همه اصلاحیه هاش !
همونطور که اکثر چیزا میگن قاطی سیاست شده، کانالای جوک هم میتونن اینکارو کنند

پ‌ن: بازم درسته و گفتم این طرح برای قطعی اینترنت نیست ولی همینطور  که گفت پیش زمینه ممکنه باشه حتی اگه الان این قصد نباشه شاید باز جریان های بدتری پیش بیاد با شل گرفتن، من شاید مخالف نباشم ولی هر موضوع در هر چیز باید چیز درست دید،‌ خودم به شخصه اگه ببینم یه چیزی داره منو محدود میکنه یا چیز های مسخره ای مثل اینکه، آقا نمونه داخلی بیارید حله مخالفت میکنم، مسخره ترین چیز اینه فکر کنیم نمونه داخلی بیاد یعنی نیاز نداریم کسی حقی نداره منو مجبور کنه از دیسکورد استفاده کنم یا جایگزین ایرانی، از ویندوز استفاده کنم یا گنو لینوکس، یا حتی یه جایگزین موتور جست‌و‌جو بدن و بگن اینی که طراحی کردیم خیلی خوبه حتی از گوگل و بقیه هم بهتر، خیلی هم عالی ولی بازم هیچ حقی نداری من نخوام ازش استفاده کنم و برم از داک‌داک گو استفاده کنم یا حتی گوگل، اگه میخوای از حقم دفاع کنی بازم مربوط نیست که بخوای دستم از اون سرویس قطع کنی، و این تفکر اگه درست بشه که بین عموم خیلی خوبه، دیدم خیلی جا افتاده که اگه بتونن جایگزین خوبی بیارن مشکلی با فیلتر ندارند، و این مشکل جامعه و فکرشون هم هست که محدوده خیلی محدود که راضین حتی اگه یه پیام رسان پر سرعت بدون مشکل ایرانی باشه هیچ مشلکی با فیلتر ندارند!؟.

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3095
  • :(){ :|:& };:
« پاسخ #16 : 29 بهمن 1400، 11:21 ق‌ظ »
کانالای خبری که همه گذاشتن ! و جالب اینجاس که کانالای جوک هم گذاشتن ! همه جای تلگرامم پر بود ! با جزعیات و همه اصلاحیه هاش !
همونطور که اکثر چیزا میگن قاطی سیاست شده، کانالای جوک هم میتونن اینکارو کنند

پ‌ن: بازم درسته و گفتم این طرح برای قطعی اینترنت نیست ولی همینطور  که گفت پیش زمینه ممکنه باشه حتی اگه الان این قصد نباشه شاید باز جریان های بدتری پیش بیاد با شل گرفتن، من شاید مخالف نباشم ولی هر موضوع در هر چیز باید چیز درست دید،‌ خودم به شخصه اگه ببینم یه چیزی داره منو محدود میکنه یا چیز های مسخره ای مثل اینکه، آقا نمونه داخلی بیارید حله مخالفت میکنم، مسخره ترین چیز اینه فکر کنیم نمونه داخلی بیاد یعنی نیاز نداریم کسی حقی نداره منو مجبور کنه از دیسکورد استفاده کنم یا جایگزین ایرانی، از ویندوز استفاده کنم یا گنو لینوکس، یا حتی یه جایگزین موتور جست‌و‌جو بدن و بگن اینی که طراحی کردیم خیلی خوبه حتی از گوگل و بقیه هم بهتر، خیلی هم عالی ولی بازم هیچ حقی نداری من نخوام ازش استفاده کنم و برم از داک‌داک گو استفاده کنم یا حتی گوگل، اگه میخوای از حقم دفاع کنی بازم مربوط نیست که بخوای دستم از اون سرویس قطع کنی، و این تفکر اگه درست بشه که بین عموم خیلی خوبه، دیدم خیلی جا افتاده که اگه بتونن جایگزین خوبی بیارن مشکلی با فیلتر ندارند، و این مشکل جامعه و فکرشون هم هست که محدوده خیلی محدود که راضین حتی اگه یه پیام رسان پر سرعت بدون مشکل ایرانی باشه هیچ مشلکی با فیلتر ندارند!؟.
دقیقا ! خیلی ها این تفکر اشتباه رو دارن !
آرچ و گنوم!

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19697
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین جعفر فرقانلوژ

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 5100
  • اممم . اره دیگه! mehr32
« پاسخ #18 : 01 اسفند 1400، 12:12 ب‌ظ »

ولی نه مشکل از جای دیگه است  :o
دیگر به انجمن باز نخواهم گشت شاید جایی با این نام پیدام کنید اگه کاری با من دارید : qxc9966@protonmail.com

آفلاین BiG

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1609
  • Windows 7 - Windows xp - Windows 11
« پاسخ #19 : 04 اسفند 1400، 07:22 ب‌ظ »
امروز این طرح تصویب شده.
الان سرور های انجمن توی آلمان هستند؟ پس اگر اینترنت قطع بشه دیگه انجمن نمی تونیم بیایم؟
خداحافظ لینوکس!

آفلاین سید حسین موسوی فرد

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 268
  • Debian
« پاسخ #20 : 04 اسفند 1400، 07:27 ب‌ظ »
فعلا فقط تو کمیسیون تصویب شده و هنوز تو مجلس تصویب نشده
احتمالش هم زیاده تصویب نشه.
قال علی (ع): لا غِنَی کالعَقلِ، و لا فَقرَ کالجَهلِ، و لا میراثَ کالاَدَب و لا ظَهیرَ کالمُشاوَرَه

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4862
  • masoft قدیم
« پاسخ #21 : 04 اسفند 1400، 07:54 ب‌ظ »
الان سرور های انجمن توی آلمان هستند؟ پس اگر اینترنت قطع بشه دیگه انجمن نمی تونیم بیایم؟
بله. همونطور که گفتم، این قضیه ناگهان اتفاق نمیفته. همون داستان قورباغهٔ آب‌پز.

آفلاین BiG

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1609
  • Windows 7 - Windows xp - Windows 11
« پاسخ #22 : 04 اسفند 1400، 08:27 ب‌ظ »
بله. همونطور که گفتم، این قضیه ناگهان اتفاق نمیفته. همون داستان قورباغهٔ آب‌پز.
خب اگر آروم آروم بخواد سرعت بیاد پایین. بالاخره یک روزی کامل قطع میشه. اونوقت چی میشه؟
سرور های انجمن میاد ایران؟ یا دیگه باید خداحافظی کرد؟
انجمنمون هم ازمون گرفتن  :D
خداحافظ لینوکس!

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2366
« پاسخ #23 : 04 اسفند 1400، 10:23 ب‌ظ »
فعلا فقط تو کمیسیون تصویب شده و هنوز تو مجلس تصویب نشده
احتمالش هم زیاده تصویب نشه.
مگه برادران مجلسی از خودشون اختیاری هم دارن که حق داشته باشن تصویب نکنن؟ دستور رو گرفته‌ن و دارن اوامر رو اجرا می‌کنن.
دیگه هر ایرانی می‌دونه مردم مخالف این طرحن. چی شد؟ هیچی مخفیانه و بدون رعایت کردن آیین‌نامه‌ی داخلی خودشون، با عجله تصویبش کردن.
این قضیه‌ی باطل شدنش یا تلاش یه سری نماینده واسه بردنش به صحن علنی هم همگی بازی و ظاهرسازیه.
« آخرین ویرایش: 04 اسفند 1400، 10:26 ب‌ظ توسط آرمان اسماعیلی »
صفحه‌ی من در اینستاگرام: ‎‎@armanes92

آفلاین #unknown#

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 441
« پاسخ #24 : 04 اسفند 1400، 11:40 ب‌ظ »
دستور رو گرفته‌ن و دارن اوامر رو اجرا می‌کنن ...
بله دقیقا ، اکثریت با این طرح مخالفن و نماینده ها هم قاعدتا باید مخالفت میکردن ولی نکردن .

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19697
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #25 : 05 اسفند 1400، 12:51 ق‌ظ »
کل این داستان، سیاه‌بازیه. هر وقت برادرها دوست داشته باشن، هر کاری با اینترنت می‌کنن و ربطی هم به تصویب شدن یا نشدن این طرح یا هیچ طرح دیگه‌ای نداره. در این کشور، کدوم کار بر اساس قانون بوده که این دومیش باشه؟ همه چیز به فرمودهٔ قبلهٔ عالم انجام می‌شه.
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #26 : 05 اسفند 1400، 12:57 ق‌ظ »
چند دهه‌س دارن کلمات رو از معنا تهی می‌کنن. اسم طرح صیانت از حقوق مصرف‌کننده‌س. در تضاد کامل و فاحش با باطن طرح.
نمی‌دونم چرا تعارف رو کنار نمی‌ذارن و مستقیم نمیگن «هر چی ما بگیم همون درسته. هر کی قبول نداره خفه‌ش می‌کنیم». هنوز می‌خوان به سانسور و سرکوب ظاهر قانونی بدن. واسه همین داده‌ن مجلس فرمایشی بی‌خاصیتشون تصویبش کنه.

آفلاین mamadism

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 712
    • راه های ارتباطی
« پاسخ #27 : 05 اسفند 1400، 12:25 ب‌ظ »
من مخالف طرح صیانتم ولی مطمعنم با زدن این حرفم عزیزان به من برچسب میزنن
اقایان اسماعیلی و بهزادی برای ادعاتون (اجرای اوامر و قبله عالم ) چه اثباتی دارید ؟
چه منبعی ؟ چه رفرنسی ؟ منو از این تاریکی دربیارید ! ;)

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #28 : 05 اسفند 1400، 12:42 ب‌ظ »
تکلیف شما از عکس چشم اون آدمی که گذاشتید مشخصه. دیگه برچسب زدن لازم نیست.

آفلاین mamadism

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 712
    • راه های ارتباطی
« پاسخ #29 : 05 اسفند 1400، 12:45 ب‌ظ »
تکلیف شما از عکس چشم اون آدمی که گذاشتید مشخصه. دیگه برچسب زدن لازم نیست.

گفتم منبعی دارید بفرمایید
وقتی ندارید مث مرد بگید ندارم وگرنه سکوت کنید بهتره
اینجوری خود واقعیتون رو هم کسی نمیشناسه
این چشم هم هرجا بخوام میزارم تا چشم هرکی نمیتونه ببینه دربیاد !