انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: صیانت ؟  (دفعات بازدید: 9761 بار)

0 کاربر و 44 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1923
پاسخ : صیانت ؟
« پاسخ #60 : 05 اسفند 1400، 03:30 ب‌ظ »
اره درسته دمتم گرم
mamadism حرفات خوبه ولی احساس میکنم یکم تند حرف میزنی، گفتم شاید متوجه نباشی، شایدم هستی نمیدونم ;) :)
من شروع نکردم ! پیاماشونو بخون البته اگر ویرایششون نکنن !
به من میگن ماله کش ! نون خور نظام ! تا این حد توانایی تحمل نظر مخالف ندارن !
من با این تصور اومدم که اره همه از یه انحمنیم بالاخره احترام همو نگه میداریم منطقی بحث میکنیم و...
ولی ببین تورو خدا :
   دقیقا خب اکثرا ما بیشعور تعصبی و.. خونده میشیم ولی برعکس اونام همین چیزا میگن، من خودم زیاد بسیج نبودم ولی همون کمی که بودم و دیگران بودن، نه مغز شست‌و‌شو دادن نه پولی میدن مثل یه سربازی حدودا..، حالا از توش افراطی هم باشه اون جداست..، و کلا بارها شده یه چیز مخالفت کنم همین چیزارو شنیدم که توهم پول میگیری مغزت شست‌و‌شو دادم و.. درصورتی که من تو پول نون ماستم موندم(:  و خب شست‌و‌شو یعنی چی؟ یعنی چیزی که تو قبول نداری!
انقدر تو تلگرام و... ترول بازی در آوردن اینارو بهم گفتن منم خودم گفتم دیگه برام عادی شده یکم منم جواب طرف اکثرا با تایید حرفش یا شوخی و.. میدم و راستش به هرگونه فحش و توهینی حداقل تا الان کارم شده فقط خندیدن! که طرف یه بحثی جواب نداره و فقط فحش میده و از این عبارت های ساندیسی برو مالشی رهبری و... حداقل تا الان بیشتر برام خنده داره و طرف آخر خودش میفهمه تروله و مهم نیست برام؟!
هرچند موافقم نباید توهینی صورت بگیره و درک میکنم+ حالا این توهین از نظر اونها درست باشه یا نباشه بازم دلیل نمیشه توهین کرد..

ولی این اغتشاشات هست و.. همش میگن باید بزارن مردم عادی اعتراض کنن ولی دقت نمیکنن مهم نیست تو به خارج وصلی یا نه مهم نیست تو از حمایت اونا خوشحالی یا نه، مهم اینه اونا کارشون میکنن و حتی کشتن چند نفر از کسایی که اومدن اعتراض کنند به نفعشون هست که جو خراب کنند

آفلاین 🇮🇷

• رضا حسین‌زاده
  • High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1001
  • کنجکاو
    • Reza
« پاسخ #61 : 05 اسفند 1400، 03:32 ب‌ظ »
مخاطبای شبکهٔ خبر بز و گوسفند بودن تا جایی که یادمه. کام آن! :‌)))
مشخصه کسی که از سیستم پروپاگاندای نظام تغذیهٔ اطلاعاتی می‌شه و عکس کتلت گذاشته اصلا واسه قانع شدن نیومده.
اگر اینطوری نگاه کنیم، مخاطبای ایران اینترنشنال، بی بی سی، رادیو فردا و … هم بز و گوسفند هستن :|
جست و جو کنید و چیز های جدید بیابید

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2366
« پاسخ #62 : 05 اسفند 1400، 03:35 ب‌ظ »
وای خدا ! نکشیمون ابالمنطق ! نه که جواب حرفای منو دادی ! ماله کشی میکنی بعد به من میگی ماله کش ! سلامت باشی !
اینو ببین :
نقل‌قول
عقلاً‌ و منطقاً‌ و قانوناً بله.
اسماعیلی ! ماله کشی اینه ! یاد بگیر واسه دفعات بعدت !
همون اول گفتم. عکسی که گذاشتید به خوبی معلوم می‌کنه با چه جور آدمی طرفم. این عکس خیلی خوب و راحت و سریع آدما رو فیلتر می‌کنه.
صفحه‌ی من در اینستاگرام: ‎‎@armanes92

آفلاین بهنام …

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1028
  • إن أحسنتم أحسنتم لأنفسكم وإن أسأتم فلها
« پاسخ #63 : 05 اسفند 1400، 03:35 ب‌ظ »
من با این تصور اومدم که اره همه از یه انجمنیم بالاخره احترام همو نگه میداریم منطقی بحث میکنیم و...
:(
« آخرین ویرایش: 05 اسفند 1400، 03:49 ب‌ظ توسط بهنام … »
:) :)

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #64 : 05 اسفند 1400، 03:38 ب‌ظ »
مخاطبای شبکهٔ خبر بز و گوسفند بودن تا جایی که یادمه. کام آن! :‌)))
مشخصه کسی که از سیستم پروپاگاندای نظام تغذیهٔ اطلاعاتی می‌شه و عکس کتلت گذاشته اصلا واسه قانع شدن نیومده.
اگر اینطوری نگاه کنیم، مخاطبای ایران اینترنشنال، بی بی سی، رادیو فردا و … هم بز و گوسفند هستن :|
چرا فکر میکنی شبکه‌ای که از عربستان پول میگیره و اسمش ایران اینترنشنال اینطوره؟ چونکه در اصل اون شبکه هم مثل صدا و سیما حکومتی و به ایران وصله، :D خبر نداری سالهاست با عربستان رفیق صمیمی شدیم و این شبکه دوست دار حکومت ایران.. حتی ویدیو هایی که بیرون میاد از اغتشاشات هم ساختگیه و کامپیوتری ساخته شده+ کی میدونه شاید صحبت های رهبر هم یه چیز دیگست ولی توی صدا سیما به دروغ چیز دیگه نمایش میدن

آفلاین 🇮🇷

• رضا حسین‌زاده
  • High Hero Member
  • *
  • کنجکاو
    • Reza
« پاسخ #65 : 05 اسفند 1400، 03:45 ب‌ظ »
نگرانم ، برای انجمنمون خیلی نگرانم ...
نگران تموم زندگیت باید باشی …
اینجا کانادا، هلند یا استرالیا نیست که به خاطر این چیزا جونشون در خطر باشه

آفلاین BiG

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1609
  • Windows 7 - Windows xp - Windows 11
« پاسخ #66 : 05 اسفند 1400، 03:50 ب‌ظ »
درسته اینجا نمی تونه مثل اونجا باشه چون خیلی بدتره  ;D
خداحافظ لینوکس!

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3095
  • :(){ :|:& };:
« پاسخ #67 : 05 اسفند 1400، 03:54 ب‌ظ »
تو این تاپیک این طرفین شما ؟ فک کردم اون سمت باشید !
آرچ و گنوم!

آفلاین mamadism

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 712
    • راه های ارتباطی
« پاسخ #68 : 05 اسفند 1400، 03:55 ب‌ظ »
نقل‌قول
اعتراض؟
انفجار پمپ بنزین هم حتما اعتراض سالمه. یه بار بیان مثل آدم اعتراض کنن ببینید کسی بهشون گیر میده؟ مگه این که بخوان هنجار شکنی کنن.
دیگه مسالمت‌آمیزتر از اعتراضات کشاورزان اصفهان داشتیم که گلهٔ نیروی انتظامی مثل گاوهای رم کرده از روشون رد شد و به سمتشون شلیک کرد؟  :D
اعتراضات مسالمت‌آمیز و بدون خشونت و سلاح فقط ایناست، بقیه خار دارند!  ; :D
درسته ! ببینید :
https://www.aparat.com/v/KvyaL/%DA%A9%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D8%B2%D8%A7%D9%86_%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86_%D8%B4%D9%88%D8%B1%D8%B4_%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%87%26zwnj%3B%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%9F_%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85
مرسی که هستید  :D
ضمنا شما داشتید میگفتید اعنراض بوده بعد یهو با یک انقلاب مقایسه اش میکنید !! وای خدا چقدر شما متناقضید 😂😂😂
الان این چی بود؟ D:
یه لاستیک پارهٔ آتیش زده شده!؟ روایت حکومتیِ شبکهٔ خبر؟ مخاطبای شبکهٔ خبر بز و گوسفند بودن تا جایی که یادمه. کام آن! :‌)))
یعنی حتی نمی‌دونی که اعتراضات مقدمهٔ انقلابن؟
انقلاب یه نقطه‌ست که زمانی که به وقوع پیوست می‌شه اسمش رو گذاشت انقلاب، رویدادهای قبل از اون پیش‌زمینهٔ انقلابن و اعتراض محسوب می‌شن.  :D
خب منم میتونم بگم شما توسط رسانه های ضد حکومتی تغذیه شدید و برای قانع شدن نیومدید ! انصافا دلیلی برای رد حرفام نداری حرفای بی اساس چرا میزنی ؟
ضمنا کی گفته اعتراض مقدمه انقلابه ؟ این حرفیه که تو میزنی و این مسئله همیشه صادق نیست ! چرا اتفاقا بعضی اعتراضات مقدمه انقلابن که البته منظور شما واضحا اون اعتراضات نبوده ! هرکی متنتونو بخونه میفهمه
نقل‌قول
فقد ملئت بطونكم من الحرام وطبع على قلوبكم
میبینی ! هروقت کم میارید تهمت جیره خواری میزنید اونوقت به من میگید ماله کش ! سلامت باشی !
وای خدا ! نکشیمون ابالمنطق ! نه که جواب حرفای منو دادی ! ماله کشی میکنی بعد به من میگی ماله کش ! سلامت باشی !
اینو ببین :
نقل‌قول
عقلاً‌ و منطقاً‌ و قانوناً بله.
اسماعیلی ! ماله کشی اینه ! یاد بگیر واسه دفعات بعدت !
همون اول گفتم. عکسی که گذاشتید به خوبی معلوم می‌کنه با چه جور آدمی طرفم. این عکس خیلی خوب و راحت و سریع آدما رو فیلتر می‌کنه.
فعلا که فیلترت نکردم پس یعنی حرفت بی اساسه (برو سریع خودتو فیلتر کن بعد بگو من بودم ... بلدی که ؟  ;) )! بازم میگم وقتی جوابی نداری حرف نزنی سنگین تره !

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #69 : 05 اسفند 1400، 03:56 ب‌ظ »
یاد افغانستان میفتم طالبان داشت میگرفتش، و یه عده میگفتن افغانستان اینترنتش پر سرعته(که اونم حالا اگه باشه یا نباشه!)، بله دقیقا همون موقع که در جنگ بود و طالبان داشت میگرفتش، الان نمیگم این کشورا دقیقا افغانستان هستند، دارم میگم دیدگاه های نقطه ای یکم کمتر کنیم بهتره، بخوای نقطه ای عمل کنیم یه خوبی ایران که کشورای دیگه ندارند از ایران بگیم، و بعدش بگین بخاطر همین ایران بهترین کشور جهانه..

آفلاین sameet

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 901
  • وبمستری به سبک سامیت
« پاسخ #70 : 05 اسفند 1400، 04:02 ب‌ظ »
تاپیک خوبی بود ولی نمیدونم اکثریت تاپیک هایی که توی این انجمن درست میشه به حاشیه کشیده میشه : )‌
وضعمون که مشخصه دیگه فکر هم نمیکنم این طرح هم ادامه داشته باشه .
https://www.shahrekhabar.com/tag/%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%D8%B5%DB%8C%D8%A7%D9%86%D8%AA
البته که اون دوستان هرکاری دوست داشته باشن رو میکنن یا به اسم دی.. میزارنش یا به اسم قانون یا به اسم عدالت و ...
وبمستری به سبک سامیت

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3095
  • :(){ :|:& };:
« پاسخ #71 : 05 اسفند 1400، 04:02 ب‌ظ »
یاد افغانستان میفتم طالبان داشت میگرفتش، و یه عده میگفتن افغانستان اینترنتش پر سرعته(که اونم حالا اگه باشه یا نباشه!)، بله دقیقا همون موقع که در جنگ بود و طالبان داشت میگرفتش، الان نمیگم این کشورا دقیقا افغانستان هستند، دارم میگم دیدگاه های نقطه ای یکم کمتر کنیم بهتره، بخوای نقطه ای عمل کنیم یه خوبی ایران که کشورای دیگه ندارند از ایران بگیم، و بعدش بگین بخاطر همین ایران بهترین کشور جهانه..
کجاست اون زمانی که با بهترین کشور ها مقایسه میشدیم و الان خودمونو با بدبخت ترین کشور ها مقایسه میکنیم ! راست میگی ! وضعمون از اونا بهتره حداقلش اما ...
آرچ و گنوم!

آفلاین mamadism

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 712
    • راه های ارتباطی
« پاسخ #72 : 05 اسفند 1400، 04:05 ب‌ظ »
کجاست اون زمانی که با بهترین کشور ها مقایسه میشدیم و الان خودمونو با بدبخت ترین کشور ها مقایسه میکنیم ! راست میگی ! وضعمون از اونا بهتره حداقلش اما ...
راستی !
میشه بفرمایید کجاست ؟ کدوم دوره ؟ لابد پهلوی ! اگر اره که ... خسته نباشی ! منبعت هم اینستاگرامه لابد !

آفلاین 🇮🇷

• رضا حسین‌زاده
  • High Hero Member
  • *
  • کنجکاو
    • Reza
« پاسخ #73 : 05 اسفند 1400، 04:12 ب‌ظ »
چند صد سالی میشه که از دوران اوج ایران فاصله گرفتیم. خداروشکر داریم بهتر میشیم.

آفلاین BiG

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1609
  • Windows 7 - Windows xp - Windows 11
« پاسخ #74 : 05 اسفند 1400، 04:15 ب‌ظ »
چند صد سالی میشه که از دوران اوج ایران فاصله گرفتیم. خداروشکر داریم بهتر میشیم.
ماشالا خیلی توی پسرفت داریم بهتر میشیم.
خداحافظ لینوکس!