انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: صیانت ؟  (دفعات بازدید: 9788 بار)

0 کاربر و 9 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین BiG

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1609
  • Windows 7 - Windows xp - Windows 11
پاسخ : صیانت ؟
« پاسخ #105 : 05 اسفند 1400، 08:58 ب‌ظ »
اون «یکی» درست میگه خب
شما که هنوز دارید از طریق تجهیزاتی که علوم و تکنولوژی‌هاش متعلق به آمریکا و اروپاس، داخل انجمن یه سیستم‌عامل انگلیسی که در اروپا میزبانی میشه و هزینه‌هاش توسط پول اروپایی پرداخت میشه فعالیت می‌کنید. قضیه چیه؟ تناقض تا کجا؟ چرا تشریف نمی‌برید یه پلتفرمی که ول نباشه فعالیت کنید؟
شایدم دستگاهشون ایرانی بوده  ;D
ازونایی که از چین تولید میشه به اسم ایران!
خداحافظ لینوکس!

آفلاین َUxmlai-ad

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 486
  • متنفر از گنو و FSF
« پاسخ #106 : 05 اسفند 1400، 08:59 ب‌ظ »
اون «یکی» درست میگه خب
شما که هنوز دارید از طریق تجهیزاتی که علوم و تکنولوژی‌هاش متعلق به آمریکا و اروپاس، داخل انجمن یه سیستم‌عامل انگلیسی که در اروپا میزبانی میشه و هزینه‌هاش توسط پول اروپایی پرداخت میشه فعالیت می‌کنید. قضیه چیه؟ تناقض تا کجا؟ چرا تشریف نمی‌برید یه پلتفرمی که ول نباشه فعالیت کنید؟

هر کی حق داره که از بین گزینه های موجد هر کدوم رو که خواست استفاده کنه.
چرا شما به جای جواب دادن دنبال سوژه می گردی؟
« آخرین ویرایش: 05 اسفند 1400، 09:03 ب‌ظ توسط Aminavy »
متنفر از گنو و FSF

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2366
« پاسخ #107 : 05 اسفند 1400، 09:03 ب‌ظ »
میگن «مشکل اینه که فکر می‌کنن اروپا و آمریکا بهشته ولی نیست». خب قضیه اینه که از جهنم اروپا و آمریکا تمام زیرساخت‌ها و تجهیزات و تکنولوژی‌ها و علومی بیرون اومده که ایشون از طریقشون بیان در این فضای ول و چنین اظهار نظر زیبایی بکنن. یه مقدار خیلی جزئی تناقض داره اون حرف با این عمل. خیلی خیلی کم و جزئیه این تناقض. خیلی کوچیک. اینقده 👌
صفحه‌ی من در اینستاگرام: ‎‎@armanes92

آفلاین BiG

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1609
  • Windows 7 - Windows xp - Windows 11
« پاسخ #108 : 05 اسفند 1400، 09:05 ب‌ظ »
مثل اینکه شما اینجا نیستی عزیز!
بحث در مورد پیشرفت ایران بوده.
میشه یک مورد ازین پیشرفتا مثال بزنید؟
اگر هم نمی دونید من مثال می زنم براتون!
پراید! بهترین خودروی دنیا و با رعایت استانداردهای جهانی ساخته شده! اصلا لامبورگینی به گرد پای پراید نمی رسه!
انقدر که برادران اجازه ورود محصولات خارجی رو به کشور نمیدن تا ازین محصول عالی استفاده کنیم. الکی ارز هم خارج نشه!
خداحافظ لینوکس!

آفلاین َUxmlai-ad

• Sr. Member
  • *
  • متنفر از گنو و FSF
« پاسخ #109 : 05 اسفند 1400، 09:06 ب‌ظ »
خب راست هم میگن معلومه که اونجا هم مثل اینجا بهشت نیست.
مشکل اینجاست که شما فکر میکنی که چون از اونجا اومده پس حتما خودشون ساختن، اصلا اونا نیاز به نخبگان بقیه کشور ها ندارن فقط اونا رو جمع میکنن برای پس انداز!!!
متنفر از گنو و FSF

آفلاین َUxmlai-ad

• Sr. Member
  • *
  • متنفر از گنو و FSF
« پاسخ #110 : 05 اسفند 1400، 09:09 ب‌ظ »
مثل اینکه شما اینجا نیستی عزیز!
بحث در مورد پیشرفت ایران بوده.
میشه یک مورد ازین پیشرفتا مثال بزنید؟
اگر هم نمی دونید من مثال می زنم براتون!
پراید! بهترین خودروی دنیا و با رعایت استانداردهای جهانی ساخته شده! اصلا لامبورگینی به گرد پای پراید نمی رسه!
انقدر که برادران اجازه ورود محصولات خارجی رو به کشور نمیدن تا ازین محصول عالی استفاده کنیم. الکی ارز هم خارج نشه!
پیشرفت که داشتیم توی خیلی از زمینه ها ولی خب خیلی هاش رو هدر دادن مثل همین انرژی اتمی که آقایان با اون مذاکراتشون دو دستی تقدیمش کردن و این دولت کنونی هم هنوز به برجام امید داره (متاسفانه هنوز هم از مذاکرات وین حرف میزنن)
متنفر از گنو و FSF

آفلاین mamadism

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 712
    • راه های ارتباطی
« پاسخ #111 : 05 اسفند 1400، 09:10 ب‌ظ »
نقل‌قول
اهااااا  خط دومت یکم گیجم کرد !😅
ببین من تو بچه های به اصطلاح "حزب اللهی" بودم ... چیز خاصی بارشون نیست ! بهتره بگم اکثرا بارشون نیست !!
دعوا زیاد داریم هی بهشون میگی داداش این حرکت لازم نیست این زیاده رویه  و... میشینه برات از گام دوم انقلاب میگه درحالی که یه خطشو نخونده ! و فکر میکنه با گاو طرفه  حتی نمیدونه اصلا جریان گام دوم چیه گام اول چی بود و .... تو فضا سیر میکنن !
رک و پوست کنده بگم از طرف حکومت هیچ گونه توانایی فرهنگ سازی ای با نتیجه مثبت وجود نداره ! منی هم که میبینی خودم مذهبی شدم اگر قرار بود بسیج منو مذهبی کنه الان مثل این مذهبیای رو مخ شده بودم (اگه میتونست ! که نمیتونست ) ... خداروشکر مث اونا نشدم !
پرام ! الان یعنی میگی کشورت با این همه دب دبه کب کبه ( تا حالا ننوشته بودم اینو 😂 ) نمیتونه چیزی رو فرو کنه به مردم و جا بندازه !؟
فرهنگ سازی به اون کیفیت که باید باشه ... نه
البته این تجربه شخصی منه که با این افراد برخورد داشتم
طرف هست پیج اینستاگرامی هم داره میره تو خیابون میگه خاننم حجابتو رعایت کن ! خب اخه لامصب مگه خلی !! این حرف خودش عین فحشه ! بعد دیگ اسم همه ما بد در میره
البته مذهبی با عقل هم داریم که میاد صحبت میکنه و توضیح میده اینجور نباشید و ... مسئله یکم پیچیدست
همه مذهبیا از یک نوع نیستن و یکجور فکر نمیکنن ! کاش شمایی که ایراد میگیری لااقل میرفتید میخوندید که اصلا ارمان های امام که این همه بهش میخندیم میگیم "این بود ؟" واقعا چی بودن ؟ یا اصلا ایدئولوژیش چیه ! مطالعه که بد نیست ! از اون ور هم کتابای غربی رو بخونید از هر جهت سود کردید !
مطمعنی خودت شست و شو مغزی داده نشدی ؟
حیف من فیلماشو پاک کردم ولی خب دیدم پرستاری فلج شد و توییت کرده بود بخاطر واکسن بوده ! چون بعد از واکسن حالش یجوری شد و... حیف پاکش کردم !
بله، تقریبا تمام کشورها شستشوی مغزی شدند و به فایزر مجوز دادند، ولی ایران حیله‌شون رو متوجه شد ;D حیف پاکش کردید، وگرنه الان می‌تونستید تمام کشورهایی که گول خوردند (حدود ۱۷۰ کشور) و یه بیولوژیست مثل شما نداشتند که این حیله رو متوجه بشه، مطلع کنید! جدا شستشوی خوبی بوده که هنوز خودتون کنایه‌ای که توی حرف خودتون هست رو متوجه نمیشید.

البته داروها تحریم نیستند، ولی خب اگر نیاز به انتقال مالی برای داروها باشه، خب امکان‌پذیر نیست.
نقل‌قول
دارو تحریم نشده ، الان لابد مدرک میخواین ، خب شما مدرک بیار و ثابت کن شده ، لابد از منابع خودشونم هست منابعت !
https://news.un.org/en/story/2021/10/1103392
اینم منبع !
نقل‌قول
بله، تقریبا تمام کشورها شستشوی مغزی شدند و به فایزر مجوز دادند، ولی ایران حیله‌شون رو متوجه شد ;D حیف پاکش کردید، وگرنه الان می‌تونستید تمام کشورهایی که گول خوردند رو مطلع کنید!
https://rahbordemoaser.ir/fa/news/72131/%D8%B5%D8%AD%D8%A8%D8%AA%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%D8%AF%D9%86%D8%A7%DA%A9-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%BE%D8%B3-%D8%A7%D8%B2-%D8%AA%D8%B2%D8%B1%DB%8C%D9%82-%D9%88%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D9%86-%DA%A9%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%A7-%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA%D9%85-%D9%81%D9%84%D8%AC-%D8%B4%D8%AF%D9%87-%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85
اینو بگیر دستت  ;) درسته خبرگزاریش ایرانیه اما دیگ ویدیوش که ایرانی نیست !
ضمنا با منبعی که بالاتر دادم گفتم ساولم رو بازم میگم
چرا کشوری که به بیمارای پروانه ای رو تحریم میکنه باید به ما واکسن بده ؟
نقل‌قول
شما داخل ایران زندگی می‌کنی دیگه؟ مطمئنی الان داری در مورد مسائل کشور ایران بحث می‌کنی؟!
داخل کشور ایران، همه‌ی مردم مخالف تصویب شدن یه طرحی هستن. اما کسانی که ظاهراً نماینده‌ی مردم کشور ایرانن، اون طرح رو مخفیانه و غیرعلنی تصویب می‌کنن و به همه‌ی مردم دهن‌کجی می‌کنن. خب الان اینا نماینده‌ی مردم ایرانن یا نوکر حلقه‌به‌گوش و بی‌خاصیت اربابشون که گفته بود «فضای مجازی وله و باید مدیریت بشه»؟ دیگه سند و مدرک هم لازمه؟
مردم مخالفن ....من همین دیشب با چنتا به اصطلاح مردم درباره خوب نبودنش بحث کردم ... موافق بودن ! چطور از لفظ "همه" اونم با این قطعیت استفاده میکنی ؟ رفراندوم گذاشتی ؟
بعدشم میگی نماینده های مردم ... یعنی مردم بهشون رای دادن که این نماینده ها برن برای مملکت تصمیم بگیرن دیگ
ضمنا دیدیم که طرح چند ساعت بعد از تصویب لغو شد
اینکه نماینده ها بد کاری میکنن درسته اما چطور ثابت میکنه رهبری جزییاتشو تعیین کرده ؟
گفته باید مدیریت بشه ... خب این یک حرف کلیه و چیز بدی نیست اما اینکه چطور مدیریت بشه دست مجلسیه که مردم بهش رای دادن !
باید یقه نماینده رو بگیری که نمیگیری
 نقل قولی که گذاشتی از کدوم سایته ؟
سایتشم بزار دیگه ... اینجوری میشه حرف با ذکر منبع !
البته اگر خبرگذاری داخلی باشه من نمیپذیرم ... همونجوری که خودتون نمیپذیرید !
« آخرین ویرایش: 05 اسفند 1400، 09:19 ب‌ظ توسط mamadism »

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #112 : 05 اسفند 1400، 09:14 ب‌ظ »
:)

آفلاین 🇮🇷

• رضا حسین‌زاده
  • High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1001
  • کنجکاو
    • Reza
« پاسخ #113 : 05 اسفند 1400، 09:15 ب‌ظ »
اون «یکی» درست میگه خب
مغلطه میکنید. اولا منظور کلیت فضای مجازی هست. دوما وظیفه میدونم در مکان های ول هم فعالیت کنم.
جست و جو کنید و چیز های جدید بیابید

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #114 : 05 اسفند 1400، 09:16 ب‌ظ »
اون «یکی» درست میگه خب
مغلطه میکنید. اولا منظور کلیت فضای مجازی هست. دوما وظیفه میدونم در مکان های ول هم فعالیت کنم.
آخ چقدر خوبه حس شیرین انجام وظیفه :)

آفلاین mamadism

• Hero Member
  • *
    • راه های ارتباطی
« پاسخ #115 : 05 اسفند 1400، 09:18 ب‌ظ »
میگن «مشکل اینه که فکر می‌کنن اروپا و آمریکا بهشته ولی نیست». خب قضیه اینه که از جهنم اروپا و آمریکا تمام زیرساخت‌ها و تجهیزات و تکنولوژی‌ها و علومی بیرون اومده که ایشون از طریقشون بیان در این فضای ول و چنین اظهار نظر زیبایی بکنن. یه مقدار خیلی جزئی تناقض داره اون حرف با این عمل. خیلی خیلی کم و جزئیه این تناقض. خیلی کوچیک. اینقده 👌
معنی تناقض رو بلدی ؟ یعنی یک جمله موجبیه کلی و یک جمله سالبه جزئیه که در 7 چیز اتحاد دارند :
موضوع - محمول-شرط و...
و در کم . کیف . جهت اختلاف دارند  :D
خب اینجا اتحاد موضوع نداریم ... موضوع ایشون وضعیت کلی کشور و اینها بود ... موضوع شما تکنولوژی !
این تناقض نیست !
وقتی میگم منطق بخونید و گوش نمیدید !!

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #116 : 05 اسفند 1400، 09:20 ب‌ظ »
باشه. دیگه چیکار کنم؟ همون کاری که شما بگی رو الساعه انجام میدم و خبرشو همینجا اعلام می‌کنم :)

آفلاین mamadism

• Hero Member
  • *
    • راه های ارتباطی
« پاسخ #117 : 05 اسفند 1400، 09:22 ب‌ظ »
والا ، این بزرگواران فک میکنن فقط خبرای فضای مجازی به نفع به قول خودشون دشمن تحریف میشه ! یعنی حکومتت رو میگی هیچ خبری رو تحریف نمیکنه جناب ؟ فک کردی اگه بخواد نمیتونه هزار جور ترفند بزنه و فرهنگ جا بندازه ؟

همون موقع ها که بد جور اعتراضات بالا گرفته بود ، خیلی ها حتا از فامیلمون هم میگفتن که نکنین اعتراض نکنین ، اینا به اندازه خوردن و بعدی هایی که بیان گشنن بیشتر میخورن و وضعمون بد تر میشه ، و مثلا اونی که اینو تو فامیل داشت جار میزد ، مسجدی ترین فرد فامیلمونه و .. آره !
پر هام ! تازه الان تونستم خط اولش رو درست بخونم !دورم شلوغ بود! سه ساعت درباره فرهنگ سازی (با بار مثبت) توضیح دادم !
سه ساعته فکر میکنم چرا درباره فرهنگ سازی سوال کرده 😅😅

آفلاین mamadism

• Hero Member
  • *
    • راه های ارتباطی
« پاسخ #118 : 05 اسفند 1400، 09:31 ب‌ظ »
باشه. دیگه چیکار کنم؟ همون کاری که شما بگی رو الساعه انجام میدم و خبرشو همینجا اعلام می‌کنم :)
کم اوردی ؟ موفق باشی

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3095
  • :(){ :|:& };:
« پاسخ #119 : 05 اسفند 1400، 09:32 ب‌ظ »
والا ، این بزرگواران فک میکنن فقط خبرای فضای مجازی به نفع به قول خودشون دشمن تحریف میشه ! یعنی حکومتت رو میگی هیچ خبری رو تحریف نمیکنه جناب ؟ فک کردی اگه بخواد نمیتونه هزار جور ترفند بزنه و فرهنگ جا بندازه ؟

همون موقع ها که بد جور اعتراضات بالا گرفته بود ، خیلی ها حتا از فامیلمون هم میگفتن که نکنین اعتراض نکنین ، اینا به اندازه خوردن و بعدی هایی که بیان گشنن بیشتر میخورن و وضعمون بد تر میشه ، و مثلا اونی که اینو تو فامیل داشت جار میزد ، مسجدی ترین فرد فامیلمونه و .. آره !
پر هام ! تازه الان تونستم خط اولش رو درست بخونم !دورم شلوغ بود! سه ساعت درباره فرهنگ سازی (با بار مثبت) توضیح دادم !
سه ساعته فکر میکنم چرا درباره فرهنگ سازی سوال کرده 😅😅
خسته نباشی ! 😂
آرچ و گنوم!