انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: صیانت ؟  (دفعات بازدید: 9770 بار)

0 کاربر و 42 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2366
پاسخ : صیانت ؟
« پاسخ #45 : 05 اسفند 1400، 02:18 ب‌ظ »
نگرانم ، برای انجمنمون خیلی نگرانم ...
انجمن؟ نگران تموم زندگیت باید باشی. گیر بد کسایی افتادیم. یه عده‌شون می‌دزدن یه عده‌شون می‌کُشن یه عده‌شون هم ماله‌کشی می‌کنن.
صفحه‌ی من در اینستاگرام: ‎‎@armanes92

آفلاین سید حسین موسوی فرد

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 268
  • Debian
« پاسخ #46 : 05 اسفند 1400، 02:21 ب‌ظ »
شما می‌گید اغتشاشات، ما می‌گیم اعتراضات.  ;D
منظور از تهدید احتمالا مردم جون به لب رسیده‌ای بودن که یک شبه شاهد سه برابر شدن قیمت بنزین شدن دیگه؟  ;D

اعتراض؟
انفجار پمپ بنزین هم حتما اعتراض سالمه. یه بار بیان مثل آدم اعتراض کنن ببینید کسی بهشون گیر میده؟ مگه این که بخوان هنجار شکنی کنن.
ببین قیمت بنزین باید بره بالا. قیمت اصلی بنزین الان حدود ۱۱ تومن هست که دولت یه یارانه به اون می بنده در نتیجه هر خرپولی هم بنزین می خره اون یارانه رو می گیره در نتیجه قیمت بنزین باید بره بالا و اون یارانه به صورت جدا به قشر کم درآمد داده بشه. می خواستن این کار رو بکنن ولی معلوم نیست این روحانی(لعنت الله علیه) یارانه ش رو می داده یا نه.

تو دوران احمدی‌نژاد وقتی می خواستن این کار رو بکنن از چند ماه قبل شروع می کردن جار زدن ولی این زمان روحانی صبح جمعه خبردار میشن ](*,)

بعد داداش یه سوال به عکس کالی چی کار داشتی؟ :) عکس پروفایل قحط بود اینو گذاشتم.
قال علی (ع): لا غِنَی کالعَقلِ، و لا فَقرَ کالجَهلِ، و لا میراثَ کالاَدَب و لا ظَهیرَ کالمُشاوَرَه

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1923
« پاسخ #47 : 05 اسفند 1400، 02:25 ب‌ظ »
بنظرم یکم بزرگ سازیه واکسن،‌دولت بعدی که اومد خیلی سریع تر و بیشتر واکسن خرید که نیاز به توضیح نیست واضحه، البته اگه نخواید بگید که این میلیون ها واکسن همش از دولت قبل بوده و..، خب واکسن یعنی فقط همون؟ من خودم روسی هم حتا نزدم و خانواده ام و خیلیا دیگم ایرانی زدن، ولی متاسفانه جو طوری ساخته شده همه یجوری نگاه میکنن میگن ایرانی زدی؟ میگن خیلی بده و... بعضیا به شوخی ولی خیلیا جدی میگن و باور دارن، ولی خب حتی شاید بهتر هم باشه این ایرانی هاش، ولی همینطور بی دلیل فقط میگیم..

پ‌ن:خیلی دوست دارم یه منبع خوب بجز رویترز و مجاهدین خلق معرفی کنید که ۱۵۰۰ نفر کشتن(منبع درست معتبر) دیگه بعد ۱۵۰۰ نفر کشته هرکی هرچی گفت، اسمش شد دروغگو و.. صرفا خیلی ویدیو هایی که بیرون هم اومد نشون دهنده رفتار خشونت آمیز حالا اغتشاشگر یا همون مردم بود..

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19697
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #48 : 05 اسفند 1400، 02:27 ب‌ظ »
نمیدونم اصل ۱۱۰ رو خوندید یا نه ولی اگر دقت کرده باشید، جلوی پای همون شخص کلی مانع هست. هر کاری میخواد بکنه باید مجلس و چه و چه بهش اجازه بدن و یا تاییدش کنن
من خوندم. ولی مطئنم شما نخوندی. اشکال نداره. این‌جا می‌ذارم بخون:
نقل‌قول
وظایف و اختیرات رهبر

تعیین سیاستها کلی نظام جمهوری اسلامی ایران پس از مشورت با مجمع تشخیص مصلحت نظام.

نظارت بر حسن اجرای سیاستهای کلی نظام.

فرمان همه پرسی.

فرماندهی کل نیروهای مسلح.

اعلام جنگ و صلح و بسیج نیروهای.

نصب و عزل و قبول استعفای :

فقه های شورای نگهبان.

عالیترین مقام قوه قضاییه.

رییس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران.

ریییس ستاد مشترک.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی.

فرماندهان عالی نیروهای نظامی و انتظامی.

حل اختلاف و تنظیم روابط قوای سه گانه.

حل معضلات نظام که از طرق عادی قابل حل نیست، از طریق مجمع تشخیص مصلحت نظام.

امضاء حکم ریاست جمهوری پس از انتخاب مردم صلاحیت داوطلبان ریاست جمهوری از جهت دارا بودن شرایطی که در این قانون می‌آید، باید قبل از انتخابات به تأیید شورای نگهبان و در دوره اول به تأیید رهبری برسد.

عزل رییس جمهور با در نظر گرفتن مصالح کشور پس از حکم دیوان عالی کشور به تخلف وی از وظایف قانونی، یا رأی مجلس شورای اسلامی به عدم کفایت وی بر اساس اصل هشتاد و نهم.

عفو یا تخفیف مجازات محکومیت در حدود موازین اسلامی پس از پیشنهاد رییس قوه قضاییه.

رهبر می‌تواند بعضی از وظایف و اختیارات خود را به شخص دیگری تفویض کند.
می‌شه یه مورد از این مانع‌ها رو نشونم بدی؟

الآن کسی که به پمپ بنزین حمله میکنه یا سعی داره به زور وارد کلانتری بشه کمتر از کسیه که سلاح داره؟
عقلاً‌ و منطقاً‌ و قانوناً بله.

یه بار بیان مثل آدم اعتراض کنن ببینید کسی بهشون گیر میده؟ مگه این که بخوان هنجار شکنی کنن.
۲۵ خرداد ۱۳۸۸ بزرگ‌ترین و مسالمت‌آمیزترین اعتراض جهان در تهران برگذار شد. این اعتراض که با حضور حدود ۲۲ میلیون نفر صورت گرفت، بدون یک کلمه حرف یا یک حرکت تند از سوی معترضان به پایان رسید. در پایان این اعتراض که به راهپیمایی سکوت مشهوره، حدود ۲۰۰ نفر به دست نیروهای نطامی وابسته به حکونمت ایران کشته شدند.

تو دوران احمدی‌نژاد وقتی می خواستن این کار رو بکنن از چند ماه قبل شروع می کردن جار زدن ولی این زمان روحانی صبح جمعه خبردار میشن
روحانی و احمدی‌نزاد هیچ فرقی با هم ندارن. هر دو دست‌نشاندهٔ یک نفرن و هدفشون، اجرای فرموده‌های یک نفره
« آخرین ویرایش: 05 اسفند 1400، 02:32 ب‌ظ توسط دانیال بهزادی »
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3095
  • :(){ :|:& };:
« پاسخ #49 : 05 اسفند 1400، 02:44 ب‌ظ »
انجمن؟ نگران تموم زندگیت باید باشی. گیر بد کسایی افتادیم. یه عده‌شون می‌دزدن یه عده‌شون می‌کُشن یه عده‌شون هم ماله‌کشی می‌کنن.
برای اون کی نگران نیس ، شاید ۵ ساله پدر اینجانب هی میگن سال های آخره و کارشون تمومه و فلان و فلان ، با این وضعیتی که می بینم چشم من که آب نمیخوره ، مگر نوه های من اون روزا رو ببینن !
آرچ و گنوم!

آفلاین mamadism

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 712
    • راه های ارتباطی
« پاسخ #50 : 05 اسفند 1400، 02:50 ب‌ظ »
نقل‌قول
ضمنا من حرفی از وضع جامعه نزدم ! سوال من اینه که شما میگید یه قبله عالم فقط دستور میده خب با چه استدلال و استنادی ؟
همون قانون اساسی که ازش نطق می‌کنی تو اصل ۵۷ به قبلهٔ عالم لقب ولایت "مطلقهٔ" فقیه رو می‌ده، تو اصل ۱۱۰ تمام اختیارات کشور رو دو دستی داده دستش، همونیه که با یه "کشش ندهید" سر و ته بزرگترین فساد مالی کشور رو می‌بنده، همون که با یه انگشت بالا گرفتن و ممنوع کردن ورود واکسن آمریکایی جان هزاران ایرانی رو می‌گیره، اونوقت مدرک واسه دستور دادنِ قبلهٔ عالم می‌خواید!؟ D:
من قانون اساسی جفتمه ! از روش اصل رو مینویسم
اصل 57:
قوای حاکم در حمهوری اسلامی ایران عبارت اند از : قوه مقننه قوه مجریه و قوه قضاییه زیر نظر ولایت مطلقه "امر و امامت امت " بر طبق اصول اینده این قانون اعمال میگردد . این قوا مستقل از یکدیگرند.
اصل 110 هم مشخصه نخوندی ! این دیگ طولانیه برو یدونه قانون اساسی برای خودت بخر واسه دفعات بعدی لازمت میشه جایی رفتی میفهمن چیزی بلد نیستی  ;)

نقل‌قول
نیروهای حکومتن که هر چیزی رو به سمت اغتشاش می‌برن، نه که بهمن ۵۷ با گل و بلبل انقلاب کردن سرانشون.  ;D
بازم حرف رو هوا !  برو تاریخ بخون بعد بیا ! البته قبلش قانون اساسی بخر  ;)

نقل‌قول
عجب… از کی تا حالا قانون اساسی، یه متن عملیاتی شده؟
عجب ! از شما انتظار داشتم حداقل مطالعاتتون بیشتر باشه !
اصلا قانون اساسی چرا نوشته شده ؟
https://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%82%D8%A7%D9%86%D9%88%D9%86_%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D8%B3%DB%8C
یه سر بزنید بد نیست براتون !
نقل‌قول
چیزی که دستگاه‌های اجرایی باید بهش عمل کنن، قانون مدنیه که در مجلسی تصویب می‌شه.
که باید براساس قانون اساسی باشه نه مغایرش !
نقل‌قول
خب این‌جا در مورد قطع اینترنت به صورت خاص چیزی نگفته. تنها حرفش این بوده که شورای عالی امنیت ملی، می‌تونه یه تصمیم‌هایی بگیره. خب هرکسی که اختیار تام برای تصمیم‌گیری داشته باشه، می‌تونه هر تصمیمی که می‌حواد رو بگیره. مثلاً آب رو به روی مردم ببنده. به فرق آدم‌ها  سر نماز باشمشیر ضربه بزنه، کسی رو مسموم کنه، با در بکوبه تو پهلوی یه نفر و اون رو بکشه، با تیر سه‌شعبه، نوزادی رو به قتل برسونه و… این ها همه «تصمیم» هستن و هنوز عملیاتی نشدنو این تصمیم‌ها طبق جملهٔ آخر همون متن، برای عملیاتی شدن نیاز به «تأیید مقام رهبری» دارن. اگه شما به این نمی‌گید «فرمودهٔ قبلهٔ عالم» دو حالت داره. یا یکی بودنش رو نمی‌فهمید که مشکل از توان ذهنیتونه؛ یا انکارش می‌کنید که مشکل از نونیه که می‌خورید!
درباره قسمت اول حرفتون
اینا کلیات اختیاراتش هستن ! جزییاتش توی مجلس تصویب میشه ! پس استدلالتون مردوده اصلا !
و ضمنا انگار فرق "تایید" و "تعیین" رو نمیفهمید ! که مشکل از نداشتن عقلتونه ! خوبه منم بات اینجوری حرف بزنم ؟ حد خودتو نگه دار در بهترین حالت تو هم همونقدر حق صحبت داری که من دارم ! ادب هم خوب چیزیه ! ضمنا اگر میخوای بگی فلان مسئول که اینجوری بی ادبی کرده و اینا ...
من مسئول جایی نیستم اون مسئول هم به وقتش باید جواب بده و منم مسئول بیشعوری یه مسئول نیستم پس بدون به کی چه چیزی باید بگی !
نقل‌قول
توی آبان ۹۸ لااقل تا زمانی که در ۳ روز، ۱۵۰۰ نفر رو بکشید، کسی دست به سلاج نبرده بود. با اسلام هم که کاری نداشت. پس یک کار کاملاً آزادانه داشت انجام می‌شد. این که شما اون آزادی‌هایی که خودتون دادید رو هم تهدید علیه خودتون می دونید، ناشی از پارانویای حادتونه!
1500 نفر با کدوم منبع ؟ چیه لابد اینم مشخصه تو جامعه هست ؟ اینو که دیگ میتونید منبع بگید (منظورم اقای mrostd هست)
شما ثایت کن سلاح باهاشون نبوده ! خوبه خودم جلوی خوابگاه خودم دیدم به نیروهای نظامی سنگ میزدن ! خوبه هم اتاقی خودم هم سنگ زده بود ! خوبه یکی از دوستام رو دیدم که چطور سنگ خورده بود !
خوبه توی خیلی شهرا خیابونا رو بسته بودن ! خوبه فیلمای اغتشاش گرا هنوز هست !

https://www.aparat.com/v/JTuVe/%D8%A2%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%86_%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85_%D9%84%D9%88_%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%87_%D8%A7%D8%B2_%D9%84%DB%8C%D8%AF%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C_%D8%A7%D8%BA%D8%AA%D8%B4%D8%A7%D8%B4%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86_98

فیلم زیاده میگردم پیدا میکنم برا بعدا میفرستم داشته باشی !
نقل‌قول
احسنت. این همه مرگ بر آمریکا گفتیم که آمریکا بشه کعبهٔ آمالمون!
امریکا رو گفتم چون اوج ارمان و ازادی و دموکراسی برای غربزده هایی مثل شما اونجاست !

نقل‌قول
آهان اونوقت چطور محصولات دیگه از فایزر وارد کشور می‌شن و دقیقا همون واکسن شده بود معضل آقا؟ اونوقت چطور بود که تو ماجرای بنزین، همین قبلهٔ عالم فرمود که سر رشته ندارم، اما ماجرای واکسن که پیش اومد یهو سر از علم پزشکی در آورد و باعث مرگ هزاران نفر سر همین تاخیر ورود واکسن شد!؟  ;D
برو اثرات واکسن فایزر رو ببین همون موقعی که ما تحریمش کردیم ! ضمنا فقط بخشی از ماجرا رو خوندی برو ببین موقعی که دانشمندای ایرانی گفتن  ما میتونم واکسن بسازیم روحانی چی گفت ؟
ضمنا سران سه قوا برای این گرونی اتفاق نظر نداشتن ! ایشون دیگ نمیتونست کاری کنه ! قانون اساسی را بخوانید لطفاااااا
نقل‌قول
شما یا نمی‌فهمید یا پول می‌گیرید که نفهمید. ;D
هرچی از دهنتون درمیاید میگیدا ! بعد میگید ما بی احترامی کردیم ! حد خودتو نگهدار ! درسته بحث میکنیم و اختلاف نظر داریم اما نمیشه هرجور دلت میخواد صحبت کنی ! حرمت نگه داریم بهتره
نقل‌قول
جلوی پای همون شخص کلی مانع هست، از مجلس فرمایشیش که تمام نمایندگان باید التزام به مقبولیت خود ولایت فقیه برای تایید شدن داشته باشن تا شورای نگهبانی که اعضاش باید مورد تایید خود ولی فقیه باشن،
اها باید مخالف نظام باشه ! واقعا داری اینو به عنوان ایراد مطرح میکنی ؟؟! اصلا حواست هست ؟ حکومت اسلامی باشه بعد بیاد مسئولش مخالف اسلام باشه ؟ حکومت براساس ولایت فقیه باشه بعد طرف مخالف ولایت باشه بیاد نماینده شه ؟
مثل اینه بگیم حکومت ما دموکراسیه بعد بیایم توش قوانین متضاد بزاریم !

هیچی نمیشه

آفلاین میمو ☕

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1034
  • mrostd سابق
« پاسخ #51 : 05 اسفند 1400، 02:56 ب‌ظ »
نقل‌قول
اعتراض؟
انفجار پمپ بنزین هم حتما اعتراض سالمه. یه بار بیان مثل آدم اعتراض کنن ببینید کسی بهشون گیر میده؟ مگه این که بخوان هنجار شکنی کنن.
دیگه مسالمت‌آمیزتر از اعتراضات کشاورزان اصفهان داشتیم که گلهٔ نیروی انتظامی مثل گاوهای رم کرده از روشون رد شد و به سمتشون شلیک کرد؟  :D
اعتراضات مسالمت‌آمیز و بدون خشونت و سلاح فقط ایناست، بقیه خار دارند!  ; :D

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #52 : 05 اسفند 1400، 02:59 ب‌ظ »
البته همون انقلاب رو هم این عمله‌های نئولیبرالیسم که الآن سر کار هستن، از چپ‌ها دزدیدن!
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین mamadism

• Hero Member
  • *
    • راه های ارتباطی
« پاسخ #53 : 05 اسفند 1400، 03:05 ب‌ظ »
وای خدا ! نکشیمون ابالمنطق ! نه که جواب حرفای منو دادی ! ماله کشی میکنی بعد به من میگی ماله کش ! سلامت باشی !
اینو ببین :
نقل‌قول
عقلاً‌ و منطقاً‌ و قانوناً بله.
اسماعیلی ! ماله کشی اینه ! یاد بگیر واسه دفعات بعدت !
نقل‌قول
می‌شه یه مورد از این مانع‌ها رو نشونم بدی؟
حدود اختیاراتش مشخصه ! همین که ننوشته تمام امور مملکت خودش نشاندهنده هست!
ضمنا چطور میتونه رییس جمهورو عزل کنه ؟ این هم یه مانع ! باقیشم خوب بخونی یاد میگیری
نقل‌قول
۲۵ خرداد ۱۳۸۸ بزرگ‌ترین و مسالمت‌آمیزترین اعتراض جهان در تهران برگذار شد. این اعتراض که با حضور حدود ۲۲ میلیون نفر صورت گرفت، بدون یک کلمه حرف یا یک حرکت تند از سوی معترضان به پایان رسید. در پایان این اعتراض که به راهپیمایی سکوت مشهوره، حدود ۲۰۰ نفر به دست نیروهای نطامی وابسته به حکونمت ایران کشته شدند.
اها ! حرف های بی منبع !
مستند خارج از دید 2 خوبه براتون ! فکر کنم هنوز متوجه نشدید که رو دست خوردید اقای بهزادی !
نقل‌قول
روحانی و احمدی‌نزاد هیچ فرقی با هم ندارن. هر دو دست‌نشاندهٔ یک نفرن و هدفشون، اجرای فرموده‌های یک نفره
همون طور که میبینید : منبع نداریم !
فقط حرف حرف حرف حرف حرف .... سرم رفت اقای بهزادی مستند حرف زدن خیلی سخته برات ؟!

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #54 : 05 اسفند 1400، 03:10 ب‌ظ »
mamadism حرفات خوبه ولی احساس میکنم یکم تند حرف میزنی، گفتم شاید متوجه نباشی، شایدم هستی نمیدونم ;) :)
عکستم قشنگه، دقت نکرده بودم فکر میکردم نقاشیه!

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #55 : 05 اسفند 1400، 03:12 ب‌ظ »

پس قبول دارید اعتراض نیست، براندازی هست، و صرفا فکر نکنم هیچ حکومتی اگه از خودش دفاع نکنه دووم بیاره، هر حکومتی مخالفانی داره، پس احتمالا هر ۲۰۰ نفر آدم هم مخالف بودن، باید انقلاب صورت بگیره

آفلاین mamadism

• Hero Member
  • *
    • راه های ارتباطی
« پاسخ #56 : 05 اسفند 1400، 03:14 ب‌ظ »
نقل‌قول
اعتراض؟
دیگه مسالمت‌آمیزتر از اعتراضات کشاورزان اصفهان داشتیم که گلهٔ نیروی انتظامی مثل گاوهای رم کرده از روشون رد شد و به سمتشون شلیک کرد؟  :D
درسته ! ببینید :
https://www.aparat.com/v/KvyaL/%DA%A9%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D8%B2%D8%A7%D9%86_%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86_%D8%B4%D9%88%D8%B1%D8%B4_%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%87%26zwnj%3B%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%9F_%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85
مرسی که هستید  :D
ضمنا شما داشتید میگفتید اعنراض بوده بعد یهو با یک انقلاب مقایسه اش میکنید !! وای خدا چقدر شما متناقضید 😂😂😂

آفلاین mamadism

• Hero Member
  • *
    • راه های ارتباطی
« پاسخ #57 : 05 اسفند 1400، 03:19 ب‌ظ »
mamadism حرفات خوبه ولی احساس میکنم یکم تند حرف میزنی، گفتم شاید متوجه نباشی، شایدم هستی نمیدونم ;) :)
من شروع نکردم ! پیاماشونو بخون البته اگر ویرایششون نکنن !
به من میگن ماله کش ! نون خور نظام ! تا این حد توانایی تحمل نظر مخالف ندارن !
من با این تصور اومدم که اره همه از یه انحمنیم بالاخره احترام همو نگه میداریم منطقی بحث میکنیم و...
ولی ببین تورو خدا :
نقل‌قول
دو حالت داره. یا یکی بودنش رو نمی‌فهمید که مشکل از توان ذهنیتونه؛ یا انکارش می‌کنید که مشکل از نونیه که می‌خورید

با تشکر از عزیزان !
عکستم قشنگه، دقت نکرده بودم فکر میکردم نقاشیه!
فدات شم چشات قشنگ میبینه

آفلاین میمو ☕

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1034
  • mrostd سابق
« پاسخ #58 : 05 اسفند 1400، 03:26 ب‌ظ »
نقل‌قول
اعتراض؟
درسته ! ببینید :
https://www.aparat.com/v/KvyaL/%DA%A9%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D8%B2%D8%A7%D9%86_%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86_%D8%B4%D9%88%D8%B1%D8%B4_%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%87%26zwnj%3B%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%9F_%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85
مرسی که هستید  :D
ضمنا شما داشتید میگفتید اعنراض بوده بعد یهو با یک انقلاب مقایسه اش میکنید !! وای خدا چقدر شما متناقضید 😂😂😂
الان این چی بود؟ D:
یه لاستیک پارهٔ آتیش زده شده!؟ روایت حکومتیِ شبکهٔ خبر؟ مخاطبای شبکهٔ خبر بز و گوسفند بودن تا جایی که یادمه. کام آن! :‌)))
مشخصه کسی که از سیستم پروپاگاندای نظام تغذیهٔ اطلاعاتی می‌شه و عکس کتلت گذاشته اصلا واسه قانع شدن نیومده.
یعنی حتی نمی‌دونی که اعتراضات مقدمهٔ انقلابن؟
انقلاب یه نقطه‌ست که زمانی که به وقوع پیوست می‌شه اسمش رو گذاشت انقلاب، رویدادهای قبل از اون پیش‌زمینهٔ انقلابن و اعتراض محسوب می‌شن.  :D
« آخرین ویرایش: 05 اسفند 1400، 03:29 ب‌ظ توسط mrostd »

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #59 : 05 اسفند 1400، 03:27 ب‌ظ »
فقد ملئت بطونكم من الحرام وطبع على قلوبكم