انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: صیانت ؟  (دفعات بازدید: 9716 بار)

0 کاربر و 6 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2366
پاسخ : صیانت ؟
« پاسخ #120 : 05 اسفند 1400، 09:44 ب‌ظ »
وقتی میگم منطق بخونید و گوش نمیدید !!
باشه. دیگه چیکار کنم؟ همون کاری که شما بگی رو الساعه انجام میدم و خبرشو همینجا اعلام می‌کنم :)
کم اوردی ؟ موفق باشی
همون اول گفتم که. شما اصلاً دنبال رسیدن به نتیجه نیستید. گفتم که بحث کردن با شما بی‌سرانجامه.
آدما دنبال یه زندگی نرمالن، دنبال احقاق حق خودشونن. می‌خوان کشورشونو از دست یه سری گروگانگیر آزاد کنن.
اما شماها؟ فقط دنبال اینکه بقیه کم بیارن :)
هم خنده‌داره هم غم‌انگیز.
صفحه‌ی من در اینستاگرام: ‎‎@armanes92

آفلاین َUxmlai-ad

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 486
  • متنفر از گنو و FSF
« پاسخ #121 : 05 اسفند 1400، 09:48 ب‌ظ »
مشخصه که چقدر شما دنبال نتیجه اید  ;D ;D ;D
کی شما رو گروگان گرفته؟ شما راحت باشین اینترنت قطع نمیشه فوقش اگه شد هم می تونین برین به اون کشور ها گروگان نگیر  \\:D/
« آخرین ویرایش: 05 اسفند 1400، 09:53 ب‌ظ توسط Aminavy »
متنفر از گنو و FSF

آفلاین mamadism

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 712
    • راه های ارتباطی
« پاسخ #122 : 05 اسفند 1400، 09:53 ب‌ظ »
باشه. دیگه چیکار کنم؟ همون کاری که شما بگی رو الساعه انجام میدم و خبرشو همینجا اعلام می‌کنم :)
کم اوردی ؟ موفق باشی
همون اول گفتم که. شما اصلاً دنبال رسیدن به نتیجه نیستید. گفتم که بحث کردن با شما بی‌سرانجامه.
آدما دنبال یه زندگی نرمالن، دنبال احقاق حق خودشونن. می‌خوان کشورشونو از دست یه سری گروگانگیر آزاد کنن.
دیدی ؟
بحث منطقی که میکنیم کم میارید ! من هربار میخوره تو ذوقم که چرا یه ادم واقعا نمیاد با منطق و  دلیل با من بحث کنه !
من برات با منطق اثبات کردم تناقضی که میگی وجود نداره بعد تو میای اون تیکه اخرشو فقط جواب میدی !
اونوقت میگی مردم زندکگی نرمال میخوان و ...
شما خودت از اول دنبال نتیجه بودی ؟ اگه بودی اینجوری بحث نمیکردی
اره غم انگیزه که من منطقیبحث میکنم ... باید بدون استفاده از فکرم فقط حرفای شمارو تکرار کنم
من دنبال یه ادمم که باهام منطقی بحث کنه اما شما یه ادم میخوای که حرفاتو تایید کنه
متاسفم ! من اینجوری نیستم
« آخرین ویرایش: 05 اسفند 1400، 09:55 ب‌ظ توسط mamadism »

آفلاین میمو ☕

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1034
  • mrostd سابق
« پاسخ #123 : 05 اسفند 1400، 09:54 ب‌ظ »
کم اوردی ؟ موفق باشی
دنیا به کسان و ناکسان راضی شد
گوساله خلیفه گشت و خر قاضی شد
خر باش که این جماعت از فرطِ خری
هر کو نه خر است، کافرش می‌خوانند

آفلاین َUxmlai-ad

• Sr. Member
  • *
  • متنفر از گنو و FSF
« پاسخ #124 : 05 اسفند 1400، 10:02 ب‌ظ »
شما بالاخره چی میگین؟
بالاخره شعر میگید؟ از گروگان گیر ها فرار می کنین؟ نیاز به هدر دادن وقت نمی بینید؟ نیاز به بحث منظقی نمی بینید؟
متنفر از گنو و FSF

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3095
  • :(){ :|:& };:
« پاسخ #125 : 05 اسفند 1400، 10:03 ب‌ظ »
نقل‌قول
حق !
آرچ و گنوم!

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #126 : 05 اسفند 1400، 10:08 ب‌ظ »
دوستان یک سوال ، چرا باید درحالی که وضعیت کشور رو میبینید بازم بیاید و از سرانش دفاع کنید ؟ چه دلیلی داره ؟ وقتی بی لیاقتیشونو میبینید ، دزدی هاشونو ، حالا چه مسعولین چه رهبر ! چرا ؟ چرا دفاع میکنید از کسانی که چنین وضعیتی رو ساختن ؟
آرچ و گنوم!

آفلاین َUxmlai-ad

• Sr. Member
  • *
  • متنفر از گنو و FSF
« پاسخ #127 : 05 اسفند 1400، 10:08 ب‌ظ »
نقل‌قول
حق !

خوبه که ما هم یه مرغ یا حق داریم  ;D
متنفر از گنو و FSF

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #128 : 05 اسفند 1400، 10:09 ب‌ظ »
دیدی ؟
بحث منطقی که میکنیم کم میارید ! من هربار میخوره تو ذوقم که چرا یه ادم واقعا نمیاد با منطق و  دلیل با من بحث کنه !
من برات با منطق اثبات کردم تناقضی که میگی وجود نداره بعد تو میای اون تیکه اخرشو فقط جواب میدی !
اره غم انگیزه که من منطقیبحث میکنم ... باید بدون استفاده از فکرم فقط حرفای شمارو تکرار کنم
من دنبال یه ادمم که باهام منطقی بحث کنه اما شما یه ادم میخوای که حرفاتو تایید کنه
سید جان. بحث مهم نیست الان. من با شما بحثی نداشتم از اول. شما بودی که سند و مدرک خواستی. هر چی گفتم بحث فایده نداره باز گفتی می‌ترسی و منطق نداری و از این حرفا. وقتی صحبت‌های نایب‌رئیس همون مجلسشون رو فرستادم هم باز یه سری چیزای دیگه بافتی واسه‌م. انگار که نفس بحث کردن برات مهم‌تره از وضعیت کشور و زندگیت.
به هر حال که این دفه دیگه تر و خشک دارن با هم می‌سوزن. شاید پیش خودت بگی «من که مشکلی ندارم و میرم با کد ملی واسه استفاده از اینترنت احراز هویت میشم و یه vpn قانونی هم می‌گیرم و حالشو می‌برم.» اما اینو بدون که یکی یکی دارن حقوق آدما رو ازشون سلب می‌کنن. نوبت خودتم میشه بالاخره. اینا ثابت کرده‌ن واسه «خودی بودن» پشیزی ارزش قائل نیستن و در لحظه حاظرن نزدیک‌ترین و وفادارترین نیروهاشون رو هم طرد کنن. حالا بیا اینجا هی لفظ بیا و واسه من منطق منطق کن. «ها ها کم آوردی کم آوردی» 🙄

آفلاین َUxmlai-ad

• Sr. Member
  • *
  • متنفر از گنو و FSF
« پاسخ #129 : 05 اسفند 1400، 10:10 ب‌ظ »
دوستان یک سوال ، چرا باید درحالی که وضعیت کشور رو میبینید بازم بیاید و از سرانش دفاع کنید ؟ چه دلیلی داره ؟ وقتی بی لیاقتیشونو میبینید ، دزدی هاشونو ، حالا چه مسعولین چه رهبر ! چرا ؟ چرا دفاع میکنید از کسانی که چنین وضعیتی رو ساختن ؟
کی اینجا ار همه مسئولین دفاع کرده؟‌بگید تا خودم یقه‌اش رو بگیرم  :D
متنفر از گنو و FSF

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #130 : 05 اسفند 1400، 10:13 ب‌ظ »
گفتم ( مسعولین و رهبر )
آرچ و گنوم!

آفلاین َUxmlai-ad

• Sr. Member
  • *
  • متنفر از گنو و FSF
« پاسخ #131 : 05 اسفند 1400، 10:17 ب‌ظ »
دیدی ؟
سید جان. بحث مهم نیست الان. من با شما بحثی نداشتم از اول. شما بودی که سند و مدرک خواستی. هر چی گفتم بحث فایده نداره باز گفتی می‌ترسی و منطق نداری و از این حرفا. وقتی صحبت‌های نایب‌رئیس همون مجلسشون رو فرستادم هم باز یه سری چیزای دیگه بافتی واسه‌م. انگار که نفس بحث کردن برات مهم‌تره از وضعیت کشور و زندگیت.
به هر حال که این دفه دیگه تر و خشک دارن با هم می‌سوزن. شاید پیش خودت بگی «من که مشکلی ندارم و میرم با کد ملی واسه استفاده از اینترنت احراز هویت میشم و یه vpn قانونی هم می‌گیرم و حالشو می‌برم.» اما اینو بدون که یکی یکی دارن حقوق آدما رو ازشون سلب می‌کنن. نوبت خودتم میشه بالاخره. اینا ثابت کرده‌ن واسه «خودی بودن» پشیزی ارزش قائل نیستن و در لحظه حاظرن نزدیک‌ترین و وفادارترین نیروهاشون رو هم طرد کنن. حالا بیا اینجا هی لفظ بیا و واسه من منطق منطق کن. «ها ها کم آوردی کم آوردی» 🙄
باز اونجا هم سند و مدرک ندادی این کار سختی نیست که یه عکس از هر جایی که خواستیم رو بیاریم و بهش بگیم مدرک! (همون جوری که شما ویکی پدیا رو سند و مدرک حساب می کنین)
اتفاقا همه این کاراشون (دزدی ها و اختلاص ها)‌ رو فقط و فقط واسه خودی هاشون می کنن و گرنه این همه پول رو می خوان چکار کنن؟
« آخرین ویرایش: 05 اسفند 1400، 10:22 ب‌ظ توسط Aminavy »
متنفر از گنو و FSF

آفلاین َUxmlai-ad

• Sr. Member
  • *
  • متنفر از گنو و FSF
« پاسخ #132 : 05 اسفند 1400، 10:20 ب‌ظ »
گفتم ( مسعولین و رهبر )
*مسئولین
من که ندیدم کسی از بقیه مسئولین دفاع کنه. رهبر گفت که فضای مجازی باید مدیریت بشه. خب این خیلی کلی هست مدیریت یعنی چی؟‌ یا مثلا شما میگید آزادی، آزادی چی؟ یعنی همه هر کاری که خواستن بکنن؟
« آخرین ویرایش: 05 اسفند 1400، 10:22 ب‌ظ توسط Aminavy »
متنفر از گنو و FSF

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #133 : 05 اسفند 1400، 10:22 ب‌ظ »
باز اونجا هم سند و مدرک ندادی این کار سختی نیست که یه عکس از هر جایی که خواستیم رو بیاریم و بهش بگیم مدرک! (همون جوری که شما ویکی پدیا رو سند و مدرک حساب می کنین شاید این هم یکی دیگه باشه)
خیلی واضح مرجعش رو نوشته بود. مشخصه که حتی نخوندیش. شما برو سرچ کن «روزنامه سازندگی ۲ فروردین ۱۳۹۹ علی مطهری»، ببین چی میاره. اگه تونستی به آرشیو نشریه هم دسترسی پیدا کنی که چه بهتر.

اتفاقا همه این کاراشون (دزدی ها و اختلاص ها)‌ رو فقط و فقط واسه خودی هاشون می کنن و گرنه این همه پول رو می خوان چکار کنن؟
صحیح. مرسی از شفاف‌سازی.

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #134 : 05 اسفند 1400، 10:23 ب‌ظ »
بیخیال دوستان ، ولش کن اصلا ، بحث دیگه ادامه ای نداره ، فقط بیشتر همو ناراحت میکنیم ، ادامش تهی از محتوا و اهمیته ، انرژیمونو هدر ندیم و بریم تا جنگ جهانی سوم شروع نشده ، در کنار اعضای خانواده و بیشتر باهاشون وقت بگذرونیم عزیزان …
آرچ و گنوم!