انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: صیانت ؟  (دفعات بازدید: 9762 بار)

0 کاربر و 45 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین mamadism

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 712
    • راه های ارتباطی
پاسخ : صیانت ؟
« پاسخ #75 : 05 اسفند 1400، 04:25 ب‌ظ »
درسته اینجا نمی تونه مثل اونجا باشه چون خیلی بدتره  ;D
یاد افغانستان میفتم طالبان داشت میگرفتش، و یه عده میگفتن افغانستان اینترنتش پر سرعته(که اونم حالا اگه باشه یا نباشه!)، بله دقیقا همون موقع که در جنگ بود و طالبان داشت میگرفتش، الان نمیگم این کشورا دقیقا افغانستان هستند، دارم میگم دیدگاه های نقطه ای یکم کمتر کنیم بهتره، بخوای نقطه ای عمل کنیم یه خوبی ایران که کشورای دیگه ندارند از ایران بگیم، و بعدش بگین بخاطر همین ایران بهترین کشور جهانه..
کجاست اون زمانی که با بهترین کشور ها مقایسه میشدیم و الان خودمونو با بدبخت ترین کشور ها مقایسه میکنیم ! راست میگی ! وضعمون از اونا بهتره حداقلش اما ...
چند صد سالی میشه که از دوران اوج ایران فاصله گرفتیم. خداروشکر داریم بهتر میشیم.
ماشالا خیلی توی پسرفت داریم بهتر میشیم.
شما بررسی کردی ؟ خوش حال میشیم بررسی هاتون رو در اختیارمون قرار بدید ! فقط امیدوارم تو پینگ و وضعیت اقتصادی خلاصش نکنید چون خییللیی چیزا تو پیشرفت و پسرفت دخالت دارن !

آفلاین BiG

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1609
  • Windows 7 - Windows xp - Windows 11
« پاسخ #76 : 05 اسفند 1400، 04:29 ب‌ظ »
درسته اینجا نمی تونه مثل اونجا باشه چون خیلی بدتره  ;D
یاد افغانستان میفتم طالبان داشت میگرفتش، و یه عده میگفتن افغانستان اینترنتش پر سرعته(که اونم حالا اگه باشه یا نباشه!)، بله دقیقا همون موقع که در جنگ بود و طالبان داشت میگرفتش، الان نمیگم این کشورا دقیقا افغانستان هستند، دارم میگم دیدگاه های نقطه ای یکم کمتر کنیم بهتره، بخوای نقطه ای عمل کنیم یه خوبی ایران که کشورای دیگه ندارند از ایران بگیم، و بعدش بگین بخاطر همین ایران بهترین کشور جهانه..
کجاست اون زمانی که با بهترین کشور ها مقایسه میشدیم و الان خودمونو با بدبخت ترین کشور ها مقایسه میکنیم ! راست میگی ! وضعمون از اونا بهتره حداقلش اما ...
چند صد سالی میشه که از دوران اوج ایران فاصله گرفتیم. خداروشکر داریم بهتر میشیم.
ماشالا خیلی توی پسرفت داریم بهتر میشیم.
شما بررسی کردی ؟ خوش حال میشیم بررسی هاتون رو در اختیارمون قرار بدید ! فقط امیدوارم تو پینگ و وضعیت اقتصادی خلاصش نکنید چون خییللیی چیزا تو پیشرفت و پسرفت دخالت دارن !
بررسی نمی خواد! همه چیز مشخصه. انگار که شما توی این جامعه زندگی نمی کنی؟ اروپا تشریف داری؟
لابد مشکلاتی که الان هست بخاطر سوء مدیریت های قبلی بوده!
به قول جادی:
من همیشه توی وبلاگم با این سوال طرفم که «چطوری پیشرفت کنیم؟» . از طرف جوون هایی که دوست دارن پنج سال دیگه حرفه ای باشن. مهمترین جوابم اینه «دروغ نگین به خودتون و بقیه». مشکل جوون ها اینه که خب دوست دارن خوب دیده بشن در نتیجه شروع می کنن به بقیه دروغ گفتن که خیلی خفن هستن و خیلی خوبن و اگر یک کم هم بلد باشن دو تا صفحه رو دیفیس می کنن بدون اینکه بفهمن چیکار کردن و بعد‌ «از خودشون جلو می افتن» و دیگه نمی تونن پیش برن چون قدم بعدی خیلی بالاتر از جایی است که پاشون می رسه.

مشکل ما هم در ایران همینه: از خودمون جلو افتادیم. به دروغ باید پیشرفته ترین و اخلاقی ترین باشیم در نتیجه شروع می کنیم دروغ ها رو بزرگتر و بزرگتر کردن چون باید از «اون یکی که چیز بزرگتری گفته» جلو بیافتیم و در نهایت می رسیم به یک جایی که در ایران تبلت تولید می کنیم، سوپر کامپیوتر می سازیم، ... و هیچ وقت هم هیچ چیز نمی شیم. اگر کسی برای ایران دلش بسوزه باید این دروغ ها رو رو کنه تا شاید یک زمان بالاخره یکی جرات کنه بدون خجالت پاش رو بذاره روی پله اول و از پله های پیشرفت بالا بره به جای اینکه تو زیرزمین بشینه به بقیه توضیح بده که چطوری الان در حال گذشتن از آخرین پله است.

متاسفم. تلخه ولی واقعیت است. برای پیشرفت آسانسور اختراع نشده و باید قدم به قدم پیش رفت.
خداحافظ لینوکس!

آفلاین 🇮🇷

• رضا حسین‌زاده
  • High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1001
  • کنجکاو
    • Reza
« پاسخ #77 : 05 اسفند 1400، 04:51 ب‌ظ »
بررسی نمی خواد! همه چیز مشخصه. انگار که شما توی این جامعه زندگی نمی کنی؟ اروپا تشریف داری؟
اتفاقا مشکل اینجاست که تو اروپا و آمریکا نیستیم و فکر میکنیم اونجا بهشته
جست و جو کنید و چیز های جدید بیابید

آفلاین mamadism

• Hero Member
  • *
    • راه های ارتباطی
« پاسخ #78 : 05 اسفند 1400، 04:52 ب‌ظ »
نقل‌قول
یجوری میگی انگار خودت عمری اونجا زندگی کردی !
نمیدونم چرا کسی ازتون دلیل میخواد بهتون برمیخوره ! انگار گفتیم که مشکل اقتصادی نیست یا مشکلات مدیریتی و سیاسی رو انکار کردیم ! نمیدونم چرا فکر میکنید حتمااااا باید کسی پول گرفته باشه تا از ج.ا دفاع کنه ! یا مرفه بی غمه !
من خودم دانشجو ام پدرم هم جوشکاره و خودم هم درحال حاضر نتونستم بخاطر ضعف جسمیم جایی کار کنم یا حتی فن پدرم رو یاد بگیرم !لپ تاپ عهد بوقی دارم و دو قسط اخرش رو هنوز ندادم ! اینا درد نیست ؟ من تو اروپام الان ؟
اقایون منم با شما توی این خاک و محدوده جغرافیایی زندگی میکنم منم مشکلات شما رو دارم (تازه خوزستانی بودنم بماند) یعنی حق ندارم نظرم متفاوت باشه ؟ باید عینا مث شما فکر کنم ؟ برادران مدعی خواستار آزادی بیان !
ضمنا گفتی پسرفت
تو حوزه اقتصادی گفتم قبول دارم تو سرعت اینترنت هم قبول دارم اما وقتی فقط میگی "پسرفت" وقیدی براش نمیزاری یعنی کلااااا حرکت به عقب ! چه علمی چه فرهنگی چه چه چه ... این دیگ دلیل میخواد
مثلا چند وقت پیش گفتن توی یکی از دانشگاه های تهران تونستن یه سیاهچاله رو رصد کنن (منبع : دیجیاتو ) خب این خودش پیشرفت علمیه و حرف شما رو نقض میکنه ! خب بهت هم میگم بجز این دوتا میگی جامعه ! الان این رو میتونی توی جامعه بفهمی ؟ نه دیگ باید بری سایتای خبری رو بگردی !

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2366
« پاسخ #79 : 05 اسفند 1400، 05:29 ب‌ظ »
فعلا که فیلترت نکردم پس یعنی حرفت بی اساسه (برو سریع خودتو فیلتر کن بعد بگو من بودم ... بلدی که ؟  ;) )! بازم میگم وقتی جوابی نداری حرف نزنی سنگین تره !
سید مجید جان اینجا کلمه‌ی فیلتر اون معنی که میگی رو نمیده. به جاش میشه گفت الک کردن.
قضیه اینه که شما با گذاشتن اون عکس به خوبی داری نشون میدی که اصلاً دنبال منطق و واقعیت (حقیقت هم نه حتی) نیستی. واسه همینه که رغبت نمی‌کنم باهات بحثی بکنم چون انرژیم در یه مسیر باطل خرج میشه.
ضمناً قبلاً در تاپیک آیا خدا دیده‌م شخصیت شما چه مدلیه. چیزی که خوشحالم می‌کنه اینه که اصلاً نیازی نیست بحث بکنم تا چیزی اثبات بشه چون شما خودت داری شخصیت و طرز فکرت رو فریاد می‌زنی.

شما فعلاً در قدم اول با استفاده از سخت‌افزار و نرم‌افزاری که علوم و تکنولوژی‌های پشتش رو اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها بوجود آورده‌ن نیا داخل اینترنتی که سوییچش دست آمریکاس و انجمنی که مال یه سیستم‌عامل اروپاییه و هزینه‌ی هاستش که داخل اروپاس رو دارن با ارز اروپایی پرداخت می‌کنن نظر بده، تا بعد ببینیم کجا بهشته کجا نیست.
« آخرین ویرایش: 05 اسفند 1400، 05:36 ب‌ظ توسط آرمان اسماعیلی »
صفحه‌ی من در اینستاگرام: ‎‎@armanes92

آفلاین BiG

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #80 : 05 اسفند 1400، 05:41 ب‌ظ »
لازم نیست حتما اونجا باشیم تا بفهمیم وضعیت چطوریه.
خبر ها توی فضای مجازی هست.
افرادی مثل جناب nixoeen هم طبق گفته خودشون الان توی خارج هستن و در مورد اونجا توی انجمن گفتند.
خداحافظ لینوکس!

آفلاین mamadism

• Hero Member
  • *
    • راه های ارتباطی
« پاسخ #81 : 05 اسفند 1400، 06:06 ب‌ظ »
سید مجید جان اینجا کلمه‌ی فیلتر اون معنی که میگی رو نمیده. به جاش میشه گفت الک کردن.
قضیه اینه که شما با گذاشتن اون عکس به خوبی داری نشون میدی که اصلاً دنبال منطق و واقعیت (حقیقت هم نه حتی) نیستی. واسه همینه که رغبت نمی‌کنم باهات بحثی بکنم چون انرژیم در یه مسیر باطل خرج میشه.
ضمناً قبلاً در تاپیک آیا خدا دیده‌م شخصیت شما چه مدلیه. چیزی که خوشحالم می‌کنه اینه که اصلاً نیازی نیست بحث بکنم تا چیزی اثبات بشه چون شما خودت داری شخصیت و طرز فکرت رو فریاد می‌زنی.
مطمعنی طرز فکر منو میدونی ؟ لابد فکر کردی مثل این خرمذهبیا هستم ؟ یا که فقط یه اعتقادی بهم القا کردن و دارم باهاش میرم جلو ؟ نه خیر ! من گشتم و انتخاب کردم ! کسی هم مجبورم نکرده یا حتی بهم مشورت نداده ! خودم گشتم و یافتم و برداشتم
یه زمانی منم میگفتم وای ج.ا بدبختمون کرده و قبله عالم و این حرفا ... بعدا خودم گشتم و جوابامو پیدا کردم ! حتی کسی بهم نگفت برو بگرد !
ضمنا الان کی داره فرار میکنه ؟ به بهانه انرژی و این حرفا !
گفتی من توی ایا خدا شخصیتمو نشون دادم ... لینک بده ! مگ خودت شخصیتتو نشون ندادی ؟
من هیچ بی احترامی نکرده بودم که شما یهو پریدید گفتید ماله کش ! بزار گرم بشیم بعد فحش بدیم !
یا اقای بهزادی میاد میگ میگه مشکل ذهنی دارید !! بعد میگن ادب از که آموختی ؟ از برخی از اعضای انجمن !
بعدشم شخصیت خودتو دیدی ؟ چقدر بی احترامی میکنی ؟
ایرادی بگیر که خودت نداشته باشی لااقل !
شما حرف منطقی بزن ... من از گفتن اینکه توی یه بحثی شکست خوردم هیییچچچ ترسی ندارم ! حرفت منطقی باشه برای چی بهانه بیارم !
ولی خب حرفت درباره خودت صادقه ! من هرچی بگم تو میگی نه حرف خودم ! مگ نه ؟

شما فعلاً در قدم اول با استفاده از سخت‌افزار و نرم‌افزاری که علوم و تکنولوژی‌های پشتش رو اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها بوجود آورده‌ن نیا داخل اینترنتی که سوییچش دست آمریکاس و انجمنی که مال یه سیستم‌عامل اروپاییه و هزینه‌ی هاستش که داخل اروپاس رو دارن با ارز اروپایی پرداخت می‌کنن نظر بده، تا بعد ببینیم کجا بهشته کجا نیست.
اینم شخصیت شماست !
« آخرین ویرایش: 05 اسفند 1400، 06:08 ب‌ظ توسط mamadism »

آفلاین 🇮🇷

• رضا حسین‌زاده
  • High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1001
  • کنجکاو
    • Reza
« پاسخ #82 : 05 اسفند 1400، 06:06 ب‌ظ »
مشکل همینه. تو فضای مجازی یه جنگ برنامه ریزی شده برای ایجاد چنین تفکراتی وجود داره
افرادی مثل جناب nixoeen هم طبق گفته خودشون الان توی خارج هستن و در مورد اونجا توی انجمن گفتند.
و من افراد دیگری رو دیدم که در خارج از ایران و به طور دقیق تر اروپا و آمریکا زندگی میکنن و میگن زندگی در اوجا خوب نیست
جست و جو کنید و چیز های جدید بیابید

آفلاین mamadism

• Hero Member
  • *
    • راه های ارتباطی
« پاسخ #83 : 05 اسفند 1400، 06:09 ب‌ظ »
اره پیج فرنگ شهر هم مطالب خوبی میزاره بد نیست یه نگاهی بندازی

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #84 : 05 اسفند 1400، 06:14 ب‌ظ »
بی‌احترامی؟ من؟! جالبه خیلی از کاربرای این انجمن تا حالا صرفاً به خاطر اینکه چیزی میگم که خلاف عقایدشونه پریده‌ن بهم و انواع بی‌احترامی رو کرده‌ن. حالا این حرف شما دیگه خیلی عجیبه.

شما حرف منطقی بزن ... من از گفتن اینکه توی یه بحثی شکست خوردم هیییچچچ ترسی ندارم ! حرفت منطقی باشه برای چی بهانه بیارم !
ماست سیاهه؟ نه. سفیده. همینقدر بدیهی.
این مسائلی که در موردشون بحث می‌گنیم هم به نظر من یه نفر که همینقدر بدیهی و واضحن. واسه همین وقتی می‌بینم یه نفر با عکس چشم اون آدم میاد ازم سند و مدرک می‌خواد خب واقعاً سرانجامی واسه اون بحث نمی‌بینم که بخوام شروعش کنم.

آفلاین BiG

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #85 : 05 اسفند 1400، 06:21 ب‌ظ »
مشکل همینه. تو فضای مجازی یه جنگ برنامه ریزی شده برای ایجاد چنین تفکراتی وجود داره
و من افراد دیگری رو دیدم که در خارج از ایران و به طور دقیق تر اروپا و آمریکا زندگی میکنن و میگن زندگی در اوجا خوب نیست
دیگه اون قدر عقل و فهم دارم که خبر درست و غلط رو تشخیص بدم!
نمی خواد شما به من سواد رسانه ای یاد بدی.
شما چه پیشنهاد دیگه ای دارید؟ برم شبکه ۶ ببینم و اخبار راست رو از اونجا دنبال بکنم؟  ;D گرفتی مارو برادر؟
فکر کردی اینترنت برای چی می خواد قطع بشه؟ چون اینجوری دیگه از اوضاع اون طرف خبر نداریم. بجاش باید دروغ های صدا و سیما رو گوش کنیم.
اتفاقا یکی از بهانه های قطع شدن اینترنت همین حرفای شماست.
یک وقت گول اونهارو نخوریم.
« آخرین ویرایش: 05 اسفند 1400، 06:23 ب‌ظ توسط Mt »
خداحافظ لینوکس!

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3095
  • :(){ :|:& };:
« پاسخ #86 : 05 اسفند 1400، 06:28 ب‌ظ »
والا ، این بزرگواران فک میکنن فقط خبرای فضای مجازی به نفع به قول خودشون دشمن تحریف میشه ! یعنی حکومتت رو میگی هیچ خبری رو تحریف نمیکنه جناب ؟ فک کردی اگه بخواد نمیتونه هزار جور ترفند بزنه و فرهنگ جا بندازه ؟

همون موقع ها که بد جور اعتراضات بالا گرفته بود ، خیلی ها حتا از فامیلمون هم میگفتن که نکنین اعتراض نکنین ، اینا به اندازه خوردن و بعدی هایی که بیان گشنن بیشتر میخورن و وضعمون بد تر میشه ، و مثلا اونی که اینو تو فامیل داشت جار میزد ، مسجدی ترین فرد فامیلمونه و .. آره !
آرچ و گنوم!

آفلاین mamadism

• Hero Member
  • *
    • راه های ارتباطی
« پاسخ #87 : 05 اسفند 1400، 06:39 ب‌ظ »
بی‌احترامی؟ من؟! جالبه خیلی از کاربرای این انجمن تا حالا صرفاً به خاطر اینکه چیزی میگم که خلاف عقایدشونه پریده‌ن بهم و انواع بی‌احترامی رو کرده‌ن. حالا این حرف شما دیگه خیلی عجیبه.

ماست سیاهه؟ نه. سفیده. همینقدر بدیهی.
این مسائلی که در موردشون بحث می‌گنیم هم به نظر من یه نفر که همینقدر بدیهی و واضحن. واسه همین وقتی می‌بینم یه نفر با عکس چشم اون آدم میاد ازم سند و مدرک می‌خواد خب واقعاً سرانجامی واسه اون بحث نمی‌بینم که بخوام شروعش کنم.
اینا همه حرفاییه که شما میزنی ! تاپیک ایا خدا هنوز هم هستش هرکی بره برخوردتونو میبینه !
به هر حال منم خوش حال میشم افرادی که به هرچیزی در راستای منافعشون میگن "بدیهی" باهام بحث نکنن !
من نشون دادم از بحث نمیترسم ! شما هم نشون دادی از بحث خیلللییی میترسی !
میتونید با گفتن جمله "هرجور دوست داری فکر کن " از سنگنی بار این حرف کم کنید ! اما حقیقت همینه !

آفلاین mamadism

• Hero Member
  • *
    • راه های ارتباطی
« پاسخ #88 : 05 اسفند 1400، 06:44 ب‌ظ »
والا ، این بزرگواران فک میکنن فقط خبرای فضای مجازی به نفع به قول خودشون دشمن تحریف میشه ! یعنی حکومتت رو میگی هیچ خبری رو تحریف نمیکنه جناب ؟ فک کردی اگه بخواد نمیتونه هزار جور ترفند بزنه و فرهنگ جا بندازه ؟

همون موقع ها که بد جور اعتراضات بالا گرفته بود ، خیلی ها حتا از فامیلمون هم میگفتن که نکنین اعتراض نکنین ، اینا به اندازه خوردن و بعدی هایی که بیان گشنن بیشتر میخورن و وضعمون بد تر میشه ، و مثلا اونی که اینو تو فامیل داشت جار میزد ، مسجدی ترین فرد فامیلمونه و .. آره !
واقعا خیال میکنی مذهبیا همه یه جورن ؟!
چقدر به خاطر امثال مسجدی شما ما ضربه خوردم ! مذهبی هم انواعی داره:
متحجر دارم - اوپن مایند داریم - باسواد داریم و ...
اینی که با شما بود میشه مذهبی متحجر ! از اونایی که خودشونم نمیدونن چرا طرفدار نظامن ! اونایی که تو اوایل کرونا با بسته شدن اماکن مذهبی مخالف بودن ! امثال ایشون نزدیک بود تو همون 98 دانشجو هایی رو به کشتن بدن ! مذهبی داریم تا مذهبی !

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #89 : 05 اسفند 1400، 06:46 ب‌ظ »
به هر حال منم خوش حال میشم افرادی که به هرچیزی در راستای منافعشون میگن "بدیهی" باهام بحث نکنن !
در حال حاضر فقط کسانی که «منافع» دارن عکس اون آدم رو می‌ذارن واسه پروفایلشون. شاید به همین دلیله که من بدون خطاب قرار دادن مستقیم شخصی، یه دونه «ماله‌کش» گفتم و شما به خودت گرفتی!

من نشون دادم از بحث نمیترسم ! شما هم نشون دادی از بحث خیلللییی میترسی !
میتونید با گفتن جمله "هرجور دوست داری فکر کن " از سنگنی بار این حرف کم کنید ! اما حقیقت همینه !
والا منم از بحث نمی‌ترسم. از همون اولی که اومدم داخل این انجمن پایه‌ی ثابت بحث کردن بوده‌م 😂😂
قضیه اینه که یکی میاد میگه «فضای مجازی وله» و نوکراش سریع دست‌به‌کار میشن واسه خوش‌خدمتی و خودشیرینی، بعد شما میای سند و مدرک از من طلب می‌کنی! سند و مدرک چی یعنی چی آخه؟ بیخیال دیگه الان خود شما هم داری ضرر می‌بینی از این طرح صیانت. این بحث کردن به چه درد می‌خوره؟