انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: صیانت ؟  (دفعات بازدید: 9776 بار)

0 کاربر و 41 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین #unknown#

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 441
پاسخ : صیانت ؟
« پاسخ #210 : 07 اسفند 1400، 09:33 ب‌ظ »
کل دنیا ما رو تحریم کردن ، حتی همون چین و روسیه هم ما رو قبول ندارن و فقط دارن سوء استفاده میکنن .
اونا با ما دشمنی ندارن ، با این کار نارضایتی خودشون از نقض حقوق بشر در اینجا رو اعلام میکنن .

آفلاین 🇮🇷

• رضا حسین‌زاده
  • High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1001
  • کنجکاو
    • Reza
« پاسخ #211 : 07 اسفند 1400، 09:35 ب‌ظ »
اونا با ما دشمنی ندارن ، با این کار نارضایتی خودشون از نقض حقوق بشر در اینجا رو اعلام میکنن .
واو! الآن آمریکا شد طرفدار حقوق بشر! Ok بحث حل شد :|
جست و جو کنید و چیز های جدید بیابید

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2366
« پاسخ #212 : 07 اسفند 1400، 09:37 ب‌ظ »
دقیقا. باید قانون اساسی تغییر کنه و دست رهبر رو باز کنن
دقیقاً برعکس. باید تمرکز قدرت از بین بره و اختیارات فراقانونی مادام‌العمر یک شخص ازش سلب بشه.
صفحه‌ی من در اینستاگرام: ‎‎@armanes92

آفلاین بهنام …

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1028
  • إن أحسنتم أحسنتم لأنفسكم وإن أسأتم فلها
« پاسخ #213 : 07 اسفند 1400، 09:44 ب‌ظ »
دقیقاً برعکس. باید تمرکز قدرت از بین بره و اختیارات فراقانونی مادام‌العمر یک شخص ازش سلب بشه.
یعنی اختیارات «پرزیدنت اکتور سینما» بیشتر بشه؟ یا نفوذ رسانه و…؟ به‌نظرم سن رأی‌دادن هم به صفر برسه و کاملاً هم مجازی بشه!
« آخرین ویرایش: 07 اسفند 1400، 09:46 ب‌ظ توسط بهنام … »
:) :)

آفلاین mamadism

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 712
    • راه های ارتباطی
« پاسخ #214 : 07 اسفند 1400، 09:44 ب‌ظ »
تکرار پشت تکرار توی بحث‌ها بود.

ولی جناب علی‌نقیان! حقیقت توی میدون به دست میاد و نه پای رسانه! کمکی هم که برای حفظ هم‌وطنام می‌تونم بکنم، بخشیدن یک‌پنجم یا بیشتر از درآمد ناچیزم از کار آزاد و آموزش و… است. مهاجرت هم همیشه بد نیست. هرکسی به جایی می‌ره که با عقاید و اهدافش جوره. از مردم دوروبر هم هفته‌ای چند بار فحش و توهین و نسبت‌دادن اسم حیوانات به رهبر و رئیس‌جمهور و… می‌شنوم، چه مستقیم و چه توی پیامک (sms) و چه شبکه‌های اجتماعی و کسی کارشون نداره. برخی هم دشمن‌اند در لباس دوست، مثلاً لباس پلیس می‌پوشند یا به‌اسم سپاه توی گوشی نفوذ می‌کنند و می‌ریزند توی خونه و کشته‌سازی می‌کنند و…. مسئولانی هم فاسدند و هرگاه ثابت شده، محاکمه شدند و می‌شند. فاسد هم ضعیف نیست که راحت ثابت بشه و گیرش بندازند. انسان آزاده هم از چیزی نمی‌ترسه و جونش را کف دستش می‌گذاره و جلوی بعثیان و داعش و تحریم و مسئول فاسد و… می‌ایسته.
سیستمی که با شعارهای گنده گنده اومد سر کار، باید هم بر پایه‌ی شعارها به حیات خودش ادامه بده. بله هم اون حاکمان الهی و مقدس، هم هوادارانشون شعارهای خیلی قشنگی میدن. اما واقعیت زندگی چیز دیگه‌ای رو نشون میده.
اگر شما معتقدید اینهمه ظلم و فسادی که داره انجام میشه همگی بدست آدم‌های «نفوذی» انجام میشه و هرم قدرت از همون نوک قله‌ش تا پایینش فاسد و ظالم نیست، پس اون سیستمی که بعد از ۴ دهه حکمرانی نه تنها نتونسته نیروهای خودش رو قانونمند کنه، که هر روز بیشتر داره در منجلاب فساد فرو میره، از پایه و بنیان مشکل داره و کل سیستم باید تغییرات اساسی بکنه. ۴۰ سال برای اثبات نتیجه‌بخش بودن هر سیستمی، زمانی کافی‌تر از کافیه. این سیستم اگر درست کار می‌کرد، بستر فساد و ظلم رو فراهم نمی‌کرد.
پس حق دارن مردم اگر ریشه‌ی فساد و ظلم رو از کل سیستم و نوک هرم می‌دونن.
ما گفتیم نفوذی ؟! بار اوله که استفاده میشه اینجا !
۴۰ سال اره کافیه زیاد هم هست ولی این حرف در چه حالتی صادقه ؟ زمانی که تمام اعضای حاکمیت درست باشن و شرایط در راستاش هم نبود حداقل در خلافش نباشه ! الا هم میای گیر میدی که نه داری توجیه میکنی ! خب متاسفانه شمایی که مخالفی حتی پایه و بنیان رو نمیشناسی و تحقیقی چیزی نکردی ! بهت هم میگیم منبع معتبر بده بهت بر میخوره ! چی بگم ؟‌چیزایی که دوست داری رو بگم ؟
باشه هرچی شما دوست داری:
حاکمیت بد است راسش هم بد است  و این جور چیزا !
کل دنیا ما رو تحریم کردن ، حتی همون چین و روسیه هم ما رو قبول ندارن و فقط دارن سوء استفاده میکنن .
بله حمایت سازمان ملل رو از اوکراین دیدیم !
جنگ یمن هست جنگ اسراییل و سوریه هم هست ! سازمان ملل هم هست ! خب حقوق بشر رو الان کجا دفاع کرده ؟
خود ورسیه ای که داره با نقض حقوق بشر ما (طبق حرف شما) مخالفت نوعی میکنه الان حمله به اوکراین کرده سازمان ملل میخواست تحریمش کنه ! چقدررررر انسان دوستانه ! سازمان ملل فقط یه اسمه و لا غیر !

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #215 : 07 اسفند 1400، 10:11 ب‌ظ »
باشه هرچی شما دوست داری:
اینو من نمیگم. واقعیت زندگی اینو میگه. «تحت هر شرایطی»، ۴۰ سال کافیِ کافیه. این سیستم از بنیان مشکل داره و اینو در عمل نشون داده. قابل اصلاح شدن هم نیست و این یکیو هم در عمل اثبات کرده.
ــــــــــ
راستی یه کم زیادی حماسی می‌نویسید. آدم حس می‌کنه باید نوشته‌های شما رو با حالت داد و فریاد بخونه :D

آفلاین mamadism

• Hero Member
  • *
    • راه های ارتباطی
« پاسخ #216 : 07 اسفند 1400، 10:24 ب‌ظ »
باشه هرچی شما دوست داری:
اینو من نمیگم. واقعیت زندگی اینو میگه. «تحت هر شرایطی»، ۴۰ سال کافیِ کافیه. این سیستم از بنیان مشکل داره و اینو در عمل نشون داده. قابل اصلاح شدن هم نیست و این یکیو هم در عمل اثبات کرده.
این که حرف شماست و شما به حرف خودت میگی حقیقت ! خب باید حقیقت بودن چیزی ثابت بشه ! و البته که شهود همیشه دلیل کافی نیست !
نقل‌قول
راستی یه کم زیادی حماسی می‌نویسید. آدم حس می‌کنه باید نوشته‌های شما رو با حالت داد و فریاد بخونه :D
اینم از اون حرفا بود !
فعلا که حرفای شما جو حماسی-آزادی خواهی داره !
نگاه حرفاتون کنید :
نقل‌قول
واقعیت زندگی اینو میگه
نقل‌قول
ریشه‌ی فساد و ظلم رو از کل سیستم و نوک هرم می‌دونن.
نقل‌قول
سیستمی که با شعارهای گنده گنده اومد سر کار، باید هم بر پایه‌ی شعارها به حیات خودش ادامه بده
کاقیه یا بیشتر بیارم ؟

آفلاین BiG

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1609
  • Windows 7 - Windows xp - Windows 11
« پاسخ #217 : 07 اسفند 1400، 11:08 ب‌ظ »
باشه هرچی شما دوست داری:
این که حرف شماست و شما به حرف خودت میگی حقیقت ! خب باید حقیقت بودن چیزی ثابت بشه ! و البته که شهود همیشه دلیل کافی نیست !
نقل‌قول
اینم از اون حرفا بود !
فعلا که حرفای شما جو حماسی-آزادی خواهی داره !
نگاه حرفاتون کنید :
نقل‌قول
واقعیت زندگی اینو میگه
نقل‌قول
ریشه‌ی فساد و ظلم رو از کل سیستم و نوک هرم می‌دونن.
نقل‌قول
سیستمی که با شعارهای گنده گنده اومد سر کار، باید هم بر پایه‌ی شعارها به حیات خودش ادامه بده
کاقیه یا بیشتر بیارم ؟
الان شما کلا بحث رو ول کردی چسبیدی به این که جناب اسماعیلی نمی دونن با خودشون چند چندن؟
شما مدرک می خوای از ما؟ خودتون برای حرفاتون مدرکی دارید؟
خداحافظ لینوکس!

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #218 : 07 اسفند 1400، 11:24 ب‌ظ »
«دلخوش به این مقدار نباشید!»

آفلاین mamadism

• Hero Member
  • *
    • راه های ارتباطی
« پاسخ #219 : 07 اسفند 1400، 11:27 ب‌ظ »
ایشون ادعا کردن که همه چیز توسط رهبری و نه مسيولین مدیریت میشه
کسی که ادعایی میکنه باید براش مدرک بیاره نه من !
بعدشم ایشون گفت من حماسی حرف میزنم منم بهشون حرفای خودشونو نشون دادم
شما دلخوش به هرچی بهت دادن باشید ! خب شهود همیشه که درست نیست
یه زمانی براساس شهود گفتن زمین صافه ! بعدا با یه شهود دیگ همون شهود نقض شد !
خب مسلما شهود اعتبار کافی نداره - لابد اینم تقصیر منه ؟!

آفلاین BiG

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #220 : 07 اسفند 1400، 11:40 ب‌ظ »
ایشون ادعا کردن که همه چیز توسط رهبری و نه مسيولین مدیریت میشه
کسی که ادعایی میکنه باید براش مدرک بیاره نه من !
بعدشم ایشون گفت من حماسی حرف میزنم منم بهشون حرفای خودشونو نشون دادم
شما دلخوش به هرچی بهت دادن باشید ! خب شهود همیشه که درست نیست
یه زمانی براساس شهود گفتن زمین صافه ! بعدا با یه شهود دیگ همون شهود نقض شد !
خب مسلما شهود اعتبار کافی نداره - لابد اینم تقصیر منه ؟!
جناب ممدیسم این بحث علمی نیست که شما دنبال سند و مدرک و منطق هستی!
اگر قرار بود با سند و مدرک اثبات بشه این چیزا که الان وضعیت این نبود. کسی هم افکار شمارو نداشت.
شما فرض بر این گرفتی که همه چیز طبق قانون هست و از لحاظ قانونی نمیشه ...
اما این رو در نظر نگرفتی که غیر قانونی هم میشه ...
شما هم ادعا می کنید که مقصر نیستند. دلیل و مدرک بیار.
خداحافظ لینوکس!

آفلاین mamadism

• Hero Member
  • *
    • راه های ارتباطی
« پاسخ #221 : 07 اسفند 1400، 11:57 ب‌ظ »
نقل‌قول
جناب ممدیسم این بحث علمی نیست که شما دنبال سند و مدرک و منطق هستی!
اگر قرار بود با سند و مدرک اثبات بشه این چیزا که الان وضعیت این نبود. کسی هم افکار شمارو نداشت.
شما فرض بر این گرفتی که همه چیز طبق قانون هست و از لحاظ قانونی نمیشه ...
اما این رو در نظر نگرفتی که غیر قانونی هم میشه ...
شما هم ادعا می کنید که مقصر نیستند. دلیل و مدرک بیار.
ببین حواست نیست !
اول : ایشون اول گفتن که همه چیز توسط قبله عالم تصمیم گیری میشه (البته اقای بهزادی گفتن و ایشون در تاییدش حرفی زدن)
برو صفه ۴ رو ببین
دوم : من سوال کردم و اثبات خواستم ->
من مخالف طرح صیانتم ولی مطمعنم با زدن این حرفم عزیزان به من برچسب میزنن
اقایان اسماعیلی و بهزادی برای ادعاتون (اجرای اوامر و قبله عالم ) چه اثباتی دارید ؟
چه منبعی ؟ چه رفرنسی ؟ منو از این تاریکی دربیارید ! ;)
حالا ایشون دلیل میارن و دوتایی میسنجیم

ضمنا همیشه فرض بر اینه که قانون رعایت میشه ! یعنی اگر بگید قانون هیچ وقت رعایت نمیشه فرضی گرفتید که خب رعایت نمیشه درنتیجه اونوقت مهم نیست اصلا رهبر تصمیم گیرنده باشه یا هرکی ! اصلا دیگ قانون مهم نیست ! اون هم وقتی میشه بگیم که فرض قضیه (رعایت نشدن قانون ) اثبات شده باشه!
خب حالا اگر فرض اولی رو داری به بحث ادامه میدیم اگر هم فرض دوم رو داری که کلا اشتباه اومدی ! اینجا چندبار به قانون رجوع کردیم پس اصلا بحثمون از پایه اشتباه بوده (با درنظر گرفتن فرض دوم)!

ضمنا عملی چیه ؟ فکر کردید الان خیلی بحث کردیم ؟ نه خیر اینجا صرفا ۴-۵ تا قاعده منطقی رو درنظر گرفتم ! چیز دیگ ای نیست ! اصلا اگر منطق رو بزاریم کنار که هیچ حرفی اعتبار نداره ! منطق بدیهیه ! لازمه بحثه ! اگر منطق رو کنار بزاریم خب راست رو چطور از دروغ تشخیص بدیم ؟
یکم بسنجید حرف خودتونو !

آفلاین BiG

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #222 : 08 اسفند 1400، 02:12 ق‌ظ »
با فرض اول موافقم. هیچ چیز بر اساس قانون پیش نمیره.
کلا همه کارها با رشوه حل میشه.
خداحافظ لینوکس!

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1923
« پاسخ #223 : 08 اسفند 1400، 06:55 ق‌ظ »
با فرض اول موافقم. هیچ چیز بر اساس قانون پیش نمیره.
کلا همه کارها با رشوه حل میشه.
میدونی چیه، من دیدم طرف گفته مملکت نیست که همه چی باند بازی و رشوه و...، بعد خودش کارش لنگ بوده خواسته یجوری ردش کنه نتونسته حالا از اونور داره فحش میده چرا نتونسته طرف بخره ;D

الان اگه بگیم چیزی از قانون نیست، چیزی اثبات هم نمیشه کرد، میشه همینی که میبینی
الان من بیام دوتا برچسب فاسد دیگم به نظام بزنم بدون هیچ حاشیه ای تایید میشه به همین سادگی(: امیدوارم متوجه حرفم باشی

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1923
« پاسخ #224 : 08 اسفند 1400، 07:00 ق‌ظ »
ببین من تحلیلگر خوبی نیستم اصلا هیچی، همینطور که ممدیسم هم گفت الکی نیست، جنگ سرد فکر کردی فقط و فقط فقر بدبختیه؟ نه جنگ سرد یعنی همین تفکر تغییر کنه
پ‌ن: بیانیه دادن علیه روسیه و ضدش حرف زدن و روسیه با تک رای مخالفت بیانیه علیه خودش رو رد کرد
میدونی چرا؟ چون این کشور توی جنگ جهانی دوم پیروز بوده و میتونه وتو کنه!
هرچند با خوب یا بد بودن روسیه کار ندارم، ولی منظورم اینه همینقدر ساده سیاست، شورای امنیت که یه چیز خیلی مهمه مثلا..
اینا به کنار، وقتی بهترین کمک به جنگ سرد میکنی که دقیق نبینی چی شده، فقط ببینی کی کیو تایید میکنه و... حق بدی بهش، اینطوری کمک بزرگی به راه انداز های جنگ سرد کردی
پ‌ن‌تر: قبلا میگفتم درس سواد رسانه ای و.. چیه مردم ایسگا کردن، ولی الان میبینم خیلی نیازه..